نوای بی خوابی

فرهنگ چگونه برای پیدا کردن آرامش در خوابی دانیل وحشیYou باید برای به دست آوردن.این اولین چیزی است. آ

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
illustration of man sitting on clock under moon
دانیل وحشی

You باید برای به دست آوردن.

این اولین چیزی است. آیا فقط دروغ وجود دارد و اجازه دهید آن را راه خود را با شما. دریای اضطراب یک افقی بشر; آن را هرچه بیش از انگشتان خود و موج تا شما مانند جزر و مد. این است که شریک زندگی خود را به دروغ گفتن در کنار شما و متراکم با خواب ادبانه ناخودآگاه ؟ که کمک به هر دو. بنابراین verticalize خودتان. ترک تخت. ترک آن دیوانه کننده پستاندار گرما. شما برو, مرطوب پا به نیمه شب فاصله است. روی نیمکت. آشپزخانه.

بنابراین در حال حاضر شما. شما اصلاح کمی کرامت کمی آژانس. شما متزلزل است ، شما خودتان را یک تکه نان تست; آن بالا میآید مانند یک قبر. بی خوابی بدون شوخی است. افکار آن را به تولید به طور کامل و droningly humorless. شکست و گناه خود را به پول بدن خود را. فرد دیگری. در و در. و بیش از وجود دارد نگاه جهان: کل ناقص و مرتعش و به طرز وحشیانه ای روشن زندگی-و-deathscape با همه ما shambling در اطراف مدار مانند شکسته سوسک. در 2:41 a. m., هر کس که بیدار تبدیل به Hiëronymus بوش.

و در آنجا من, بی خوابی, دوست, دروغ, کلید: شما تنها نیستید. حتی به عنوان شما پیچ و تاب و در این خصوصی کویل این بسیار خاص مشکلات شما در حال پیوستن به یک عرفانی یاران insomniacs. ما همه در خارج وجود دارد, نگه داشتن چشم در همه چیز: یک sodality یک siblinghood بسیار زیاد و شناور انجمن صنفی piercingly خودآگاه ذهن است. آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر نه برای ما هوشیاری ؟ به چه idiocies از خوش بینی و غرور, ممکن است انسانیت سقوط ؟ ما مانند شب دیده بان در بازی تاج و تختبه جز وجود دارد میلیون ها نفر از ما. بالای پشت بام شهرستان آن نوری لرزان و آکورد; آن tingles بیش حومه برگ: عصبی در شبکه ما بیداری.

"خدا زمان"—این چیزی است که من دوست مرحوم نویسنده گاوین تپه استفاده می شود به تماس بی خوابی است. معنی من فکر می کنم یک نسخه از فردی و جزئی آزادی به ابدی. ساعت عجیب و غریب می رود در ساعت کوچک. آن سرعت و آن را کند می کند. این خلق و خو. شما خودتان باید خلق و خو. در حال حاضر گوتیک backchat از بی خوابی ذهن خود را پر از اخبار وحشتناک, وحشتناک دغدغه; در حال حاضر شما احساس می کنید در صلح است. در حال حاضر وحشت توقیف شما: چگونه شما عملکرد در صبح روز پس از کمی خواب ؟ شما خواهید بود بد شما احساس بیمار مغز شما کار نخواهد کرد! تمام آن چیزهایی که شما باید انجام دهید و می گویند! و در حال حاضر شما احساس می کنید چیز دیگری است: بی سر و صدا دلسوزی برای خود اجتماعی خود برای buttressed و bashed هم شما را شکننده و تلاش خیلی سخت است که شما در حال حاضر به جهان است. شاید شما فکر می کنم در مورد دیگر bashed هم خودشان است که شما روبرو می شوند در grayness و شما تجربه دلسوزی برای آنها را بیش از حد. این است که بسیار ارزشمند است.

این 4 ساعت را تجربه کرده اید خودتان را به طور کامل و purgatorially. شما در حفظ تعادل جهانی سلامت عقل. شما تا به حال ترحم بر همنوعان خود. شما استشمام بی. کار خود را انجام شده است, insomniac. به رختخواب بروید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب