American Justice نیست بی طرف دیگر

ایده های تهمت و دولت شده است به آرامی فرسایش استقلال از وزارت دادگستری. لورن الیوت / ایسنا استعفای

توسط NEWS-SINGLE در 24 بهمن 1398
لورن الیوت / ایسنا

استعفای روز گذشته از یک حرفه ای دادستان فدرال—و خروج سه نفر از همکاران خود را از یک مورد در مقابل یک دوست از رئیس جمهور به دنبال چیست شاید نگران کننده ترین مثال برای تاریخ از وزارت دادگستری سیاسی است.

DOJ مقامات در واشنگتن نشانه های خود را به قصد دخالت در این پرونده جنایی در برابر راجر, سنگ, سیاسی عمل که دیرین محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و توصیه حکم سبک تر از حرفه ای مقامات دنبال می شد.

در عرض چند ساعت, دستیار آمریکا وکیل Jonathan Kravis استعفا داد و در آشکار کردند. سه دیگر DOJ وکلا—هارون Zelinsky آدم Jed و مایکل Marando—ثبت اعلامیه برداشت.

آن است که به سختی تعجب است که حاکمیت قانون به فرسایش بیش از سه سال گذشته است. در طول مبارزات انتخاباتی 2016 رئیس جمهور متعهد به زندان سیاسی خود حریف هیلاری کلینتون ، پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او همواره به چالش کشیدن و به آرامی chipping دور در هنجار از طرف عدالت است.

که ساییدگی است که با داشتن پیامدهای منفی بسیار فراتر از موارد مربوط به رئیس جمهور و حلقه درونی خود را. به عنوان یک خبرنگار را پوشش می دهد که صنعت بانکداری, من مشاهده کرده اند هر دو سیاسی از DOJ فرایند تصمیم گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و اثرات مخرب این باور است که عدالت است و دیگر کور کنید.

در ماه اوت جسی Eisinger از Marketplace و شکست من در داستان چگونه تهمت سیاسی انتصاب در DOJ در واشنگتن تا به حال رد حرفه ای دادستان در چند میلیارد دلاری از موارد در برابر دو بانک بریتانیایی. بارکلیز و بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS) شدند هر دو متهم به گمراه کردن خریداران مسکونی-وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار قبل از بحران مالی 2008.

در این پایانی ماه از دولت اوباما به DOJ ناموفق به دنبال حل و فصل با بارکلیز در بالا تک رقمی میلیارد دلار با توجه به منابع که اعطا شد گمنامی به بحث در مورد مذاکرات محرمانه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و دفتر وکلا در بارکلیز تماس سیاسی انتصاب در کاردانی دفتر دادستان کل است. حرفه ای دادستان در بروکلین سپس یک دستور از واشنگتن به حل و فصل پرونده برای حدود 2 میلیارد دلار. در نهایت مورد حل و فصل شد دقیقا 2 میلیارد دلار.

در RBS صورت حرفه ای دادستان در بوستون در ابتدا می خواستم به اتهامات جنایی و نه فقط عمران می شمارد. اما آنها خواهد شد و سپس معاون دادستان کل راد Rosenstein او پس از ملاقات با وکلای این بانک. حرفه ای دادستان پس از آن مورد بحث به دنبال حل و فصل 9 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار در محدوده اما آموزش داده شد توسط DOJ مقامات در واشنگتن به هیچ بالاتر از $6.6 میلیارد دلار است. RBS مورد بود و در نهایت حل و فصل برای $4.9 میلیارد دلار است.

این موارد از نفوذ سیاسی بودند و بدیهی است که نه به عنوان آشکار به عنوان دخالت در سنگ مورد. آنها شامل اتهامات در برابر دوستان از رئیس جمهور. هیچ شواهدی وجود ندارد که پس از آن–دادستان کل جف یا جلسات کاخ سفید, بازی های برگزار شده هیچ نقشی در تامین امنیت بیشتر نتایج مطلوب برای بانک ها. هیچ حرفه ای دادستان استعفا در اعتراض. آن سخت است تصور کنید که حوادث مانند کسانی که گشوده دیروز بدون میانی مراحل است که برای اولین بار آمد.

و نه این است که وزارت دادگستری تنها ظاهرا مستقل فدرالی که رئیس جمهور سیاسی است.

به من گزارش شده در ماه گذشته چندین سابق در سطح بالا ولز فارگو مدیران روبرو هستند امکان فدرال اتهامات جنایی در ارتباط با بانک ساختگی-حساب رسوایی. این بررسی قدمت آن به دولت اوباما در, اما آن را نمی پارانوئید به تعجب اگر DOJ بیشتر های اخیر تصمیم گیری شده تحت تاثیر رئیس جمهور تهمت اولویت. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که او به ولز فارگو قرار دادن فشار بر فدرال تنظیم کننده های بانکی برای درمان سان فرانسیسکو بانک به عنوان او را به جای آنها جا می بیند. در دسامبر 2017, صدای جیر جیر, تهمت نوشت: "جریمه و مجازات در برابر ولز فارگو بانک برای خود بد اعمال خود را در مقابل مشتریان و دیگر نمی خواهد کاهش یافته است به عنوان به اشتباه گزارش شده است اما اين كمك و اگر هر چیزی قابل ملاحظه ای افزایش یافته است."

چرا که بانک رگولاتور قرار است به کار به طور مستقل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جیر رفت مانند یک بمب است. های مختلف سیاستمداران دموکرات به ویژه سناتور الیزابت وارن نیز به شدت انتقادی از ولز فارگو. اما رئیس جمهور به سادگی نمی رود به وزن در یک اجرای اقدام علیه یک شرکت خاص باید به کار گرفته شود.

من اخیر گزارش ولز فارگو نشان داده است بسیاری از بدبینی در مورد اجرای عدالت در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. منابع متعدد که اعطا شد گمنامی به صحبت آزادانه در مورد حساس اجرای قانون مسائل را از من پرسید چرا من فکر می کنم وزارت دادگستری در حال بررسی پتانسیل اتهامات جنایی علیه مدیران سابق در سان فرانسیسکو بانک. آنها به نظر می رسد شکی نیست که این یک وضعیت که در آن حرفه ای دادستان ساخته شده است یک واقعیت مبتنی بر مورد بود که از ملاحظات سیاسی.

صحبت من در ماه گذشته با یک منبع نزدیک به یکی از هشت سابق ولز فارگو مدیران به تازگی آمار مدنی اتهامات عنوان شده علیه. تنظیم کننده فدرال بهبود 21 میلیون دلار از سه نفر موافقت کرد که شهرک سازی و به دنبال یک مبلغ 37.5 میلیون از این پنج متهم دیگر. کسانی که مبالغ زیادی در زمینه نظارتی اجرای اقدامات علیه فردی بانکداران.

این منبع که اعطا شد گمنامی به صحبت می کنند بدون ترس از تلافی جویانه به من گفت که برخی از عمران اتهامات سابق ولز فارگو مدیران نشان دهنده یک نفس بیش از حد و استدلال کرد که تنظیم کننده تحت مقدار زیادی از فشار سیاسی است. من در یک موقعیت برای قضاوت در مورد اعتبار این استدلال. بانک رگولاتور باید در دفاع از استقلال خود در زمینه اجرای اقدامات در برابر ولز فارگو و گفت که آنها با ارزیابی حقایق خود را با استفاده از دستورالعملهای داخلی برای تعیین مجازات.

اما درک مسائل در اینجا شاید به همان اندازه به عنوان واقعیت. و ادراک است که عدالت بستگی دارد یکی سیاسی ایستاده سخت خواهد بود به عقب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im