آمریکایی ها در حال گرفتن مشاوره آنها نیاز

ایده های به عنوان مردم شروع به بازگشایی زندگی خود را, آنها در حال شنیدن کمی راهنمایی های عملی در مورد معضل

توسط NEWS-SINGLE در 8 خرداد 1399
Gabby جونز / Redux

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس دولت هلند ساخته شده یک پیشنهاد غیر معمول برای افراد مجرد: یک قرنطینه seksbuddy. بسیاری از افرادی که نمی, در یک رابطه, هنوز هم نیاز به صمیمیت فیزیکی و داشتن یک سازگار شریک جنسی بسیار کمتر احتمال دارد به ترویج و گسترش coronavirus از داشتن شرکای متعدد است. هلندی بهداشت عمومی مقامات به سادگی با اذعان به این واقعیت.

در عین حال به سختی می توان تصور مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ساخت چنین توصیه—و نه فقط به این خاطر که آمریکا سازمان بهداشت و درمان کمتر آرام در مورد مسائل جنسی خود را از همتایان هلندی هستند. همچنین از آنجا که حتی به عنوان متحده شروع به سهولت اجتماعی-فاصله, قوانین, آمریکایی, در حال دریافت بسیار کمی کمک در حل و فصل هر یک از بی شمار عملی معضلات آنها در مواجهه با هر روز.

این ماه CDC در نهایت منتشر شد راهنمایی برای کسب و کار و مدارس و مراقبت از تاسیسات و سایر اشخاص در چه زمانی و چگونه با خیال راحت بازگشایی شده است. اما اگر شما یکی از بسیاری از آمریکایی ها که در تلاش برای کشف کردن که چگونه به بازگشایی زندگی خود را, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن پاسخ در آن 60 صفحه. چه امن ترین راه برای خانواده خود شروع به معاشرت با دیگر خانواده ها? چگونه شما می توانید شروع به دیدن دوستان و یا آشنایی دوباره در حالی که هنوز خود را به حداقل رساندن خطر ابتلا یا انتقال coronavirus?

ایجاد ظریف بهداشت عمومی راهنمایی که می تواند کمک به پاسخ به این پرسش کار آسانی نیست اما می توان آن را انجام داده است. در واقع آن است که در حال انجام است—نه فقط در ایالات متحده است.

این seksbuddy پیشنهاد می گوید هلندی شهروندان است که حتی اگر آنها نیست پرهیز نامحدود, آنها هنوز هم می تواند به دنبال کاهش خطر راه داشتن رابطه جنسی. به همین ترتیب افراد و خانواده ها می توانند به میزان متوسطی گسترش تعداد دوستان آنها در فرد بدون ترک احتیاط در دسترس نباشد. چند استان در کانادا صادر ارشاد در "دو حباب" مشابه رویکرد اجتماعی به جای جنسی تماس بگیرید. در این مدل دو خانواده توافق می تواند به منحصر به فرد برای ارتباط با یکدیگر بدون نیاز به جسمی فاصله. هر اضافی تعامل اجتماعی را افزایش می دهد خطر است. اما با پاک کردن و ارتباطات اجتماعی ادامه داد و دورى از دیگر خانواده های این دو مدل حباب می تواند به مردم به اندازه کافی به تماس های اجتماعی که آنها می تواند بیشتر تمایل به چشم پوشی از شلوغ احزاب در حال حاضر ظاهر در سراسر کشور—حوادث که بالقوه برای گسترش این ویروس فراتر از کسانی که انتخاب می کنید برای حضور در.

که چه کاهش آسیب برای coronavirus همه گیر می مانند. بر خلاف پرهیز فقط پیام است که به سادگی دستور مردم به ماندن در خانه یک آسیب-کاهش روش اذعان دارد که مردم را از خطرات به دلایل مختلف از جمله یک نیاز اساسی برای لذت بردن است. اگر coronavirus خطر رفتار پیروی از الگوی دیگر شرایط سلامت افرادی که در تلاش برای انکار خود هر انسانی تماس با خارج از خانواده خود را برای ماه ها در پایان ممکن است بیشتر احتمال دارد به رها کردن کاهش خطر استراتژی ها در کامپیوتر است. چنین سناریویی می تواند عواقب وخیم است. پرهیز فقط و آسیب-کاهش روش های به اشتراک گذاری همان هدف کاهش تجمعی بار بیماری شدید و مرگ شود. اما کاهش آسیب بیشتر احتمال دارد برای رسیدن به این هدف با حمایت های پایین تر-خطر—است اما صفر نیست-خطر—فعالیت های است که می تواند پایدار در طول زمان است.

چه برگزاری آمریکا از ارائه راهنمایی در seksbuddies و دو حباب ؟ بر خلاف هلند و استان در کانادا و بسیاری از نقاط این کشور ادامه داشته و به اندازه کافی در جامعه گسترش coronavirus—و خیلی کم تست و تماس با ردیابی—که به طور فعال معرفی چنین استراتژی خواهد بود زودرس. اما در اینجا چیزی است: آیا بهداشت عمومی مقامات آن را دوست دارم یا نه, برخی از آمریکایی ها در حال حاضر در حال گسترش خود را اجتماعی و جنسی محافل و آنها به شدت نیاز به راهنمایی در امن ترین راه برای رفتن در مورد آن.

این کشور همواره آهسته به آغوش کاهش آسیب های مقاومت است که قدمت آن به ما پیوریتن ریشه. که بارها ذکر شده نگرانی این است که مردم ارائه استراتژی برای کاهش مضرات رفتارهای پرخطر را تا پایان ترویج است که رفتار مخاطره آمیز. این هیچ جای تعجب است که این نگرانی می آید اغلب در بسیار moralized زمینه های جنسی و استفاده از مواد مخدر. مردم باید در برابر استدلال ارائه واکسن HPV به خارج از نگرانی های که در آن آنها را به داشتن رابطه جنسی قبل از آن و یا با افراد بیشتری حتی اگر هیچ شواهد نشان می دهد این مورد. مردم باید در برابر استدلال ارائه استریل سرنگ به کسانی که تزریق مواد مخدر را از نگرانی است که آن را بیشتر تشویق های مکرر و استفاده از مواد مخدر. آن را نمی کند.

خود در زمینه تحقیقات و نگرانی در مورد افزایش رفتارهای پرخطر همواره حاضر قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری—آمادگی یک قرص برای جلوگیری از HIV—پس از آن معرفی شد تقریبا از یک دهه پیش. نگرانی این است که به مردم در دبستان منجر به کاهش استفاده از کاندوم, که می تواند آنها را در معرض ابتلا به سایر بیماریهای مقاربتی و به طور بالقوه افزایش خطر ابتلا به اچ آی وی است. در این زمینه برخی از پزشکان دریغ به تجویز دبستان حتی اگر آن را فراهم می کند نزدیک به 100 درصد حفاظت در برابر HIV و حتی در زمانی که بیمار در حال حاضر با استفاده از کاندوم متناقض.

نگرانی در مورد کاهش آسیب باعث ریسک رفتار در حال حاضر بوجود آمده در آمریکا coronavirus پاسخ. آن را کمک به dallying با توجه به ماسک توصیه های مارس و آوریل با بهداشت عمومی مقامات نگران کننده است که ماسک را ترویج ریسک تماس های اجتماعی توسط مردم به یک از امنیت کاذب. "ما نمی خواهیم مردم را به دریافت کننده های مصنوعی حس حفاظت از آنجا که آنها در حال پشت یک ماسک" دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus-پاسخ هماهنگ کننده گفت: اوایل ماه گذشته. "این نگرانی ما است." (بعد CDC خواست آمریکایی ها به پوشیدن ماسک،)

در همه این نمونه یک نگرانی در مورد ارتقاء رفتارهای پرخطر کهخود را به عنوان یک نگرانی در مورد سلامت. اما در واقعیت مقاومت به کاهش آسیب است که به طور معمول یک عبا برای قضاوت اخلاقی در مورد آنچه به منزله مسئول رفتار خود است. زمانی که مردم ابراز نگرانی که دبستان را ترویج نوجوانی مقعد, بدون مو سکس, آن را فقط نشان می دهد خود را تصورتان در مورد آنچه که شمارش به عنوان مسئول ، این تعصب در استمرار انگ کم جذب دبستان و پیشگیری عفونت HIV. به همین ترتیب یک رویکرد اخلاقی به کروناویروس پیشگیری—از جمله بشود هر کسی که پایبندی به اجتماعی-فاصله اقدامات کمتر از 100 درصد—در نهایت شکست. اگر بهداشت عمومی مسئولان فرض است که ارشاد در استراتژی های مانند seksbuddies یا دو حباب را ترویج رفتارهای پرخطر آنها را از دست ندهید یک فرصت بسیار مهم برای کاهش مضرات بالقوه از اقدامات است که برخی از آمریکایی ها در حال حاضر مصرف.

به جای اخلاق, کاهش آسیب ناشی از یک محل عمل گرایی و شفقت است. آن را می پذیرد که سازش اتفاق خواهد افتاد—معمولا به صورت کاملا قابل فهم دلایل—و با هدف کاهش هر گونه ارتباط مضرات تا آنجا که ممکن است. در هنگام صدور راهنمایی در دو حباب در کانادا افسر ارشد پزشکی سلامت برای نیوفاندلند جانیس فیتزجرالد گفت: لطفا "من امیدوارم که این کمک خواهد کرد که کاهش برخی از انزوای اجتماعی همه ما احساس می کنید, به خصوص کسانی که به تنهایی زندگی می کنند." هلندی راهنمایی در seksbuddies اذعان مبارزات انزوا: "آن را حس می کند که به عنوان یک [فرد] شما همچنین می خواهید به تماس فیزیکی است." کاهش آسیب های عمومی بهداشت و درمان با یک دوز از همدلی است.

آمریکایی ها گفته شده است به پوشیدن ماسک, اقامت حداقل شش فوت از هم جدا و دست خود را بشویید. اما این کافی نیست. مردم نیاز به شنیدن این که اگر آنها از جان گذشته برای دیدن آنها باید از انجام این کار در خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است; که با اضافه کردن یکی دیگر خانواده خود را به قرنطینه گروه بسیار امن تر از اضافه کردن پنج; که اگر یک فرد نیاز به صمیمیت فیزیکی داشتن یک شریک زندگی—حتی اگر نه در نظر آن را یک رابطه عاشقانه—امن تر از یک سری از کنسول ها; که آنها می تواند به توقف تقریبا تمام مواد غذایی خود را در حالی که هنوز هم اجتناب بالاتر موقعیت خطر مانند صرف وقت در داخل با گروه های زیادی از مردم است. CDC است نه ارائه به اندازه کافی عملی مشاوره. امید هنوز وجود دارد برای دولت های محلی و ادارات بهداشت به خصوص در مناطقی مانند کالیفرنیا و نیویورک که در آن نمایندگان منتخب را آغاز کرده اند به طور علنی حمایت از آسیب کاهش رویکرد است. اما کاهش آسیب بیشتر مورد نیاز در ایالات متحده هستند که باز زودرس—همان کشورهای که از لحاظ تاریخی رد یک رویکرد همدلانه به سلامت به نفع اخلاقی یکی است.

در این میان عموم مردم است که در حال توسعه خود را راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با یک بیماری همه گیر فقط به عنوان جامعه همجنسگرا را در اوایل روز از ایدز است. آمریکایی ها تصمیم گیری هر روز در مورد نحوه بازگشایی زندگی خود را. آنها نمی خواهید به صبر برای بهداشت عمومی مقامات به آنها خوب—اما آنها هنوز هم می تواند استفاده از مشاوره در امن ترین راه برای رفتن در مورد آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب