اندرو ویگینز به رزمندگان ارزش پول خود را در پس تجارت اولین — اجازه دهید به تعداد راه های

سان فرانسیسکو—اندرو ویگینز نبود دیدنی در اولین بازی به عنوان یک دولت طلایی جنگجو. نبود او وحی به این تیم یا با

توسط NEWS-SINGLE در 21 بهمن 1398

سان فرانسیسکو—اندرو ویگینز نبود دیدنی در اولین بازی به عنوان یک دولت طلایی جنگجو. نبود او وحی به این تیم یا بازی بسکتبال.

اما او روز شنبه در اولین آبی و زرد بود بلامنازع موفقیت است.

Wiggins نگاه خوب. او را شبیه او متناسب با گلدن استیت. جا می رود راه طولانی در این لیگ است.

این تنها یک بازی است. سی دقیقه نیست — و نباید — به معنی است. و آن را باید به ذکر است که ویگینز (به دست آورد و از تیمبرولوز برای d'angelo راسل در روز پنجشنبه مهلت) بازی در کنار بیشتر سانتا کروز رزمندگان (هفت) از قهرمانی برندگان (یکی Kevon Looney). اما اولین برداشت ماده و Wiggins ساخته شده و یکی از قوی به تعقیب مرکز جمعیت نمره 24 امتیاز در 66 درصد تیراندازی و پرتاب پنج دزد در آن 30 دقیقه است.

که به زودی به 25 سال به جلو خواهد شد به احتمال زیاد هرگز زندگی می کنند تا انتظارات از شماره 1 به طور کلی انتخاب بودن افرا اردن. او به احتمال زیاد بازی خوبی به اندازه کافی برای توجیه پنج سال $148 میلیون (ایالات متحده) قرارداد ،

اما به عنوان رزمندگان گفته اند — و به معنای — آنها نمی نیاز به او را به یک سوپراستار. آنها صرفا نیاز به او را به بازی راه که او شنبه شب. فراموش که او و تیم جدید خود را یک موفقیت خواهد بود رفتن به جلو.

در اینجا سه دیدگاه در Wiggins' اولین بازی با رزمندگان و آنچه در آن حاکی طلایی برای دولت حرکت رو به جلو:

تمیز مناسب

آه که چه بال قرار است به مانند نگاه.

هیچ جرم به الک Burks و گلن رابینسون سوم — دو بازیکن خوب و بچه های خوب — اما پس از سال ها بودن خیلی خوش شانس با بال استعداد است که Andre Iguodala آمد نیمکت, Wiggins, اولین استارت-کالیبر بال رزمندگان را روی زمین قرار دهید این سال است. آن را چشمگیر چقدر بهتر Dubs' سیستم کار می کند با یکی از کسانی که در برابر.

رزمندگان رهبری Ky بومن در نقطه گارد زد همان توهین آمیز سیستم سلسله طلایی دولت جوخه نکردم در روز شنبه. که یک محصول جانبی از G-لیگ سانتا کروز رزمندگان' همکاری با این باشگاه لیگ. آنها تحت فشار قرار دادند به سرعت نقل مکان کرد و با توپ و تصویب آن در اطراف بیش از حد. این Dubs نیست با استعداد اما آنها در تلاش بودند به بازی بازی راه حق.

که البته چنین نیست که راسل در این تیم است. سنگ-تپش گارد نقطه درخشان توهین آمیز خالق اما روشمند — OK slow — سبک مجبور بقیه رزمندگان به تسلیم به او. گلدن استیت بود بی ربط در رابطه با او در راس یک تیم با دو هویت. و هنگامی که او برجسته رزمندگان بودند خجالت تیم مخالف.

اما در روز شنبه رزمندگان قادر به قرار دادن یک منسجم هر چند نه همه که استعداد گروه در دادگاه با Wiggins به جای راسل و که تا به حال روشن پیامدهای مثبت. من می خواهم مبادرت به آن می گویند خواهید بود یک روند است.

"استیو (Kerr) دیروز گفت او می خواست برای شروع بازی سریع تر ... راه آنها گذشته چهار پنج سال است که آنها را منجر به موفق بودن" Marquese Chriss گفت شنبه. "من فکر می کنم که آنچه ما انجام شد فقط در تلاش برای فشار توپ حاشیه و بازی تهاجمی است."

در حالت تهاجمی پایان, Wiggins, آیا همه چیز شما می خواهم انتظار کوچک رو به جلو برای انجام این کار در بازی مدرن است. او قادر به نمره به عنوان یک نقطه تا تیرانداز و گزاف گویی کردن — رانندگی به سبد خرید هست اما همچنین کشیدن تا زمانی که فضای خود را ارائه شده است. او به سختی perpetual-motion اما او حاضر انتخاب-ستر و او نشان داد خوب درک زمانی که و که در آن به کاهش است. آن را آسان ببینید که مهارت بودن بخش بزرگی از رزمندگان' جرم هنگامی که استفان کاری و کلی تامپسون بازگشت به دادگاه ایجاد حتی بیشتر فضا و نقشه کشی و حتی بیشتر دفاعی توجه به دور از Wiggins.

این فقط یک بازی است اما من به راحتی می توانید ببینید Wiggins بودن هریسون بارنز با برخی از تکان دادن به رزمندگان. آنها واقعا نیاز به کسی که می خواهم.

چشمگیر در دفاعی جانبی

یکی از بزرگ می زند در Wiggins — و آن را عادلانه بود — این بود که او با بازی ضعیف دفاع در مینه سوتا است. دوباره, آن را تنها یک بازی بلکه به عنوان یک جنگجو به او نگاه کرد خیلی خوب رفو که در پایان دادگاه در برابر LeBron James و آنتونی دیویس شنبه. دقیقا slouches این دو.

بله, در اولین بازی با Dubs, Wiggins, ساخته شده برنده بیشتر دفاعی بازی می کند از راسل را در 33 مسابقات با گلدن استیت. پنج دزد بودند هیچ اتفاق. او تا به حال یک بلوک خوب و او مجبور, چند نتواند بیش از حد. Wiggins قادر به ماندن در مقابل پادشاه شنبه و او نگاه جامد در هنگام روشن بر روی بزرگتر دیویس.

او قصد ندارم به نفع خود بازیکن دفاعی سال و یا هر چیزی و او باید خیلی بیشتر از آنچه که او شنبه به لرزش کردن شهرت خود را, اما آن را تشویق دفاعی اولین.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

من کنجکاو برای دیدن بیشتر اکشن و دقیقه با Draymond سبز در دادگاه برای قضاوت بهتر دفاعی خود را به آگاهی اما من اولیه غذای آماده است که Wiggins نباید مسئولیت به رزمندگان خود را به بازی سوئیچ-همه چیز دفاع رفتن به جلو و عملکرد خود را در برابر دیویس نباید منصرف کردن دولت طلایی از بازی های کوچک با رنگ سبز در مرکز وقتی کاملی از ستاره است.

که گفت: خیلی از دفاع است که یک محصول جانبی از انرژی و تلاش و تعهد است. آن را آسان به تصور کنید که چگونه Wiggins قادر به گرفتن تا برای اولین بازی خود را با یک تیم جدید است. سوال این است که اگر او می تواند به حفظ این سطح از تمرکز و شدت حرکت رو به جلو به خصوص با توجه به این رزمندگان تیم رکورد.

سبز قاطعانه بود در فصل قبل که او می تواند کمک به راسل که یک بال و بیشتر از کافی هوش, بازی قابل قبول و دفاع است. که تلاش شده بود کاهش یافته و در عرض چند هفته. به عنوان Kerr گفت: جمعه سبز خواسته خواهد شد که به معلم Wiggins. کانادا را خرید خواهد شد به احتمال زیاد تعیین سطح خود را از موفقیت با گلدن استیت و در نوبت رزمندگان موفقیت.

اما دوباره شنبه یک بازی حجم نمونه تشویق شد.

بیایید شدید قیاس

این تنها یک بازی است, اما آن را سخت به استدلال می کنند که رزمندگان نگاه بد برای تجارت راسل. چرا که رزمندگان شبیه خود را دوباره در روز شنبه و Wiggins بود بدون درز مناسب در هر دو به پایان می رسد از دادگاه.

فراگیر, سوال, اگر چه, این است چگونه Wiggins را به جا می واقعی تیم ملی پشت هم فصل آینده است. ما به شما دیدن یک پیش نمایش از او با سبز و کاری در ماه آینده. که باید روشن هر چند من با داشتن یک زمان سخت به تصور هر pratfalls مگر اینکه او تبدیل به یک توپ پنبه. موضعی مناسب می دهد او را یک پا در این راستا است که راسل هرگز به دریافت خواهید کرد.

آنچه که من بیشتر کنجکاو برای دیدن چگونه Wiggins نقش در کنار کلی تامپسون.

پنج شروع — مهم نیست که این مرکز باید با هم متناسب هست. دوباره موضعی تناسب اهمیت و نقش ها به خوبی تعریف شده وجود دارد. اما فرض دوم-واحد ایجاد برخی از فتنه است. Wiggins توپ-رسیدگی به توانایی برای اجرای دوم واحد به عنوان یک اولیه توپ-کنترل اجازه می دهد طلایی دولت به بازی با یک دسته کوچک موسیقی جاز گارد در یک زمانی که کاری کردن دادگاه است. (شاید Damion لی؟) این یک مهارت است که تامپسون به رخ کشیدن نیست.

این یک راه طولانی به دور — چه کسی می داند Wiggins ممکن است در این تیم با زمان تامپسون بازده به دادگاه — اما من با داشتن یک زمان سخت به تصور کنید که چگونه شماره 11 و شماره 22 را تکمیل هر یک از دیگر بدون کاری در دادگاه است.

اگر Wiggins توپ در دست خود هدف اصلی از آن اموال را از لحاظ نظری بود او ایجاد یک نگاه برای خودش. آن را جرم بزرگ است. اما دوم واحد به طور معمول شده است در مورد گرفتن تامپسون باز برای تمیز به نظر می رسد. می توانید این دو مفاهیم شرکت وجود دارد ؟

آن را روی حیله و تزویر. اما نسبت به سوال اطراف این رزمندگان تیم تنها چند روز پیش از آن یکی من مطمئن هستم که این تیم خوشحال است به درخواست در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن