نور مصنوعی داستان همه گیر

علم نمایش های ماهواره ای از زمین در شب نشان می دهد متمایز اثر نوع بشر را پاسخ به سرعت گسترش ویروس. دی

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
دیوید McNew / گتی

حتی در بدترین بیماری همه گیر در شهر نیویورک زمانی که خطر این ویروس تا به حال خالی کردن خیابان ها با چراغ های میدان تایمز ماند در آن بسیاری از قوی تبلیغات فلش و مثل نور سوسو. Coronavirus رانده بود میلیون ها نفر از مردم در داخل خانه, اما این شهر قابل تشخیص پلازا روشن شد—نماد جورج, آنال, یک سخنگوی بار مربع را علامت اپراتور به من گفت: "نیویورک قدرت و حالت ارتجاعی" یک نشانگر است که همه چیز هنوز هم ممکن است خوب است. اگر در میدان تایمز—یا هر بنای معروف در یک شهر بزرگ بود و به تاریکی آن را ارسال نگران کننده پیام.

روشنایی در فضای باز سیگنال های امنیتی روشن بازدارنده در برابر گناهان که در غیر این صورت شکوفا تحت پوشش تاریکی و این ایده گسترش به دیگر تعاریف امنیت. "ما این ایده که نور چیزی است که مثبت است و ما در زمان تاریک بنابراین ما نیاز به برخی از نور برای روشن ما می گوید:" آنت Krop-Benesch یک محقق در برلین که مطالعات اثرات نور مصنوعی در ریتم های بیولوژیکی انسان و حیوانات است.

اما در میدان تایمز چیزی بود که از یک انحراف: همه چیز البته نمی شد خوب در ایالات متحده و فراتر از آن.

از یک ماهواره دیدگاه زمین در شب روشن تحت شرایط است که در زمان عادی یک نیروی دریایی-آبی سنگ مرمر با گرد طلا. الکتریکی جرقه فعالیت های انسانی روشن و خاموش شدن در تاریکی: شلوغ مرکز شهر نیز سفر کرد و بزرگراه و یک ناوگان از کشتی های کانتینر در آب باز. اما زمانی که coronavirus جاروب در سراسر جهان, تب و تاب بودن از تمدن منتقل شده از مراکز شهرستان به مناطق مسکونی. کل امتداد جاده پس از براق مانند رشته های زرق و برق دار از ماشین چراغهای جلو و از بین رفته از شب نقشه. به عنوان کل جمعیت و صنایع خود را محدود معمول حرکات پیکسل های نور بر روی تصاویر ماهواره ای بخواهند صفحاتی دوباره مرتب خود را بر این اساس—جدید روشن خوشه اینجا تازه نقطه تاریکی وجود دارد.

برخی از تغییرات را همزمان با اجرای اقدامات اضطراری به معنای آهسته انتقال سریع گسترش ویروس. اثر کامل بود در چین با توجه به کیان لیو یک دانشجوی دکترا در جغرافیا در دانشگاه جرج میسون در ویرجینیا. لیو و محققان همکار با استفاده از تصاویر ماهواره ای آب و هوا را بررسی میانگین شب درخشش—اندازه گیری نور مصنوعی بر روی زمین—در سراسر کشور گردید. آنها دریافتند که درخشندگی سطوح را کاهش از ماه دسامبر که اولین coronavirus موارد گزارش شده برای ماه های ژانویه و فوریه زمانی که مقامات قرار داده و در تمام شهرستانها در سخت مستندات.

در نزدیکی ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار ظهور داده ها نشان داد که مناطق مسکونی درخشان در حالی که مناطق تجاری dimmed این بهار—نشانه آن است که بیشتر مردم ماندن در خانه بیش از حد معمول. "در چین مردم مناطق تجاری و مناطق زندگی از هم جدا هستند" لیو می گوید. این سطح به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی به عنوان استان لغو محدودیت های اعمال شده در مارس به غیر از هوبئی که در آن ووهان واقع شده است که باقی مانده تحت قرنطینه تا آوریل است.

کریستوفر Elvidge یک محقق که متخصص در شب مشاهدات از منابع نور در مدرسه معدن کلرادو در بر داشت اثرات مشابه در ایالات متحده تجزیه و تحلیل داده ها از همان ماهواره ای است که لیو تیم استفاده Elvidge و همکارانش که از فوریه تا مارس, نور مصنوعی پوشیده در ایالات آمریکا مانند نیویورک و کالیفرنیا که در میان برای اولین بار به معرفی گسترده stay-at-home سفارشات اما بدون تغییر باقی مانده در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و آریزونا که در زمان کمتر سختگیرانه رویکرد است.

داده های ماهواره ای ممکن است حتی اسیر ناشی از کاهش قیمت نفت است. در اواخر مارس به آمریکا قیمت نفت کاهش یافته و به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ نفت در تگزاس به نظر می رسد به طور قابل توجهی دیمر در مقایسه با تصاویر ماهواره ای گرفته شده از سه ماه قبل است. به عنوان تقاضا کاهش یافته بود در سراسر جهان شرکت نفت بود به شدت کاهش عملیات خود را که ظاهرا حذف نیاز به نگه داشتن خود را ترک سایت های روشن.

چنین نمایش ها می توانید به ما بگویید که تنها خیلی اگرچه; آب و ماهواره نیست, جاسوسی ماهواره و وضوح خود را در شب خوب نیست به اندازه کافی برای حل و فصل کوچک-مقیاس منابع نور مصنوعی. زمانی که محققان نقطه نور در یک منطقه خاص "ما نمی تواند لزوما بگو خوب این تبلیغات نور که خاموش" یا "مردم به رختخواب رفت زودتر" یا "کمتر وجود دارد ترافیک" می گوید: "کریستوفر Kyba یک محقق در مرکز تحقیقات علوم که مطالعات اثرات زیست محیطی در شب نور مصنوعی.

بر روی زمین شهرهای مختلف مدیریت چراغ های الکتریکی در درون مرزهای خود را در راه های مختلف. در اسپانیا به عنوان مثال مقامات در پامپلونا و A Coruña تصمیم به خاموش کردن روشنایی در برخی از فضاهای عمومی برای مدت زمان از سراسر کشور مستند در بهار امسال در بخش, برای صرفه جویی در انرژی. الخاندرو سانچز د میگوئل نور-آلودگی محقق در دانشگاه اکستر می گوید: برخی از شهرها و حتی تشویق ساکنان به نوبه خود چراغ در شب به طوری که آنها می توانید ببینید بیشتر ستاره ها در آسمان از حد معمول. (این کمک کرد که فضای خود را پاک کن; با کمتر از وسایل نقلیه در جاده ها و نیروگاه ها در عمل وجود دارد کمتر از آلاینده های هوا به پراکندگی نور و بزرگنمایی آن تب و تاب بودن.) برای چند روز در ماه مارس هزاران نفر از مردم در سراسر ایتالیا خاموش تمام چراغ در خانه خود و هدف خود را از دوربین های گوشی های هوشمند در خارج برای جمع آوری اطلاعات برای محققان مطالعه نور آلودگی است.

در این استعاره تاریک بار در نیویورک نیست تنها جایی که سعی در نگه داشتن آن درخشان ترین چراغ سوزاندن; نقاط جهان شد حتی برای یک زمان قابل توجهی روشن تر از حد معمول است. مکان های مختلف در انگلستان نصب شده آبی پرتوهای نور به معنای ادای احترام به کارکنان بهداشت مبارزه با بیماری همه گیر. این چراغ اتفاق افتاده است به نوبه خود در طول این پرنده مهاجر در فصل هنگامی که آنها در معرض خطر پرندگان میبخشد دور از مسیرهای پرواز و disorienting آنها را به نقطه خستگی. "نور باعث می شود که مردم احساس خوب و مردم را هم اما ما باید به دقت فکر می کنم در مورد زمانی که و که در آن ما با استفاده از آن" Kyba می گوید.

هنگامی که آن را به خوبی مستقر شده اند, اگر چه, نور می تواند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید. برای یک ماه در این بهار کوه ماترهورن در سوئیس روشن شد در روشن بینی هر شب—پرچم از کشورهای دیگر تشکر yous نوشته شده در زبان های مختلف و hashtagged توصیه به ماندن در خانه. از جمله نورانی را نشان می دهد از حمایت به نظر می رسد در دیگر نقاط دیدنی در سراسر جهان از هرم بزرگ در مصر به نوار لاس وگاس در حال حاضر یکی از درخشان ترین نقاط سیاره زمین که از فضا دیده می شود. حتی اگر همه چیز نیست خوب وجود دارد چراغ برای روشن کردن یک راه رو به جلو است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب