امریکا دیگر قهرمانان

ایده های در سفر اخیر خود به سان آنتونیو من مواجه می شوند یک مثال جدید از خدمت فداکارانه. اقیانوس اطل

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

آنها در پرواز کوتاه توجه کنید. آنها خانه های خود را ترک در سراسر امریکا; با عجله به لککلند ایر فورس بس در تگزاس و دیگر تاسیسات نظامی و کردم به کار. آنها نه کماندوهای نخبه یا سریع-پاسخ نیروهای نظامی یا حداقل نوع شما ممکن است تصور کنید که خدمت در ارتش ما. آنها غیر نظامی و پرسنل پزشکی از فاجعه ملی سیستم پزشکی و افسران از خدمات بهداشت عمومی آمریکا—پزشکان, پرستاران, پزشکی, تکنسین. و آنها همیشه در پاسخ چتربازی به نقاط داغ از بیماری و درد و رنج در پی هر نوع بشر تروما قابل تصور است.

من تا به حال امتیاز از برجسته نیروی هوایی برای نزدیک به چهار سال اما تا زمانی که یک سفر اخیر به سان آنتونیو به دیدار نیروی هوایی, من می دانستم که کمی در مورد کار این متخصصان ماهر است. من در حال حاضر, و من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به عنوان یکی از نمونه های بسیاری از آمریکایی ها کار همکاری در یک بحران باندهای هم در نوع خدمت فداکارانه است که ما در نیروهای مسلح به عنوان یک اصل اساسی. آنها ارائه درس رهبری و فداکاری برای همه است.

در تگزاس ملاقات کردم بندگان عمومی مانند 67 ساله David Diamond, نیویورک املاک و مستغلات توسعه و EMT که مانند رفقای خود همه چیز کاهش یافته و مسابقه برای کمک به مبارزه با کروناویروس. الماس نیز داوطلب مامور اتش نشانی در لانگ آیلند در بر داشت خود را خواستار ملی-حوادث کار در مرکز تجارت جهانی درست پس از 9/11. از آن پس او رفته است به صحنه ده ها تن از سلامت در بحران.

در بسیاری از مراقبان در فاجعه ملی پزشکی سیستم یادآوری بخشی-زمان نظامی ذخیره و guardsmen که ضروری است برای ما دفاع ملی. در مشاغل روزمره خود را این دیگر "ذخیره" آمده از بسیاری از جنبه های زندگی: تجار تروما-مرکز مدیران EMTs, veterinarians, درمانگران تنفسی و داروسازان. زمانی که خواسته های آنها را بی نظیر عمق تجربه و مهارت است. برخی از 1,300 از آنها در حال حاضر مستقر در سراسر ایالات متحده چرخش در بازه دو هفته یا بیشتر. در حالی که بسیاری از ما به حق محافظ خودمان را از همه گیر این متخصصان در حال اجرا نسبت به آن است.

این پاسخ پیوست توسط دیگران از جمله با استعداد و حرفه ای از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین مقامات از تمام خدمات نظامی و دولت های محلی و پاسخ ،

فکر می کنم در مورد آنچه آنها در مواجه با وارد کردن تعداد انگشت شماری از پایگاه های نظامی آمریکایی ها مسکن تخلیه شده از ادارات دولتی در چین و کروز و کشتی قایقرانی در سراسر جهان است. بسیاری از کسانی که خودشان را تخلیه شد و شهروندان ارشد شاید گیجی و نامشخص در مورد بسیاری از چیزهایی که ما را برای اعطا. یک مهاجر در Lackland 98 سال; برخی از آنها خود را بازنشسته پزشکان و پرستاران. کاملا چند از جانبازان بودند.

آنچه من دیدم در سن آنتونیو بود به طوری که در حال حرکت است که من احساس موظف به اشتراک گذاشتن داستان. برخی از این فاجعه شوک سربازان انجام داده اند این تمرین بارها و بارها در بسیاری از به چالش کشیدن شرایط شما می توانید تصور کنید, مبارزه با Zika ویروس و استقرار به هر طوفان-بهبود منطقه در امریکا است. آنها حتی اعزام به فلینت میشیگان به کمک و ارائه مراقبت در طول بحران آب در این شهرستان است.

یک ماموریت فرمانده, فرمانده علامت برد از لباس شخصی خدمات بهداشت عمومی آمریکا ساخته شده یک نقطه از صحبت کردن در با طول 200 evacuees زندگی در خوابگاه در Lackland. او در جلسات روزانه برای کارکنان خود و برای مردم آنها درمان شدند. یک داستان به خصوص او را لمس کرد: 80 ساله بازنشسته خلبان نظامی است که بر روی یک کشتی کروز به وجود آمد و هر روز در طلوع آفتاب به ایستادن در توجه و سلام زمانی که او شنیده reveille.

این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و چالش منحصر به فرد. سلامت-مراقبت از کارگران آشنا شدم بخشی از یک شبکه آمریکایی در سراسر بخش های دولتی و خصوصی که در حال نگه داشتن ما خوب و پایدار از جمله ملی Guardsmen پرستاران مواد غذایی-فروشگاه کارمندان و تحویل مردم است. ما باید در میان ما نسل بعدی از بندگان در تصویر کلارا بارتون و بلبل فلورانس. و من امیدوارم که همه آمریکایی ها ملحق خواهد شد من در نگه داشتن آنها را در افکار خود را در روز های آینده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب