Noam Galai / WireImage / گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جان سالم به در آخرین و جدی ترین بحران خود ساخت. همیشه به عنوان او به نظر می رسد که هیچ چیز یاد گرفته از این مصیبت.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا رای دادند و امروز برای حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن ، شکستن با سناتور میت رامنی از یوتا, بازیگران تنها جمهوری خواه رای محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از یکی از دو استیضاح مقالات—سوء استفاده از قدرت. رئیس جمهور بیرون می آید از مصیبت جسارت با دست به مرزهای اجرایی نزاکت و حتی بیشتر.

چه چیزی برای متوقف کردن او ؟ نه ندامت. هیچ اشاره ای در زندگی از 45 رئیس جمهور که خود رفتار او را ترک کرده است chastened. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم معتقد است که او در ماه ژوئیه تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است, که در آن او تحت فشار قرار دادند برای رسیدگی به خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود “کامل است.” او هرگز عذرخواهی برای تبدیل وکیل شخصی اش رودی جولیانی به خارج از کتاب دیپلمات scrounging برای شواهدی وجود دارد که ممکن است بی اعتبار کردن مخالفان. در مغلوب ساختن پیشی جستن چشم امروز سنا تبرئه احتمال زیاد تایید این تصور که او ناعادلانه مورد آزار و اذیت.

ما قبل از اینجا بوده ام. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که روسیه تحقیقات—به یاد داشته باشید روسیه بررسی ؟ —به پایان رسید خود را در “کامل و در کل exoneration.” آن را نداشت. یک روز پس از مشاوره ويژه رابرت مولر به صراحت به کنگره گفت که او تا به حال پاک مغلوب ساختن پیشی جستن از تخلف رئیس جمهور ساخته شده بد بخت تماس به اوکراین آغاز زنجیره ای از حوادث که منجر به استیضاح.

“او این را به عنوان دفاع مطلق همه چیز را برای او انجام داده است و چگونه او آن را انجام داده” رایان کراکر شش-زمان سفیر آمریکا که در خدمت تحت جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور به من گفت. با استناد به یک نکته در امتداد خطوط از “اگر شما اعتصاب در آن بهترین است به دست” کراکر گفت: “ما در حال رفتن به دیدن پادشاه unchained پس از آن دادگاه انجام شده است.”

که یک هسته استدلال دموکرات ها ساخته شده اند در تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

من نشستم با نماینده جری Nadler, خانه مدیر در سنا کافه تریا یک بعد از ظهر در طول یک استراحت در محاکمه او به عنوان فشار دادن یک ساندویچ کوفته (بدون پنیر). از من خواسته Nadler که آیا او فکر می کردم که مغلوب ساختن پیشی جستن را دوباره جلب رهبران خارجی در سیاسی داخلی طرح. وی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دسته با خبرنگاران در جنوب چمن در ماه اکتبر در ضخامت از استیضاح هنگامی که به روی چینی به بررسی بایدن ، “او گفت که او دوباره آن را انجام دهد!” Nadler به من گفت قبل از اینکه عصبی دستیار whisked او را از جای بشقاب در دست است.

مردم در اطراف رئیس جمهور به من گفت که آن را معقول و منطقی به فرض او نمی خواهد تغییر رویکرد خود را به سیاست شرکت که استیضاح saga انجام شده است. آنها با اشاره به سن و سال 73 و به hardwiring به عنوان نیویورک املاک و مستغلات نجیب زاده عادت به معاملاتي معاملات.

اما اگر هر گونه مانع ممکن است باعث تهمت به جلو و عقب آن چشم انداز گرفتن استیضاح برای بار دوم. “این واقعیت است که او می خواهد سومین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا با ستاره با نام او که می گوید او استیضاح چیزی است که او بسیار آگاه از” فرناندو Cutz بود که یک معاون برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوم مشاور امنیت ملی, H. R. مک مستر به من گفت. در توضیح تصمیم خود را برای تبرئه رئیس جمهور سناتور سوزان کالینز یک جمهوری خواه از ایالت مین گفت: CBS اخبار است که او خواهد بود “بسیار محتاط” در معاملات خود را در آینده است. که او امید; تجربه نشان داده در غیر این صورت.

تعقیب کردن سناتور لیندزی گراهام تهمت متحد به عنوان او را از بازگشت به دفتر کار خود از محاکمه های اخیر یک بعد از ظهر من پرسید که آیا رئیس جمهور باید ادامه استقرار جولیانی به خارج از کشور قائم مقام مشغول به کار در خارج دیپلماتیک سپاه. “اگر من رئیس جمهور من را درک رودی است اما بدون” گراهام به من گفت. “هر چیزی رودی و یا هر کس دیگری می یابد و نیاز به بررسی توسط جامعه اطلاعاتی, به دلیل آن را نه خیلی کشش به فکر می کنم روس ها و دیگران می تواند مؤثر بر محتوای آنچه که شما در حال دیدن.”

شما گفته مغلوب ساختن پیشی جستن ؟ از من خواسته. دو مرد اغلب بازی گلف و ناهار خوردن با هم. “نه” گراهام گفت.

باید تهمت دوباره با فشار رهبران خارجی برای کمک در بررسی سیاسی داخلی رقبای ؟ از من خواسته. “من می گویند که شما باید نگرانی های مشروع در مورد فساد آمده تا با یک سیستم” گراهام گفت.

با استیضاح پشت سر او تهمت بعدی آزمون گشتند. او ممکن است دیدن 2020 مبارزات انتخاباتی به عنوان نهایی همه پرسی در روش های خود را. اگر او احساس چند محدودیت رفتن به استیضاح و اگر خود را تبرئه کرده و او روده غرایز انتخاب مجدد یک پیروزی می تواند شدید هر چیز ساییده موضوع هنوز هم متصل او را به استاندارد های سنتی از ریاست جمهوری رفتار است.

توانمند چالش های پیش روست. درگیری با ایران می تواند به تشدید جنگ تیراندازی با توجه به اینکه تهران retaliates بیشتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن قتل ژنرال قاسم سلیمانی. Coronavirus شیوع فراتر چین و شمار خطرات ناشناخته. مغلوب ساختن پیشی جستن است که مقابله با چنین پتانسیل بحران با توخالی دولت است. اخیر تجزیه و تحلیل توسط موسسه بروکینگز گزارش “آبشار از خروج” در کاخ سفید شورای امنیت ملی که اجراء شامل coronavirus ایران درگیری و هر تهدید دیگر برای این کشور امنیت است.

اگر تبرئه مشروعیت می بخشد مغلوب ساختن پیشی جستن شیوه هجوم کنگره احضاریه و دعوت از دولت های خارجی را به دخالت در انتخابات آمریکا—جمهوری خواهان ممکن است به پشیمانی نتیجه. چه برای جلوگیری از رئيس جمهور دموکراتیک از استقرار این همان ابزار در آمریکا هزینه ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی