یک Ethicist چگونه غیر ممکن است تصمیمات

سلامت آرتور کاپلان, NYU ارشد پزشکی ethicist مورد بحث دشوار تماس پزشکان باید در مورد چگونگی جیره مراقبت.

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
در داخل یک تازه ساخته بیمارستان صحرایی در منهتن در پارک مرکزی, مارس 30 سال 2020Aleksandra Michalska / ایسنا

چادر در حال حاضر پراکنده در سراسر منهتن پارک مرکزی—میدان بیمارستان در معنای تحت اللفظی—که شبیه نقاهت از بيمارستان 1918 آنفولانزای همه گیر. آنها نشستن پرتاب یک سنگ از برخی از جهان گران ترین املاک و مستغلات. نه به ذکر است برخی از جهان لوکس ترین آجر و ملات بیمارستان.

در این چادر روی تختخواب تاشو که نشستن کمتر از شش فوت از هم جدا می رود که میلیونرهای خواهد دروغ در کنار مردم بدون یک پنی به نام خود. مراقبت اختصاص داده خواهد شد و بر اساس آن می تواند مفید ترین و خوب ترین.

این است که یک نوع از مراقبت های بهداشتی است که اکثر آمریکایی ها عادت کرده اند. اما در حال حاضر سهمیه بندی است بر ما.

اگر شما یکی از 7.6 میلیون نفر در شهر نیویورک به شما توصیه توسط مسئولان شهرستان به خانه ماندن تا زمانی که شما تبدیل به نفس. به طور معمول, این نشانه در آستانه بحرانی دارند. به این معنی یک عفونت تنفسی گسترش یافته و به پایین تر ایرویز و آن را می تواند به سرعت پیشرفت به نقطه نیاز به اکسیژن اضافی و یا لوله گذاری تراشه و تهویه مکانیکی. اما در این نقطه از مراقبت های پزشکی—قبل از نقطه تبدیل شدن به نفس—باید جیره بندی. درمانگاه و بخش اورژانس نمی تواند در حال حاضر رسیدگی به بودن با افرادی که بیمار آنها ممکن نیست و در عین حال به وضوح نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

نیویورک مانند کشورهای دیگر نیست و در عین حال به اندازه کافی تخت بیمارستان, ماسک یا تست های تشخیصی برای coronavirus را به جای همه کسانی که ممکن است نیاز به یک. برخی سهمیه بندی تصمیم گیری در حال حاضر ساخته شده است که از جمله اعمال جراحی را می توان به عنوان "انتخابی" و لغو است که نمی.

شاید بیشتر ominously به هزاران نیویورکی در خانه فقط بدونم که چگونه نفس است "نفس" ما نیز به اندازه کافی نیست هواکش. توسط فرماندار اندرو کومو برآورد دولت نیاز حدود 30000 نفر در ماه های آینده. ما حدود 5000 است. برخی از هواکش در حال ساخته شده است اما این نمی تواند اتفاق می افتد به سرعت به اندازه کافی برای پاسخگویی به این نوع از تقاضا است.

و بنابراین اخلاق تخته در بیمارستان های مختلف در حال نوشتن دستورالعمل نحوه مدیریت تخصیص زندگی-صرفه جویی در منابع مانند هواکش. این گروه را عمدی و مدل های مختلف سناریوهای فرضی و سپس موضوع بخشنامه در مورد چه نوع از تصمیم گیری باید ساخته شود. در یک نقطه خاص حساب پزشکان آمریکایی را از به طور پیش فرض از ترجيحا مراقبت از کسی که به نظر می رسد بدحال به مراقبت از فرد مبتلا به بیشترین شانس بهره گیری از مراقبت و با بیشترین پتانسیل برای سال زندگی در پیش رو.

این تصمیم درختان در حال هدایت به چهار اصل اساسی اخلاق پزشکی: شخصی استقلال, احسان, غیر-maleficence ("do no harm") و عدالت است. در یک حرکت سریع همه گیر مانند این اصول ممکن است نگاه متفاوت در اعدام هستند اما کمتر مهم است. شخصی بیمار خودمختاری محدود می شود, بر اساس, می گویند در دسترس بودن منابع. شما ممکن است بخواهید یک ونتیلاتور و یک پزشک ممکن است توافق دارند که لازم است و در عین حال آن را نمی ممکن است. تماس به انجام هیچ آسیبی نیز می تواند تبدیل به یک تماس به انجام به عنوان کمی آسیب که ممکن است—و یا به انجام حداکثر خوب است.

سوال می شود که یک دستگاه تهویه و کسی نیست که دو نفر هستند و هر دو در نیاز واقعی یک سوال از عدالت از نوع پزشکان آموزش دیده و به داوری. اما دیگران هستند و این لحظه ای آنها بوده است و آموزش.

در این قسمت از فاصله اجتماعی , پادکست, کاترین چاه, تهیه کننده اجرایی اطلس پادکست ها و صحبت من با پزشکی ethicist آرتور کاپلان رئیس بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. آنچه در زیر متن گفتگوی ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح. شما همچنین می توانید گوش دادن به قسمت پر از فاصله اجتماعی در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)


کاترین چاه: شما می توانید به ما یک حس از آنچه در جریان است در داخل بيمارستان? ما شنوم که همه چیز واقعا بد است, اما آن را سخت به تصور کنید چه آن را مانند در داخل با هر سطح از ویژگی اگر شما نمی وجود دارد.

آرتور کاپلان: این کمبود تجهیزات و دنده محافظ کمبود قطعا ناهموار بین بیمارستان. برخی فراموش کرده اند تجهیزات. بعضی نمی کنند. برخی در حال گرفتن یک افزایش در بیماران است. بیمارستان در لانگ آیلند و برخی از آنهایی که در بروکلین در حال دیدن خیلی جدی موج در بیمار تقاضا است. مردم هیچ گونه نگرانی در مورد چه باید بکنید هنگامی که بحرانی مردمی به نوبه خود مثبت—می گویند سر ICU یا کسی که مسئول برای مدیریت تجهیزات.

وجود دارد مردم در تلاش برای مدیریت افرادی که نمی خواهید به کار می آیند. کسی که باردار است و فقط می ترسم. پرستار یا مددکار اجتماعی. چگونه می توانم آنها را به می آیند ؟ و شما چه می گویند ؟

ولز: آیا شما تا به حال تجربه با این نوع از بیماری همه گیر وضعیت قبل از ؟

Caplan: من به شما بگویم چه چیزی متفاوت در مورد وضعیت در حال حاضر. ما را سهمیه بندی تصمیم گیری در همه زمان ها. برای مثال من مشغول به کار برای چندین دهه بر روی سیستم استفاده می کنیم برای توزیع کمیاب اندام برای پیوند. هر روز بسیاری از مردم می میرند که نمی توانید یک پیوند از آنجا که ما به اندازه کافی ندارد.

اینجا چیزی است متفاوت است. برای اولین بار بسیاری از مردم و پزشکان و پرستاران و مددکاران اجتماعی techs آنها هرگز با آن مواجه سهمیه بندی حتی پیوند. آنها نهفته نیست اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی. به طوری که آنها هرگز با آن مواجه احتمال که آنها می تواند درگیر در سهمیه بندی. که یو پی اس حول و حوش و باعث تنش و احساسات و ترس بیشتری در داخل بيمارستان.

دیگر تفاوت این است که اکثر مردم هرگز نگران از گرفتن جیره بندی—زیرا آنها نمی نیاز به یک ارگان و آنها را در نزدیکی یک شیوع ابولا. بگویید یک فرد ثروتمند و یا به شخص بیمه شده است که آنها می تواند به صورت سهمیه بندی آنها هرگز مواجه شده به طوری که آنها را دریافت عصبی در مورد آن. این بیماری همه گیر را مطرح کرده است که در آن محدوده سهمیه بندی در نظر گرفته شود که شامل همه حتی در سراسر جهان است.

ولز: چه چیزی شما فکر می کنم سخت ترین سوالات اخلاقی ما در حال حاضر هستند ؟

Caplan: چه مدت است که این پادکست?

جیمز Hamblin: وجود دارد بحث بیش از آخر هفته در مورد مطمئن شوید که وجود دارد نمی توان تبعیض علیه افراد مسن در برابر بیمار مردم است. وجود دارد که تنش است که مشابه با اهدای عضو که در آن شما باید به فکر می کنم در مورد این ابزار چگونه بسیاری از "کیفیت زندگی سال" آیا یک فرد که اگر آنها را دریافت خواهید کرد یک عضو.

بنابراین به نظر می رسد مانند وجود دارد تبعیض علیه افراد مسن و بیمار مردم ساخته شده است به طوری که بسیاری از سهمیه بندی تصمیم گیری. چگونه می توانم شما را که در راه است که اگر, می گویند اگر از آن می آید به هواکش است که به عنوان nondiscriminatory به عنوان امکان پذیر است—در حالی که تصمیم گیری است که در حال تعریف تبعیض آمیز می شود که چه ؟

Caplan: زمانی که من نگاه به سیاست از جمله خود من موسسه اولین چیزی که شما باید متعهد به این است که شما نمی تبعیض قائل شود. من به دنبال یک بیانیه است که می گوید هر کس در نظر گرفته خواهد شد. که شامل افراد مسن بیمار معلول و همچنین شامل عدم تبعیض در جنس یا نژاد و یا فرهنگ. ما در حال تلاش برای رهبری با اصل و این چیزی است که من تماس بگیرید و انصاف است که همه در یک شات. همه در یک فرصت است.

که تا حدودی درست در پیوند سهمیه بندی و آن را تا حدودی درست با طب اورژانس سهمیه بندی. شما آغاز خواهد شد گفت: به منظور دریافت حمایت برای سهمیه بندی شما را به مردم می دانند که جیر جیر چرخ نمی خواهد که یک مزیت غنی نمی پرتاب کنار فقیر و معلول فقط کشته نمی شود. ما در حال رفتن به باید سخت و سریع مرزهای سن.

شما سپس حرکت به عدالت است. و سوال خود را جیمز چیزی است که در مورد بیولوژیکی و فیزیولوژیکی تفاوت ؟ پاسخ آن است که در نظر اول. سعی کنید به حداکثر رساندن شانس خود را از صرفه جویی در زندگی است. من فکر می کنم که این اصل اخلاقی است که پدید آمده است که برای اولین بار شما سعی می کنید برای صرفه جویی در زندگی می کند.

می کند که قرار دادن افرادی که زمینه بیماری های مزمن مربوط به خود سیستم تنفسی—انسدادی مزمن ریه بیماری آسیب از vaping سیگار—که می تواند شما را پایین تر از کسی دیگری. من نمی خواهد با شروع سن قطع از آنجا که ما دیده ایم سالم 70 ساله و بسیار بیمار به خطر بیافتد 20 ساله. اما این امر می تواند منصفانه است که می گویند اگر شما نمی توانید مرتب کردن آنها را توسط زیست شناسی و فیزیولوژی پس از آن شما به سن به دلیل سن است که تا حدودی از پیش بینی که رفتن به انجام خوبی است.

جوان مردم فقط می توانم بهتر از افراد مسن است. آن را مانند در مقابل 40 30, آن را بیشتر شبیه به 20 در مقابل 70. من فکر می کنم آمریکایی ها نیز می خواهید کودکان و نوجوانان برای اولین بار. ما را دیده اند بسیاری از بچه های آلوده در اینجا, اما بسیاری از سیاست هایی که من تا به حال ورودی به ما سعی می کنیم به دیدن کودکان برای اولین بار بیش از حد.

Hamblin: ما نمی خواهیم ثروتمند و قدرتمند مردم به ناعادلانه دسترسی داشته باشید. در همان زمان وجود دارد پرسش از یک فرد سودمند در یک سناریوی خاص مانند اگر شما رئیس اورژانس پزشکی یا ICU مراقبت در بیمارستان و سلامتی خود را به پایان می رسد تا پس از آن معنای بسیاری از مردم می تواند سالم نگه داشته. آیا مردم در موقعیت های مانند که اولویت بیش از افرادی که ... که کمتر ... من حتی نمی دانم که چگونه به استفاده از این کلمات مناسب بدون اینکه توهین آمیز است.

Caplan: اهمیت به تلاش برای صرفه جویی در زندگی بیشتر. من می دانم که در آن شما در حال رفتن. بنابراین پاسخ این است که بله. اما من فکر می کنم شما اعمال فیزیولوژی آزمون اول. بنابراین بسیار بیمار در حال مرگ از یک ICU [که] این است که احتمالا نمی خواهید برای انجام این کار به خوبی بر روی یک دستگاه تهویه و آنها gonna get حذف شدند. که من اعتقاد دارم ما باید به حساب بهداشت و درمان-مراقبت کارگر وضعیت tiebreaker. بنابراین پس از دریافت توسط فیزیولوژی پس از دریافت توسط سن به عنوان یک فاکتور مؤثر و سپس شما احتمالا در حال رفتن به می گویند ما به مردم بازگشت به کار اگر ما می تواند آنها را نجات دهد بیشتر زندگی می کند که راه و خواهیم بود و آماده برای موج بعدی از این ویروس اگر این پرش به عقب. که آن را می تواند.

ولز: پس چه عوامل, اگر ما می توانیم به طور خلاصه آنها را که در حال رفتن به این تصمیم گیری ؟ این فرد احتمال زنده ماندن برای معنی دار مقدار زمان و چه بعد از عامل ؟

کاپلان: عصر ، بنابراین شما احتمالا قرار دادن کودکان و نوجوانان برای اولین بار و سپس شما احتمالا قرار دادن افراد جوان بیش از حد افراد فقط به این دلیل است که در سن یک پیش بینی از انعطاف پذیری است. این درست است برای هر درمان ما می تواند از فکر می کنم فقط در مورد که آنها بهتر از افراد مسن است. سپس شما را در حرکت به tiebreakers مانند شما مراقبت های بهداشتی کارگران به طور گسترده تعریف شده است. شما ممکن است در نگاه یک tie-breaker مانند وجود یک مکان برای شما ارسال بازگشت به. برخی از مردم در حال رفتن به مورد نگران اگر شما روانی یا ذهنی بیمار چگونه می تواند ما مدیریت شما حتی اگر ما سعی در قرار دادن شما در یک ونتیلاتور را مختل واحد مخاطره افراد دیگر شما نیاز به منابع بیشتری است که نوع از چیزی. بنابراین شما می خواهم که تماشای بیش از حد.

ولز: این سخت است برای من به فکر می کنم از طریق این. این بسیار ناراحت کننده است.

Hamblin: آن اجرا می شود تا در برابر برخی از وکالت با مردم نگران آن است که سن نیاز دارد نه به یک نقطه از تبعیض است.

چاه: که بیماری روانی نباید در یک نقطه از تبعیض و نه ناتوانی در هر راه.

Caplan: در اینجا راه به فکر می کنم در مورد آن. به من گفت: وقتی که من آغاز شده و همه در نظر گرفته می شود و این nondiscrimination در جلویی. که در آینده به قیف به سمت منابع ؟ این چیزی است که ما با انجام پیوند است که کار درست را انجام دهید. اما این به آن معنا نیست که سنی باید حکومت را به عنوان یک عامل توزیع. اگر شما در حال 94 و شما باید چهار زمینه ای بیماری های مزمن و شما فقط تا به حال دو حملات قلبی شما بهترین نامزد است. راست. اگر شما 70 و شما را در شکل بسیار خوبی پس از آن وجود دارد 30 سال پیر که دمیده ریه های خود را از vaping و سیگار کشیدن. شاید 70 سال پیش خواهد رفت. که فیزیولوژی.

ما باید مراقب باشید در اینجا. ما نمی خواهیم به حکومت مردم فقط به این دلیل آنها غیر فعال است. هیچ پتو تبعیض علیه سن و یا ناتوانی است. که اشتباه است. اما زمانی که آنها مربوط به نتیجه, پس از آن من فکر می کنم آنها حساب کند.

Hamblin: بیمارستان یادبود نورث وسترن گفت: هفته گذشته که آنها با توجه به سیاست های که در آن آنها را هر COVID-19 بیمار DNR.

Caplan: اجازه بدهید توضیح دهم که کمی. یک راه برای دریافت منابع به تریاژ در بخش جلویی و راه دیگر این است که برای جلوگیری از درمان برخی از عقب پایان برای آزاد کردن یک تخت خواب, کارکنان, هواکش. ما باید تصمیمات را در مورد توقف نیست چرا که همه در حال رفتن به بهبود می یابند. آیا معنی اتوماتیک نیست زنده? احتمالا دلیل این که شما می توانید قضاوت اما این به آن معنا وجود دارد رفتن به یک سریعتر پرش به "نه زنده" تر از شما ممکن است زمانی که منابع سخاوتمند بودند—به این معنی که من ممکن است شانس و نگه داشتن کسی رفتن بیش از هفت روز اگر من تا به حال تخت خالی و پرسنل در اطراف و من ترس از خستگی یا عفونت از کارکنان. در یک بحران من احتمالا رفتن به آن تماس بگیرید و هر چه زودتر.

مشکل دیگر این است. بیایید می گویند شما باید یک حمله قلبی در COVID بخش است. سقوط تیم را برای دریافت دنده خود را در محافظت از خود و رسیدن به آنجا در زمان به سعی کنید و زنده شما و واقعیت این است که اتفاق نمی افتد. آن را به آنها را 20 تا 30 دقیقه به دنده بالا. پس در واقع, آن را فقط DNR. این می تواند هر کسی در آن وجود دارد به عنوان یک احیا تیم ؟ مگر اینکه شما واقعا شلوغ و نگه داشتن مردم به نوعی در دنده خود را آماده رفتن اما این که اختصاص یک مقدار زیادی از منابع را به یک کنترل از راه دور امکان. که دیگر محدودیتی در مورد آنچه اتفاق می افتد در نظر resuscitating مردم است. آن را درست مثل شما در اجرا وجود دارد مانند ما در تلویزیون مشاهده کنید با پد و تیم خود را و آنها پوشیده نیست هر چیزی.

Hamblin: در جایی مثل دانشگاه شما چند رشته اخلاق تیم است که کمک می کند تا به دستورالعمل. پزشکان باید به تعهد اخلاقی و حقوقی تعهد به انجام برخی از چیزهایی. این امر می تواند واقعا غیر طبیعی چیزی به کسی که کسی کد در یک COVID بخش و به سادگی به پاسخ نمی دهند با وجود دستورات درخواست آن و با وجود در شرایط طبیعی آنها را احیا شود و در این یک آنها نیست. چگونه است که خط کشیده شده به ما ؟ آیا کسی وجود دارد که از یک اخلاق هیئت مدیره است که می گوید هیچ نمی رفتن ؟ آیا این حضور باید بگویم که ؟ چگونه است که تصمیم گیری ساخته شده است ؟

Caplan: در دانشگاه نیویورک و جاهای دیگر که چه سیاست هایی می گویند. ما در حال تلاش برای رفتن به نه تنها که در آینده درب و triaging اما چه خواهد شد ما اگر ما نمی توانیم زنده. آیا مراقبت از آنچه شما در زندگی می گوید در یک بیماری همه گیر? من احتمالا نمی کنند. من احتمالا حتی نمی خواهد آن را بخوانید. من احتمالا حتی نمی دانند که در آن است. به یاد داشته باشید بسیاری از مردم جدا شده در این واحد است. عزیزان خود را ممکن است یا ممکن است در اطراف برای برقراری ارتباط چیزی. آن را کسب و کار به عنوان معمول است. به ندرت پیدا کنیم و زندگی بخواهد که خواندن راهنمای درمان در زمان عادی. معمولا دوستان یا خانواده خود را, شریک زندگی خود را که صحبت می کند و می گوید: شما می دانید که آنها می خواستند همه چیز را یا آنها نیست. اما اگر آنها در سالن دور و ما نمی خواهیم آنها را در واحد مراقبت های ویژه و یا احاطه شده توسط coronavirus بیماران که حتی نمی خواهید به اتفاق می افتد.

بنابراین, جیمز, جواب این است: که چه سیاست هایی برای. شما در حال تلاش به مراقبت های بهداشتی کارگران اطمینان است که اینها نه زمان عادی و در صورتی که به دنبال این قوانین امنا رهبری خواهد بود ،

سپس شما احتمالا در تلاش برای احیای بیمارستان خود را وکیل که با داشتن یک کرونر بیش از این واقعیت است که ما در حال پرتاب تمام استاندارد مراقبت مسائل پنجره در طول یک بیماری همه گیر.

ولز: من می دانم که متخصصان پزشکی هستند بیشتر استفاده می شود به فکر کردن در مورد مرگ و زندگی و حالات اما من می توانید تصور کنید که برای بسیاری از مردم با گوش دادن این است که اخلال به فکر کردن در مورد. من تعجب اگر شما هر گونه مشاوره در مورد چگونه به فکر می کنم از طریق این وضعیت پس شما فکر شده است از طریق این نوع از مسائل اخلاقی به صورت خود کار تمام است.

Caplan: من نشسته ام در کمیته و گفت: شما قصد دریافت دارو و می میریم. من می دانم آن را سخت. من می دانم آن را به لحاظ احساسی غم انگیز. من می دانم آن را پر از بدبختی است. من می دانم که شما نمی خواهید به آن را انجام دهد. آن را می پوشد در شما, و آن را باید.

بخشی از پاسخ من این است که ما باید احساس وحشتناک و بدبختی که ما باید برای انجام این کار.

گفت: من 35 سال است که من آرزو می کنم مردم را بیشتر ارگان ها به طوری که من نمی باید در یک کمیته را امتحان کنید و تصمیم می گیرید که در حال رفتن به دریافت یک پیوند است. من واقعا می خواهم به انجام این کار, و من می خواهم به جای جلوگیری از سهمیه بندی با تلاش برای کشش منابع ما.

من آن را دوست دارم زمانی که در بیمارستان کشتی می کشد به بندر نیویورک و من مانند تبدیل Javits Center به یک بیمارستان صحرایی. من دوست دارم زمانی که بیمارستان ها کشف کردن که چگونه برای به اشتراک گذاشتن بین, بگو, V. A. سیستم و شهر سیستم. کسانی که در حال راه هایی برای جلوگیری از سهمیه بندی. و من که برای اولین بار.

اما شما نیاز به مشاوره و شما نیاز به حمایت عاطفی است. من می خواهم بگویم ما باید به توجه به است که هم برای خود ما کارکنان مراقبت های بهداشتی. وجود دارد مقدار زیادی از پرستاران و مددکاران اجتماعی و پزشکان که نمی انجام این کار به طور معمول. آنها به طور معمول نمی گویند من کشیدن ونتیلاتور کردن شما و شما عزیزان تا به حال به مرگ است. آنها نمی دانند که چگونه به روش حتی خانواده است. ما باید برای کشف کردن وجود دارد به اندازه کافی مراقبت تسکینی? ما در حال رفتن به اجازه دهید مردم رنج می برند, من امیدوارم که اگر ما منابع به اندازه کافی برای سعی کنید برای صرفه جویی در همه. هستند کشیش و مددکاران اجتماعی و روانشناسان رفتن به اطراف به ارائه پشتیبانی به مردم بیش از حد ؟ که رو به کار کرده به این سیاست.

چاه: آن را مانند به نظر می رسد خارج از بیمارستان زمینه همه خواسته را اخلاقی مبادلات به صورت روزانه بین راحتی خود و یا نیازهای خود و دیگران و هر تصمیم گیری شما را حتی روزانه مانند تصمیم گیری در مورد نحوه دریافت مواد غذایی و یا می توانید من را پیاده روی ؟ همه اینها تبدیل اخلاقی تصمیم گیری. من کنجکاو هستم اگر شما تا به حال یک پیشنهاد در چه چارچوب قرار ما برای اعمال می شود ؟

Caplan: من فکر می کنم کار ما این است که برای محافظت از یکدیگر محافظت از خانواده های ما را نمی عفونت به خانه ما آورد و آن را به مردم با ما زندگی می کنند و نه آن را به همسایگان ما است. اصل این است که بله حفاظت از جامعه است. اما آن را نیز حفاظت از خود و محافظت از آنهایی که شما در حال منزوی ،

ما نباید با داشتن شما می دانید sleepovers. آن زمان به عنوان یکی از دانشکده من گفت: پدر و مادر او در حال رفتن به بیرون در مریلند است. من مانند شما در حال رفتن به بیرون رفتن?

ولز: این زمان برای بیرون ،

Caplan: من حتی نمی فکر می کنم هر چیزی وجود دارد که باز به رفتن بیرون ،

اما شما می دانید شما به گوش مردم می گویند من باید برای شکستن انزوای. من قصد دارم آجیل در اینجا. بسیاری از مردم زندگی در فضاهای کوچک است. من تمام است. برای اجرا. دور ماندن از سایر افراد است. نگاهی به پیاده روی. کسی به من گفت: نگاه در جنگ جهانی دوم وجود دارد یک مبارزه بزرگ, Battle of the Bulge در باستون و سربازان آمریکایی هستند احاطه شده است. وجود دارد کمی غذا. آن زمستان انجماد. آنها تا به حال به صبر 60 روز برای کسی به نشان می دهد تا به از بین بردن آنها. This ain't باستون این درست است که شما باید به تماشای بسیاری از قسمت های تکراری در تلویزیون و تصمیم می گیرید که آیا یا نه شما واقعا رفتن به سگ برای 59 پیاده روی در روز است.

ولز: این بسیار شدنی است.

Caplan: منظورم این است که نگاه ما چیست دو هفته و نیم به quarantining یا منزوی در سراسر شرق و سیاتل ؟ آن را هنوز هم یک راه برای رفتن است. من حدس می زنم ما در حال رفتن به خارج تا اواسط ماه مه. و حتی پس از آن همه ما در حال بیرون آمدن. شاید افرادی که کمی سالم تر و یا کمی کمتر در معرض خطر و یا شاید افرادی که آزمایش مثبت است اما باید از طریق آن بوده است. آنها ممکن است شروع به سرگردان در اطراف بیت. من معنی نیست که به نور آن است. آن را دشوار است. آن سخت است. من هرگز شده است بسیار سپاسگزار برای اینترنت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن