Anthony Fauci بهتر است یک اقتصاددان از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا Jared کوشنر

Anthony Fauci ابراز نگرانی در مورد بازگشایی اقتصاد از دولت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد موج.عکس از شات

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
Dr. Anthony Fauci.
Anthony Fauci ابراز نگرانی در مورد بازگشایی اقتصاد از دولت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد موج.عکس از شاتر

پشت در آوریل 29th, Jared کوشنر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد به مصاحبه با فاکس نیوز که در آن او را رد کرد و نگرانی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را پایدار تاثیر منفی بر اقتصاد آمریکا. "من همیشه برای پیدا کردن که ما می بینیم شاخص های پیشرو و اغلب رسانه ها می بیند lagging indicators" کوشنر گفت. "من فکر می کنم شما ببینید در ماه ژوئن بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت و امید است که در ماه جولای در این کشور واقعا تاب دوباره."

کوشنر اظهارات منظمی محصور مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی نظریه COVID-19: این امر می تواند شدید اما کوتاه شوک. به عنوان متحده به خصوص برخی هستند که حکومت جمهوری خواهان با عجله به بازگشایی اقتصاد خود را در ماه مه و ژوئن فعالیت های اقتصادی را دوباره بجای اول برگشتن. وزارت کار شغل گزارش ماه ژوئن منتشر شده در جولای 2nd نشان داد که کارفرمایان اضافه 4.8 میلیون شغل و نرخ بیکاری رسمی از کاهش 13.3 درصد به 11.1 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد و این به عنوان "دیدنی و جذاب اخبار." اما در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اینکه اشتغال بررسی که انجام شد در هفته دوم ماه ژوئن ممکن است به خوبی مشخص شده اند یک نقطه عطف برای اقتصاد به جای یک برک آوت.

همانطور که در ماه گذشته اقدام میزان عفونت های جدید برداشت در تعدادی از ایالت از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. آمریکایی ها در زمان اطلاع و تغییر رفتار خود را. برخی از شاخص در زمان واقعی اختیاری هزینه های مصرف کننده از جمله رستوران رزرو و اعتباری-کارت فعالیت در زمان یک شیب. با توجه به خطری که این ویروس ارائه در فضاهای محدود آن می توان استدلال کرد که در رستوران و بار, کسب و کار موارد خاص. اما شواهدی وجود دارد که از صنایع دیگر مانند خرده فروشی و حمل و نقل که آمار اولیه از ویروس ممکن است تبدیل به یک مدت طولانی در یک.

هفته گذشته شرکت پوشاک برادران بروکس برای ورشکستگی زمینه و هواپیمایی متحده هشدار داده است که آن را ممکن کردند تقریبا نیمی از آن ایالات متحده و کارمندان در ماه اکتبر—برخی از سی و شش هزار نفر است. روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که طی هفته گذشته یکی دیگر از 2.3 میلیون آمریکایی واصل کرده بود ایالتی یا فدرال مزایای بیکاری. "ما در حال شروع به دیدن تاثیر رکود اقتصادی در حال گسترش به شرکت های که به طور مستقیم تحت تاثیر ویروس" اندرو چلنجر معاون ارشد رئیس جمهور در شرکت رقیب خاکستری و کریسمس که نظارت بر استخدام و اخراج از نزدیک گفتگو کرد. "در همان زمان شرکت هایی که اقدام به بازگشایی شد اما تنها قادر به جذب کسری خود را قبل از COVID مشتریان در حال بسته شدن است."

در ظاهر با باشگاه مطبوعات ملی در دوشنبه رابرت کاپلان, رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو دالاس گفت که افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان بود و داشتن یک "اثر سرما" در اقتصاد است. با استناد به فرکانس بالا داده است که نهاد نظارت و همچنین گفتگو با تجار روش Kaplan گفت: "متاسفانه با این تجدید حیات از بیماری آن است که ساکت کردن که دوباره بجای اول برگشتن. آن است که ساکت کردن که رشد." دیگر تحلیلگران معتقدند. اقتصاددانان در بانک سرمایه گذاری Jefferies & Co. گفت: شاخص خود از فعالیت های اقتصادی "نشان می دهد بهبود در حال اجرا است از بخار. . . . اکثر اجزای شاخص ما در حال حاضر زیر خود را اواسط/اواخر ژوئن قله."

در اظهارات کاپلان با تاکید بر ارتباط بین رشد اقتصادی سریع تر و عمومی زیر-پروتکل های ایمنی. او به دادگاه تجدید نظر به همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و اجتماعی-فاصله. "اگر ما این کارها را انجام نمی آن را بیشتر احتمال دارد که ما باید برای کاهش نرخ بازگشایی," او گفت:. در برخی از مکان های که در حال حاضر اتفاق می افتد. روز دوشنبه گاوین Newsom فرماندار کالیفرنیا, دستور, رستوران ها, میله wineries تئاتر فیلم, موزه ها و باغ وحش ها به داخل سالن عملیات در سطح ایالت. در تعدادی از استان ها که ویروس در حال گسترش سریع از جمله لس آنجلس و اورنج و رودخانه Newsom اضافه شده اضافی کسب و کار به این لیست از جمله ورزشگاه, سالن مو و غیرضروری دفاتر.

کشورهای دیگر از جمله آریزونا و تگزاس گرفته اند و برخی بیشتر از متوسط گام به عقب و یا آهسته و با سرعت از بازگشایی. آنچه که فاقد شده است و فاقد تمام طول موثر رهبری ملی که به رسمیت می شناسد که تعمیر اقتصاد و خاموش کردن ویروس—و یا ضربه زدن به آن را به سطح بسیار پایین—مکمل سیاست به جای متناقض هستند. از چین به کره جنوبی به ایرلند, در دولت های دیگر به نمایش گذاشته اند این نوع از رهبری و حل و فصل. ما یک رئیس جمهور که گزارش نشده است با حضور در جلسه خود coronavirus نیروی کار برای بیش از یک ماه است که ملبس به یک ماسک برای اولین بار در روز شنبه—نزدیک به پنج ماه پس از ایالات متحده در مورد این ویروس تایید شد.

روز دوشنبه تعدادی از رسانه ها گزارش دادند که مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در تلاش برای بی اعتبار ساختن Anthony Fauci—بهترین و شناخته شده ترین عضو این نیروی کار—که ابراز نگرانی بیش از بازگشایی اقتصاد به عنوان تعدادی از موارد موج. ظاهر می شود در ان بی سی "ملاقات با مطبوعات" در روز یکشنبه دریاسالار برت Giroir یکی دیگر از اعضای این کارگروه گفت که Fauci "به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر." که ممکن است درست باشد; Fauci نمی تظاهر به یک اقتصاددان. و در عین حال با تاکید بر نیاز به دستگیری تمدید گسترش ویروس او انصراف مشاوره که jibes با چه کاپلان و دیگر سیاستگذاران اقتصادی از جمله جروم پاول رئیس فدرال رزرو گفت شده است. ("مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس" پاول گفت: کنگره از چند هفته پیش.)

حتی به عنوان ایالات متحده گزارش تعداد رکورد جدید موارد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قادر و یا تمایلی به قبول واقعیت است. تا شروع این ماه روزانه مرگ و میر در کشور به عنوان یک کل شده بود کاهش عمدتا به دلیل کاهش چشمگیر در نیویورک و نیوجرسی و کشورهای دیگر در جنوب, که تحمل طولانی مستندات نقل مکان کرد و با احتیاط به بازگشایی شده است. طی هفته گذشته هر چند ملی روند مرگ و مير خط علامت است تا کمی واشنگتن پست, گرافیک را نشان می دهد. و در روز جمعه دبورا Birx این coördinator کاخ سفید وظیفه نیروی علنا اذعان کرد که یک افزایش بیش از همه تعداد مرگ و میر "است که انتظار می رود که این بیماری همچنان به گسترش در برخی از ما بزرگ مترو مناطقی که بیماریهای همراه وجود داشته باشد" این بار گزارش شده است.

در نهایت این یک فاجعه انسانی. برای محافظت از زندگی آسیب پذیر آمریکایی و همچنین برای محافظت از اقتصاد تهمت و کوشنر باید گوش به Fauci به جای سعی کنید به سطل زباله او را.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن