یک اضطراب صرفه غیر بیکر رویکرد به خمیر ترش استارت

بیش از حد خمیر ترش استارت استفاده می شود به بیش از فقط نان است.عکس از نرم افزار Adobe سهامFacebookتوییترایمیلن

توسط NEWS-SINGLE در 30 اردیبهشت 1399
Sourdough starter.
بیش از حد خمیر ترش استارت استفاده می شود به بیش از فقط نان است.عکس از نرم افزار Adobe سهام

"خوراک استارت خود را هر روز." "دور انداختن نیم قبل از هر غذا است." "وزن خود را استارت." "خوراک آن وزن خود را دارد." "خوراک آن قسمت مساوی آرد و آب است." من فکر می کنم ما می توانیم توزیع با تمام این. بیایید رفت و برگشت آن را کنار گذاشته و همراه با سوء ظن است که یک مقدار تحت قرنطینه بستگی دارد که آیا یک اتحاد پیوست توده ها در پخت نان است. من یک خمیر ترش استارت که من خوراک کمی آرد و آب روز قبل از من از آن استفاده کنید. من هرگز از نان ساخته شده با آن است. من شک دارم من تا به حال خواهد شد. من بر روی آن تکیه می خواهم من تکیه داشتن مانده برنج سرخ شده منجمد, نان, نان تست, مرغ سهام و dashi در غیر ممکن است به گرم شدن Mason jars برای تبدیل به سوپ و یا کاری و یا لجن.

دوست من اما من اولین استارت در اینجا به خانه من در هودسون نیویورک در قطار در فوریه 12, 2017. من می دانم که تاریخ از آنجا که من یک زمان-مهر عکس بر روی گوشی من. (پسر من هفت ماه در آن زمان و من در عکاسی از همه چیز.) آن را همراه با بارش برف بود و بخشی از فانتزی اما در آینده از این شهرستان به نسبت زمستان آرام از شمال ایالت درگیر خواست او به من آموخت که چگونه به ساختن خمیر ترش نان. من هرگز ساخته خمیر ترش نان. این نیاز به صبر و دقت و کالیبره مقدار آرد. اواخر آن شب اما وزن او شروع شود. او افزود: همه چیز. او نقل مکان کرد و آنها را از کاسه به کاسه. صبح روز بعد او وزن و اضافه شده و منتقل چیزهای دیگر. او نگه داشته و توضیح داد که چگونه از آن آسان بود. در نهایت او در زمان یک قطار به شهر می روم در آخرین مراحل پخت به من و شوهرم. من باز یک بطری شراب. من تصمیم گرفتم که خمیر به طور پخته و ریخته او معجون از یک اجاق هلندی. به آن گیر کرده است. برخی از آن هنوز هم وجود دارد—هر چه من نمی توانید با یک قلم. من هنوز هم "نان" بیش از حد نشستن در جایی در فریزر.

حتی پس از من نابود کلوخ از خمیر آن تولید می شود اما استارت باقی مانده در یخچال نیم-کامل Mason jar که من قرار بود به طور منظم تغذیه. اگر من غذا نمی استارت آن می میرند. اگر من خوراک آن را تکثیر ، و هر زمان که در آن بزرگ شد, من می خواهم که به برخی از پرتاب دور. شما می دانید که چگونه زمانی که شما باغ شما قرار است به "نازک" نهال هنگامی که آنها جوانه زده به طوری که آنها نمی جمعیت هر یک از دیگر و صدای بوقلمون در اوردن تا هر یک از دیگر منابع ؟ شما شهامت ضعیف ترین جوانه—بچه کوچک گیاهان خود را بیش از حد سنگین سر bobbing در نخ مانند ساقه. من حتی نمی تواند تحمل به خارج در حالی که شوهر من به این نازک شدن. من حتی نمی دانم این اتفاق می افتد.

در مورد استارت من فلج احساسات به علاوه صرفه جویی—و در نتیجه مصون از تعرض عدم توانایی پرتاب هر چیزی—ترکیب در راه است که من در حال حاضر تشخیص دهد که دارای نعمت غیر مترقبه با من مادام العمر بی اعتمادی از پخت. من نگاه کردن چه چیزی برای انجام با بیش از حد خمیر ترش استارت. یک سایت به نام چه پخت و پز امریکا ظهور کرد. این پیشنهاد خمیر ترش-استارت ماکارونی ساخته شده با روغن زیتون. من احساس جنبشها مشیت عجله از پیش بینی. در بیش از دو دهه از پخت و پز من هرگز ساخته شده ساده پنکیک. چرا ؟ بی تفاوتی. اضطراب است. در هر پخت پروژه, من خیلی عصبی در فکر شیمی و افزایش عوامل که من خار خودم به خطا. اگر یک تصمیم بد خود را ارائه من آن را. من موفق به ظروف سرباز یا مسافر تا بادام زمینی کوکی از دستور در پشت بادام زمینی-کره شیشه. من هرگز بدست مخمر به حباب. (زمانی که دستور العمل های تماس برای فعال خشک استفاده کنم فوری.) اما اینجا یک دستور العمل کلوچه که مورد نیاز بدون آرد—فقط دو فنجان استارتر خمیر ترش مخلوط با تخم مرغ و نمک و شکر و کمی جوش شیرین حل شده در آب و روغن زیتون. من می دانم که روغن زیتون; حضور خود را در یک دستور تسلی من است. و پسر من آلرژی به پروتئین های موجود در لبنیات. من مخلوط با روغن زیتون چرب خمیر ریخته و آن را به گودال کوچک آب در تابه حاوی روغن زیتون. آنها بهترین پنکیک, من می خواهم تا کنون خورده است. آنها بهترین پنکیک هر کسی که تا به حال خورده. آنها دارای مزه تند و جویدنی و شور مانند blinis یا کوکوی. مانند چیزی است که مورد مطالعه قرار گرفته و دشوار است.

من به نام پدر من در قانون یک متخصص بیکر و از او خواسته در مورد تغذیه استارتر. او گفت که مقادیر و برنامه مهم نیست: من فقط می تواند لرزش برخی از آرد و آب را در یک کاسه حاوی مطالب من استارت jar روز قبل از اینکه من می خواستم ماکارونی مخلوط چند بار و ترک آن را یک شبه به آن اجازه می دهد به . . . شروع می شود. هر شنبه, ما تا به حال خمیر ترش زیتون-روغن ماکارونی. زمان گذشت. پسر من outgrew خود لبنی آلرژی. ما شروع به رفتن به یک نانوایی برای croissants هر جمعه و به کشاورزان' بازار برای پیراشکی در روزهای شنبه. من غذا نمی استارت برای یک سال. در آن زمان من به یاد آن wedged به یک موضوع مهم گوشه ای از یخچال آن منقبض شده بود به قهوهای مایل به زرد slouching اینچ لجن با مقدار مساوی از ماست-مایع سبز در بالای آن است. پدر من در قانون گفت: به پور کردن خزه و خوراک استارتر برای چند روز.

سه روز بعد ما در خمیر ترش پنکیک. لوئیس را همکار-کودکان نو پا و پدر و مادر خود شروع به آمدن به شام گهگاه و ساده ترین چیزی که می شد خمیر ترش ماکارونی با هویج خرد شده و ذرت شیرین مخلوط خمیر و زنجبیل-پیازچه سرکه طرف برای رشد یو پی اس. من متوجه شدم که اگر من اضافه مشت خرد شده کیمچی برای خمیر من می تواند یک تقریب از یک kimchijeon. خشک خرد شده کنسرو نخود و کمی خشک نارگیل ساخته شده آنها را طعم dosa-مانند. عجیب ترین ها, من سعی کردم ممکن است نازک کرفس و کلم ترش. غوطه ور در سس habanero جدید? بله لطفا!

من وابسته به اما استارت یا هر ققنوس نسخه تا به حال ظهور از پشت یخچال. و سپس من آن را از دست داد. آن وجود دارد در جای خود در قفسه بالا. سپس آن نبود. ما کثیف ، همه ما guiltlessly ، unapologetically کثیف. استارت است که احتمالا هنوز هم وجود دارد در جایی. من همیشه نیم انتظار آن را به پرت کردن خود را در من از شربت خانه مانند یک جک در جعبه. اما حتی اگر آن را از میکروارگانیسم ها که جان سالم به در برد قبلی غفلت تقریبا قطعا فوت کرده اند در حال حاضر.

بنابراین در حالی که پیش من ساخته شده یک شروع جدید. من ترکیب آرد و آب را در یک ظرف بزرگ. من سمت چپ آن را در آشپزخانه و افزود آرد و آب هر روز برای چهار یا پنج روز. از آنجایی که دوم استارت حباب به زندگی من گیر کرده ایم آن را به همه چیز من می توانم از فکر می کنم و نتایج همیشه بهتر از آنها شده اند بدون آن. من هنوز هم هرگز نان خمیر ترش. اما من ساخته شده خمیر ترش کیک: بیشتر خوش طعم تر و مرطوب تر از به طور منظم نوع است. همان می رود برای خمیر ترش بیسکویت. زمانی که قرنطینه شروع به من نگاه کردن دستور برای خمیر ترش کراکر و تصمیم به سعی کنید این دو ساده ترین آنهایی که من پیدا کردم با بدترین مواد تشکیل دهنده. من تغییر کره روغن زیتون. من با استفاده از هر کیسه آرد من تا به حال باز برخی از einkorn برخی بسیار قدیمی "00" آرد من یک بار خریدم چون یک دستور بود و اصرار بر آن برخی از سفید گندم. هر زمان چه ترکیبی از چربی و آرد و نمک و خمیر ترش استارت تولید شد ترد و نازک ،

در این آستانه ای دوره زمان ترازو منتقل کرده اند. من سرکه تخمیر در حال حاضر هم در چند قالب های بالای گلدان در زیر گرفتاری. من استفاده می شود به فکر می کنم بی صبرانه است که آن را در هفته برای اولین بار به صورت دسته ای انجام می شود. چه طول می کشد بیش از یک هفته ؟ در حال حاضر ماه خوب هستند. ماه خوب هستند. من مطمئن هستم که من در جا گذاشتن این استارت ، وقتی اتفاق می افتد که من فقط یکی دیگر از.

خمیر ترش-استارت پنکیک

(اقتباس از پخت و پز امریکا)

خدمت 4

مواد تشکیل دهنده

 • 2 فنجان خمیر ترش استارتر تغذیه شب قبل با آرد و آب و در دمای اتاق نگهداری شود (آن را O. K. اگر خود را استارت نیست شامپانی و کامل است. من ساخته شده این با خیلی خسته استارت و آنها بیرون آمد خوب است.)
 • 1 ½ –2 قاشق غذاخوری. هر نوع قند
 • 1 تخم مرغ (توجه داشته باشید: اگر شما نصف دستور شما هنوز هم می تواند استفاده از 1 تخم مرغ)
 • 4 قاشق غذاخوری. روغن زیتون به علاوه موارد بیشتر برای لیز کننده تابه
 • ½ قاشق چایخوری. نمک
 • اختیاری: هر چیزی عالی است که شما می خواهید برای اضافه کردن مانند کیمچی, گشنیز, کلم ترش یا جهنم, رشته فرنگی—آزاد
 • 1 قاشق چایخوری. جوش شیرین
 • 1 قاشق غذاخوری. آب

جهت

1. مخلوط استارتر, شکر, تخم مرغ, روغن زیتون و نمک را با چنگال یا قاشق.

2. اضافه کردن مواد اضافی اگر شما با استفاده از آنها.

3. حرارت ماهی تابه یا چدن یا ماهی تابه روی حرارت متوسط.

4. ترکیب آب و جوش شیرین در یک کاسه کوچک. اضافه کردن این مخلوط را به خمیر و هم بزنید تا ترکیب.

5. وقتی تابه داغ است به اندازه کافی است که یک تست رها کردن از خمیر sizzles گریس سطح با روغن زیتون (یا هر نوع دیگر چربی شما ترجیح می دهند). پور بخشی از خمیر را به تابه به شکل یک کلوچه اندازه خود را انتخاب. با استفاده از یک کفگیر تلنگر کلوچه زمانی که خمیر شروع به حباب در بالا (لبه های زیر باید قهوه ای و ترد) و طبخ طرف دیگر برای یک دقیقه یا بیشتر. حذف کلوچه و تکرار تا زمانی که خمیر از بین رفته است, نم نم بیشتر روغن در تابه بین دسته.

خمیر ترش کراکر

باعث می شود چند ده کراکر

مواد تشکیل دهنده

 • 200 گرم. (حدود 1 فنجان) خمیر ترش استارت شما تغذیه شب قبل از
 • 132 گرم. (حدود 1 فنجان به اضافه 2 قاشق غذاخوری) هر نوع آرد
 • 3 گرم. (حدود ½ قاشق چایخوری.) نمک به علاوه موارد بیشتر برای شکوه ترقه
 • 32 g. (3 قاشق غذاخوری.) روغن زیتون یا 57 گرم. (4 قاشق غذاخوری.) اتاق با درجه حرارت کره به علاوه بیشتر روغن زیتون یا کره برای مسواک زدن بیش از بالا
 • هر ادویه شما می خواهید در بالای خود را به ترقه به طعم و مزه

جهت

1. در یک مخلوط کن با سرعت متوسط (یا در یک کاسه مخلوط کردن با دست) ترکیب استارتر و آرد و نمک و روغن یا کره تا یک خمیر صاف اشکال—این خوب است اگر آن را هنوز هم یک کمی چسبنده است.

2. قرار دادن خمیر را در پلاستیک بپیچید و در یخچال به مدت 30 دقیقه یا تا زمانی که شرکت.

3. حرارت فر را به 350 درجه می باشد.

4. برش خمیر را به 2 و حتی قطعات.

5. کار با یک تکه از خمیر را در یک زمان (فروشگاه دیگر در یخچال در حالی که شما کار می کنند) آرد یک قطعه از کاغذ و آرد و خمیر و آرد وردنه. رول خمیر را روی کاغذ تا بسیار نازک—1/16 اینچ.

6. برس پهن خمیر را به آرامی با روغن زیتون, ریزش نم نم با نمک و/یا سایر ادویه و استفاده از چاقو برای برش خمیر به مربع یا هر شکل ترقه شما می خواهم.

7. انتقال خمیر را بر روی کاغذ اندود ورق پخت ترک کمی از فضای بین کراکر. پخت برای 12-18 دقیقه اگر شما استفاده از روغن زیتون و یا 15-20 اگر شما با استفاده از کره دوار پخت ورق در نیمه راه از طریق پخت و پز. این کراکر انجام می شود زمانی که آنها قهوه ای طلایی و ترد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de