آمریکا غیر قابل اجتناب دفاتر

سلامت کارگران که در حال حاضر بازگشت به اطاقک گزارش روز پر از اضطراب و ماسک و بهداشت بشود. (پیتر مرلو

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
(پیتر مرلو / مگنوم)

در صورت بی سابقه ای فاجعه حتی استادانه درست شده اقدامات ایمنی می تواند به نظر می رسد پوچ و کافی نیست. به عنوان مثال برای روشن شدن رادیو اکتیو باقی مانده از سقف مذاب از راکتور هسته ای چرنوبیل شوروی مقامات متوسل به استفاده از آنچه آنها به نام "زیستی-روبات." حدود 4000 بشر مردان صادر شد گاز ماسک و دستکش و سرب اندود شده و دستور به پرت کردن رادیواکتیو گرافیت بیش از سقف لبه. به نگه داشتن خود را در معرض تابش نسبتا پایین هر کارگر را صرف تنها چند دقیقه در بیاریم. سپس بعدی ربات زیستی را جای خود.

من به یاد چرنوبیل پاکسازی خدمه را پیچیده ایمنی رقص زمانی که من در تلفن با کسی که در یک به طور معمول بسیار تامر حرفه ای: دولت متعاهد. پیمانکار در سوال -- که خواسته به توسط جیمز, نام میانی خود را برای جلوگیری از حرفه ای عواقب—تا به حال مشغول به کار از خانه در اوهایو پس از دولت stay-در-خانه سفارش به اثر رفت در اواسط ماه مارس. اما منظور برداشته شد در ماه مه و ژوئن 22, جیمز می گوید کل خود را به دفتر خواسته شد تا در بازگشت حتی اگر coronavirus موارد افزایش نگران کننده در دولت است.

مانند زیستی-روبات جیمز و همکاران او قرار است به پیروی از قوانین برای به حداقل رساندن خطر خود را در این بدیهی است که وضعیت مخاطره آمیز. در آغاز روز و هر کس خود را متوسط گرفته شده است. آنها قرار است به استفاده از ضد عفونی کننده دست اغلب و پوشیدن ماسک در زمینه های مشترک مانند کنفرانس اتاق و آشپزخانه. اما جیمز به من گفت که تقریبا هیچ کس می پوشد یک ماسک در کنفرانس اتاق و برخی از مردم ترک خود بینی کشف آنها به عنوان بحال گردش راه رفتن در مورد ،

جیمز نشده خواسته کارفرمایان خود را اگر او می تواند از خانه کار می کنند, زیرا, به عنوان یک کارمند جدید او نگران به نظر می رسد مانند یک جیر جیر چرخ. اما خطر ابتلا به یک بیماری بدون درمان مطرح است جیمز سطح اضطراب باعث او را به صرف مقدار از روز را بدانم که آیا این فرد در سراسر از او است coronavirus یا اینکه در اتاق را تهویه مطبوع است که در سکوت تیراندازی عفونی قطرات راه خود را.

بنابراین tensed تا از طریق روز کاری او در بر داشت خود را بازیگری از شخصیت سرکوب همکاران او مانند COVID-19 پلیس. زمانی که او به تازگی دیدم یک همکار رفتن به خارج از حمام بدون شستن دست خود را, James barked در او که او بود که نفرت انگیز است. "این چیزی است که من انجام داده اند قبل از همه گیر" او به من گفت. "اما من فکر می کنم من فقط نوع جامعی در لحظه ای که من ایستاده بود وجود دارد آواز" تولدت مبارک.'"

میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به طور معمول کار در یک دفتر هنوز در حال کار از خانه خود را به کارفرمایان تمایلی به خطر آلوده کردن آنها به خاطر از کون-در-صندلی بار. اما دیگران آنقدر خوش شانس هستند. برخی از کارگران به نام پشت در, حتی اگر coronavirus هنوز در حال گسترش و حتی اگر کار خود را انجام می شود از خانه. کسانی که مردم گیر کرده بین خطر در معرض خود را به کروناویروس و خطر از دست دادن شغل خود در بدترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی. برخی از آنها به دنبال کار در جای دیگر هنگامی که استرس بیش از حد می شود به خرس.

این تشویش در مورد اینکه آیا آن را بی خطر به بازگشت به کار در بخش رانده شده توسط رئیس جمهور تهمت را تا حد زیادی به تعویق انداختن متحده و محلات وقتی که می آید به بازگشایی. چندین ایالت بازگشایی بیش از حد به سرعت و در حال حاضر در صورت افزایش coronavirus عفونت و مرگ و میر. اما اگر یک دولتی است که از لحاظ فنی "باز" کمی وجود دارد برای متوقف کردن یک صاحب کسب و کار از تماس کارگران به اطاقک.

آلیسون سبز و منابع انسانی متخصص است که می دهد مشاوره در درخواست یک مدیربه تازگی doled راهنمایی برای کارگران خواسته بازگشت به کار بی ارزش: "اشاره است که رقبای خود نیست. بپرسید [کارفرمایان خود را] در مورد چگونه آنها در حال برنامه ریزی برای افرادی که باید حمل و نقل عمومی. بپرسید که چگونه آنها مطابق با هر CDC توصیه های ذکر شده در اینجا. فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید برخی از روابط عمومی بد برای آنها بدون شغل خود را به خطر می اندازند." او اشاره کرد که اگر شما در معرض خطر عوارض جدی از COVID-19 شما می توانید درخواست کار از راه دور به عنوان یک مسکن تحت قانون آمریکایی های معلول. اما نه هر وضعیت پوشش ادا و نه هر کسی که نگران گرفتن بیمار در معرض خطر.

حتی کارگران که در معرض خطر را در بر داشت خود را بدون یک راه آسان است. دنیس کوت یک barista در Stumptown کافی شاپ در پورتلند, اورگان, فرودگاه, دریافت پست صوتی از مدیر خود در اوایل ماه ژوئیه یک رونوشت از آن او با اقیانوس اطلس. در صوتی, مدیر پرسید که آیا ساحل بود "آماده برای بازگشت به کار." او به نظر می رسد نشان می دهد که اگر او نبود, او می خواهم توجه داشته باشید امتناع خود را در "ورود" که ساحل می ترسید خواهد خود را به خطر اندازد مزایای بیکاری. ساحل نگران بود در مورد بازگشت او را به خاطر ضعف سيستم ايمنی. "من یک مقدار زیادی از اضطراب و ترس در مورد آن" او به من گفت. هنوز هم او برنامه ریزی شده برای بازگشت "از آنجا که من می خواهم به جای ساخت برخی از پول از پول است." (LaTrelle مدیریت شرکت که در عمل که Stumptown محل یک ایمیل به در گفت: "ما گزارش کار ارائه می دهد که در حال ساخته شده, به عنوان ما در حال درخواست برای انجام این کار توسط دولت است.")

برای دیگر کارگران کار نیست ارزش خطر است. من با صحبت یک زن در خواست نامش فاش نشود چرا که او نمیخواهد به اخراج از کار خود را در املاک و مستغلات شرکت در نیویورک است که او را به فکر کردن در مورد ترک به هر حال. چند هفته پیش او گفت: کارفرمایان او اصرار داشت او به دفتر بازگشت به طوری که او می تواند در خود واژه "ادغام" و "مطمئن شوید که همه چیز در حال اجرا هموار." زن شروع به داشتن اضطراب رویاهای در مورد ابتلا به COVID-19.

در ابتدا او خواهش کرد که با او گفتن مدیران که او ماندن در حومه بیش از حد دور از شهر به رفت و آمد در هر روز است. اما به زودی او قصد بازگشت به شهر و به سادگی به او بگویید کارفرمایان که او را به عقب. "من حدس می زنم من باید به مردم بگویم که جایی که من هستم یا در جایی که من زندگی می کنم" او mused. "من نمی خواهم برای رفتن به یک فضای سرپوشیده در حال حاضر با افراد دیگر است."

این زن به من گفت او مصاحبه برای مشاغل دیگر—آنهایی که در آن او کار می کنند به طور کامل از راه دور برای هم بودن. که ممکن است تبدیل به یک انتخاب معمول برای افرادی که گزینه های دیگر. حتی قبل از همه گیر کار از راه دور جذاب بود جوشیدن به خود جلب کرد که مردم را به شرکت های خاص; مردم عاشق لباس خواب خود را حتی زمانی که زندگی خود را در خط.

به عنوان کارفرمایان در نظر گرفتن درخواست کارگران خود را به خطرات بهداشتی برای کار خود را به کارکنان یک انتخاب در ماده ممکن است عاقلانه. حتی اتحاد جماهیر شوروی زیستی-روبات داده شد انتخاب—حداقل اسمی—در مورد اینکه آیا به کار خود ادامه دهند. به عنوان آدم Higginbotham می نویسد: در نیمه شب در چرنوبیل, قبل از مردها در خائنانه خود را وظیفه نیکولای Tarakanov معاون فرمانده u. s. s. r. مدنی دفاع نیروهای به آنها گفت: "من درخواست هر یک از شما که احساس نمی کند تا به آن و یا احساس بیمار به ترک این تیم!" البته این قابل بحث است که آیا یک سازمان دولتی توتالیتر ارتش واقعا گرفته اند "نه" پاسخ. اما او بپرسید.

بسیاری از کارگران آمریکایی در ضمن اصلا احساس به آن. آنها نمی خواهید به خطر آن را با پرتاب آلوده گرافیت کردن سقف حتی اگر آنها مجهز و آموزش دیده است. که به ویژه درست است اگر آنها می تواند انجام همان کار از ایمنی خود را از نیمکت. به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر با هیچ پایانی در چشم بیشتر تمایلی زیستی-روبات ممکن است تصمیم به نوبه خود منجر چکمه و صعود کردن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de