امریکا مجازات الیزابت وارن برای او صلاحیت

فرهنگ این کشور هنوز هم نمی دانم چه چیزی را از یک زن در سیاست و فراتر از آن—که حاضر به واجد شرایط موفقیت خو

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398
درو Angerer / گتی

در ماه نوامبر سال 2019 به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری آماده برای مقدماتی بود که در حال وقوع غیررسمی برای بیش از یک سال است که آغاز خواهد شد به صورت جدی در فوریه, megyn kelly's کلر مالون برفلد پیت Buttigieg. در این روند مالون صحبت با دو زن در یک Buttigieg رویداد در نیوهمپشایر. یک دوست game, جو بایدن, اما احساس او کمی بیش از حد قدیمی برای ریاست جمهوری. دیگر دوست Buttigieg بدون صلاحیت: "من احساس می کنم او به خوبی می چرخاند" او توضیح داد. "این کشور آماده است برای یک روش ملایم."

همانطور که برای الیزابت وارن? "وقتی که من شنیدن صحبت های او, من می خواهم به او با کف دست زدن حتی زمانی که من با او توافق برسند."

یک نسخه از آن احساسات—وارن الهام بخش غیرمنطقی animus در میان کسانی که او تلاش کرده است به عنوان ترکیبات مشترک خودداری مورد نامزد که امروز اعلام کرد که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را پس از یک فقیر نشان در سه شنبه. این شکایت تمایل به در نه ماده از وارن اظهار داشت: مواضع اما در عوض سبک او که با ارائه آنها را. و آن بیان شده است توسط صاحب نظران و همچنین رای دهندگان. سیاسیدر سپتامبر زد یک مقاله شامل نقل قول از اوباما و مقامات دولت خواستار وارن "sanctimonious" و "عاشق." از بوستون هرالد فرار یک داستان انتقاد وارن "صالح خود ساینده سبک." به نیویورک تایمز مقاله نویس برت استفنز در اکتبر توصیف وارن به عنوان "شدت بیگانه" و "know-it-all." دانی دویچ این MSNBC مفسر است را رد کرد و وارن فرد و نامزد به عنوان "unlikable"—و نسبت او عدم ارضاء خودش را به او به عنوان یک نتیجه, به طور خاص از "بالا مدیر مدرسه" رفتار. ("این است که یک جنس چیز" Deutsch اصرار داشت شاید به رسمیت شناختن است که شکایت خود را ممکن است به عنوان خوانده شده که بسیار جنسيت چیز. "این فقط به نوع [a] لحن و شیوه ای چیزی.")

مبارزات از کسانی که منحرف از مدل سنتی از رئیس جمهور آمریکا—کمپین از هر کسی که نه سفید و مسیحی و مرد—همیشه حمل بیش از سهم خود را از وزن. اما وارن تا به حال چیزی در مورد او ظاهرا: چیزی که galled صاحب نظران و عمومی در راه است که منجر به ارزیابی خود را نه فقط به عنوان "گوش خراش" و "shrill" اما همچنین به عنوان "مهربان." این موضوع صرفا این نیست که نامزد unlikable این استقرار مهربان میرسانند. موضوع این است که به جای آن که او را unlikability یک منبع خاص فراتر از تعصب و درونی زن ستیزی. وارن می داند زیادی انجام شده است و بسیار صالح مهربان اذعان قبل از چرخاندن چاقو: این دقیقا به این خاطر از این دستاوردها که او نشان دهنده یک تهدید. مهربان تلاش برای توجیه غیر منطقی و تعصب. آن را نشان می دهد lurchings صفر-مجموع جهان فیزیک است که در آن دستاوردهای یک نفر در حال توهین به هر کس دیگری. وقتی که من شنیدن صحبت های او, من می خواهم به او با کف دست زدن حتی زمانی که من با او موافق.

به اجرا برای رئيس جمهور است به تحمل یک سری از کنترل و تحقیرهای. آن است که به تحلیل رفتن در بزرگ محصولات گوشت خوک قبل از مخاطبان در ایالت آیووا عادلانه است. آن است که به خواسته می شود در مورد یکی از روزمره مراقبت از پوست و آماده برای دفاع از جواب. اتهام مدارا با این حال کمتر مورد اجرا تحقیر از آن است که در مورد اجرا گذارند. آن را نمی توان disentangled از وارن جنسیتی. تناقض ظریف است اما مجازات همان: سخت تر از او کار می کند برای اثبات این که او شایسته این است که از قدرت بیشتر شواهد او ارائه می دهد از او صلاحیت—بیشتر "مهربان" به گفته او می شود. و بیشتر است که دیگر نگران کیفیت likability خواهد بود به سوال نامیده می شود. وارن "'راه من یا بزرگراه' رویکرد به سیاست" جو بایدن استدلال در ماه نوامبر اقدام به نوبه خود نیز ممکن است به نام اصل به یک مسئولیت است "مهربان به میلیون ها نفر از دموکرات ها که از یک دیدگاه متفاوت است."


در اواخر ماه گذشته نویسنده Kelli ماریا Korducki نوشت: یک پست به صورت متوسطیک مقاله با عنوان "چرا بالا-دستیابی به زنان تظاهر زندگی خود یک ظرف غذا." Korducki با اشاره به 30 راک Liz Lemon به عنوان یک ویژه آشکار نوع مثالی: زنی که موفق است در زندگی حرفه ای اش اما چه کسی است که هم در زندگی شخصی او یک فاجعه است. "او یک striver در محل کار" Korducki می نویسد لیمو "اما او نیز binged در محصولات پخته شده و به تماشای زنان خانه دار واقعی. او یک سینگلتون در بازار قدمت که او نیز مواج کوته فکر. او به طور مداوم باهوش ترین فرد در این اتاق. او همچنین گاهی اوقات عینک پلاستیکی Duane Reade کیسه های خرید به عنوان لباس زیر."

برای Korducki این استعاره از ظروف سرباز یا مسافر داغ دو برابر به عنوان یک کیفرخواست چگونه فرهنگ آمریکایی را درک زنانه جاه طلبی و موفقیت است. او لقب پدیده "ظروف سرباز یا مسافر داغ سندرم" و مقاله خود را بوجود آورد. شما می توانید به عنوان خوانده شده که سندرم به عنوان پاسخ به یک فرهنگ است که خواسته های بیش از حد زنان—یک فرهنگ است که به شکل دراورده دوم shift و "داشتن آن همه" و حتی بیشتر تعمیم فرض است که به یک زن است به حدی به تحمل درد است. شما همچنین می توانید جزئیات آن را به عنوان Korducki می کند به عنوان یک نوع پیشگیرانه عذرخواهی—و به عنوان یک پیشنهاد برای relatability. به موفقیت به عنوان یک زن در شرایط تعیین شده توسط جریان فرهنگ Korducki می نویسد: "شما می خواهم بهترین بود کمی برو بالا."

خواندن Korducki مقاله فکر کردم از وارن و نفرین مدارا. فکر کردم از راه های موفق ترین زن نامزد این چرخه در نظر بلانت انتخاباتی نتایج به حال منطق ظروف سرباز یا مسافر داغ تحمیل شده بر خود را—حتی زمانی که منطق صرفا صحبت کردن ساخته شده وجود ندارد. وارن زمین در طول مبارزات انتخاباتی خود را به طور خاص در مورد از خود گذشتگی و خدمات—در مورد راه هایی که او می خواست به احضار مهارت های خود را برای ایجاد زندگی بهتر برای مردم است. "همه ما می خواهیم" وارن نوشت: در سال 2014 خاطرات یک شانس مبارزه "یک کشور که در آن هر کس می پردازد عادلانه به اشتراک گذاری یک کشور که در آن ما ایجاد فرصت برای همه ما یک کشور که در آن هر کس نقش با همان قوانین است و هر کس پاسخگو باشند. و ما شروع به مبارزه برای آن است. من باور در ما. من باور دارم که ما با هم می توانید در مورد آنچه که ما با هم."

آن را دشوار است به عنوان خوانده شده که به عنوان "مهربان." چه وارن کلمات است unapologetic. وارن است که بسیار قابل توجه نمی ظروف سرباز یا مسافر داغ. او ارائه شده خودش را به عنوان omnicompetent در کنترل نیست و حتی "کمی برو بالا"—و بنابراین به عنوان یک پادزهر برای سیاسی و اخلاقی و هرج و مرج شده است که در پاشیدند توسط ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او شایستگی مجسم. او دارای یک طرح است که فقط به طور کلی. او unapologetically—و جبرا—credentialed. او یک استاد در دانشگاه هاروارد. او ایجاد شده از مصرف کننده حمایت مالی اداره است. او پذیرای آن حقایق به عنوان دارایی. که همچنین می گویند که در مبارزات انتخاباتی او انجام داده است چه مبارزه نیاز به نامزدها انجام دهید: او آواز خود را ستود. او فروخته است او داستان خود را.

چنین عدم عذرخواهی این چیزی است که آمریکا سیاست—یا در واقع فرهنگ آمریکایی—است که به طور کامل عادت به رعایت در زنان است. لیز لیمو که آشکار داستانی طولانی سایه. در سال 2017 , بوستون, مجله, زد, مشخصات, Warren مثال بسیاری از دستاوردهای سیاسی و تماس او را "چهره جدید از حزب دموکرات و یک مورد علاقه برای سال 2020 ریاست جمهوری." این داستانی بود با عنوان "چرا الیزابت وارن خیلی سخت به عشق؟"

یکی از truisms از سال 2020 کمپین—فقط آن را به عنوان یک واقعیتی در سال 2016 و در سال 2008—این است که زنان نامزد ها هنوز برای نمایش عمومی از جاه طلبی. (یک رزونانس واقع از هیلاری کلینتون در زندگی سیاسی است که او بسیار محبوب تر در نظر سنجی در طول دوره تصدی خود را به عنوان وزیر امور خارجه—نقش برای او که نمی مبارزات انتخاباتی که در آن او به عنوان در لذت بردن از رئیس جمهور از او بود که تنها چند سال پس از آن او به دنبال ریاست جمهوری خودش است.) فرهنگ آمریکایی را حفظ کرده است و به طور کلی بی ارتباط با سیاسی خود ارتقاء: که جورج واشنگتن اجباری به ریاست جمهوری به جای مبارزه برای آن باقی مانده است یک بنیادی بیت از افسانه هاو روایات قومی. هنگامی که زنان هستند انجام ترویج تنش می شود ratcheted.

کیت Manne یک فیلسوف در دانشگاه کرنل توصیف زن ستیزی به عنوان یک ایدئولوژی عمل می کند که در نهایت به تقویت مردسالار وضعیت موجود. "زن ستیزی است که در اجرای قانون شاخه ای از مردسالاری," Manne استدلال می کند. این پاداش کسانی که رعایت نظم موجود از چیزهایی; آن مجازات کسانی که مبارزه با آن است. شاید این مکانیسم در بازی هنگامی که یک زن قرار می دهد و خودش را به جلو به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری می یابد و او صفات او هوش و تجربه خود او شفقت—درک به عنوان تهدید. آن است که شاید مکانیزم در بازی هنگامی که یک زن می گوید: "من اعتقاد ما" و متهم بودن "خود صالح."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im