نبرد برای کنترل محلی است که در حال حاضر یک مسئله مرگ و زندگی

ایده های Coronavirus مطرح شده خبر از یک آستین نهفته درگیری بین ایالات قرمز و آبی شهرستانها. Paras گر

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
Paras گریفین / Kevin C. Cox / گتی; تصویر توسط کتی مارتین / اطلس

Tخود را در هفته فرماندار برایان کمپ التماس کرد با گرجی ها به پوشش چهره خود را در.

"امروز من تشویق همه گرجی—از هر گوشه ای از ما بزرگ دولت برای انجام چهار چیز برای چهار هفته به متوقف کردن گسترش COVID-19" او گفت:. "اگر گرجستان متعهد به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله شستن دست های خود را به طور منظم و پس از هدایت در اجرایی ما منظور از بهداشت عمومی مقامات ما می توانیم باور نکردنی پیشرفت در مبارزه با COVID-19."

این درخواست می تواند عادی خود را در آن, اما آن را تنها چند روز پس از کمپ شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف و شورای شهر تلاش برای تصویب خود را ماسک قیمومیت. آتلانتا در دستور سرپیچی منظور از کمپ ممنوعیت شهرستانها از ایجاد قوانین سختگیرانه تر از خود است.

بازدید باریک شرایط کمپ نبرد با کف عجیب و غریب است و خود شکست. فرماندار می خواهد ساکنان به پوشیدن ماسک در عین حال او litigating در برابر تلاش برای نیاز به آنها را به انجام این کار در دولت پرجمعیت ترین شهرستان است. اما مبارزه در گرجستان منحصر به فرد نیست. در سراسر کشور و به ویژه در جنوب و Sunbelt وجود داشته است یک رشته از درگیری مانند این بین دولت های محلی و ایالتی. به طور معمول فرمانداران جمهوریخواه را ادا خود را سرکوب سخت شهر موجب به عنوان دفاع از آزادی و مسئولیت شخصی: آنها می خواهند مردم را به پوشیدن ماسک, اما بر این باورند که الزامی آن oversteps دولت نشیب.

این درگیری واقعا در مورد شهروندان حق انتخاب خود را نه فقط در راه فرمانداران ادعا می کنند. آنها تست اینکه آیا ساکنان قرمز دولت-شهرهای بیشتر اقلیت های سنگین و لیبرال از دولت به طور کلی باید قادر به انتخاب خود را در مورد حکومت. در طول دهه گذشته شده است وجود دارد افزایش در موارد متحده preempting شهرستان قوانین در همه چیز از مبارک وعده های غذایی به مسیرهای دوچرخه سواری به vaping. در حالی که خبر از coronavirus ماسک موجب بیشتر فوری درگیری بیش از ماسک ها منطقی فرمت است که به طور پیوسته ساختمان تعارض.

"ما در حال دیدن یک گه طوفان از دولت فدرال و پیشدستی سفارشات از قدر بیشتر از هر چیزی در تاریخ" علامت Pertschuk مردمی تغییر که آهنگ این قوانین از طریق ابتکار به پیشدستی سازمان دیده بان گفت: من در سال 2016. طوفان وارد کرده انجام شده در بیمار بادها از یک بیماری همه گیر.

Kemp کت و شلوار در برابر آتلانتا رهبران می آید پس از هفته از ایجاد تنش است. در ماه آوریل او صادر سفارش در COVID-19 که مسدود اجرای هر محلی شهر یا قوانین که "بیشتر یا کمتر محدود" از خود به خود. در این مرحله اولیه در این بیماری همه گیر قبل از ماسک یک موضوع مشترک بحث این نوعی پیشدستی گاه بیشتر گله مند از مقامات محلی.

اما به عنوان ویروس گسترش—تشدید در بخشی کمپ هل دادن شتابزده زودرس و بازگشایی دولت در اعتراض رهبران در گرجستان شهرستانها—ماسک به ميدان آمد و ممنوعیت شروع به تبدیل شدن به بیشتر بحث برانگیز است. در آغاز ماه جولای ساوانا شهردار ون جانسون اعلام کرد یک ماسک با وجود دستور از کمپ را سفارش دهید. یک هفته بعد رهبران در Clarke County, صفحه اصلی به آتن برقرار ماسک قیمومیت. روز بعد 8 ژوئیه کف یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به ماسک. دیگر رهبران محلی مشابه انجام داده اند.

در ابتدا کمپ برگزار شد و آتش او را. اما در جولای 15, رئیس جمهور تهمت بازدید آتلانتا فرودگاه که در آن—به عنوان در هر عمل خود را—او نمی پوشیدن ماسک. کف سی ان ان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به نقض قانون توسط هجوم دستور. آن شب کمپ نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد با صدور یک نظم جدید است که به صراحت preempted محلی, ماسک, احکام. روز بعد او در زمینه کت و شلوار بیش از آتلانتا سفارش.

رهبران محلی خشمگین هستند. "آن را رسما رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت مورد به ما گفت:" ساوانا جانسون. کف گفت: به منظور باقی مانده است در اثر. آتلانتا به نظر می رسد به بانکی در مقید کردن بحث در دادخواهی برای تا زمانی که ممکن است خرید زمان برای ماسک مقرر به انجام کار خود را. (مفید برای انبساطی استراتژی دو قضات در حال حاضر recused خود را از این مورد است.)

تشدید در گرجستان در تضاد با درگیری در برخی از کشورهای دیگر که در آن رهبران محلی و فرمانداران در ابتدا درگیر شدند. از فرمانداران جمهوریخواه از آریزونا و تگزاس در ابتدا مسدود شهرستانها از تصویب ماسک, احکام, اما در ماه ژوئن به عنوان موارد یافت در هر دو کشور به فرمانداران حمایت کردن و اجازه شهرستانها به عمل خود. گرجستان منحصر به فرد نیست ، این هفته, برای مثال, آیووا, شهرستان, شهردار بروس تیگ اعلام کرد یک ماسک قیمومیت است که درگیری با پیشدستی توسط فرماندار کیم رینولدز.

این acrimony شدید است اما عملی شکاف بین متناقض دولت کوچک هستند. هیچ واقعی وجود دارد باقی مانده اختلاف نظر در مورد حکمت پوشیدن ماسک. این هفته حتی تهمت—که شاید بتوان تنها باقی مانده عمده holdout—به نام از همه آمریکایی ها به آنها را می پوشند. حتی بسیاری از شهرستانها که ماسک قوانین در جای خود نیست و تلاش جدی برای به اجرا درآوردن آنها با استناد یا مجازات های دیگر: یک "دستور" است که واقعا فقط یک راه برای ارنج زدن مردم به آنها را می پوشند.

چنین گرم جنگ بیش از دستیابی به یک هدف مشترک در میان همه گیر ممکن است به نظر می رسد مزخرف زمانی که آنها جدا از زمینه یک رشد ایدئولوژیک و نژادی نبرد که تشدید است در سال های اخیر است. از سال 2010 جمهوری خواهان را تحت سلطه اکثر دولت های ایالتی در حالی که شهرستانها از جمله کسانی که در کشورهای دارای رشد بیشتر لیبرال. ترقی خواهان نا امید با حداقل فرصت ها برای تغییر سیاست در دولت ملی و سطح تبدیل شده به شهرستانها به عنوان آزمایشگاهی برای تغییر و قانونگذاران ایالتی و فرمانداران باید واکنش نشان داد و با وحشت.

برجسته ترین مورد در آمد 2016 زمانی که شورای شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی گذشت یک LGBTQ nondiscrimination فرمان که گفت: افرادی که تغییر جنسیت می تواند استفاده از حمام خود را انتخاب. کارولینای شمالی مجمع عمومی پس از آن به سرعت به تصویب یک قانون است که جمهوری خواه فرماندار پت McCrory امضا preempting هر محلی nondiscrimination قوانین و الزامی است که مردم با استفاده از حمام و سرویس بهداشتی مربوط به جنسیت ذکر شده در گواهی تولد خود را. (این قانون بعدها بیشتر لغو شد.) اما جزر و مد از پیشدستی قوانین بوده و در حال رشد برای سال. متحده اغلب مسدود شهرستانها از ممنوعیت کیسه های پلاستیکی و یا fracking و یا نوشیدنی های شیرین. آنها مانع از تصویب سلاح قوانین بالاتر از حداقل دستمزد و پرداخت مرخصی استعلاجی.

در بسیاری از این موارد قوانین محلی در درگیری با حزب محافظه کار طرفدار کسب و کار های ضد نظارتی تمایلات به همین دلیل است که دولت جمهوری دولت باید در پا. اما دخالت خود را در تضاد با یک محافظه کار اولویت برای کنترل محلی و خودگردانی. محافظه کاران که در طول تاریخ بر این باور است که شهروندان محلی می دانستند بهتر از ماندارین در دولت و کنگره—و قطعا بهتر از کسانی که در واشنگتن است.

در حال حاضر آن را لیبرال ها که در حال ساخت همان استدلال است. بسیاری از رای دهندگان در شهرهای جنوبی اغلب بسیار مترقی و اغلب انتخاب رهبران محلی که منعکس کننده که اما بسیاری از دولت های ایالتی باقی می ماند بسیار محافظه کارانه تر به لطف روستایی رای دهندگان (و در برخی از ایالت ها از جمله کارولینای شمالی با تشکر گسترده gerrymandering که حداقل تضمین های خود را ادامه تسلط). COVID-19 فقط یک تئاتر برای این نبرد است. شهرداران که گفته اند سال است که شهرها باید قادر به تصویب قوانین سختگیرانه قوانین اسلحه از مناطق روستایی و شهری به دلیل خشونت اسلحه متفاوت از شکار روستایی در حال حاضر گفت که شهرهای خود باید قادر به تصویب پيشابراه coronavirus قوانین بیش از حد به دلیل پر بسته بندی شده در شهرهای مختلف بهداشت عمومی از گسترش از مناطق روستایی است.

در ضمن بیشتر رهبران جمهوری خواه در سطح دولت نمی خواهید اجازه می دهد تا به صورت محلی انتخاب رهبران به این انتخاب. جدا این درگیری ها از افزایش تنوع نژادی از شهرهای جنوبی دشوار است. برخی از محلات که با برخورد با فرمانداران در حال اکثریت-اقلیت از جمله آتلانتا, ساوانا, هوستون, سن آنتونیو و شیکاگو است. بسیاری از آنها نیز سیاه شهرداران از جمله آتلانتا ساوانا هوستون و دالاس. (پس آیا شهرستان آیووا.) دیگران به رهبری هیسپانیک شهرداران.

در ایالات متحده در شهرستانها هستند و شرکت های اعطا شده به برخی قدرت متحده است. برخی از ایالت ها به شهرستانها گسترده اقتدار به عمل مگر اینکه در غیر این صورت آموزش متحده تحت چه نام اصلی حکومت در حالی که دیگران اجازه شهرستانها به تنها اقدامات به طور خاص محول شده به آنها. (دکالب شهرستان که شامل بخش هایی از آتلانتا معتقد است, آن را می توانید از نظر قانونی معرفی یک ماسک فرمان زیر صفحه اصلی-قانون قدرت.) در هر صورت دولت دارای قدرت نهایی.

بخش هایی از این تنظیم تاریخ به سرکوب برق شهری در اواخر قرن 19th century. برخی از دلایل این بود مناسب: می خواهم شده است یک ولگردی و قانونی شکنی از پیش فرض های شهرهای ترک طلبکاران و دولت و برگزاری کیسه. اما مقامات دولتی نیز نگران آن است که اقلیت مانند مردم سیاه و سفید و یا مهاجران بودند به دست آوردن قدرت و معرفی بیش از حد لیبرال دولت در شهرستانها است. امروز پیشدستی جنگ تلافی از این تاریخی تنش و آنها بنیادی از همان باعث می شود.

یک بار خبر از پیشدستی در جنگ به نظر می رسید به طور عمده به اینکه ساکنان از شهرستانها اجازه داده می شود به حکومت خود است. در حال حاضر آنها در حال مرگ و زندگی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن