حمله به یک اصل اساسی عدالت

ایده های اختیار دادستانی است و لازم است برای اجرای قانون به کار می کنند. اما رها کردن پرونده مایکل فلین اس

توسط NEWS-SINGLE در 19 اردیبهشت 1399
جاناتان ارنست / ایسنا

وزارت دادگستری منتقل شده به رد پرونده جنایی علیه مایکل فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در دادستان کل لایحه Barr جهت بخش در زمان اقدام برای, در سخنان خود "بازگرداندن اعتماد به نفس در سیستم [نشان دهد] وجود دارد تنها یک استاندارد از عدالت است." این Orwellian توضیحات پنهان این واقعیت است که زیر بار وجود دو سیستم جداگانه از عدالت یکی برای رئیس جمهور و یکی برای هر کس دیگری.

این اولین بار نیست که دادستان کل بر دخالت کرده است در تحقیقات جنایی مربوط به نزدیک خواص رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او در اوایل مداخله برای نرم کردن یک تفاهم نامه صدور حکم برای راجر سنگ—یک عمل است که منجر به خروج چهار حرفه دادستان از پرونده و یک تماس از هزاران DOJ فارغ التحصیلان برای بار استعفای. علاوه بر این او در اوایل به دنبال نرم کردن حکم به اعمال ژنرال فلین. در این زمان بار رفته یک گام بیشتر نقل مکان کرد و به اخراج فلین مورد آشکار است. یک بار دیگر منجر دادستان ترک کرده است و این مورد و دولت تشکیل پرونده شد تا unpersuasive که هیچ حرفه ای دادستان مایل به ثبت نام در آن است. آن را امضا کرده است تنها از طریق سیاسی منصوب—تیموتی شیا ایالات متحده وکیل برای منطقه کلمبیا که منصوب شد بر عمل در لوی سارنوالی جهت.

چرا بر انجام چنین چیزی ؟ پس از همه, فلین در حال حاضر التماس گناه است که او را بستری تحت سوگند که او به دروغ اف بی آی است. دولت نمی کند معمولا رد موارد در برابر افرادی که به اذعان خود تخلف است. و در ازای تقاضای خود را به وزارت دادگستری همچنین توافق کردند به مطبوعات دیگر جدی تر علیه فلین و همچنین به اتهامات علیه پسرش—مقرون به صرفه به نظر می رسد که نمایشگاه برای بسیاری از ناظران.

شیا در پر کردن ارائه می دهد یک توجیه: او در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که فلین نهفته بود و نه "مواد" به دولت را بررسی (به عبارت دیگر آنها مهم نیست زیاد). که توجیه است fatuous. فلین او دروغ گفتن در مورد صحبت خود را با یک خارجی سفیر در طول یک خارجی-ضد جاسوسی بررسی است. دروغ بود زمانی که مواد فلین آن را پذیرفته بود و هیچ چیز تغییر کرده است از او.

به جز که است, برای دو چیز: رد مورد در حال حاضر (اگر قاضی تصویب درخواست) آزاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از لحاظ سیاسی آسیب رساندن به انتخاب عفو فلین و انجام این کار در حال حاضر نیز اجازه می دهد تا بر و تهمت به ادامه حمله خود را در Mueller تحقیقات و اتصال به عنوان یک "جعل." در Barr عمل آشکار سیاسی از دادستانی روند را به نفع رئیس جمهور است.

که باید دغدغه هر شهروند آمریکایی. در سال 1940 پس از آن–دادستان کل رابرت جکسون (یکی از بزرگترین وکلا در تاریخ آمریکای مدرن) به یک آدرس در واشنگتن در دومین کنفرانس سالانه از ایالات متحده وکلای مدافع. در آدرس خود را Jackson اقدام به تعریف نقش یک دادستان فدرال. جکسون گفت: وکلای آمریکا:

موقعیت شما هستند از جمله استقلال و اهمیت است که در حالی که شما در حال سخت کوش سخت و شدید در اجرای قانون شما همچنین می توانید به استطاعت بود فقط ... اجرای قانون است نه اتوماتیک. آن نیست کور. یکی از بزرگترین مشکلات این موقعیت از دادستان این است که او باید انتخاب خود را مواردی چون هیچ دادستان حتی می توانید بررسی تمام موارد که در آن او دریافت شکایات ... اگر دادستان موظف است به انتخاب خود را در موارد آن به شرح زیر او می تواند خود را انتخاب کنید متهمان. وجود دارد که خطرناک ترین قدرت دادستان ... آن است که در این عرصه ... که بزرگترین خطر سوء استفاده از پیگرد قدرت نهفته است.

جکسون بود صحبت از تعقیب بی گناه اما کلمات او فقط به عنوان قابل اجرا, اگر نه بیشتر از آن به اختیار دادستانی است که بهانه گناه است. هر دو آشکار قدرت عالی از یک دادستان و در حال انتخاب است که باید با مراقبت های بزرگ است.

در زمان عادی اختیار دادستانی است یک چیز خوب—هر کس می رود حداقل یک کمی سریعتر از سرعت ارسال شده محدود کردن برخی از زمان. این امر می تواند یک معنی جهان بی رحمانه اگر جامعه به حال 100 درصد اجرای همه قوانین کیفری—هر کس می تواند یک جنایتکار است. وجود دارد خواهد بود قبر آسیب به سیستم آمریکایی از عدالت اگر دادستان مکانیکی اعمال قانون کیفری به همه کسانی که فرار گرفتار آن است. جامعه نیاز به یک سیستم عدالت با برخی از بازی در مفاصل.

ماهیت خود این اختیار است نامعلوم و مبهم است. درآمد حاصل از آن را نه از طریق مجموعه ای از قوانین (هر چند دستورالعمل وجود داشته باشد) بلکه از طریق هنجارهای است که باید توسعه یافته در طول سال. آن را می یابد خود را بیان نمی کند و در سخت و سریع مورد نیاز, اما در طرز فکر و نهادی فرهنگ دادستان در وزارت دادگستری.

و این دقیقا به همین دلیل بر اقدامات بسیار مخرب آنها از بین بردن هنجارهای اختیاری تصمیم گیری. آمریکا به سیستم قضایی دادستان می پرسد به نظر سیستماتیک سوال—برای مثال آیا دادستان فدرال-قانون-اجرای اولویت و یا به کاهش اثر بازدارنده و مسائل خاص به فرد مانند یک فرد سابقه کیفری و جدیت از جرم.

اما هرگز تا به حال' آن را قابل قبول بوده است به بپرسید که آیا یک فرد دارای ارتباطات سیاسی به رئیس جمهور. و نه اینکه آیا دادستان به نفع منافع سیاسی خود. به عنوان سابق اقدام دادستان کل استوارت Gerson است قرار داده و آن را "کسب و کار از بخش [از عدالت است] انجام بی طرفی و عدالت و ... موارد ما [باید] آورده شود در برابر متخلفان از این قانون صرف نظر از ایستگاه."

و به همین دلیل بر اقدامات بسیار مخرب حکومت قانون. آن است که نه فقط یک گناه فرد خواهد شد رایگان که مطمئنا مورد توسط فلین را برای پذیرش خود. و آن است که نه فقط آنها را منعکس سیاسی از دادستانی تصمیم گیری. درست آسیب عمیق ترین و مطیع ترین آسیبی است که بر اتحاد eviscerated مقدس ترین مرکزی کیفیت دادستان نقش خود اختیاری قضاوت.

رفتن به جلو هیچ شهروند آمریکایی می تواند اعتماد به نفس را در گروه بی طرفی. و که به نوبه خود نابود آمریکایی " ایمان در موسسات خود را افزایش فرصت برای اقتدارگرا کنترل. که گمان می کنم به خوبی ممکن است هدف نهایی کل ورزش است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب