آنچه درباره ثبت آگهی تبلیغاتی نمی دانید ممکن است شما را شوکه کند

Social: این گزینه اکانت گوگل پلاس را به تبلیغ متصل می کند و هنگامی که حضور پر رنگی در گوگل پلاس دارید مفید خو

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

Social: این گزینه اکانت گوگل پلاس را به تبلیغ متصل می کند و هنگامی که حضور پر رنگی در گوگل پلاس دارید مفید خواهد بود. همانطور که در بخش های قبلی مقاله نیز ذکر کردیم، شما میتوانید گوگل پلاس را با کمپین ادوردز خود ادغام نمایید. این تنظیمات به شما اجازه میدهد نحوه نمایش تبلیغ توسط گوگل را سفارشی سازی نمایید. شما میتوانید زمانبندی کمپین را بر اساس روز و زمانی که بیشتر از همه به محصول یا خدماتتان مرتبط است تغییر بدهید. به عنوان مثال، اگر تجهیزات ورزشی میفروشید اما میخواهید این ماه بر روی اسباب مرتبط با بیس بال تمرکز کنید، میتوانید بودجه خود را بیشتر بر روی کلمات کلیدی مرتبط با بیس بال تنظیم کنید. که در بیشتر سایت ها امکان درج لینک برای آگهی رایگان را به شما نمی دهند . شما همچنین میتوانید تنها تبلیغ خود را برای جمعیت خاصی نمایش دهید. خوب اجازه دهید قبل از هر کاری قابلیت زمانبندی را تجزیه و تحلیل کنیم و به قسمت های کوچکتر تقسیم نماییم. بر روی گزینه Edit در بخش زمانبندی کلیک کنید تا بتوانید زمان و روزی که در طول هفته تبلیغ اجرا میشود را تغییر دهید.

در بخش Schedule میتوانید زمانی که میخواهید تبلیغتان اجرا شود را سفارشی سازی نمایید. Display ad builder ابزاری بر روی گوگل است که به شما اجازه خواهد داد تبلیغ خود را ایجاد کنید و از میان قالب ها و تصاویر آماده یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. هزینه به ازای کلیک CPC: این گزینه هزینه به ازای هر کلیک است. در گوگل ادوردز، هزینه کلیک در طول روز بر اساس حجم تبلیغ کنندگانی که بر روی آن واژه سرمایه گذاری کرده اند تغییر می کند. دیگر سایت معروف و پربازدید ثبت آگهی شیپور می باشد که سال ۱۳۹۱ با موضوع ثبت نیازمندی های آنلاین شروع به کار کرده است. گوگل وارد کردن متن تبلیغ را ساده تر کرده است. البته که بهترین نوع آگهی و سایت برای تبلیغات در سایت آگهی، سایتی است که با دریافت هزینه مناسب، لینک سایت شما 6 تا 12 ماه نیز در آن درج شود و همچنین لینک خروجی سایت برای آگهی شما دارای کلمه کلیدی مورد نظر شما و فارسی باشد.

برای آنکه بتوانید کلیه ی سایت های مربوط به آگهی رایگان اینترنتی را دریافت کنید می توانید در اینترنت کلمه "آگهی رایگان اینترنتی" را مشاهده و مراحل ثبت آگهی را در آنها انجام دهید. همچنین قادر خواهید بود زمان آغاز و پایان را تنظیم کنید و ساعت هایی که دوست دارید تبلیغتان نمایش داده شود را تغییر دهید. مرتبط بودن کلمات کلیدی: هر چقدر متن تبلیغ به کلمات کلیدی و صفحه فرود مرتبط تر باشد، امتیاز کیفیت بالاتری خواهید داشت. زمانی که گزینه های مزایده را انتخاب می کنید می توانید در مورد هزینه هر کلیک در تبلیغات گوگل تصمیم گیری کنید. عنوان تبلیغات در گوگل از دو بخش 30 کاراکتری تشکیل یافته است. هزینه به ازای 1000 نمایش CPM: این گزینه هزینه به ازای هر هزار بازدید است و در شبکه نمایش به کار میرود. سایت آگهی تخصصی و عمومی ایران، شامل سایت های بسیار زیادی می شود که در این مقاله به معرفی چند نمونه از سایت های آگهی عمومی، سایت های آگهی تخصصی و سایت های آگهی نیچ (نیچ مارکتینگ) پرداخته می شود. ۵- رسانههای عمومی و اجتماعی برای بهتر دیده شدن آگهی تبلیغاتی بسیار موثر هستند .

به طور کلی میتوان گفت که استفاده از سایت های رایگان تبلیغاتی یکی از روش های به صرفه و نسبتاً قدیمی در زمینه بازاریابی اینترنتی می باشد. تبلیغات در اینترنت برای معرفی کسب و کار اینترنتی و یا سنتی یکی از راههای افزایش کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود . آنها توانستهاند بازدید روزانهٔ خود را با ارائه آخرین اخبار ایرانی و خارجی در زمینههای مختلف و همچنین تصاویر و ویدیوهای خبری افزایش دهند. این موضوع زمانی مفید خواهد بود که بخواهید کلمات کلیدی و مزایده خود را کنترل و مدیریت کنید. این گزینه زمانی مفید خواهد بود که بخواهید تبلیغ و برند خود را در معرض بیشترین مشتری احتمالی قرار دهید. این روش از تبلیغ، آمار و ارقام خوبی برای تجزیه و تحلیل بازار در اختیار شما قرار خواهد داد، که منجر به بهینهسازی عملکرد شما و شناسایی نیاز مردم خواهد شد. همان طور که در بالا اشاره شد و باز در اینجا تاکید می شود ، حتما عنوان آگهی را با کلمات کلیدی مربوط با موضوع آگهی انتخاب نمائید. Call (تماس ها) : شماره تلفن شما زیر تبلیغ نشان داده خواهد شد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ادامه مطلب وب سایت خود باشید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402