فوری زمان برای یک سال در خارج از دانشگاه

ایده های دانشجویان باید یک فرصت برای خدمت به کشور خود. را در CoronaCorps. شاتر / اطلس آموزش عالی آ

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399
شاتر / اطلس

آموزش عالی آمریکا به مقابله با عمده بین المللی اورژانس های قبل از. در طول جنگ جهانی دوم دانشجویان چپ در droves به کمک طلب کردن—و سپس بازگشت و پس از جنگ مشتاق به رزومه خود تحصیلات رسمی. (در سال 1947 نزدیک به نیمی از تمام بستری دانشجویان بودند جانبازان.) ایالات متحده در حال حاضر رنج می برند از طریق یکی دیگر از بحران عظیم قدر. کنگره در حال حاضر به گذشت 2 تریلیون دلار در امداد است و با توجه بیشتر است. و در عین حال از کالج ها و دانشگاه ها از ساحل به ساحل به نظر می رسد خم در muddling through—که یا با بازگشایی خود را در پردیس با وجود خطرات و یا با وصله هم به اندازه کافی آنلاین ارائه شده برای قرار دادن در یک رونوشت از یک ترم پاییز.

این یک ملال انگیز انتخاب کنید. چه کالج ها و دولت فدرال باید اذعان کرد این است که برای بسیاری از دانش آموزان نه گزینه حس می کند. با توجه به ماهیت و ابعاد این بحران رو به کشور دانشجویان باید به شدت خواست به یک استراحت از تمام وقت مطالعه و اختصاص در سال آینده به خدمات ملی با دوره های آنلاین بازی در یک نقش cameo.

ایالات متحده در حال حاضر دارای یک زیرساخت برای حمایت از این: AmeriCorps برنامه تاسیس در دولت کلینتون ارائه می دهد حق الزحمه است که می توان نسبت به شهریه و یا به طور مستقیم به دانش آموزان است. عظیم اضطراری گسترش این برنامه—به آنچه که ممکن است به نام CoronaCorps—خواهد به این کشور حدود 20 میلیون - عمومی و خصوصی-دانشجویان با معنی سال در خارج از دانشگاه و حفظ کالج ها و دانشگاه های شناور بدون احضار تعداد زیادی از مردم به محکم بسته بندی شده درس و خوابگاه است. CoronaCorps شرکت کنندگان هنوز ثبت نام در یک دوره و یا دو آنلاین, اما تمرکز اصلی خود را باید نیازهای جامعه است که هیچ یک جلسه است.

آینده مربیان ممکن است کمک های دولتی و معلمان مدارس در همه چیز از پشتیبانی فنی به تدریس. مشتاق مراقبت های بهداشتی حرفه ای می تواند گرفتن نقش ملی و تلاش برای ردیابی اطلاعات تماس افرادی که تست مثبت برای coronavirus. جوانه زدن محیط زیست و طبیعت می تواند حفظ مسیرهای پیاده روی پیاده روی گیاه و درختان تست کیفیت آب و بروزآوری عمومی هستند. دانش آموزان آماده شدن برای یک حرفه ای در امداد رسانی می تواند آموزش دیده برای کمک به نجات جنگل-آتش کاهش و اضطراری دیگر توابع. هنری تمایل می تواند سازماندهی, هوای آزاد, اجرای برنامه. آینده اجتماعی کارگران می تواند وزیر به افراد مسن اگر فقط از راه دور و یا کمک در مراقبت از فرزندان معلمان مراقبت های بهداشتی حرفه ای و اساسی کارگران است. کسانی که رهبری برای نقش در مهمان نوازی ممکن است تهیه و توزیع مواد غذایی و یا کار در هتل نگهداری می شود برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی. ارتباطات رشته ممکن است در قرعه کشی تولید و انتشار عمومی اطلاعات در مبارزات. دانش آموزان مطمئن نیستید از منافع خود ممکن است پر کردن ورود به سطح نقش در محروم بخش از تدارکات به کشاورزی به ساخت و ساز.

گذراندن یک سال از زندگی خود را در چنین پروژه های خدمات است نه آنچه که اکثر دانشجویان به طور معمول را انتخاب کرده اند اما این یک حالت عادی سال است. دانش آموزان در حال حاضر به کمک; در یک نظرسنجی انجام شده در این ماه پانتا موسسه سیاست عمومی دریافتند که سه نفر از پنج دانشجویان فعلی تا به حال تمایل به انجام خدمات عمومی در ازای کمک به شهریه. در حال حاضر می تواند شانس خود را. چه راهی بهتر برای دانش آموزان برای مقابله با ضربه های هولناک این بیماری همه گیر از آنها خود را نه به عنوان یک مشکل حل شود اما به عنوان یک بخش حیاتی از راه حل است.

دانشگاه در حال ظروف پتری. خوابگاه ناهار خوری سالن کتابخانه ، آزمایشگاه ورزشگاه تمام مراکز رشد از عفونت است. بنابراین مدیران در کشور کالج ها و دانشگاه ها هم مشکل داشته حصول اطمینان از ایمنی اگر ویروس نمی آباته تابستان تا پایان. برخی از موسسات اصرار دارند که آنها را بازگشایی به هر حال. چند جمله سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرده اند که آنها را نگه دارید در کلاس های حضوری پاییز آینده. بسیاری از باید دستور دانشکده به reimagine دوره های ترکیبی مخاطبان—با دانش آموزان قادر و یا تمایلی به شرکت در کلاس ارائه شده دوره یا تا حدی یا به طور کامل آنلاین. من با استفاده از زوم برای تدریس ترم آخر و آن را خوب کار می کرد در خرج کردن. اما زوم و مشابه سیستم عامل هیچ جایگزینی برای تجربه کالج که ارزش نهفته در دانش آموزان دارای نعمت غیر مترقبه mingling با هیات و یکی دیگر.

به عنوان یک مربی من شنیده ام که پاسخ های مختلف از خانواده ها به این گزینه ها اعم از ترس و برای تصویب به سردرگمی مطلق. اکثر پدر و مادر تمایلی به افشای بچه های خود را به هر سطح از خطر بلکه تمایلی به پرداخت کامل کمک درسی برای کلاس های آنلاین. در عین حال هر پدر و مادر من صحبت می کنند با استعفا داد و به نظر می رسد به حل و فصل برای هر گزینه آنها می توانید استطاعت. به عنوان یک مادر به من گفت: "هیچ شغل هیچ کارآموزی. چه جهنم دیگری است [دخترم] می خواهم به انجام?"

پس چرا بسیاری از مدیران دانشگاه اصرار بر باز کردن درهای خود را بعدی قرار می گیرند ؟ یک پاسخ واضح است پول است. در سال های اخیر رو به افزایش شهریه و ترس از حاصل بدهی منجر به کاهش تعداد دانشجویان. حدود 250000 نفر کمتر دانشجویان ثبت نام شده در سال 2019 از در سال 2018 است. مدیران ترس که یک ترم بدون شهریه خواهد شد سرعت بخشیدن به این روند رو به پایین و فشار بسیاری از آسیب پذیر کالج بیش از لبه. که ترس موجه است: یک بررسی جدید به این نتیجه رسیدند که تقریبا یک سوم از خصوصی چهار سال در کالج آمریکایی در معرض خطر غرق شدن در سال است.

آنچه گیج کننده است که بسیاری از شعارهای توجیه بازگشایی دانشگاه تاکید می کند نه این بسیار واقعی نگرانی های مالی اما قرار است وظیفه فرهنگستان علوم برای خدمت به دانش آموزان و نیازهای خود را با سنتی ترم اغلب در یک محیط مسکونی. مطمئنا که وظیفه به پایان رسید با این بیماری همه گیر به جای یک وظیفه برای حفظ دانشجویان و استادان و کارکنان و خانواده خود را ایمن از بدترین بیماری همه گیر در حافظه زندگی—و شاید برای آماده سازی دانش آموزان برای سال تور وظیفه ملی خدمات همسان به مهارت های خود را و منافع.

فقط در ماه گذشتهیک گروه از قانونگذاران پیشنهاد همه گیر پاسخ و فرصت از طریق خدمات ملی عمل می کنند که پیشنهاد افزایش عمده ای در تامین بودجه برای AmeriCorps و دیگر خدمات مرتبط با طرح.

AmeriCorps به طور معمول ارائه می دهد 75,000 داوطلبان تا $6,195 نسبت به وام های دانشجویی و یا درجه یک نسبی مبلغ جزئي که بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به طور داوطلبانه مطابقت و یا حتی تجاوز. قانون جدید پیشنهاد رو به رشد تعداد فرصتهای خدمت به 750,000 و بیش از سه برابر آموزش و پرورش جایزه به $20,880 تقریبا دو برابر میانگین ملی در دولت شهریه و هزینه های در دانشگاه های دولتی. این و هزینه های دیگر که نیاز به یک برآورد سرمایه گذاری اضافی از 7 میلیارد دلار در سال است. "که حتی یک خطای بزرگ در 4 تریلیون دلار نرخ جدید هزینه های فدرال می گوید:" سناتور کریس Coons دلاور یکی از نه دموکرات ها که به معرفی لایحه ای که دریافت کرده است از حمایت هر دو حزب. و هزینه ها را به طور قابل توجهی کوچک اگر دانشجو داوطلبان را تشویق به ماندن در خانه و خانواده موجب کاهش نیاز به یک هزینه زندگی, دستمزد.

Coons به من گفت که AmeriCorps می تواند "retooled برای این بیماری همه گیر" به دانش آموزان اجازه می دهد به جلو و بار برخی از بخش های آموزشی جایزه برای پوشش فعلی شهریه در شرکت کالج ها و دانشگاه ها. او با تشبیه این ایده به یکی دیگر از عمده مداخله فدرال در آموزش عالی: قانون ارائه می دهد که شهریه برای کسانی که در ارتش خدمت می کنند. "دستگاه گوارش لایحه یکی از محبوب ترین قطعه از قانون در کشور تاریخ" او گفت:. "من هرگز ملاقات کرد یک آمریکایی که حتی مورد سوال آن است. این امر می تواند چیزی مشابه اما برای خدمات ملی."

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها تشویق دانشجویان برای کارآموزی اغلب برای اعتبار علمی. در یک CoronaCorps سناریو آنها دریافت اعتبار برای خدمات خود و همچنین برای یک یا دو دوره آنها را آنلاین در هر ترم. در بورس کالج ها و دانشگاه ها را جمع آوری شهریه هر چند در نرخ تنزیل به حساب عدم در دانشگاه حمایت و فعالیت و همچنین روشن بار دوره. همه طرف های درگیر خواهد نیاز به تنظیم انتظارات خود را—مالی و در غیر این صورت—اما این چیزی است که یک بحران جهانی نیاز دارد.

هر گونه ابتکار عمل است که مقیاس به سرعت در هفته یا ماه خواهد بود بداهه به برخی از درجه است. هنوز دو دهه تجربه با AmeriCorps فراهم می کند مفید بنیاد برای یک مقدار بزرگتر اضطراری ابتکار; سخنگوی AmeriCorps و ارشد سپاه یک نهاد است که با اعزام بازنشستگان به ذکر است که این برنامه در حال حاضر در حال انجام خدمات در 45,000 مکان در سراسر کشور است. وظیفه پوسته پوسته شدن تا این برنامه به صورت قابل توجهی کسری از کشور دانشجویان دلهره آور است, اما آن را به وضوح کمتر خطرناک تر از همه این دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه. و این احتمال وجود دارد واقعی تر از سیستم استادانه درست شده از هفتگی, تست انزوا و منظم دانشجویی دانشکده و کارکنان قرنطينه است که برخی از مدارس در حال حاضر contriving.

یک CoronaCorps سال کمک خواهد کرد که نگه داشتن دانشگاه ها و کالج های شناور و دانش آموزان از طریق یک دوره دشوار است. این امر استطاعت افراد جوان این همه بیش از حد-فرصت نادر به عمل به طور مستقل و با درک روشنی از هدف است. این امر باز کردن ذهن خود را گسترش دیدگاه های خود و آموزش آنها را به دست بگریبان شدن با پیچیدگی در جهان نامشخص. و مهمتر از آن خواهد آنها را فرصتی برای انجام خدمات که هدف اصلی است برای غنی سازی رزومه خود را, اما به غنی سازی زندگی دیگران و خود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب