امریکا به رهبران

ایده های رابرت اف کندی در سال 1968 سخنرانی پس از مارتین لوتر کینگ جونیور ترور ارائه می دهد یک استارک درس د

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
John R. Fulton جونیور / AP

یادداشت سردبیر: در 4 آوریل 1968, مارتین لوتر کینگ جونیور در ممفیس ترور شد. آن شب به عنوان مواد منفجره تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور و سناتور رابرت کندی, یک نامزد ریاست جمهوری در آن زمان به دنبال سخنرانی در ایندیاناپولیس. بسیار تغییر کرده است و در آمریکا از سال 1968 و در عین حال کندی کلمات ارائه استارک درس در تقابل سبک های رهبری در سال 2020 است. آنها همچنین به ما یادآوری می کنند که این کشور هنوز هم شکسته و در بسیاری از راه های که در آن بیش از 50 سال پیش به عنوان درد ناشی از خشونت نژادی ماندگار.


من خبر بد برای شما برای همه ما شهروندان و افرادی که عاشق صلح در سراسر جهان و آن این است که مارتین لوتر کینگ ضرب گلوله کشته شد امشب.

مارتین لوتر کینگ اختصاص داده شده عمر خود را به عشق و عدالت برای انسان و مرگ او به دلیل این تلاش است.

در این روز دشوار در این زمان دشوار برای ایالات متحده آن است که شاید به خوبی به بپرسید که چه نوع از یک ملت هستیم و چه جهت ما می خواهیم به حرکت در. برای کسانی از شما که سیاه و سفید—با توجه به شواهد و مدارک وجود دارد بدیهی است که وجود دارد که افرادی که مسئول بودند—شما می تواند پر از تلخی و نفرت و میل به انتقام. ما می توانیم حرکت در این جهت به عنوان یک کشور در دو قطب بزرگ—مردم سیاه و سفید در میان سیاه و سفید در میان مردم سفید پر از نفرت نسبت به یکدیگر است.

و یا ما می توانید تلاش به عنوان مارتین لوتر کینگ را به درک و به درک و به جای آن خشونت است که لکه خونریزی است که در سراسر سرزمین ما با تلاش به درک با محبت و عشق است.

برای کسانی از شما که سیاه و وسوسه می شود پر از نفرت و بی اعتمادی در بی عدالتی چنین عملی در برابر همه مردم سفید, من فقط می توانم بگویم که من احساس می کنم در قلب خود من همان نوع احساس است. من تا به حال یک عضو از خانواده کشته شدند اما او کشته شد توسط یک مرد سفید پوست. اما ما به تلاش در ایالات متحده ما را به تلاش برای درک فراتر از این نه بار دشوار است.

شاعر مورد علاقه من بود Aeschylus. او نوشت: "در خواب ما درد است که نمی تواند فراموش می افتد قطره قطره بر قلب تا زمانی که در ناامیدی خود ما علیه ما می آید عقل از طریق افتضاح لطف خدا."

آنچه ما نیاز داریم در ایالات متحده است division; آنچه ما نیاز داریم در ایالات متحده است و نه نفرت; آنچه ما نیاز داریم در ایالات متحده است و نه خشونت و یا بی قانونی; اما عشق و معرفت و محبت نسبت به یکدیگر و احساس عدالت نسبت به کسانی که هنوز هم رنج می برند و در کشور ما که آیا آنها سفید یا آنها بود ،

بنابراین من باید از شما بپرسم امشب به بازگشت به خانه به می گویند نماز برای خانواده مارتین لوتر کینگ که درست است اما مهم تر از به می گویند نماز برای کشور خود ما که همه ما عشق—نماز برای درک و شفقت که من صحبت کرد.

ما می توانیم به خوبی در این کشور است. ما را دشوار نیوز; ما تا به حال دشوار در گذشته ما دشوار در آینده است. آن را نیست پایان خشونت است و پایان بی قانونی است و پایان اختلال است.

اما اکثریت قریب به اتفاق مردم سفید و اکثریت قریب به اتفاق مردم سیاه و سفید در این کشور می خواهند به زندگی می کنند با هم می خواهید برای بهبود کیفیت زندگی ما و می خواهید عدالت برای همه انسان ها که جاودانه در زمین ما.

اجازه دهید ما خودمان را اختصاص به آنچه یونانیان نوشت: تا چند سال پیش: اهلی savageness و آرام زندگی این جهان است.

اجازه دهید ما خودمان را اختصاص به این می گویند نماز برای کشور ما و برای مردم ما است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب