<em>Ramy </em>مدیتیشن در مشکلات خود عدالت

فرهنگ این Hulu نشان می دهد و در فصل دوم به بررسی نحوه غلط پیگیری مذهبی رستگاری می کنه یکی حقیقی ترین, زشت

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
Ramy درک از نظم و انضباط غلط است و overcompensation و نفس ترک هیچ جایی برای غیر قابل اجتناب از خطای انسانی.کریگ Blankenhorn / Hulu

این مقاله شامل اخلال گران در طول فصل 2 از منكر.

در فصل 1 از Ramy, مخاطبان معرفی شده به Ramy حسن—شخصیت آزادانه بر اساس نشان می دهد خالق Ramy Youssef—و مصری خود خانواده آمریکایی در شمال نیوجرسی. با توانمند ترکیبی از سورئالیسم و طنز یوسف به بررسی پیچیدگی های یک مذهبی هزاره مرد یعنی از طریق مرور مشکلاتی که مسلمانان در صورت آمدن سن post-9/11. فصل 2 لنگر در Ramy مایل به پیدا کردن هدف و جهت در معنویت اما وسواسی خود را نیاز به ارائه صالح نسخه از خود را تنها خرابکاری تلاش خود را در رستگاری.

نمایش دلچسب با این ایده که مراسم برای مراسم خاطر—بدون نظر عمیق تر از متن و یا شرایط و بدون وضع نفس—اغلب می تواند نشان دهد یک حقیقی ترین, زشت ترین خود. Ramy بازگشت از یک اقامت موقت در قاهره بیشتر بی هدف و prurient از همیشه قبل از. در ایالات متحده او درگیر در شکم پرستی و فحشاء (از طریق رقیق از یک رابطه پر از صفحه نمایش لپ تاپ) و سويه خود در شرم. او اذعان می کند: "من احساس می کنم باید این سوراخ در داخل از این پوچی و من همیشه در تلاش برای پر کردن آن با چیزی." اما هنگامی که او در نهایت musters تا تصمیم به بازگشت به مسجد خود را پس از یک وقفه خود امام (بازی های برگزار شده توسط Alok Tewari) ملاقات او را با سرزنش: "خواندن سه سوره از قرآن کریم هر شب," او می گوید. "این کمک خواهد کرد که نگه داشتن شيطان به دور است." (شیطان در اسلام, آیا ارواح شیطانی که وسوسه کردن انسان به گناه با رفتار خود فرمانده ابلیس شناخته شده در متون مسیحی به شیطان است.) نوميد Ramy می یابد راه خود را به محلی صوفی مرکز رهبری کاریزماتیک شیخ علی (Mahershala Ali). شیفته علی (ع) حضور و ثبات, Ramy متقاعد خودش که او آمرزش خواهد آمد زیر تصویب این شیخ را چشم ناظر.

آنچه رخ خالی است مذهبی عملکرد Ramy. از جان گذشته ثابت کند که او می تواند صعود به سطح کمال او همکاران با شیخ, Ramy پایبند به سفتی که عزیزان خود را پیدا کنید نگرانکننده اعمال استانداردهای سختگیرانه نه فقط در خود بلکه در مردم در اطراف او. زمانی که Ramy در مراسم نوار-باشگاه حزب لیسانس دوستان خود را پرتاب برای او admonishes یکی از آنها احمد, در مورد اپتیک به مناسبت. اما احمد retorts "آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از بار من را تماشا کرده ام شما انجام کارهای دیوانه? به آرامی در انتظار, دعا است که شما می خواهم انجام دهید درست است ؟ من هرگز قضاوت شما! من فقط دعا برای شما." Ramy درک از نظم و انضباط غلط است و overcompensation و نفس ترک هیچ جایی برای غیر قابل اجتناب از خطای انسانی ایجاد یک ساخته شده است در تنش در نشان می دهد.

شبیه به Kanye West و خود صالح یکشنبه, خدمات, اجرای, Ramy درک کرده است تنها مواد باغچه خانهها از رستگاری و دین و انجام داده است در بیشتر خود خدمت راه ممکن است. برای مثال زمانی که او می خواهد برای تشویق جدید برگرداندن تصویب به صوفی مرکز Ramy نتواند به فاش که شد یک سرباز آمریکایی در عراق—مسئول شکنجه و مرگ و میر عرب و مسلمان بی گناه—و او فلج کننده PTSD. به عنوان یک نتیجه, این مرد است که در یک حادثه مرگبار در, صوفی مرکز که از منكر است به طور غیر مستقیم مسئول است. در یکی دیگر از قسمت Ramy ترجمه خود را ستایش از شیخ علی را به توهم عشق رمانتیک برای دختر خود. او به دنبال یک رابطه با او و سپس خرابکاری خود را قریب الوقوع در تب و تاب ازدواج با درگیر شدن در خیانت تحت پوشش مذهبی تحریم چند همسری—یک عمل مادی و معنوی برای کسانی که هر دو منابع و متقابلا توافق شده و رضایت.

Ramy اعضای خانواده نیز آموزش بی رحمانه طنز از خالی عملکرد. در مقابل منكر را capitulations به آنچه که او فکر می کند مذهبی است نظارت مادرش Maysa (Hiam Abbass), capitulates به یک لفظ عامل نظارت—دولت فدرال ایالات متحده آمریکا در سفر برای به دست آوردن تابعیت او. او با جدیت نظرات خود را یادداشت برای امتحان نهایی و جذب پیوسته. اما زمانی که او متحمل یک مورد تخلف در کار رانندگی برای, Lyft, که به طور بالقوه می تواند پرچم نهایی بررسی زمینه های او فرو می ریزد و به وحشت.

در تلاش برای تعیین شاکی Maysa درگیر در وار بررسی اخیر خود از مسافران و در نهایت فرض کنید که یک nonbinary مشتری به نام سوفیا (که او تا به حال misgendered) بود مقصر است. هم پاشید و پریشان, Maysa در برابر آنها را در یک نوار و تلاش می کند تا به درخواست تجدید نظر به مشترک خود را با حاشیه نشینی به عنوان اعضای دو هدف جوامع است. Maysa خود خدمت درخواست می آید در میان خود تعصب—در مطلب قبلی گفتگو با دختر خود را در مورد سوفیا Maysa معمولی می پرسد: "خدا او را به عنوان یک مرد هیچ؟" اما به منظور محافظت از خودش Maysa نمایشگاه قابل توجه وارونگی از قدرت و تحمیل همان نظارت تاکتیک در سوفیا که او خودش بترسد.

شاید غم انگیز ترین داستان در Ramy خانواده است که از عموی خود Naseem (Laith Nakli)—یک خشن بمب افکن که revels در سازش تعصب و کارتونی سمی مردانگی. نشان می دهد در نهایت نشان می دهد که رفتار خود belies پنهان خود را عجیب و غریب هویت; Naseem اجازه می دهد تا خود را به افراط در تمایلات جنسی خود در چند دزدکی لحظات تنها به بعد دوباره اصلاح های خارجی خود را ارائه. مبارزات او با چه نوع مسلمان او قرار است به و چه از او انتظار می رود که به مقدار فوق العاده ای overcorrection در هزینه های خود را و هر کس در اطراف او.

آخرین سه سوره از قرآن, سوره Al-Ikhlas ("صداقت"), سوره Falaq ("سحر") و سوره نیس ("انسان") معمولا استناد در اسلام به عنوان حفاظت در برابر بدخواه نظارت—جن شيطان و یا چشم بد. تشریفاتی عملکرد این فراخوانی reasserts fealty به خدا خواهد شد. در ابتدای فصل از منكر را رد مشاوره از خود امام به استناد این مراسم اشاره کرد که او "در حال تلاش برای پیدا کردن خدا, اما آن را نمی وجود دارد." اما شیخ علی به او اطلاع داده "اگر کسی تنها قوانین و آداب و رسوم آنها ممکن است فکر می کنم اسلام سخت است و تلخ ... اما انگار داخل یک, آبدار, گوشت, الهی صمیمیت یک تجربه معنوی. پوست بدون گوشت تلخ است و بی فایده است."

Ramy را پاشنه آشیل است که عدم توانایی خود را برای درک این سفر جبران از طریق غیر خودخواه معنی و او تمرینات خود تحمیل انضباط بدون همدلی است. درست مثل دایی و مادر از منكر است فلج ادراک مطلق دودویی از حرام و حلال چه حرام و چه چیزی مجاز—استفاده از کلمات قصار آن بدون در نظر گرفتن تاثیر آنها ممکن است بر دیگران. این یک متنی شکست که absolves یک فرد از مسئولیت مراقبت در تعقیب اخلاقی عدالت ،

اکثر ادیان ابراهیمی هستند فلفلی با قصه های خطاپذیر انسانی شخصیت: شخص شما خواهید بود در مقابل شخص شما هستند. در فصل 2 بیشتر از منكر's کاراکتر در حال رفتن را از طریق این سفر; نه فقط در مقابل خدا در مقابل جوامع خود را. در تلاش خود را سخت به خود را به عنوان مردم می خواهند به آنها به طور مداوم آسیب کسانی که در اطراف آنها در معرض بدترین که در آنها خطرناک می ترکد. اگر جاده ای به جهنم هموار است با نیت خوب و سپس Ramy ارائه می دهد یک نگاه به جایی که جاده ها با وسواس برداشت منجر خواهد شد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب