امریکا بحران بهداشتی در حال تبدیل شدن به یک بحران مسکن

ایده های از زمان بحران مسکن می تواند به سرعت کثیف اما رفع آن نباید پیچیده باشد اگر کنگره بدتر ، حدا

توسط NEWS-SINGLE در 25 تیر 1399
حداکثر هرمان / NurPhoto / گتی

این COVID-19 pandemic تاریخی است accelerant. آن را فشرده 10 سال آنلاین-خرید رشد به چند ماه ورشکست زنجیره ای که در کاهش مداوم عجله دستاوردهای دموکراتیک در کمربند آفتاب با سرعت بالا شهری خروج از امریکا شهرستانها گران ترین و متقاعد مادر بزرگ من در نهایت به استفاده از Instacart. همه از این محدود بود به اتفاق می افتد در نهایت. Coronavirus فقط له شده آن بزرگ مرد نما در سریع رو به جلو را فشار دهید.

و در حال حاضر یک مشکل مسکن سال در ساخت است خطرناکی به خارج از کنترل فزاینده.

قبل از همه گیر نیمی از U. S مستاجرها صرف 30 درصد از درآمد خود را مسکن. فقیرترین quintile از آمریکایی ها صرف بیش از نیمی از درآمد خود را در اجاره به طور متوسط. حتی در یک اقتصاد سالم, مسکن, هزینه های غذا خوردن شدند کارگران حقوق و دستمزد.

سپس طاعون آمار و کم درآمد کارگران در سخت ترین ضربه. با چهره-به-چهره اقتصاد تعطیل خرده فروشی و اوقات فراغت صنایع ریختن ده ها میلیون شغل در یک ماده از هفته. یک تجزیه و تحلیل توسط NYU کتل فالز مرکز یافت می شود که در شهر نیویورک خانواده ها به احتمال زیاد به صورت یک "اقتصادی اختلال"—از جمله از دست دادن شغل و یا داشتن ساعت کاهش—صرف بیشترین سهم از درآمد خود را مسکن.

بدون مداخله COVID-19 ناشی از بحران اقتصادی است که در معرض خطر تبدیل شدن به یک بحران مسکن. داده ها در پرداخت اجاره بها هستند سخت است اما یک بررسی نشان داده است که یک سوم از آمریکایی ها می گویند که آنها موفق به ایجاد یک کامل پرداخت مسکن در ماه ژوئن. در ماه سپتامبر بیش از 20 میلیون اجاره خواهد شد در معرض خطر اخراج و به خصوص به عنوان اخراج moratoriums به پایان رسیده است. بدون درآمد اجاره نمی تواند از پرداخت اجاره و آب و برق. بدون پرداخت ماهانه صاحبخانه و شرکت های دیگر نمی توانید وام مسکن و اوراق قرضه پرداخت.

شاید این است که همه شروع به صدا مانند یک redux از اواسط 2000s بحران مسکن. آن را نمی. رکود بزرگ رانده شد در بخش بزرگی از کاهش استانداردهای اختصاصی وام مسکن. زمانی که حباب فروش اموال به رهن, افزایش یافت, خانه ایستاده بود خالی قیمت مسکن کاهش نرخ مالکیت خانه سقوط کرد و بیشتر مردم اجاره ای در انبوه شهرها است.

2020 بازار مسکن این است که در تقریبا در هر راه. تقاضا برای مرکز شهر آپارتمان رو به وخامت است. فروش خانه های تازه ساخته شده افزایش سریعتر در ماه ژوئن بیش از هر ماه از سال 2005. ناظران درک بدون مشکل در تعهد. به جای بیش از حد بسیاری از خانه ها به بازار داغ شده است که توسط یک تاریخی undersupply از خانواده های تک و چند خانه با تشکر از یک دهه از کافی ساختمان و در حال حاضر shutdown از ساخت و ساز جدید در خیلی از کشور است.

هنوز یک چیز متحد بحران از سال 2020 و 2008: نیاز فوری به مداخله توسط دولت ایالات متحده. از زمان بحران مسکن می تواند به سرعت کثیف اما رفع آن نباید پیچیده باشد. این فقط چیزی است که بر خلاف بهداشت عمومی صلاحیت دولت فدرال است و در نزدیک به عرضه نامحدود: پول.

در ماه مارس در کنگره تصویب مراقبت عمل می کنند که توزیع زمانی محرک بررسی به ده ها میلیون خانوار گسترش مزایای بیکاری توسط 600 دلار در هفته (و آنها را در دسترس خود اشتغالی و فرفره کارگران) و مجاز توزیع صدها میلیارد دلار به شرکت های به نگه داشتن آنها را از تخمگذار کردن کارگران خود را. در همین حال ده ها تن از شهرستانها و کشورهای گذشت moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت. شتاب زده و تکه تکه به عنوان این برنامه ممکن است به نظر می رسد آنها تا حد زیادی کار می کرد به نگه داشتن مردم در خانه های خود. آنها نیاز به تمدید imminently یا وحشتناک اقتصاد را به مراتب بدتر است.

"دو چیز وجود دارد ما نیاز به انجام در حال حاضر می گوید:" بیل مک براید اقتصادی نویسنده در وبلاگ خطر محاسبه شده. "ما نیاز به نگه داشتن انجام مراقبت عمل می کند تا از این است که بیش از. اگر ما برای اجرای این بدهی 10 تریلیون دلار از آن خواهد شد پول را نجات داد. دوم, ما باید به گرفتن بر روی همه گیر و که احتمالا به معنی بستن هر داخلی کسب و کار را برای چند ماه دوباره و در حال حرکت به همان اندازه در خارج از منزل به عنوان ما می توانیم."

بیماری های همه گیر هستند اما همه گیر اقتصاد ساده است. دریافت به خانواده یا مردم را گرسنه و از دست دادن خانه خود را. دریافت به شرکت یا شرکت را به آتش کشیدند کارگران خود را ناپدید می شوند و از جوامع خود. متوقف کردن بیماری همه گیر و یا دیگری درد و رنج و ویرانی ادامه خواهد داد مهم نیست که چه مقدار پول خرج می کنیم. ایالات متحده شده است وحشتناک در پیروی از قانون سوم. اما در چند هفته آینده کنگره فرصتی برای انجام آن—مناسب پول است. اگر آن را نمی کند ما تمام خواهد شد سرعت بخشیدن به جهان هیچ کس می خواهد به زندگی می کنند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب