آمریکا تراژدی و کمدی جریان در یوتیوب

شهر نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران داستان خود را در "خط."تصویر توسط Cindy Echevarriaگونه ما نمی توانیم حس

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
Image may contain Face Human Person Head Advertisement Collage Poster and Sarbjit Cheema
شهر نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران داستان خود را در "خط."تصویر توسط Cindy Echevarria

گونه ما نمی توانیم حس هشدارهای. در ژانویه زمانی که گزارش coronavirus در ووهان آغاز شد به نظر می رسد بر روی صفحه اول این بارما در نیویورک grimaced و حرف گذشته است. حتی به عنوان شمال ایتالیا شکست میلان مد هفته لرزاند همراه است. چیزی اتفاق می افتد به کسی دیگری دوباره. در نگاه به گذشته به اشتباه احساس از اوایل ماه مارس در نیویورک بود و مشمئز کننده مکث که نوید ورود یک سونامی آب عقب قبل از موج سقوط به پایین. در حال حاضر که ما شده اند تف کردن بر روی زمین خشک ما سعی کنید برای متقاعد کردن بقیه کشور نگاه ما به گوش دادن به یادگیری از اشتباهات ما و ما سکوت و یا حتی بدتر در بازگشت.

اگر پیشرفت بدون کنترل ویروس نمی ترساندن ضد maskers و سیاستمداران که طلبانه آنها را قادر می سازد آن را بعید است که تماشای "خط" یک بازی جدید توسط جسیکا خالی و اریک جنسن در مورد شهر نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه COVID-19 انجام خواهد داد بسیار به پیشبرد شود. هنوز هم آن را می سازد برای یک فوری heartrending ساعت; شاید دراماتیزه حقیقت می توانید لغزش را از طریق یک پنجره زمانی که درهای دلیل بوده است ناودان. کارگردان خالی و تولید شده و ارائه شده توسط عمومی "خط" است جریان در یوتیوب از طریق سپتامبر 1st, و, خوش آمدید, تلاش, در, دسترسی, نیز در دسترس با زیرنویس اسپانیایی در بسته captioning و زبان و با شرح صوتی برای نابينايان. تا کنون بیش از بیست و هشت هزار نفر از مردم به تماشای این بازی به احتمال زیاد به مراتب بزرگتر مخاطبان از تئاتر فیزیکی می تواند جایگزین در طی یک اجرا. اگر وجود دارد قابل فهم اشتها برای فرار از واقعیات این روزها به وضوح وجود دارد همچنین گرسنگی برای کار است که سعی کنید به تجزیه ما baffling مشترک واقعیت است.

سفید و جنسن عمل یک فیلم مستند در سبک بازی ساخت که شامل مصاحبه با افراد واقعی آنها به تصویر می کشد که به طور کلی در دندان فاجعه است. کار قبلی خود را شامل "تبرئه" در مورد زندانیان آزاد شده از اعدام و "زغال سنگ کشور" که باز در عمومی در اوایل ماه مارس و ومیزان اعضای یک West Virginia جامعه معدنی است که وضعیتی وخیم از یک انفجار مرگبار. شخصیت ها در "خط" شامل اسکار (John Ortiz), گلهای E. M. T. از کوئینز; Ed (Jamey Sheridan) یک ناهنجار, خیابانی پیراپزشک و شارون (Lorraine Toussaint) یک پرستار است که به شدت محافظ از سالمندان بيمار او را برای مراقبت. دیوید (Santino فونتانا) یک جزیره تبدیل به یک پرستار بعد از آموزش به عنوان یک بازیگر; Dwight (نیکلاس Pinnock), مهاجر از ترینیداد آمد به این حرفه پس از پیدا کردن که او تا به حال هیچ سر برای کسب و کار. Vikram (Arjun Gupta) یک اورژانس-اتاق دکتر که رفتار برخی از شهر بارسلون بيمار است خونسردی تحلیلی—او جلب ویروس اولیه و گزارش های به کار لحظه ای او شد—در حالی که جنیفر (Alison Pill), صریح اول سال کارآموز در بروکلین seethes با خشم در بیمارستان او را شکست به اندازه کافی آماده شدن برای COVID, و تلاش خود را برای سرپوش گذاشتن بر سهل انگاری خود را.

هر بازیگر روایت او شخصیت داستان به دنبال به دوربین از یک کامپیوتر یا یک تلفن به عنوان اگر چت از خانه با یک مصاحبه; کلیپ ها intercut به طوری که جمعی قوس روایت آثار ورود و گسترش ویروس. چه ظهور است یک تجربه جمعی از وحشت گفت: با استارک ویژگی ها: non-stop اضطراری تماس لوله فقدان P. P. E., حیرت زده, خانواده, و در همه جا ترس مرگ از غم و اندوه. شارون که تقریبا مرده بود از این ویروس خودش می گوید: "پس از آن من دوباره به کار و پیدا کردن که نیم من جمعیت از بین رفته است." نوازندگان هستند که به یک فرد, ظریف زنده و مستقیم; صدای خود را تقویت یکدیگر و به عنوان آنها را به یک تصویر بزرگتر از شهر کلیک به تمرکز. این مردم می دانند که شهر خود را بهتر از هر کسی آنها را دیده اند که شما که هستید و از کجا و چگونه زندگی می کنید می تواند تمام تفاوت را وقتی که می آید به بقا. "ما یکی از جنبه های آن را در فیلم" Vikram می گوید: با اشاره به امریکا کشنده نژاد پرستی و کشتن جورج فلوید. "اما با دارو وجود دارد هیچ تصویری."

در اوایل بحران کارگران مانند این مارک توسط شهردار و در تخیل محبوب به عنوان مراقبت های بهداشتی "قهرمانان." یکی از پیام های گرفته شده از این توصیفات است obfuscating ناکافی از جمله عناوین. "در حال حاضر ما در حال قهرمانان ؟ چه اهمیتی آیا شما فکر می کنم ما قبل از انجام همه این?" دیوید می گوید:—و او را شیرین یکی از این دسته است. "'قهرمان' است یک کلمه ما استفاده کنید در صورت از ترس و آن ما را جدا از یکدیگر" می گوید. "همان چیزی که پس از 9/11." اد را ترجیح داده است یک "زنجیره ای" و یا یک "خط" که شامل کارگران پستی و مواد غذایی کارمندان, پاک کننده های امنیتی غذا deliverers و هر کس دیگری که در معرض خطر شخصی نگه داشته است این شهر شناور است. ما که آنهایی که خوش شانس به آنها مدیون سلامت ما است. تضمین ایشان تنها راه برای بازپرداخت بدهی.

ابتلا به چیزهای در فیلم در قلب کمدین Hannibal Buress فوق العاده جدید ویژه "Miami Nights." Buress ثبت شده نشان می دهد در مقابل مخاطبان زنده در تابستان گذشته منتشر شد و آن را به صورت رایگان در یوتیوب در اوایل ماه جولای. Buress که هنوز هم ممکن است بهترین و شناخته شده به عنوان پسر که شوخی در مورد تجاوز به عنف در برابر اتهامات بیل کازبی تبدیل به محبوب جزر و مد است "medium, معروف," یک وضعیت است که او مورد بحث و بدون کینه. کمدی پیشرفته می دانم که او از "The Eric Andre Show" در شنا بزرگسالان; millennials او را می دانم به عنوان Ilana Glazer را در "Broad City." دو بار در سال, او می گوید, او پرسید: یک بازی را به میزبان نشان می دهد. ("نبوت انجام خواهد شد اما زمان در حال حاضر نیست" او رونق در یک مایک-enhanced خدا صدای قشنگ آخرالزمانی شعله های آتش قورت دادن روی صفحه نمایش است که به شکل دیوار پشت صحنه. "من ادامه خواهد داد تا در مسیر به سوی این کشور در اواسط بازی به اندازه سالن و گهگاه ظاهر در بودجه سفید کمدی.") او به نظر می رسد بزرگ با کمی جذاب از حلقه در امان خاکستری تی شرت است که باعث می شود او به نظر می رسد جوان در سی و هفت از او استفاده می شود به زمانی که میپوشید دکمه فراز و کاپشن روی صحنه.

بسیاری از کمدی فوق العاده خم شدن روی صفحه بدون انرژی از مخاطبان برای افزایش اما Buress را مناسب برای مشاهده صفحه اصلی. محکم به کارگردانی Kristian Mercado نشان می دهد بسیار بصری با صفحه نمایش گسترده ارائه اثر و تصویر برای Buress بیت. این یکی از بهتر روی صحنه بازنمایی من دیده ام از اینترنت مغز راه ما فکر می کنم در لینک ها و GIFها و الگوهای رفتاری. "من از آنها بدم میاید این واقعیت است که شما فقط می توانید در گوگل چقدر خانه کسی هزینه," او می گوید. "و من از آنها بدم میاید این واقعیت است که من اصلا از کنترل خود را به انجام این کار نیست در حالی که من در خانه کسی نیست." Buress همواره مسخره رگه و برخی از silliest ریف خالص آب نبات. وجود دارد کمی در رپ 2 Chainz التماس خدا به صورت های مختلف سفارشی خودرو و Buress سرگرم کننده messing اطراف با مایک در حال چرخش از یک سناریو که در آن یک گلو-بازمانده سرطان با خودکار-تنظیم صدای جعبه ارائه hauntingly mellifluous ضد سیگار کشیدن P. S. A. به schoolkids.

اما مرگ و میر نیز در ذهن خود. او در مورد ترک آشامیدنی در مورد آسم خود, و در مورد مرگ است. "من می خواهم من راه خود را از مرگ," او می گوید. آن را یک شوخی در مورد نفس اما ناگفته subtext—در مورد دقیق راه است که در آن یک مرد سیاه پوست در آمریکا نمی خواهند به مرگ در هوا آویزان بود برداشت تا در داستان است که قانون شده است ساختمان نسبت به, که طول می کشد تا آخرین بیست دقیقه از این ساعت-طولانی نشان می دهد. در 2018, Buress ساخته شده این خبر پس از او برای رفتار آشوبگرانه دستگیر شد در طول یک boozy شب در میامی. آنچه برجسته قسمت او بود مبتکرانه تصمیم گیری (در صورت توجه دولت خود را از ذهن می توان آن را به نام که) به صحبت می کنند به طور مستقیم به پلیس بدنه دوربین. او نقش ما در این فیلم است. او وجود دارد به عنوان مهربان مثل همیشه دولا شدن به زاویه: "هی چه آن را به من, Hannibal Buress. این پلیس احمق برو." بدون هدف قرار دادن یادداشت ها بیش از حد سخت Buress ما طول می کشد از طریق بقیه از میامی شب با پایان دادن به یک پیچ است که زمین به خصوص در حال حاضر به عنوان متعالی تطهیر است. این برخورد می توانست غم انگیز به پایان رسید. به جای Buress آن را تبدیل به کمدی. یک لبه چاقو را جدا از دیگر, و آن را نازک تر شدن در همه زمان ها. ♦


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب