امریکا نوآوری موتور کاهش

ایده های دانشگاه ها دچار مشکل هستند و هجوم قدرت از خارج از کشور کاهش است. از عواقب طولانی مدت می تواند فاج

توسط NEWS-SINGLE در 29 تیر 1399
گتی / عرش Raziuddin / اطلس

Earlier این ماه, مهاجرت و گمرک اعلام کرد که دانشجویان بین المللی و حضور در دانشگاه ها که تغییر آنلاین-تنها دوره در پاییز خواهد بود نیاز به ترک ایالات متحده است. با تهدید ویزای دانشجویی را برگ برنده دولت است که فشار برای بازگشایی کسب و کار و مدارس با وجود ادامه همه گیر شد و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان فشار کالج به سر کلاس های حضوری. اگر اجرا ویزا سیاست می تواند به دور محور هزاران ذهن درخشان—این قدرت است که برای چندین دهه ثابت شده است ضروری به کارآفرینی و نوآوری در فن آوری در ایالات متحده است.

در پایان مقامات مهاجرت حمایت کردن در میان چالش های قانونی اما برخی از آسیب در حال حاضر انجام شد: دولت اضافه شده بود به عدم اطمینان در مورد چرخش امریکا حیاتی بالاتر-بخش آموزش و پرورش در حالی که همچنین علامت دهی به افراد جوان در خارج از کشور است که باید آنها همیشه می خواهید برای شرکت در یک دانشگاه آمریکایی آنها ممکن است خوش آمدید.

ویزا افتضاح بود فقط آخرین از بسیاری از نشانه های شوم برای ایالات متحده طولانی جهان اولیه انکوباتور فن آوری های جدید جدید, مواد مخدر, روش های درمانی جدید و جدید مدل های کسب و کار. Coronavirus همه گیر و دولت botched پاسخ به آن در حال آسیب رساندن به موتور نوآوری آمریکا در سه راه اصلی: جریان از افراد با استعداد از خارج از کشور رو به کاهش است; دانشگاه هاب که تولید اولیه تحقیق و توسعه در بحران مالی و گردش مردم و ایده ها در بالا-بهره وری صنعتی خوشه مانند دره سیلیکون بوده و مانع.

هر سه روند آغاز شده قبل از coronavirus وارد, اما به همه گیر شتاب آنها را در راه است که اگر سمت چپ unaddressed می تواند فلج اقتصاد ایالات متحده برای چندین دهه است. در شرایط دشوار اقتصادی از COVID-19 بسته کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی و rehire خود furloughed کارگران و تاخیر در سرمایه گذاری از سر گرفته خواهد شد. اما اگر این کشور با ظرفیت های اقتصادی و نوآوری در فن آوری است که کاهش آمریکایی ها احساس خواهد شد از دست دادن برای دهه های آینده—و نه فقط در کاهش تولید ناخالص داخلی اما در کندتر پیشرفت به سوی یک واکسن برای COVID-19 راه حل برای تغییر آب و هوا در درمان سرطان, و بیشتر.

Over گذشته قرن ایالات متحده همواره جذب ترین در جهان ذهن پژوهنده و کارگران ماهر و با وجود یک سیستم مهاجرتی است که به هیچ وجه بهینه سازی شده برای این منظور است. بیش از نیمی از آمریکایی راه اندازی شد که شرکت به ارزش 1 میلیارد دلار یا بیشتر—یک دسته که شامل گوگل و تسلا خط خطی و Uber—تعداد مهاجران در میان بنیانگذاران و مدیران ارشد. بر اساس برخی برآوردها مهاجران حساب برای یک چهارم از ایالات متحده اختراع و کارآفرینی است. تعداد زیادی از مهاجران با تخصص های فنی آمدن به ایالات متحده از طریق سیستم دانشگاه. با توجه به تحقیقات توسط بنیاد ملی برای سیاست های آمریکا از شهروندان کشورهای دیگر را تشکیل می دهند بزرگ تعدادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های ایالات متحده در زمینه هایی مانند مهندسی برق (81 درصد) علوم کامپیوتر (79 درصد) و مهندسی صنایع (75 درصد).

این دانش آموزان در به کار به صورت مصنوعی-هوش شرکت های لجستیک شرکت های بیوتکنولوژی آزمایشگاه—یا شروع خود را. هنگامی که با توجه به فرصت آنها ترجیح می دهند به ماندن در ایالات متحده است. بیش از 80 درصد از بین دانشجویان دکترا در هوش مصنوعی به عنوان مثال در کشور باقی می ماند پس از فارغ التحصیلی با توجه به دسامبر گزارش از مرکز امنیت و تکنولوژی در حال ظهور. مدرسه بازرگانی هاروارد اقتصاددان William R. کر گفته است که ایالات متحده بهره مند است فوق العاده از بین المللی جریان از استعداد است. از سال 2000 تا 2010 بیشتر مهاجر مخترعان مهاجرت به ایالات متحده نسبت به همه کشورهای دیگر ترکیب شده است.

اما تعدادی از دانشجویان انتظار می رود که به شیرجه رفتن به این بیماری همه گیر باعث می شود سفر در خارج از کشور دشوار است—و به عنوان افزایش مورد شمارش در ایالات متحده ترساندن کردن بازدید کنندگان از کشورهای دیگر است. Inside Higher Ed اخیرا گزارش داد که دانشگاه آریزونا برای مثال انتظار 80 درصد کاهش در تعداد دانشجویان بین المللی جدید. و این بود که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام یک مهلت قانونی برای یک تعداد از کار-دسته بندی ویزا که بسیاری از این دانش آموزان تعداد در زمانی که آنها برنامه ریزی برای تحصیل در ایالات متحده

کاهش دانشجویان بین المللی ممکن است به طور موقت. دانش آموزان را از برنامه های سال جلوتر از زمان و هنگامی که آنها تصمیم به ماندن در خانه و یا مهاجرت به جایی بیشتر استقبال ایالات متحده به احتمال زیاد به از دست دادن استعدادهای خود را برای خوب است. پویا این ترکیب می تواند در طول زمان; بسیار ماهر مردم بیشتر جذب به مناطق با بسیاری دیگر بسیار ماهر مردم است. در حالی که ایالات متحده مطرح است موانع ماهر, مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا و استرالیا و انگلستان شده اند و پاره شدن آنها پایین است.

تا به حال ایالات متحده حفظ شهرت خود را به عنوان کانون جهانی برای دانشمندان با استعداد و ویژگی های پزشکان از طریق محض اینرسی است. این بیماری همه گیر است که ایالات متحده موفق شده است به مراتب بدتر از کشورهای دیگر می تواند منجر به دانش آموزان و دیگر مهاجران به این نتیجه که بهترین فرصت خود را در جای دیگری نهفته است. اگر آنها را متوقف آینده که کمتر معنی شروع یو پی اس, کمتر tech کارگران کمتر دانشمندان و در نهایت شغل کمتر.

یکs هجوم از افراد با استعداد از خارج از کشور کاهش می یابد و دانشگاه خط پایین رنج می برند. در دهه گذشته دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت کامل شهریه را تبدیل به یک منبع درآمد. در سال 2015 مالی-خدمات شرکت تخمین زده است که دانشجویان بین المللی که ساخته شده تا 12 درصد از دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه های دولتی ارائه شد حدود 28 درصد از کل شهریه درآمد.

عمومی-دانشگاه بودجه ویران شد و پس از رکود بزرگ تخلیه خزانه دولت است. با توجه به وضعیت آموزش عالی ماموران اجرایی انجمن حمایت از دولت برای دانشگاههای دولتی بود و هنوز هم 1000 دلار کمتر به ازای هر دانش آموز در واقعی دلار در سال 2018 از در سال 2008. بلندی دولت کاهش بودجه از coronavirus رکود اقتصادی را تنها بدتر و بسیاری از کالج ها و دانشگاه های دولتی و خصوصی که ماند شناور بیش از یک دهه گذشته با شدت جذب دانشجویان بین المللی دیگر که گزینه. بدون حمایت بیشتر آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها صورت قابل توجه اعضای هیات علمی و تحقیقاتی کاهش بودجه. پتانسیل برای اتلاف سرمایه است که بزرگترین در علوم و مهندسی بخش که تکیه بیشتر به شدت در بین دانش آموزان است.

این تحولات به خطر اندازد که نقش دانشگاه ها در ترویج نوآوری است. آنها نه تنها به جذب و آموزش دانش آموزان با استعداد اما آنها تولید تحقیقات بنیادی می شود که پایه ای برای آینده پیشرفت های تکنولوژیکی است. آنها در خدمت به عنوان نقطه کانونی برای تجاریسازی از طریق فردی خود را ثبت دفاتر و به عنوان همکاران به صورت تجربی و توسعه محصول با صنعت; آنها همچنین کمک به تدوین دانش از طریق مجله و نشریات. که حتی ثروتمندترین دانشگاه ها در کاهش هزینه ها و کمتر ثروتمند آنهایی که اندیشید که آیا آنها می تواند زنده ماندن اثر خالص کمتر خواهد بود تحقیقات علمی در کاهش دانشگاهی اکوسیستم.

دولت ها در کشورهای دیگر درک ضرورت عنوان کردن چنین نتایج. انگلستان قصد دارد به ارائه وام اضطراری به آن دانشگاه به پوشش 80 درصد از زیان خود را از افت در دانشجویان بین المللی اما ایالات متحده ساخته شده است که هیچ گونه حرکت می کند. در واقع با تهدید دانشجویی ویزای مقامات مهاجرت آماده برای تعمیق مدارس مشکلات مالی است.

یکlso ضروری برای نوآوری در آمریکا بالا-بهره وری مناطق شهری مانند دره سیلیکون نیویورک و بوستون و سیاتل و آستین تگزاس که در آن دانش مبتنی بر خوشه های جوانه زده اند تا به طور معمول در اطراف دانشگاه. مهندسین و دانشگاهیان و سرمایه گذاران و طراحان و دانشمندان کامپیوتر و زنجیره تامین مدیران معاشرت در سراسر شرکت های به اشتراک گذاری ایده ها باید دارای نعمت غیر مترقبه اجرا فهم و فشار یکی دیگر در راه است که باعث می شود کل گروه سازنده تر و خلاق تر از افراد خواهد بود در انزوا. "ده نوآورانه ترین در شهرستانها ایالات متحده" یک مقاله تحقیقی اخیر اشاره "حساب 23 درصد از جمعیت ملی اما 48 درصد از آن اختراعات و 33 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را." این مقاله در ادامه استدلال می کنند که مجتمع صنایع نیمه هادی های بیوتکنولوژی و بیولوژی اعصاب هستند حتی بیشتر احتمال دارد به استفاده از خوشه بندی در شهرهای بزرگ در مقایسه با زمانی که با کمتر فعالیت های پیچیده ای مانند کاغذ یا پوشاک تولید.

قبل از همه گیر کمبود مسکن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و تقاضا مکان تا به حال تبدیل شدن به یک مانع اصلی برای نوآوری و رشد اقتصادی است. دره سیلیکون و شبیه خوشه در حال حاضر چهره و نه یک چالش متفاوت: ناگهانی سنبله در کار از راه دور. این بیماری همه گیر است خاطر نشان کرد مردم از ارزش زیادی فضاهای زندگی. در حال حاضر حداقل انبوه کد پستی از مناطق شهری دیده می شود خانه خرید افزایش دو بار به عنوان بسیاری به عنوان متراکم ترین با توجه به American Enterprise Institute مسکن مرکز. این روند نگه می دارد برای بسیاری از عمده صنعتی خوشه در سان فرانسیسکو و نیویورک و لس آنجلس و سیاتل.

در ضمن بزرگ با تکنولوژی شرکت ها مجبور به مقابله با کار از راه دور را کشف کرده اند که حداقل در کوتاه مدت این کار tolerably هست. به جای مقابله با ادامه بازگشایی عدم قطعیت به عنوان ویروس قوی هستند شرکت هایی مانند Facebook, Twitter, Shopify و Quora اجازه داده اند بیشتر یا همه کارکنان خود را به کار از خانه به طور دائم. مهاجرت مهندسین از دره سیلیکون می تواند اثبات مفید برای جوامع کوچکتر در قطعات ارزان تر از کشور—اما می تواند آهسته نوع نوآوری است که اتفاق می افتد زمانی که مردم با استعداد کار در نزدیکی.

فیزیکی جداسازی کارکنان را مانع توسعه پیشگامانه ایده های درون فردی شرکت. آن را نیز می تواند کاهش تعداد سرريز فرصت هایی که بوجود می آیند در شرکت های جدید. ضرب المثلی فرایند که در آن دو دیدار با مهندسین در دفتر شروع به ریختن در اطراف ایده های محصول خود را در خرابی مشورت با یک سرمایه گذار برای دریافت مشاوره و ترک بر داشت و شروع به بالا خواهد بود به شدت کاهش یافته و اگر همه این اتصالات با واسطه از طریق زوم. ویدئو کنفرانس است مفید در حفظ روابط موجود اما فقیر جایگزین برای شانس جلسات با همکاران جدید. حتی اگر از راه دور کار می کنند مفید است در تعادل برای یک شرکت با تکنولوژی آن می تواند منفی خالص برای این شرکت بزرگتر صنعتی خوشه ای و برای کشور است.

منn past نیم قرن امریکا نوآوری موتور—ساخته شده در هجوم جهانی قدرت پر جنب و جوش, دانشگاه, سیستم, شهرستانها که با تشویق های خود به خودی تعامل مردم و ایده ها—به خوبی کار کرده است که سیاست گذاران گرفته اند آن را برای اعطا. در عین حال این بیماری همه گیر در حال حاضر جداسازی قطعات موتور که در قابل ملاحظه ای دقیق راه.

ایالات متحده هنوز هم می تواند محدود کردن آسیب. واژگونی رئیس جمهور تهمت مهاجرت یخ خواهد سیگنال است که امریکا هنوز هم می خواهد بسیار ماهر استعداد از خارج از کشور. یک تزریق از تحقیقات بودجه پیشنهاد اخیر بی مرز عمل می تواند کمک به تحقیقات دانشگاه آزمایشگاه شناور باقی می ماند.

در شخص همکاری به احتمال زیاد نمی رزومه تا زمانی که فدرال و دولت های ایالتی موفق به آوردن همه گیر تحت کنترل چیزی است که بسیاری از کشورهای دیگر تا حد زیادی موفق به انجام این کار. وقتی اتفاق می افتد که تلاش ها برای ساخت مسکن مقرون به صرفه تر در انبوه شهرها می تواند در جذب افراد و شرکت ها دوباره به مولد خوشه با سرعت بیشتری.

آنچه آمریکایی ها باید انجام دهید این است که انتظار اقتصادی گذشته حرکت به حمل آمریکا از طریق بحران وجود دارد. فقط به عنوان coronavirus نمی خواهد برود به خودی خود منابع اقتصادی نوآوری در ایالات متحده نمی خواهد فقط خود را حفظ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن