در میان همه گیر تطهیر در ساعت هفت

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.تصویر سازی های طلایی هستی"

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
تصویر سازی های طلایی هستی

"خیابان های شهر نیویورک هستند پس از متروک در حال حاضر که شما نیمی انتظار تاج خروس به ضربه در امتداد پیاده رو" دیوید Remnick می گوید: این شهرستان تحت قرنطینه. در عین حال او در می یابد امید و نشاط تطهیر در روزانه 7 P. M. جرم تشویق که جشن همه کسانی که در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن شهر زنده است. یک دانشمند توضیح می دهد که چگونه COVID-19 همه گیر می گذارد لخت نابرابری آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی که ایجاد نتایج بدتر در بسیاری از راه های مختلف برای افرادی که محروم. Yiyun لی توضیح می دهد که چرا او تبدیل به "جنگ و صلح" در طول زمان مشکل و عدم قطعیت است. و—به جای تماشای بازی بیس بال—Remnick مذاکرات با راجر آنجل بزرگترین ناظر بازی در مورد بیس بال فصل گذشته است.


این بیماری همه گیر در هفت ساعت

دیوید Remnick در شهر نیویورک روزانه تطهیر: 7 P. M. جرم تشویق که جشن همه کسانی که نگه داشتن این شهر زنده در خطر است.


بی عدالتی از COVID-19

همه گیر می گذارد لخت نابرابری آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی که ایجاد نتایج بدتر در بسیاری از راه های مختلف برای افرادی که محروم.


"جنگ و صلح" و همه گیر

نویسنده Yiyun لی می گوید: هیچ بهتر کتاب برای زمان عدم اطمینان و ترس از تولستوی حماسه روسیه در طول جنگ های ناپلئون.


راجر Angell در بیس بال فصل گذشته

با این بیماری همه گیر کوروناویروس به تأخیر انداختن شروع M. L. B. نجومی دیوید Remnick revisits گفتگو با بزرگترین بازی ناظران: این سالن از شهرت مشمول راجر Angell.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im