امریکا ناامید کننده کم خونی پاسخ به یکی از بزرگترین شخصی-نقض داده تا کنون

ایده های دولت تحت تعقیب چهار نفر از اعضای آزادی بخش خلق چین است ارتش برای هک کردن به اعتباری گزارش آژانس E

توسط NEWS-SINGLE در 24 بهمن 1398
Jacquelyn مارتین / AP

وزارت دادگستری ابرو مطرح شده در دوشنبه هنگامی که آن پرده برداری کرد اتهامات علیه چهار نفر از اعضای آزادی بخش خلق چین است ارتش برای هک کردن به اعتباری گزارش آژانس Equifax و سرقت اطلاعات حساس بر 147 میلیون آمریکایی. این اتهامات در آخرین مبارزات انتخاباتی از کیفرخواست علیه چینی-دولت-مرتبط هکرها که قدمت آن به سال 2014 اما ramped تا بطور قابل توجهی پس از 2017 سال Equifax نقض صورت گرفت. مانند متهمان در چند قبل از هک کیفرخواست مردان که هویت نازل شد به جهان در این هفته در حال مستقر در چین و تقریبا قطعا هرگز به نظر می رسد در دادگاه ایالات متحده به محاکمه. گرفته شده به تنهایی کیفرخواست هستند ناامید کننده کم خونی پاسخ به یکی از بزرگترین شخصی-نقض داده تا کنون ثبت شده است.

تصویر بزرگتر نگاه نمی کند خیلی بهتر است. به عنوان استاد حقوق دانشگاه هاروارد جک گلد اسمیت و من استدلال کرده اند قبل از, اگر بازدارندگی است اندازه گیری از موفقیت ایالات متحده چینی-نرم کیفرخواست استراتژی است که تمام earmarks از یک شکست های دیدنی و جذاب. یک قایق از رسانه ها و دولت گزارش نشان می دهد که دولت چین حمایت cybertheft نه به طور معنی داری کاهش یافته در پاسخ به آمریکا کیفرخواست مبارزات انتخاباتی. این نباید به عنوان یک شگفتی آمده: هزینه های چین بودن "نام و مایه شرمساری" است که مسلما به مراتب بیشتر میلیاردها دلار از ارزش های به دست آمده از pilfering ایالات متحده و فناوری های بی حد و حصر هوش مزایای پرورش یک پایگاه داده عظیم در شهروندان آمریکایی است.

اگر نه بازدارندگی آنچه که ممکن است هدف از این کیفرخواست به جای ؟

برخی استدلال کرده اند که تنها هدف از این کیفرخواست استراتژی است که برای اجرای یک هنجار در برابر دولت حمایت سرقت مالکیت معنوی انجام شده برای حمایت از ملت و شرکت های تجاری. هنجار بود در بیان رئیس جمهور باراک اوباما در سپتامبر 2015 ملاقات با رئیس جمهور چین با هر کشور موافقت خود که آن را نمی خواهد "انجام و یا آگاهانه پشتیبانی cyber-فعال سرقت مالکیت معنوی از جمله اسرار تجاری و یا دیگر اطلاعات کسب و کار محرمانه با هدف ارائه مزیت های رقابتی برای شرکت های تجاری یا بخش." (این تعهد بود و بعد تایید شده توسط G20.) سایبر به دنبال توافق بر روی پاشنه از اول تا کنون ایالات متحده کیفرخواست از افراد ارتش آزادی بخش هکرها در سال 2014; های بسیاری در زمان اعتبار این کیفرخواست با تسهیل ایجاد هنجار. در حقیقت این واقعیت است که چین و دیگر کشورها باید خود را ادامه داد سرقت اسرار تجاری ایالات متحده با کمی مجازات نشان می دهد که cybertheft هنجار نیست خیلی از هنجار در همه.

حتی اگر هنجار ساخت و ساز شد و هدف این Equifax اتهامات نیست و بدیهی است که نقض یک استاندارد است که ایالات متحده را در آغوش دارد. 2015 آمریکا-چین توافقنامه ذکر نشده هک برای امنیت ملی و اهداف (به عنوان مخالف به منافع تجاری) و دولت ایالات متحده است و به سختی پیشنهاد کرد که این امر چشم پوشی از سرقت اطلاعات برای حفاظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است. مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده مصور این معضل هنگامی که بحث در مورد چین 2015 نقض دفتر مدیریت پرسنل که به خطر بیافتد پس زمینه-بررسی فایل ها بر 22 میلیون آمریکایی. نخست مشاهده "شما باید به نوع ادای احترام چینی برای آنچه آنها انجام داد. اگر ما تا به حال این فرصت را به انجام این کار فکر نمی کنم ما دریغ برای یک دقیقه."

تا مطمئن شوید که Equifax شارژ اسناد محرمانه که مشتری داده های برگزار شده توسط این شرکت تشکیل "اختصاصی اطلاعات کسب و کار." اما این به این معنا نیست که وزارت دادگستری این است که درمان این نقض به عنوان تخطی از هنجار در برابر cybertheft برای مقاصد تجاری. اگر هر چیزی تحولات اخیر از جمله جریان ملی-امنیت تحقیقات به شرکت چینی که صاحب Infinite—نشان می دهد که دولت ایالات متحده است درمان اطلاعات شخصی بیشتر و بیشتر به عنوان یک "استفاده دوگانه" آیتم های تجاری و امنیت ملی و ارزش یکسان است. به عنوان دادستان کل ویلیام بر آن قرار داده است "این داده ها دارای ارزش اقتصادی و این دزدی می توانید خوراک در چین توسعه هوش مصنوعی و ابزار و همچنین ایجاد هوش با هدف قرار دادن بسته است."

بنابراین بعید است که هدف از این Equifax کیفرخواست صرفا به restate موضع ایالات متحده در هنجارهای قابل قبول دولت رفتار در فضای مجازی است. و نه آن را محتمل است که وزارت دادگستری را به دنبال این فرصت برای بیان یک موقعیت جدید است که سرقت اطلاعات شخصی به این رشته—در چنین مقدار عظیم با چنین گسترده امنیتی و تجاری مفاهیم—نشان دهنده رفتار است که همه کشورها (حتی ایالات متحده) باید انکار کردن.

این است که به انکار مشروعیت اجرای قوانین داخلی ایالات متحده که منع "کامپیوتر تقلب و سوء استفاده" و یا "جاسوسی اقتصادی." اما با توجه به کم شانس است که این رویکرد به اجرای موفق خواهد شد در مهار چینی و رفتار ما را به تعجب چه مقاصد دیگر (جدا از بازدارندگی) این کیفرخواست در نظر گرفته شده برای خدمت به.

یک احتمال این است که کیفرخواست استراتژی ممکن است مشغول به کار در راه های غیر قابل مشاهده در رابطه با ایالات متحده " جدید تهاجمی استقرار در فضای مجازی است. این طبقه بندی نشده خلاصه ای از وزارت دفاع تا سال 2018 سایبر استراتژی تعهدات به "دفاع رو به جلو را مختل و یا متوقف مخرب سایبری فعالیت در منبع آن از جمله فعالیت های است که می افتد در زیر سطح از درگیری های مسلحانه." این به نوبه خود از عبارت ممکن است سیگنال تلاش برای تغییر از بازدارندگی نسبت به اخلال و اهانت آمیز قابلیت های از بازیگران مخرب. این "دفاع رو به جلو" استراتژی countenanced توسط کنگره در یک اساسنامه است که اجازه "مناسب و متناسب اکشن خارجی در فضای مجازی را مختل شکست و جلوگیری از" یک فعال کمپین حملات سایبری علیه ایالات متحده متعهد توسط یکی از چهار کشور از جمله چین است.

قابل تصور است که وزارت دادگستری نرم کیفرخواست ارائه یک حقوقی گزاره که ایدز پنتاگون (از طریق ایالات متحده Cyber Command) در مدارک قانونی از جلو دفاع از گزینه های در پاسخ به "کمپین حملات است." اسناد سایبر عملیات به شدت پیچیده و دشوار سازمانی. اما اگر دادستان می تواند متقاعد کردن بی طرفانه هیئت منصفه در مورد چینی سایبر رسوخ علیه منافع ایالات متحده است که رکورد های عمومی می تواند کمک به توجیه تصمیم مقامات دفاعی به سبز-نور مخل عملیات در شبکه های. چنین رویکردی چین با معاون سابق دادستان کل John Carlin را در سال 2016 کرد که "در برخی موارد ... پیگرد ممکن است گزینه مناسب اما اسناد [توسط وزارت دادگستری] باز کردن درب برای تحریم اختلال در عملیات دو جانبه و دیپلماسی است."

حتی اگر این حدس و گمان درست است اما هنوز معلوم نیست که چرا اسناد باید انجام شود علنا با اپراتور خطرات که دولت آمریکا ظاهر خواهد شد feckless به اشخاص ثالث و دعوت بیشتر فعالیت های مخرب در ایالات متحده شبکه های. شاید کیفرخواست در نظر گرفته شده برای زمینه سازی برای توجیه آینده تحریم ها علیه چین باید دولت ایالات متحده را انتخاب کنید و به ورزش این سازمان به عنوان آن را در ارتباط با سایبر فعالیت های ایران, کره شمالی و روسیه است. اما تحریم را ترک ایالات متحده شرکت هایی که کار در چین در معرض اقدامات تلافی جویانه در حساس لحظه ای در تجارت دو جانبه روابط, که ممکن است توضیح دهد که چرا آنها هرگز باعث شده است.

یا شاید کیفرخواست خدمت دقیق تر سیگنالینگ تابع موقت ارتباط متحده آمریکا "مختل و تنزل" عملیات به (تحت تعقیب) فعالیت های آنها با هدف مقابله. ایالات متحده و چین در حال غوطه ور در یک معضل امنیت سایبر است که در آن همه طرف ها در درد برای تشخیص اعمال پیشدستی و تلافی. مفاهیم سایبر جرم و دفاع تار هستند در بهترین حالت. این سیگنالینگ اثر کیفرخواست نزدیک پس از یک حمله سایبری مخرب به طور بالقوه می تواند کمک به جلوگیری از بدگمانی و کاهش تشدید خطرات. اما در مقابل نیز می تواند درست باشد. اگر درک شده توسط چین به عنوان بخشی از یک هماهنگ "کل دولت" تلاش برای خنثی کردن چین افزایش کیفرخواست به علاوه اختلال را تشدید می تواند خطرات ناشی از تشدید مارپیچی. اتحاد ایالات متحده در میان این ملاحظات به آن استراتژی ؟

در نهایت تلاش برای تشخیص حساب دیفرانسیل و انتگرال پشت چینی-نرم کیفرخواست لزوما نظری و شاید کمتر روشن از ساده ترین نسخه از واقعیت: که کیفرخواست یکی از چند ابزار آسیب پذیر در ایالات متحده مایل به استخدام به نمایش عمومی آن است که "انجام کاری" درباره مداوم cyberthreats. این منصفانه است که به تعجب که آیا و هنگامی که منابع اختصاص داده شده به این تلاش خواهد شد از تکمیل به همان اندازه پر انرژی, سیاست برای تشویق شرکت ها برای اتخاذ اساسی سایبر بهداشت است که می تواند مانع از Equifax نقض در وهله اول.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب