آمریکایی بهار حساب

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.تصویر توسط João Fazendaدر

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
تصویر توسط João Fazenda

در نظر بگیرید برای یک لحظه چگونه حوادث 25 ماه مه تا ژوئن 9—روز دموکراتیک تیمارستان در خیابان کروشه با مرگ و دفن جورج Floyd—به نظر می رسد تا به حال آنها رخ داده است در برخی از کشور دور است که اکثر آمریکایی ها شنیده می شود اما ممکن است قادر به پیدا کردن بر روی نقشه. در نظر بگیرید که در میان یک بیماری همه گیر که تلفات بود و بزرگ شده توسط دولت بی کفایتی یک عضو از یک بهره برداری اقلیت های قومی کشته شد توسط دولت در قانون تعریف شده توسط خود را گاه به گاه سادیسم است. تظاهرکنندگان پور به خیابان در نزدیکی محل قتل در یک صحنه که به زودی تکرار در شهرستان پس از شهرستان. پلیس دستگیری اعضای این گزارش رسانه های داستان است. رئیس جمهور سوریه تهدیدی برای نظم و قانون و ماموران فدرال در حال اعزام به برهم زدن تظاهرات در پایتخت کشور با استفاده از گاز اشک آور و یک هلیکوپتر نظامی ارتش. این عمل بیشتر ساییده شدن خود را در حال حاضر شکننده موقعیت باعث رهبران کلیسا به ملامت او و تزئین ژنرال به سوال تناسب اندام خود را برای دفتر.

در چنین سناریو خطوط درگیری های جدید به دست آوردن وضوح سوء استفاده بیشتر وحشت بی حد و حصر. آمریکا مفسران را مقایسه های پی در پی شب از اعتراضات به ایران شورش سال 2009 و بهار عربی از سال 2011 است. وزارت امور خارجه ایالات متحده بسته به تعلقات ممکن است بر روی کامپیوتر کاربر کمک معترضان. ما همه می دانیم لحظه به عنوان محصول دچار آسیب های روانی جامعه است.

در حال حاضر در نظر گرفتن ایده های مختلف, که از مرگ جورج فلوید اتفاق در یک کشور دیگر: این صدمه نسخه از امریکا مسکونی توسط مردم سیاه و سفید. پنجاه و دو سال پیش پس از طوفان شورش است که در نوردید 1967 و 1968 به Kerner گزارش کمیسیون اشاره کرد که "ملت ما در حال حرکت به سمت دو جوامع—یکی سیاه یکی سفید مجزا و نابرابر است." امروز وزن از غم و اندوه و فقر در این کشور هنوز هم می افتد به طور نامتناسبی در شانه. هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه طی آن یک مینیاپولیس افسر پلیس کشته جورج فلوید به عنوان سه دیگران نگاه نمی توان درک کرد خارج از چارچوب یک بیماری همه گیر است که در آن آفریقایی-آمریکایی به درگذشت سه بار رای سفید آمریکایی است. هرج و مرج قهر مبارز تابلو در خیابان مینیاپولیس, سیاتل و لس آنجلس و نیویورک و فیلادلفیا, اوکلند, آتلانتا و شیکاگو, هوستون, Louisville, سان فرانسیسکو, Indianapolis, چارلستون, دیترویت, Baltimore, و فراتر از آن نشان دهنده یک حساب یک نوع آمریکایی بهار یکی طولانی در ساخت و مشتعل نه فقط توسط یک پلیس زخمی شد. در مرگ جورج فلوید نام تبدیل به یک استعاره برای انباشته نابرابری از جامعه است که آنها را تولید.

مسابقه به درجه ای است که آن را نشان دهنده چیزی منسجم در ایالات متحده است مختصر برای یک مجموعه خاص از زندگی احتمالات. نابرابری بین سیاه و سفید آمریکایی ها مستند در نرخ عوارض و مرگ و میر نوزادان و ثروت و بیکاری است که گواه است که هر مسابقه ممکن است یک بیولوژیکی داستان واقعیت آن است که دیده می شود در آنچه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد در زندگی ما است. بیش از چهل میلیون نفر آفریقایی تبار زندگی می کنند که در ایالات متحده به رسمیت شناختن این واقعیت اما آن را تا حد زیادی نامرئی در زندگی سفید آمریکایی است. به عنوان با مردان, که, پس از دیدن این حرکت از #MeToo شهادت خواسته همسران خود و دختران خواهر و همکاران "است که آن را واقعا که بد؟," شوک از وحی که با حضور تصویری از فلوید مرگ است که خود یک نوع نابرابری فشار سنج از حدی که یک گروه از آمریکایی ها منتقل شده از طریق زندگی تا حد زیادی از بار چنین وحشتناک دانش است.

در کنگره شنوایی چهارشنبه گذشته Philonise فلوید گفت او امیدوار است که برادر خود را خواهد بود "بیش از یک چهره در یک تی شرت بیش از یک نام در یک لیست است که متوقف نخواهد شد در حال رشد است." The Reverend Al Sharpton ذکر است که لیست از اشتباه مرده در مداحی است که او در Floyd تشییع جنازه نامگذاری Ahmaud Arbery, Breonna تیلور, اریک گارنر, Trayvon Martin. او می تواند رفته اند: Jordan Davis, Rekia Boyd, فردی, خاکستری, Tamir برنج. یک احساس مشترک در میان بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار است که این افراد زندگی و مرگ در آمریکا است که در محل های مختلف از امریکا در بزرگ و مرگ و میر بسیاری از آن آمد و در دست اجرای قانون نشان دهنده گسترده تر حتی اگر تعداد قابل توجهی از سفید آمریکایی ها شک و تردید در آن وجود ندارد.

جمعیت تظاهرات که به دنبال آن مرگ و میر تمایل به منعکس کننده این اختلاف با اکثریت سیاه, جمعیت تبدیل به تقاضا عدالت است. اما فلوید مرگ و عذاب آور طولانی شیوه ای که در آن رخ داده است را تولید کرده است یک واکنش متفاوت. هفتاد و یک درصد از سفید آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که تبعیض نژادی است "مشکل بزرگ است." آنها هم با عجله به خیابان ها. در سالت لیک سیتی که جمعیت می ایستد در فقط دو درصد گنده, خشن تظاهرات کشیده برای روز.

در مواجهه با این چالش سیستم رفت و در خود مقصر شماری ولگردی و قانونی شکنی. در آتلانتا و افسران پلیس با استفاده از تفنگ بی حس کردن در برابر دو دانشجوی کالج به عنوان آنها نشسته در خودرو; در بوفالو افسران هل یک هفتاد و پنج ساله به زمین در حالی که دیگران راه می رفت گذشته به عنوان او دراز خونریزی; در بروکلین دو N. Y. P. D. S. U. V. s سوار به معترضان. تصاویری از این حوادث موجب تظاهرات و اعمال همبستگی در ده ها کشور جهان است. برای بسیاری از مردم آنچه که دیدم حیرت انگیز نیست چرا که آن را بر خلاف آنچه که آنها می خواهم از این شنیده ملت اما از آنجا که آن را شبیه به سرکوب آنها می خواهم با تجربه در خانه.

Policing inescapably یک استعاره برای قدرت دولتی. مصونیت از مجازات از پلیس آمریکا به دست آمده است توسط آهسته اتحاد از طریق این دهه و با ضمنی درک است که این امر می تواند مستقر در عدم تناسب در برابر مردم سیاه و سفید. اما هر چه باشند در حال حاضر ما در یک لحظه. ماموران در آتلانتا و نیویورک و شهر بوفالو و فیلادلفیا متهم شده اند با حمله به اقدامات خود علیه معترضان. تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" سلب آنها از همه اما اصلی خود را اجرای قانون توابع و تخصیص منابع به جامعه دیگر موسسات در حال جدی گرفته شود; در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti متعهد به قطع دو صد و پنجاه میلیون دلار از بودجه. هفته گذشته دموکرات ها در مجلس نمایندگان اعلام کرد که عدالت در پلیس عمل می کنند که ممنوعیت خفه کردن, دارای, دستور بدن دوربین و ایجاد یک رجیستری ملی پلیس در آوریم. در مینه سوتا فرماندار Tim Walz تایید یک بسته جامع پلیس اصلاحات. لویی شورای شهر تصویب Breonna قانون برای Breonna تیلور ممنوع بدون دست کشیدن حکم فعال است که پلیس به او شلیک کنید در حالی که او در رختخواب است.

شده اند وجود دارد پیشرفت های دیگر. این استدلال هنگامی که غرق در بی معنی طواف بین "تمام زندگی ماده" و "آبی زندگی مهم" حل و فصل شده است. موریل Bowser خود شهردار واشنگتن دی سی, تغییر نام خیابان منتهی به کاخ سفید, سیاه زندگی ماده پلازا emblazoning عبارت بر روی آسفالت در غول پیکر زرد نامه ها. نزدیک به همه جا از این واژه ها در سه هفته گذشته—Amazon, Apple, و Airbnb همه اضافه شده برخی از نسخه از آن را به صفحه اصلی خود—خواسته در نظر گرفتن آنچه به این معنی که در شرایط عملی. منتقدان در رسانه های اجتماعی شد و سریع به ادعا که حقیقی ترین حمایت از زندگی ماده نهفته است نه در آنچه به شما می گویند در وب سایت خود را, اما در آنچه که شما به صورت سیاه و سفید خود را کارکنان.

آمریکا از سرنگون یک قدرت اما آن منجر به ارزیابی ارتباط بین که قدرت و شهروندان از آنها از آن مشتق شده است. آن را حل و فصل هر گونه باقی مانده سوال در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطلق نادانی به عنوان رئیس جمهور آن گذاشته لخت متناقض و بخشی از دموکراسی است که ایالات متحده آمریکا دارای قبل از جهان به عنوان نمونه. مهم ترین آن را روشن کرده است از نظر ما. فلوید زندگی افتضاح قیمت ما پرداخت می شود برای لحظه ای رایج زبان یک زبان است که دقیقا بیانگر آنچه که ما در حال صحبت کردن هنگامی که ما می گویند "آمریکایی است." چهارده روز متوالی از اعتراض باز احتمال این که جورج فلوید درگذشت در امریکا نه تنها در آن سیاه و متاثر. این وظیفه ای است که باقی می ماند این است تا مطمئن شویم که بیشتر از ما در واقع ممکن است زندگی می کنند وجود دارد. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب