شهرهای آمریکا در حال Staggeringly نابرابر

سیاست داده های جدید نشان می دهد که چگونه در هر منطقه بزرگ شهری عظیم شکاف هنوز جدا سفید از مردم و مردم از ر

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
مگنوم / عرش Raziuddin / اطلس

افزایش جزر و مد از احیای اقتصادی در بسیاری از کشور بزرگترین مراکز شهری دارای قطعی نیست برداشته همه قایق. و که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا بسیاری از شهرستانها مواجه شده اند امواج اعتراض این سال است.

در هر عمده آمریکایی منطقه شهری از جمله بسیاری از کسانی که رونق بیشتر از سال 2008 سقوط مالی بزرگ شکاف هنوز جدا سفید از مردم و مردم از رنگ نه تنها از لحاظ دستمزد اما از نظر تحصیلی بیش از حد.

"هیچ جایی است که در واقع به خوبی انجام می دهند. حتی بهترین نوازندگان ... باید نژادی و بی عدالتی است که بی وجدانی می گوید:" سارا Treuhaft, معاون رئیس جمهور, تحقیق در PolicyLink یک اوکلند-بر اساس تحقیقات-و-وکالت ، "رشد اقتصادی کافی نیست. بسیاری از مرفه مکان انجام می دهند و در های که رفاه."

این جدی یافته های موجود در امروز نسخه جدید ملی سهام اطلس عظیم آنلاین, خلاصه ای از آمار و اطلاعات فدرال در مورد شهرستانها و مناطق شهری. این اطلس عمدتا بر اساس داده ها از طریق 2017, تولید شده توسط PolicyLink و حقوق صاحبان سهام موسسه تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. این اجازه می دهد تا کاربران را به بررسی مناطق مختلف عملکرد همراه ده ها تن از شاخص ها از جمله حقوق و دستمزد آموزش و پرورش و هزینه های مسکن و پس از مقایسه ایستاده و از گروههای نژادی مختلف.

گرفته شده با هم, یافته های جدید برجسته اساسی نابرابری فراتر از سوالات فوری پلیس اصلاحات آورده است که هزاران نفر از آمریکایی ها به خیابان ها پس از کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس. آنها نقشه مرکزی داخلی شقاق—نژادی و نابرابری—که تقسیم این کشور بزرگترین مناطق شهری حتی به عنوان کسانی که در مناطق تحت تشدید فشار خارجی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان.

اطلس را معماران می گویند که اطلاعات همه اشاره به همان نتيجه گيری: رشد به تنهایی نمی خواهد از بین بردن نابرابری نژادی. هیچ شهر در هر نقطه از کشور بدون توجه به چگونه مرفه و خارج از غرفه برای دستیابی به رشد سریع و موثر نژادی ورود Treuhaft به من گفت. که بر نیاز به آموزش و پرورش و مسکن و دستمزد سیاست—در میان دیگران—به طور خاص در بسته شدن این شکاف نویسندگان استدلال می کنند. "آنچه که برای من نیاز به حتی بیشتر آگاهانه مرکز نژادی سهام ما در سیاست های اقتصادی می گوید:" مانوئل کشیش یک USC استاد جامعه شناسی و مدیر سهام موسسه تحقیقات.

در میان کلید نابرابری:

  • در تمام 150 بزرگترین مناطق شهری, سفید, کارگران, کسب درآمد بالاتر از متوسط دستمزد از کارگران از رنگ. وسیع ترین فاصله وجود دارد در خارج از شهر نیویورک در مرفه حومه کانکتیکات از بریجپورت استمفورد و Norwalk, که در آن مردم سفید کسب تقریبا 16 دلار در ساعت بیشتر از مردم از رنگ. فاصله بیش از $10 در ساعت 12 بیشتر مناطق شهری (از جمله لس آنجلس و هوستون) و می ایستد در $5 یک ساعت یا بیشتر در بیش از 100 مترو.
  • در همه اما یکی از بزرگترین 150 مترو سهم, سفید, بزرگسالان برگزاری حداقل چهار سال مدرک دانشگاهی بیش از به اشتراک گذاری در میان مردم رنگ. (تنها استثنا این است که در منچستر و Nashua, منطقه در جنوب, New Hampshire است که اقلیت کوچکی از جمعیت است.) در بسیاری از نقاط این شکاف عظیم عبارتند از: سهم کالج تحصیل سفید مردم است حداقل 25 درصد بالاتر از سهم کالج تحصیل اقلیت در واشنگتن, d. C.; لس آنجلس; دنور; و دورهام کارولینای شمالی در میان مکان های دیگر. حتی این مقایسه می تواند درک واگرایی چرا که آمریکایی های آسیایی تبار رسیدن به آموزش و پرورش پیشرفته در نرخ بالا. به دنبال به طور مستقیم در شکاف بین مردم سفید و سیاه و یا سفید مردم و Latinos تولید حتی starker تضاد. در سان فرانسیسکو, سهم, سفید, بزرگسالان با مدرک لیسانس بیشتر از دو برابر سهم از بزرگسالان و بیش از سه برابر سهم لاتینی, بزرگسالان است.
  • در هر یک از نزدیک به 140 مناطق شهری که داده ها در دسترس دانش آموزان از رنگ هستند احتمال بیشتری نسبت به سفید دانش آموزان برای حضور در K–12 مدرسه که در آن حداقل سه چهارم از کودکان فقیر یا کم درآمد. دوباره این تفاوت ها می تواند عظیم: در بیش از 50 مناطق شهری سهم اقلیت بچه ها که حضور در بالا-فقر مدارس است که حداقل 30 درصد بالاتر از سهم های سفید بچه ها که انجام دهد. مطالعات همواره متوجه شد که دانش آموزان در فقر مدارس کمتر احتمال دارد به موفقیت تحصیلی.

دو crosscutting روند در نتایج تاکید قدر و دوام این نابرابری نژادی. یکی این است که آنها باقی بماند و در شهرستانها از بیشترین به کمترین مرفه. نه اب و هوای مراکز شهری در زنگ کمربند در تلاش برای خروج از ارسال صنعتی کاهش و نه بلند پرواز "سوپراستار شهرستانها" در امتداد سواحل و از طریق خورشید کمربند معاف هستند از این بی عدالتی.

در واقع از آنجا که خورشید کمربند شهرستانها ایجاد کرده است بسیاری از پرداخت اطلاعات-سن مشاغل که عمدتا توسط مردم شکاف تمایل به گسترده تر در آن مکان. در کلیولند دیترویت و سنت لوئیس مثلا دستمزد متوسط برای ساکنان حدود 6 ساعت بیشتر برای مردم رنگ. که استفاده بیش از 8 دلار در ساعت در دنور و دالاس حدود 10 دلار در ساعت در سان فرانسیسکو و بیش از 14 دلار در ساعت در سن خوزه. علاوه بر این آموزش و پرورش فاصله بین سفید و nonwhite بزرگسالان گرایش به گسترده تر در شهرستانها که پر رونق تر از کسانی که در حال مبارزه عمدتا به دلیل بسیاری از افراد مرفه در شهرستانها برگزار میشود.

پاستور می گوید: عملکرد پیشرو اطلاعات-اقتصاد شهرستانها (که شامل سنتی نیروگاهی مانند بوستون و نیویورک) سیگنال خروج از شهری تجربه قبلی چند دهه. از طریق اواخر قرن 20 و اوایل 21 به طور کلی رشد اقتصادی شد بزرگترین در مناطق مترو که بهترین اقدامات نژادی شمول است. نه در حال حاضر.

"اقتصاد جدید, [که] پدید آمده از رکود بزرگ بودن اطلاعات محور و گرا به بالاتر تحصیل افراد ممکن است در حال تغییر ما مناطق شهری" در راه است که به تولید بیشتر نابرابری پاستور به من گفت. "در گذشته ما می گویند که به عنوان یک منطقه شد عادلانه تر آن ممکن است بیشتر رشد پایدار در طول زمان و ... اما آنچه ما در اینجا می توانید ببینید با این اطلاعات است که شما می توانید قوی رشد اقتصادی و هنوز هم در حال سقوط کوتاه زیبا در نژادی عدالت و شمول است."

دوم شوم روند در نتایج جدید است که حتی با رشد مداوم از سال 2009 تا زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در بهار امسال بسیاری از این نابرابری ها گسترده تر از آنها 10 یا 20 یا حتی 30 سال پیش.

در 65 از 150 مناطق شهری شکاف در متوسط دستمزد ساعتی بین کارگران و کارگران از رنگ گسترده تر از سال 2000 حداقل $1 یک ساعت; فاصله تنگ است حداقل $1 یک ساعت در تنها شش نفر از مترو. (بقیه دیدم تغییرات کوچک در هر دو جهت.) این روند در بزرگسالان تحصیلی تنها کمی خوش بینانه تر: از سال 2000 کالج مدرک شکاف بین مردم و مردم از رنگ دارای افزایش قابل ملاحظه ای در 50 از مترو تنگ شده خیلی فقط در 15 از آنها کمی تغییر در دیگر 85.

تداوم این اختلافات تأکید چگونه روند محلی منعکس کننده تغییرات در اقتصاد بزرگتر به خصوص افزایش در نابرابری که کج سود به سمت ثروتمند و دستمزدهای پایین است که هنوز تعریف بخش خدمات "که در آن مردم از رنگ متمرکز" Treuhaft گفت.

شاید حتی بیشتر دلهره آور است و استقامت—و در بسیاری از موارد تشدید—نژادی و اقتصادی تبعیض نژادی در مدارس. در چندین مناطق مترو—از جمله بوستون, شارلوت, هوستون و لس آنجلس—فاصله بین سهم از سفید کودکان و و سهم کودکان از رنگ حضور در بالا-فقر مدارس گسترده تر از آن بود که در سال 2010. حتی در چند بزرگ مترو که را تنگ این شکاف از سال 2010 یک شکاف نژادی هنوز باقی مانده است. در شیکاگو در حدود نیمی از کودکان و نوجوانان از رنگ حضور در بالا-فقر مدارس. فقط یکی در 20 سفید کودکان و نوجوانان حضور در مدارس.

جاستین Scoggins داده manager برای سهام موسسه تحقیقات می گوید: دوام مدرسه تبعیض نژادی یکی از توانمند ترین موانع برای ایجاد عادلانه تر شهرستانها. "این است که واقعا دلسرد کننده برای دیدن این جایی است که ما باید برخی از بزرگترین شکاف نژادی," او به من گفت. "در شرایط واقعی اقتصادی نتایج آن بسیار مهم است."

به عنوان دلهره آور به عنوان آنها این نتایج ممکن است حتی گرفتن تمام ابعاد از چالش های امروز است. بسیاری از داده های در سهام اطلس به من اشاره کرد: اجرا از طریق 2017, زمانی که اقتصاد همچنان در حال رشد به طور پیوسته. اما در حال حاضر به عنوان coronavirus سوختگی از طریق کشور, اقتصاد چهره یک برنامه به طور بالقوه طولانی مدت رکود است. و از لحاظ تاریخی کم درآمد و سیاه و لاتین کارگران دچار بیشترین طول دوره رکود. که بدان معنی است که وجود ندارد و یک سیاست خاص تمرکز بر بسته شدن این شکاف نابرابری است که به کمک سوخت در این سال اعتراضات ممکن است گسترش نمی باریک در ماه های آینده.

"از طریق دوره بهبودی ما می بینیم که مردم انجام می دهند بهتر است از نظر اشتغال و دستمزد اما این راه بیش از حد طولانی برای سیاه و Latinx کارگران به عقب" Treuhaft گفت. "و در حال حاضر ما در یک رکود اقتصادی جدید و ما با همان چالش فراگیر بازیابی."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de