یک اسکار-شب خاطرات: عشق به "انگل" به ارمغان می آورد هالیوود, لحظه ای با هم

در سال 2020 جایزه اسکار Bong Joon-ho—که برنده بهترین کارگردان برای "انگل" که خود را برنده بهترین تصویر شد هالی

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398
Bong Joonho.
در سال 2020 جایزه اسکار Bong Joon-ho—که برنده بهترین کارگردان برای "انگل" که خود را برنده بهترین تصویر شد هالیوود جدید له.عکس توسط ریچارد Shotwell / تالار گفتگو / AP

لحظات پس از "انگل" برنده بهترین عکس در نود و دومین سالانه جوایز اسکار ارسال یک تکان خوردن از طریق مخاطب در تئاتر دالبی من ثبت کردن صندلی در ردیف عقب از نیم اشکوب و به دنبال تونی جمعیت به فرمانداران توپ. اسکار برگزار می شود در Hollywood & Highland, مرکز, یک, هوای آزاد, بازار حاوی یک جانی راکت و یک Foot Locker, اما, در, هالیوود, مد, محل شده بود gussied مثل مخمل شانگری-لا. جلوتر از من عرقچین Feldstein تلاش برای نگه داشتن قطار از لباس او را از ابتلا به در پله برقی. به من حق کوئنتین تارانتینو بود صحبت کردن در مورد الویس با Harvey Keitel. Song Kang-ho که نقش پدر scammer خانواده در "انگل" تکیه بر یک کوکتل جدول کشیدن یک سیگار مانند جالبترین گربه در کوچه. اما ستاره فیلم متوقف شده که من در آهنگ های من بود روم گریفین دیویس دوازده سال moppet که نقش کمی شایان ستایش نازی ها در "جوجو خرگوش."

پرسیدم اگر او ملاقات کرده بود هر کسی هیجان انگیز است. "هر کس او گفت:" در لهجه انگلیسی. "من هیجان زده برای دیدار با هر کس. من تحسین هر کس در اینجا به دلیل آنها در صنعت فیلم و این واقعا واقعا دشوار میباشد. من در حال حاضر متوجه شدم که من هستم, مانند, دوازده."

"شما دوست game, تماشای التون آیا شما?" پدر خود فیلمبردار بن دیویس interjected. "ما از دست رفته Eminem چون من می خواستم یک مارگاریتا. و او واقعا عصبانی در مورد آن."

روم به پدرش تعزیر یک نگاه. چه شد امید خود را برای بقیه شب ؟ "من می خواهم برای پیدا کردن آنچه در پایان آن اتاق" او گفت: مشابه از طریق درب به حزب گذشته یک نوعی بازی فوتبال راگبی است که شامل Greta Gerwig و Noah Baumbach. من به او گفتم در مورد ایستگاه در جایی که اسکار برندگان رفتن به باید نام خود را حک شده بر روی آنها مجسمه. پدرش با صدای بلند فکر کردن در مورد چه اتفاقی می افتد اگر شما خود را از دست داده اسکار قبل از شما وجود دارد و رومی برش در: "شما می توانید می گویند که فروش خود را به یکی دیگر. و یا نگه داشتن هر دو. آن را می تواند پوشش وام مسکن خود را!"

عملی به من اشاره کرد. "و متقلب" بن گفت. با آن پدر و پسر جرأت به حزب.

حضور در جوایز اسکار است که از برخی جهات درست مثل تماشای آنها در تلویزیون. آن را احساس می کند ، بسیاری از مردم را در یک حمام شکستن در بهترین میکس صدا. (ببخشید میکسر صدا.) در مهم راه هر چند آن را به یک تجربه کاملا متفاوت است. برای یک چیز, شما فقط ببینید که چگونه بسیاری از جفت برندگان موفق به زمان سخنرانی های خود به درستی خروج از نفر دوم برای پرتاب به سمت مایک فقط به عنوان چراغ برش و شکست تجاری آغاز می شود. در برابر آن احساس می کند مانند چیزی بیش از یک صنعت تجارت نشان می دهد یک محل که در آن بسیاری از مردم را در مورد مراقبت از صنایع دستی فیلمبرداری و طراحی صحنه و لباس. اگر شما قرار داده دور توییتر به عنوان من شما باید کمی حس از چه چیزهایی در حال بازی در تلویزیون—آنچه که الگوی رفتاری ified و جدا. سال گذشته بود که اولین بار من نشسته در سالن, و من تا به حال هیچ ایده که بقیه جهان تصمیم گرفته بود پس از تماشای لیدی گاگا و برادلی کوپر بخوان "کم عمق" که آنها مخفیانه در عشق است.

آن را نیز احساس می کند مانند یک پیچ و خم. سال گذشته من به اشتباه از رفتن به این مراسم مانند برخی از ادم سفیه و احمق از منهتن است که هیچ ایده چگونه لس آنجلس کار می کند و زخم های به دام افتاده در پشت یک حصار در بلوار هالیوود. این زمان در اطراف من خردمندانه دست من Academy-تحریم خودرو تصویب به من حال بارگذاری درایور Alejandro و glided طریق به فرش قرمز که در آن یک مرد در یک لباس رسمی و در را باز کرد و گفت: "خوش آمدید به اسکار." حدود یک دوجین لباس پرسنل نظامی ایستاده بود در سحر خیز از جمله گروهبان کلاس اول جاستین Karalfa که به من گفت که او تا به حال کشف آنتونیو باندراس. از محدود gawkers بودند فریاد می زدند: "Finneas!"—نوازنده و برادر بزرگتر از Billie Eilish که Joker-ریشه های سبز قابل مشاهده بودند از طریق یک بند از منجق پرده که از هم جدا فرش قرمز را از لیست خط از بقیه از ما. از طریق تقسیم, من می توانم شنیدن یک گوینده تماس, "قیمت مناسب" سبک "لطفا خوش آمدید اولیویا Colma-یک-یک," به دنبال سر و صدا از سلامتی.

این دو خط با هم ادغام شدند به یک, و من تو را دیدم یک مرد تگرگ پایین Bong Joon-ho برای یک عکس. مدیر خوشحالی موظف. این مرد! بونگ معلوم شد که نه فقط شب را بزرگترین برنده آن بزرگترین mensch. هر کس می خواست برای قطع ارتباط با او و یا استحمام در, دوستانه, تب و تاب بودن. حتی خود مترجم شارون چوی شد یک مینی, افراد مشهور, در پایان شب. تصویر-یادداشت برداری شناسایی خود را به عنوان برنارد هیلر یک مربی بازیگری. "من آموزش بازیگری در سراسر جهان," او به من گفت. "امریکا نه دوست داشتم برای خیلی چیزها ولی ما دوست هستند برای ما بازیگری است." او در آنجا با یکی از دانش آموزان خود را یک زن جوان از آلمان آمده بودند به هالیوود به عنوان یک بازیگر. "L. A. تنها شهرستان که در آن رویاها در واقع می پیوندند" هیلر گفت: در تمام جدیت. "اگر شما یک خیال باف, L. A. دوست دارد که."

به من چپ من خال خال د'Andre آرنولد یک دبیرستان ارشد از تگزاس که معلق شده بود از مدرسه خود را زمانی که او حاضر به قطع dreadlocks به پایبندی به آن ، در پاسخ به این تیم از مو "عشق" یکی از نامزدهای بهترین انیمیشن کوتاه دعوت او و مادرش به مراسم. "من فقط با داشتن بهترین روز زندگی من در حال حاضر" آرنولد به من گفت در سبز Paul Smith توکس. "تا کنون دیده ایم اسپایک لی که دیوانه بود. صحبت ما به صورت کمی است که در یک رویا به حقیقت می پیوندند. او صحبت کردن در مورد چگونه او را در کنار من است." او هنوز هم امیدوار به دیدار با ویل اسمیت و اگر او وجود دارد. او نبود اما حدود یک ساعت بعد از آرنولد را فریاد-از اسکار مرحله هنگامی که مو "عشق" برنده رده خود است.

در داخل سالن بودند فرز و نوشیدن شامپاین. یک زن به من نشان داد او جواهر انگشت حلقه, بخشی از یک coördinated کمپین برای جلب توجه به عدم برابری جنسیتی در این صنعت است. این کاری بود که با حضور در اسکار پنج یا شش بار به من گفت با اشاره به یک تخته سنگ از نامزد که شامل "The Irishman," "Once Upon a Time . . . در هالیوود" و "فورد v فراری" "من امیدوارم که این سال آخرین بریده بریده نفس کشیدن از سفید نر نوستالژی."

وجود دارد یک صدای سنج ایجاد کردن. از آن زمان به صندلی ما و پیدا کردن که چگونه با صدای بلند که بریده بریده نفس کشیدن خواهد بود.

در نیم اشکوب من نشسته در کنار یک زن و شوهر مارک گربر و لوری MacMurray. Gerber بازنشسته بازاریابی اجرایی کار کرده بود در کمپین "جنگ ستارگان" در فاکس قرن بیستم در سال 1977 شد و یک عضو آکادمی در سال 1985. او تخمین زده است که او تا به حال شده به اسکار بیست و پنج بار به من گفت که او تا به حال یک بار راه می رفت در "شانه به شانه" با آدری هپبورن. "زمانی که من در دوازده, من می دانستم که من که قرار بود به اینجا," او گفت:. "دوازده سال از بچه های همین حالا رویای بودن حسابداران و یا رانندگی یک زباله-مدیریت کامیون. دوازده ساله بچه رویا از این است." (بگویید که به روم گریفین دیویس که دوازده و در حال حاضر توطئه برای قرار دادن یک جایزه اسکار در eBay.)

MacMurray بازنشسته بازاریاب اینترنتی رشد کرده بود در هالیوود است. پدر او بازیگر Fred MacMurray که به نظر می رسد در "دو غرامت" و "آپارتمان" و بعد از آن ستاره دار در طنزهای تلویزیونی "من سه پسر." (بر روی تلفن خود را, او کشیده تا یک عکس از او با باربارا Stanwyck.) مادر ژوئن Haver شد قرارداد بازیکن در فاکس قرن بیستم قبل از خروج از تصاویر برای تبدیل شدن به یک راهبه. او تغییر شغل به طول انجامید "سه ثانیه" دختر او شوخی کشیدن یک تصویر از Haver با Betty Grable. پس از Haver را از روی لئامت دادن در صومعه او آمد به هالیوود عبور مسیرهای با Fred MacMurray در یک مهمانی در, John Wayne خانه او ازدواج کرده و تبدیل به اقامت در خانه مادر. در سال 1967 MacMurray ارائه جایزه اسکار ویژه جلوه های بصری را برای "Fantastic Voyage." دختر خود را به یاد می آورد که او وعده شگفت انگیزی بر روی میزبان دوناتها در مخاطبان و زمانی که او تا به حال به قلم مو پودر قند از او برگردان. "او بسیار خجالتی," او گفت:. "او نمی خواهم به گرفتن می شود و در برنامه های زنده تلویزیونی."

چراغ پوشیده شده و یک گوینده گفت: "خانم ها و آقایان در یک دقیقه, ما زندگی می کنند در ABC و در سراسر جهان است." Janelle Monáe آمد که آقای راجرز و بودن آستيگمات من کاملا مطمئن نیست اگر چه من از دیدن بود, در واقع, واقعا, یک خط پشتیبان رقصنده لباس به عنوان بذله گو و سربازان از "1917." من تا به حال هیچ ایده چگونه هر یک از این جنون بازی در تلویزیون و یا در توییتر اما من احساس ناخرسندی برخی از, به ویژه هنگامی که کریس راک و استیو مارتین به شوخی در مورد چگونه بهترین-مدیر دسته از دست رفته "ساخته شده است،" آن را تا به حال واقع شده است از یک سال از سفید نر نوستالژی—و فرصت های از دست رفته برای نوازندگان مانند جنیفر لوپز و Lupita Nyong زن نما, زن کیردار—اما این که نشان می دهد انجام بهترین خود را برای قرار دادن در یک جامع تر صورت می شود. با این وجود ما می دانستیم چه بود: آهسته به سوی به ظاهر اجتناب ناپذیر بهترین عکس پیروزی "در سال 1917."

اولین نشانه از یک دوره های متناوب از وقایع آمد که "انگل" برنده بهترین فیلمنامه اصلی و شما می توانید از احساس قابل لمس موج عشق برای بونگ. آن را متفاوت از تشویق گرم که مخاطب داده بود دیگر برندگان و حتی برخی از شماره های موسیقی. بونگ بود برای بین المللی فیلم سینمایی, اما همه انتظار می رود که. سومین پیروزی برای کارگردانی, هیجانی, جمعیت یک بار دیگر. صحبت کردن از طریق مترجم خود بودند که به روی صحنه بنابراین اغلب که او شروع به احساس مانند بالفعل میزبان بونگ پرداخت ادای احترام به رقیب خود مارتین اسکورسیزی—و مخاطبان ذوب شده است. ناگهان صنعت احساس نمی تقسیم بین قدیمی و جدید دلتنگ و جهانی اما مانند یک زنجیره است که می تواند کشش از نیویورک به کره جنوبی. زمانی که بونگ اضافه در زبان انگلیسی "من به نوشیدن تا صبح روز بعد" معامله شد مهر و موم شده: Bong Joon-ho شد هالیوود جدید له.

اما می تواند او برنده جایزه بزرگ? طول نهایی تجاری شکستن من خواسته Gerber برای خود پیش بینی. او گفت که او می خواست "1917" را به نفع خود ("شاید من درست مثل فیلم جنگ") اما فکر بر اساس شور و شوق ما احساس کرده بود در اطراف ما که "انگل" برنده خواهد بود. من تا به حال شک و تردید است. پس از آن جین فوندا باز بهترین تصویر پاکت نامه و به نام "انگل." Gerber تکیه داد به من و گفت که هیچ زبان خارجی برنده تا به حال برنده بهترین تصویر بیش از حد و به من اطمینان داد: "این تاریخ است."

نیم ساعت بعد من در یک ایستگاه گاز در خیابان از تئاتر انتظار برای بارگذاری که هرگز آمد. من مورد ستایش قرار داد یک کابین این محل دارای کابین?—و به رهبری التون جان اسکار مهمانی در غرب هالیوود. این آقا التون در بیست و هشتمین مراسم اسکار به نفع خود AIDS foundation, اما برای اولین بار از سال 1995 که به او وارد شده با یک اسکار در دست او و Bernie Taupin ارسال برنده شده بود برای یک آهنگ آنها نوشت: "Rocketman." حزب بسیار Elton bedecked در candelabras و گورخر-چاپ تابلو فرش. همانطور که من وارد من تقریبا افتاد بیش از بیلی پورتر جریان بنفش که میپوشید مطابق با دستکش و یک کلاه با لبه به اندازه یک تراکتور تایر. Trailed توسط مسئولین که ساخته شده مطمئن شوید که قطار خود را دریافت نمی درهم و پورتر sashayed از طریق مطبوعات خط و یک دایره از طریق پارتی, برداشت یک مرغ اشتها آور که به نظر می رسید به تحقق فقط برای او و گفت: "من باید برم!" سپس او رفته بود.

من خال خال E. J. Johnson, مد روز پسر, Magic Johnson, در بند و دست J از "america's Next Top Model" در یک تافته jumpsuit. در اصلی اتاق بیست و پنج ساله انگلیسی برای حرکت سوپاپ ماشین سام فندر انجام شد یک مجموعه. پس از چند آهنگ ها, Sir Elton در زمان این مرحله در صورتی عینک آفتابی و یک چشمک پین برگردان به شکل یک موشک. "این بچه ها خیلی تنگ!" او گفت: اشاره به فندر و باند خود را. سپس او اعلام کرد "let's rock" و دو نفر از آنها duetted به فندر آهنگ "را به بحث ما؟" همانطور که من راه می رفت بیرون Taupin ارسال شد خروج خود را اسکار در دو و کوری فلدمن بود پس از رسیدن در یک پودر-کت و شلوار آبی. من سوار شدن به غرور نمایشگاه که در آن یک راهرو تاریک و منجر به یک براق فرش قرمز و یک خط فوق العاده خوب به دنبال مردم در انتظار بودند به صورت دوربین. اسکارلت جوهانسون و کالین Jost تا پشت سر من آمد و پس از لورا درن. یک روزنامه نگار من می دانم که یادداشت برداری بر روی تلفن خود را. "او در عين Jumanji,', " او گفت: eying یک ستاره کوچک من به رسمیت نمی شناسد. "و سپس او را در آن نشان می دهد در مورد tweeting یا Instagramming? اما آن را لغو کردم."

در Vanity Fair اسکار, پارتی, همه معروف است به نقطه ای که غیر از افراد مشهور در حال اقلیت. مغز خود را نگه می دارد به شما گفتن "است . . . ?"—و پاسخ این است که همیشه بله. Caitlyn Jenner? بله. Jake Gyllenhaal? درست دوباره. حتی مشاهیر دریافت starstruck توسط دیگر افراد مشهور. من نشسته در کنار هلند تیلور که منتظر بود تا حدودی exhaustedly به عنوان شریک زندگی خود را, Sarah Paulson, schmoozed با دوستان. تیلور تا به حال شده است وجود دارد برای ساعت, اما او هنوز هم در هیبت از جلسه Joni Mitchell, آنها به او گفته بود "شما من کتاب مقدس." حتی در هفتاد و هفت شما می توانید fangirl. در نوار من زد به Yalitza Aparicio ستاره از "رم" و صحبت با او در درهم اسپانیایی; او به نظر می رسید به داشتن یک زمان بزرگ. در یک سالن که در آن یک مرد با یک سگ سفید. Joaquin Phoenix, برگزاری اسکار برای بهترین بازیگر مطرح با سال گذشته برنده, Rami Malek. مارشال کاری که برای خود زندگی کوتاه "همسایگان پنجره" به من اجازه دهید خود را نگه دارید اسکار بود که به عنوان سنگین به عنوان مردم همیشه می گویند آنها هستند. سرور عبور از همبرگر و من به طور خلاصه رویا پردازی در مورد waitstaff با الهام از "انگل" به آرامی نفوذ زندگی میلیونرهای—و یا در مورد جف بزوس, multi-میلیاردرهای—اطراف آنها را. من به اطراف نگاه کرد. بود که . . . ? بله. در آن بود. همه آنها دقیقا به معروف مردم به آنها به نظر می رسد نوشیدن و رقص و معروف بودن. من فکر بازگشت به بازیگری مربی که تا به حال به من گفت که L. A. برای خیال. این صدا نحو تحملناپذیری شاخی اما چه خواهد هالیوود بود بدون که تمایلات coursing از طریق آن رگ? چه خواهد اسکار بود ؟ پاسخ این است که یک جانی راکت و یک Foot Locker.

مدتی گذشته ساعت یک تیم "انگل" نورد در. این بود بونگ جون-هو را در حال حاضر. آخرین بریده بریده نفس کشیدن از سفید نر نوستالژی می تواند به سختی شنیده می شود.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب