آناتومی یک کتاب

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.در کوتاه جدید, فیلم, باستا

توسط NEWS-SINGLE در 2 خرداد 1399

در کوتاه جدید, فیلم, باستانی کتابفروشان قرقره کردن زبان ویژه با استفاده از آنها به کاتالوگ کتاب وضعیت و توصیف روش برای رفع آن گناهان.

در D. W. جوان را با نشاط واژگانی فیلم کوتاه "یک بدن از زبان" یک bookdealer نشان می دهد "یکی از باستانی کتاب جهان را چاپ می کند": یک کاریکاتور از خیس سالمندان دوستدار کتاب ایستاده در درهم و برهم کردن از کتاب به عنوان اگر او افزایش یافته است از آنها. موهای خود را کمی mussed چشم پنهان در پشت عینک و او می پوشد یک دست کت و شلوار با جیب مربع است. با عنوان "آناتومی باستانی کتاب فروش" پوستر را منشأ باعث می شود آن چیزی است که به نمایندگی از نادر tomes به خصوص قدردانی: تنها پنجاه lithographs از طراحی توسط هنرمند رونالد سرل تولید شد به عنوان یک کمیسیون برای سده اسکاتلند کتاب-معاملات شرکت. سرل برچسب پرتره با اصطلاحات برگرفته از زبان بومی کتاب-خرید و فروش است که اعمال می شود به همان اندازه به حل و فصل و افتادن از یک بدن است که هنگامی که در وضعیت خوب است و در حال حاضر صرفا نمایشگاه: سگ گوش; لکه لکه گوساله; مفاصل به شدت فرسوده شده; ستون فقرات ترک خورده.

مبهم و خیالی زبان کتاب جهان—به خصوص بدن lingo—تمرکز بالا و دو دوجین یا بیشتر کتابفروشان در مصاحبه دوربین توصیف با رغبت های مورد علاقه خود را از نظر. "من عاشق عبارت" یک فروشنده می گوید. "راه که آنها طنین انداز در یک نوع از سیستم بسته است و راهی که آنها مربوط به انسان—سر ستون فقرات و پاها و ستون فقرات, ستون فقرات." "Dentelles" دیگری به ما می گوید که او همیشه به آرامی آثار انگشت کردن داراي زوائد و تزئينات طلایی, مرز, نام برای لبه طلایی در داخل یک پوشش; کلمه کشیده شده است از dentelleکه به معنی "توری" که خود را از فرانسوی میانه برای "کمی دندان."

آن است که اغلب جذاب برای شنیدن کارشناسان مورد بحث مهارت خود را به دلیل تظاهرات شدید شایستگی و دقت است با قدرت جذاب است نام هر بخش و هر روش تولید و به ویژه برای هر بیماری. زبان تخصصی است که همه در خدمت تشخیص و تصحیح. هنگامی که در یک کتاب خوانده شده است بیش از حد یا بیش از حد حدود آن را "thumb-خاکی" (خوشمزه و بد صدایی). اگر ستون فقرات tilts فقط یک بیت را به سمت آن را "کمی cocked." ("کمی juvenile فکر نمی کنید ؟" یک کتاب فروشنده فریاد می زند.) هنگامی که مقاله ای از سن و یا رطوبت آن را "foxed." برخی از چیزهایی که صدا بد هستند اما چنین نیست: "چاقو سوراخ" ممکن است نشان می دهد که یک کتاب شده است محدود از طرف بخیه اقساط بودند که منتشر شده به طور جداگانه. و این که "لکه لکه گوساله" از پوستر نیست و نشانه ای از پوسیدگی—آن را فقط نام یک روش با استفاده از دریبل های اسید به جوان, چرم, نگاه جالب تر است. بر این اساس و comfortingly زبان از درمان برای booky مشکلات نیز گسترده. این فیلم به ما می گوید در مورد بستند در اتصال نشان دادن برآمدگی chawed به گرد و غبار و آفات, اما آن را نیز اطمینان داد آمریکا در مورد وجود "remboîtage": این روش برای مبادله را پوشش می دهد اگر شما یک جلد با آفرین قسمتهای داخلی اما پاره پاره پوشش و دیگری که gorgeously بسته بندی شده اما یکنواخت و خسته کننده داخل. و یک نگاه را از طریق "ABC به صورت کتاب جمع"—را پیدا' کتاب مقدس وارد شده توسط جان کارتر و نیکولا بارکر—نشان می دهد که در حالی که کتاب را می توانید رنده افزایش خسته و disbound آنها نیز می تواند دوباره سربار فشرده دوباره دور و محافظت می شوند. (اگر تنها شفا cockled یا کم رنگ بدن بسیار آسان بود.)

اگر "همه مشاغل در حال توطئه علیه عوام"—به عنوان یک کتاب فروش جوک, به نقل از جورج برنارد شاو—گاهی اوقات بقیه از ما می خواهید به جماعت هدایت کسی که می تواند به ما ارائه زبان برای توصیف بخش ما است. حرفه ای, مثبت و درخشان خود را با تخصص ما اطمینان که کسی که در حال حاضر دیده می شود و به رسمیت شناخته جزئیات است و یک کلمه برای دولت از همه چیز و چگونه آنها به احتمال زیاد به تغییر در طول زمان. بیشتر چه کسی در حال حاضر ابداع برای رفع مشکلات ما. سرل در سطرها و فقط کمی خاکی کتابداری و اطلاع رسانی نمی کند و نیاز به یک "نادر بقا"—طرز حیرت انگیزی به خوبی حفظ و کمیاب قطعه. درخواست تجدید نظر خود را از فرهنگ لغت خود را از عیوب و چون فهرستنویسی سخت نظر خود را از نوع لذت است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب