آمریکایی ها مصمم هستند به این باور در پیشرفت

ایده های این که آیا آن اتفاق می افتد یا نه بخش 1 بخش 2 (2016) توسط لورنا سیمپسون (© لورنا سیمپسون.

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
artwork by Lorna Simpson 'Part 1, Part 2' (2016)
بخش 1 بخش 2 (2016) توسط لورنا سیمپسون (© لورنا سیمپسون. حسن هنرمند و Hauser & Wirth; عکس توسط جیمز وانگ.)

Fیا دو روز در اوایل ماه ژوئن به آمریکا بود فوران پایدار در اعتراض به قتل یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید, توسط پلیس در, مینیاپولیس, پربیننده ترین فیلم در Netflix بکشد کمک. 2011 فیلم—که به تصویر می کشد سیاه و کارمندان مشغول به کار در مرفه سفید خانوار در 1960s, می سی سی پی و مراکز یک خبرنگار زن—برنده تحسین در برخی از محله های. اما آن را نیز به عنوان انتقاد احساساتی و ساده تجسم نژادپرستی و رستگاری—در میان ظلم و ستم از Jim Crow.

بپرسید چه می گذرد در اینجا—چرا مردم شروع به تماشای کمک در یک لحظه عمیق نژادی تروما است به خطر غلت پایین سوراخ خرگوش. که این فیلم به تازگی در دسترس در Netflix بکشد می کند همه چیز را توضیح دهد. یک واقعیت است که به کمک پدیده باعث می شود ما به رسمیت شناخته است پایدار قدرت اساطیر وقتی که می آید به آمریکا نژادپرستی است. اساطیر طول می کشد بسیاری از اشکال. گاهی اوقات آن را شامل ناامید بتواند برای تاکید. گاهی اوقات آن را شامل یک gauzy نوستالژی. گاهی اوقات آن را شامل عمدی جهل. همه از این گونه و دیگران بافته شده به یک بزرگتر و پایدار روایت اساطیر نژادی پیشرفت است.

این منحصر به فرد است که آمریکا اساطیر. پس از این کشور تاسیس آن غالب فرهنگی حساسیت شده است, خوش بینانه, آینده گرا مطمئن از خود و متقاعد امریکا ذاتی خوبی است. با وجود غم انگیز ما تاریخ نژادی آمریکایی ها به طور کلی بر این باورند که این کشور ساخته شده است و همچنان به پیشرفت مداوم نسبت به برابری نژادی. گسترده پذیرش از این مسیر زمینه راه رهبران ما صحبت کنید. آن را نیز تحت تاثیر قرار راه نژادپرستی درمان در فرهنگ عامه است.

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد ملت نژادی, تاریخ ما اغلب تصور یک مسیر خطی, یکی, که, مسلما, آغاز می شود در یک شرم آور دوره اما فورا حرکت در یک جهت به سمت برابری. به عنوان اگر ما سوار Whiggish پله برقی روایت نژادی پیشرفت شروع می شود با برده داری صعود به جنگ داخلی و رهایی اعلام سرعت گذشته تفکیک و Jim Crow به پیروزی از حقوق مدنی جنبش و پس از آن قطره ما را در سال 2008 به باراک اوباما در انتخابات. بسیاری از مردم ادعا در آن زمان که امریکا تا به حال تبدیل شدن به یک "postracial" جامعه و یا حداقل نزدیک شدن—شاید یک مطلب کوتاه پله برقی سوار دور. این رستگاری روایت نه تنها smooths بیش از گذشته اما smooths بیش از آنچه که هنوز به آمده: آن را نگه می دارد از وعده تقریبا معین به طور طبیعی رخ می دهد در آینده خواهد شد که حتی بیشتر فقط و برابری طلب.

فکر کردن در این راه نمی توان به آینده بهتر.

اساطیر نژادی پیشرفت تحریف ادراک ما از واقعیت; شاید بیشتر به طور قابل توجهی آن را absolves ما مسئولیت برای تغییر این واقعیت است که. پیشرفت دیده می شود به عنوان طبیعی و اجتناب ناپذیر اجتناب ناپذیر مانند قوانین فیزیک است. پسرفت بعید است. هوشیاری غیر ضروری است.

بدیهی است که درست است که بسیاری از شرایط زندگی برای آمریکایی ها بهتر شده اند در طول زمان است. مواد استاندارد را در بسیاری از راه های بهبود یافته است. برخی از اساسی حقوق مدنی پیشرفته هر چند نابرابر با episodically و معمولا تنها پس بزرگ و ستیز تلاش است. اما بسیاری از مناطق را دیدم خیلی پیشرفت یا چه پیشرفت ساخته شده بود شده متوقف و یا حتی معکوس شود. اساطیر نژادی پیشرفت اغلب حلقه توخالی وقتی که می آید به عنوان مثال شکاف نژادی در آموزش و پرورش است. یا سلامت است. یا رأی است. یا عدالت کیفری. یا ثروت شخصی. تاریخ است که یک چرخ ضامن دار تبدیل می شود که در یک جهت است. مارتین لوتر کینگ جونیور معروف اظهار داشت که "قوس اخلاقی جهان است اما از آن خم به سمت عدالت است." و شاید آن را در پایان. اما در واقعی ما عمر ما عقب مانده تر و غم انگیز بیراهه.

اعتراضات آغاز شد که در اواخر ماه مه را با تمرکز بر پرسش های اساسی از خشونت پلیس و حقوق مدنی. این نوع از بیداری ارائه می دهد فرصت های بزرگ—بیشتر در مورد که در یک لحظه—اما آن است که نادر در تاریخ ما و چالش های ملت غالب روانشناسی. تحقیقات خود من به عنوان یک روانشناس اجتماعی با تمرکز در بخش نژادی و نابرابری ثروت—به خصوص آنچه که مردم انجام دهد و باور نمی کنم و فراموش نمی اذعان مورد کسانی که نابرابری. مگر اینکه مردم درک سیستمیک نیروهای که ایجاد و حفظ نابرابری نژادی, ما هرگز با موفقیت آن آدرس. اما برداشت معلوم لغزنده هستند.

برای چند سال گذشته من به همراه من ییل همکار Michael W. کاروس و دانش آموزان ما باید بررسی شده است برداشت نژادی و نابرابری اقتصادی—آن حد و پشتکار دهه دهه. در یک 2019 مطالعه با استفاده از یک دوجین لحظات خاص در بین سال 1963 و در سال 2016 ما در مقایسه با برداشت نژادی و نابرابری ثروت در طول زمان با داده های واقعی در نژادی و نابرابری ثروت. شاید جای تعجب نیست که پاسخ دهندگان در مطالعه ما میزان قابل توجهی overestimated ثروت از خانواده ها نسبت به آن از سفید خانواده. در سال 1963 ميانه سیاه خانواده تا به حال حدود 5 درصد ثروت به عنوان آنجا که متوسط سفید ، پاسخ دهندگان گفت: نزدیک به 50 درصد است. برای سال 2016 پاسخ دهندگان برآورد سیاه ثروت به 90 درصد از سفید پوستان است. پاسخ صحیح برای آن سال حدود 10 درصد است.

مردم را برآورد نابرابری بودند نه تنها بیش از حد پایین برای هر دوره اما تخمین می زند در واقع رشد بیشتر نادرست از نزدیک آنها را به حال. مردم در حال حاضر به فرض که همه چیز بودند حداقل تا حدودی بد از 50 سال پیش, اما آنها همچنین فرض کنیم که همه چیز را بدست ملاحظه ای بهتر—و در حال نزدیک شدن به برابری. اساطیر نژادی پیشرفت اعمال قدرتمند نگه دارید در ذهن ما است.

و نگه داشتن بسیار سخت است برای شکستن به عنوان یک مطالعه ما به تازگی انجام شده با همکاری مسئولان استاد Ivuoma Onyeador باعث می شود همه بیش از حد روشن است. تا به یک نقطه این مطالعه جدید که تا به حال همان طراحی اولیه به عنوان یکی فقط اشاره کرد. اما گروه نمونه شامل تنها از سفید آمریکایی است. و قبل از آنها ارائه تخمین می زند زیر مجموعه ای از پاسخ دهندگان خواسته شد به خواندن یک مقاله کوتاه در مورد تداوم تبعیض نژادی. قرار گرفتن در معرض مقاله تاثیر داشتند. اما در اینجا تعجب: کسانی که خواندن این مقاله هنوز برآورد شده که در سال 2016 سیاه ثروت نزدیک بود که از سفید پوستان است. آنها به سادگی رسم تدریجی شیب پیشرفت است. به عبارت دیگر اگر مردم پذیرفته شده است که پیشرفت بوده است آهسته تر از آنها می خواهم تصور—غذای آماده پیام مقاله آنها به عنوان خوانده شده—و سپس آنها وارد این ایده است که در گذشته نبوده باید به عنوان بد به عنوان آنها فکر می کردم. آنها سرگرم کردن این ایده است که در حال حاضر باید بدتر از آنها فکر می کنم آن است. ذهن قابل توجه ساز ماهر در بسیاری از چیزها از جمله خود توهم است. مردم به تغییر بیش از حد خوش بینانه چشم انداز—حداقل در دامنه نژادی پیشرفت است و نه ساده و مهم است.

تشکیل روایت است که راه را برای افراد به یافتن معنا در زندگی و زندگی را به نظر می رسد بیشتر منظم و قابل پیش بینی است. روایات ما در مورد خودمان و در مورد گروه های اجتماعی که به ما تعلق دارند—به ما کمک سازماندهی ما چگونه تفسیر وقایع را به عنوان آنها گشوده و به آنها پاسخ دهند. روایت بخشی از روان ما معماری و برخی از خصلت از ذهن را خاص روایت سخت به فرار. به عنوان مثال وجود دارد آنچه که ممکن است به نام نسل مغالطه: بسیاری از کسانی که تصدیق واقعیت نژادپرستی دیدن رستگاری در ebbing حضور از مردم سفید و جایگزین فزاینده جرم روشن به افراد جوان است. اما نسل تغییر بسیار ساده است. افراد جوان نژادی نگرش بیشتر شبیه پدر و مادر خود را از آنها ممکن است متوجه. (همچنین این مورد که این "راه حل" حتی اگر موثر خواهد بود بسیار آهسته است.)

اساطیر نژادی پیشرفت خورنده است در راه های بی شماری. آن را فراهم می کند دلیلی برای سرزنش قربانی: اگر ما همگرا در برابری آن در پشت سمت چپ باید تلاش. و آن را منتشر مسئولیت اخلاقی به صورت فعالانه و به طور قابل توجهی اصلاح سیستم آمریکایی: اگر ما همگرا در برابری به هر حال پس چرا ما نیاز به قوانین و دیگر اقدامات برای ترویج آن ،

این است که برخی از چکیده نگران باشید. شما روبرو می شوند آن را در همه جا یک بار شما در ابتدا به آن نگاه کنید. اساطیر نژادی پیشرفت های متحرک نظر اکثریت نوشته شده توسط قاضی جان رابرتز در Shelby County v. دارنده2013 تصمیم قابل توجه پایین کلید بخش از قانون حق رای سال 1965. رابرتس نوشت:

نزدیک به 50 سال بعد همه چیز تغییر کرده است به طور چشمگیری ... بدون شک وجود دارد که این پیشرفت ها در بخش های بزرگ به دلیل از قانون حق رای. در عمل ثابت شده فوق العاده موفق در redressing تبعیض نژادی و یکپارچه سازی فرآیند رای گیری.

پس از شلبیچند متحده گذشت انتخابات جدید قوانین از جمله دقیق رای دهندگان-ID مقررات و پاکسازی رای دهندگان خود را رول. و خط اول درمان—چالش های حقوقی نشان می دهد که این قوانین تبعیض آمیز—بعید است که برای جلوگیری از نقض رأی است.

به طور مشابه حتی در تایید برخی از اشکال اقدام مثبت در Grutter v. بولینگر (2003) دیوان عدالت ساندرا روز اوکانر استناد روایت نژادی پیشرفت:

از آن شده است از 25 سال از عدالت پاول برای اولین بار تایید استفاده از مسابقه به بیشتر علاقه به بدن دانش آموز تنوع در زمینه های عمومی و آموزش عالی است. از آن زمان تعدادی از اقلیت متقاضیان با نمرات بالا و نمرات آزمون در واقع افزایش یافته است ... ما انتظار داریم که 25 سال از هم اکنون استفاده از نژادی تنظیمات دیگر خواهد بود لازم به بیشتر بهره تایید شده امروز.

هفده سال بعد این پیش بینی به نظر می رسد در بهترین حالت ساده و بی تکلف.

این دادگاه عالی تصمیم گیری های مختلف به عنوان آنها ممکن است بقیه در رد این ایده است که نژادپرستی نظاممند همچنان به خود را احساس و در موسسات آمریکایی. آنها منعکس کننده یک دادگاه است که می بیند و جامعه هر دو از نظر موسسات و افراد به عنوان تبدیل شدن بیشتر با نژاد برابری طلب—مسلما با کمک از گذشته "دوره اصلاحات" که از قضات معتقدند در حال حاضر و یا به زودی خواهد شد غیر ضروری و منسوخ شده است.

اساطیر نژادی پیشرفت با دوام است و می تواند زنده ماندن بسیاری از بازدید مستقیم. لحظات در تاریخ ما زمانی که آن را شکسته است قاطعانه بوده است لحظاتی که حس ملی اختلال بود و عمیق و فراگیر و مردم نمی تواند جلوگیری از دیدن شکاف بین افسانه و واقعیت است. چنین لحظات—پس از جنگ های داخلی و دوباره در 1960s—نادر هستند اما آنها می تواند به ایجاد فرصت های قابل توجهی. من اعتقاد دارم که ما در چنین لحظه ای در حال حاضر. اکثر آمریکایی ها منزجر و خشمگین تاکتیک های پلیس و نگرش سیاه و شهروندان است. افغانستان از آمریکایی ها چیز جدیدی نیست اما فوری با توجه به اجرای قانون رفتار می آید در زمانی که این کشور نیز رو به یک بیماری همه گیر ویرانگر و تاریخی سطح بیکاری—که هر دو به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع اقلیت. تا سال 2020 شده است یک خوب برای امریکا "استاد روایت" در هر یک از فرم های سنتی. و آن را در معرض حداقل لحظه ای روایت نژادی پیشرفت اتوماتیک مداوم نیاز به کمی تلاش واقعی—برای اسطوره آن بوده است.

این زمان برای حمله های زمان را بی پروا قدم به آدرس سیستمیک نژادی و نابرابری—bold, فراگیر, ترمیم عمل است. این عمل باید بتن و مواد نه تنها نمادین و باید آدرس فعلی شکاف های قابل توجهی در هر حوزه رفاه اجتماعی: شغل, سیاست, آموزش و پرورش, محیط زیست, بهداشت و درمان و مسکن و البته عدالت کیفری. یک پنجره باز کرده و اقدام سریع ضروری است. ممکن است که چیزی را به طور دائم منتقل شده در آمریکا و روان; ما باید امید که این درست است. اما تاریخ و روانشناسی نشان می دهد به جای آن که این پنجره از وضوح و فرصت را به سرعت—آن را همیشه در گذشته است. برای یک چیز, موفقیت اغلب ثابت خود محدود: اجرای بی پروا اقدامات جدید و وسوسه است که به گرد و خاک کردن دست های خود را در رضایت و اعلام مشکل حل شد. دیگر به عنوان مورخ کارول اندرسون نشان می دهد در کتاب سفید خشمهر گونه پیشرفت قابل توجهی نسبت به نژادی و عدالت خواهد بود ملاقات با یک واکنش. عبور از سیزدهم, چهاردهم و پانزدهم اصلاحات شد و به دنبال آن افزایش Ku Klux Klan, lynchings و یک دوره جدید از نژادی, انقیاد در قالب Jim Crow. نقطه عطفی در قانون مدنی-حقوق دوران بود که توسط ریچارد نیکسون "جنوب استراتژی" و ascendance نژادی سوت سگ به عنوان یک مرکزی تاکتیک در سیاست آمریکا است.

ما نباید فکر می کنم از یک یا دو سال آینده به عنوان شروع یک دهه یا بیشتر از افزایشی حال پیشرفت است. ما باید فکر می کنم از یک یا دو سال آینده به عنوان زمان ما و آخرین فرصت برای گرفتن آن را حق.


این مقاله به نظر می رسد در ماه سپتامبر سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "اساطیر نژادی پیشرفت است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب