به نیویورک می رسد Coronavirus نقطه عطفی نقاط قرمز امریکا روبرو هستند یک فاجعه بالقوه

فلوریدا فرماندار ران DeSantis است گفت: شهروندان برای پاسخ به افزایش COVID-19 موارد با ساخت "تصمیم گیری عاقلانه

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
A waiter with a mask serves patrons.
فلوریدا فرماندار ران DeSantis است گفت: شهروندان برای پاسخ به افزایش COVID-19 موارد با ساخت "تصمیم گیری عاقلانه را برای خود بر شخصی خود را به خطر انداخت."عکس توسط Lynne Sladky / AP / شاتر

در تکامل COVID-19 همه گیر جمعه, علائم کوچک برجسته. اندرو کومو فرماندار نیویورک ارائه شده است گذشته از روزانه خود را در جلسات شده اند که تماشای مشتاقانه از بنسنهورست به بوفالو و فراتر از. بازگشت در اوایل ماه آوریل زمانی که امپراتوری دولت ضبط شد بیش از ده هزار جدید کروناویروس موارد هر روز و نزدیک به هشت صد مرگ و میر در برخی از روزها نزد اجتماعی فاصله کومو رفتن با آرامش از طریق آخرین آمار و ارقام و توضیح در مورد, ماسک, لباس و هواکش ارائه رنگ پریده عینک, اما همچنین اطمینان یکی. با این کشور به طور موثر رهبر وجود دارد حداقل یک بزرگسالان مسئول در موضع قدرت—و یا پس گفت ما خودمان را به عنوان ما ماندم, به در آپارتمان ما و گوش به آمبولانس مسابقه by.

در طول چند ماه گذشته نیویورک را مورد آمار و ارقام بشدت کاهش یافته است. روز پنج شنبه دولت گزارش شش صد و هجده عفونت های جدید و فقط سی و دو مرگ. بیشتر از نیویورک است که در حال حاضر به خوبی به بازگشایی روند و شهر نیویورک را یکی دیگر از گام مهم در هفته آینده شهردار, بیل د Blasio تایید شده در پنج شنبه, اجازه می دهد بسیاری از دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی آرایشگاه و زمین های بازی برای بازگشایی شده است. از این نقطه در کومو خواهد خود را ارائه COVID-19 جلسات به عنوان مورد نیاز او نشان داده است.

نیویورک باز گشت است شهادت به تلاش های قهرمانانه بهداشت حرفه ای, E. M. T. کارکنان حمل و نقل کارگران تحویل-رانندگان کامیون و به همان اندازه ضروری کارگران در سوپر مارکت ها و انبارها و مکان های دیگر—بسیاری از آنها پرداخت ضعیف—که نگه داشته زده شهرستان و دولت خود را به تاریک ترین روز و شب. کومو و د Blasio, بعد از بحرانی اوایل اشتباه نیز سزاوار اعتبار برای چسبیدن به آن را به عنوان عادی نیویورکی است که اطاعت stay-در-خانه سفارشات و عینک ماسک زمانی که آنها در دسترس قرار گرفت.

نکته کلیدی این است که آن را در زمان به یاد ماندنی و جامعه گسترده تلاش برای محدود کردن رسمی مرگ و میر به کمتر از بیست و پنج هزار در سطح ایالت. (بر اساس تعداد بیش از حد "مرگ" در این سال رقم واقعی احتمالا بطور قابل توجهی بالاتر است.) تجارب نیوجرسی و ماساچوست مشابه بودند. در حال حاضر به عنوان مورد شمارش افزایش نگران کننده در سایر نقاط کشور وجود دارد به هر دلیلی برای فرض کنید که این مکان نیاز به طور مشابه جامع تلاش برای جلوگیری از یک فاجعه اتفاق می افتد. در حال حاضر هر چند به خصوص در بخش هایی از قرمز امریکا ترکیبی از رهبری ضعیف عمومی و خستگی و جناح راست سیاست تا حد زیادی مانع موثر پاسخ.

نگاهی آریزونا و فلوریدا و تگزاس سه جمهوری خواه-اجرای متحده آغاز شد که بازگشایی اقتصاد خود را در اوایل ممکن است. در هر سه متحده تعداد تایید جدید موارد مشخصی در طول هفته گذشته. در روز پنج شنبه آریزونا گزارش 2,519 عفونت های جدید و فلوریدا گزارش 3,209 که هر دو شد رکورد. در روز سه شنبه و چهارشنبه تگزاس گزارش شده تقریبا هشت هزار مورد جدید که تا کنون بزرگترین آن دو روز شمارش نشده است. این اعداد هنوز نسبتا کوچک در مقایسه با آنچه تجربه شده در غرب اما ماهیت یک بیماری همه گیر است که هنگامی که آن را رفتن آن می تواند بسیار به سرعت در حال گسترش هستند و با دیگر نشانه های نگران کننده که این ممکن است شروع به اتفاق می افتد.

در هر سه متحده, درصد از آزمایشات بازگشت به نتایج مثبت افزایش یافته است که به معنی افزایش نیست به سادگی یک مصنوع از تست بیشتر. در آریزونا میزان تست مثبت بود و پنج درصد در مه 10, و آن را در حال حاضر 9.1 درصد با توجه به reportingon پنج شنبه از KTAR, یک ققنوس اخبار ایستگاه. در فلوریدا نرخ مثبت شد و به زیر پنج درصد یک ماه پیش و آن را در حال حاضر 7.4 درصد با توجه به کروناویروس پایگاه داده که دانشگاه جانز هاپکینز را حفظ می کند.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز به شدت افزایش یافته. در آریزونا در چهارشنبه 3,861 افراد بستری شده بود برای COVID-19 نسبت به 1,699 یک ماه پیش با توجه به آمار و ارقام از COVID پیگیری پروژه—افزایش حدود یک صد و سی درصد است. مدیر سابق امور خارجه وزارت بهداشت هشدار داده است که اورژانس بیمارستان ممکن است مورد نیاز جولای 4th. در تگزاس مقامات دولتی گزارش روز پنج شنبه که وجود دارد 2,947 مردم با COVID-19 در بیمارستان که نشان دهنده دو برابر شدن پس از روز یادبود. در فلوریدا 12,673 نفر در بیمارستان بستری هستند و در مقایسه با 8,553 یک ماه پیش با توجه به COVID پیگیری پروژه.

هنوز تعداد مرگ و میر نشده افزایش یافته است که به شدت به عنوان بستری شدن در بیمارستان. که به خوبی ممکن است تغییر در هفته های آینده. با این ویروس گسترش تلخ اختلافات بوجود آمده بین آمریکا فرمانداران جمهوریخواه—mlb در آریزونا; Ron DeSantis در فلوریدا; و گرگ ابوت در تگزاس—و رهبران محلی در سخت ترین-آمار مناطق که خواستار اجباری, ماسک, ماندگاری, بیشتر, سلامت, منابع و گسترش تماس با ردیابی. با وجود اینکه تا به حال ماه به آماده شدن برای یک امکان افزایش عفونت های هر سه متحده کاهش یافته است محزون می خوانی کوتاه در تمام این مناطق است.

اختلاف بیش از استفاده از ماسک است به خصوص غم انگیز از آن است که تا حد زیادی ساده ترین و ارزان ترین راه برای چک کردن سریع گسترش ویروس. تحت فشار محافظه کار فعالان و معترضان که در نوبه خود الهام گرفته شده اند, رئیس جمهور تهمت مزمن بی مسئولیتی در این زمینه Ducey, DeSantis و ابوت حاضر به موضوع ایالتی دستور الزامی پوشیدن ماسک ، سرانجام در دو روز گذشته دو نفر از آنها—Ducey در آریزونا و ابوت در تگزاس منتقل کرده اند زمین اما شیوه ای که در آنها نقل مکان کرد و نشان داد که آسیب رساندن به سیاست در بازی.

در چهارشنبه ابوت گفت که در حالی که او چسبیده بود به امتناع خود را به عمل در سطح دولت او حمایت مقامات محلی و کسب و کار است که نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که آزادی فردی است و نه نقض و توسط دولت و از این رو دولت نمی تواند نیاز افراد را به پوشیدن ماسک," گفت: یک وکو تلویزیون ایستگاه. "اما طبق برنامه های محلی می تواند نیاز به فروشگاه و کسب و کار نیاز به ماسک." همان روز Ducey دیر اذعان واقعیت اشاره کرد, "وجود دارد یک روند است و این روند به رهبری در جهت اشتباه است." او همچنین کاهش یافته و مخالفت خود را به شهرهای آریزونا مانند توسان و فلاگستاف الزامی به پوشیدن ماسک در مکان عمومی,, اما او دوباره حاضر به صدور ایالت سفارش و گفت: آن را نمی خواهد کار کند و اضافه میکند: "من می دانم که برخی از مردم این مشاهده را به عنوان یک مسئله شخصی و آزادی."

آن شده است یک اصل اساسی حکومت دموکراتیک است که در آن بهداشت عمومی می آید به جنگ با آزادی های فردی دومی ممکن است به ساخت حداقل به طور موقت. اما با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و منتخب جمهوریخواهان وحشت زده از تحمیل هواداران خود' خشم وجود دارد در حال حاضر در بخش هایی از قرمز امریکا هیچ کس مایل به ایجاد این بحث و یا به دنبال از طریق با حکم واقعی. رهبران محلی و ترکیبات خود را از سمت چپ به دفع کردن برای خود. در واقع DeSantis در فلوریدا گفت: این آشکارا در چهارشنبه پس از اصرار دارد که او نمی خواهد به حالت تعلیق در هر یک از بازگشایی اقدامات او افزود که ساکنان این دولت باید "تصمیم گیری عاقلانه را برای خود بر شخصی خود را به خطر انداخت."

در DeSantis امریکا است که مغلوب ساختن پیشی جستن و امریکا شما را در خود را حتی در طول یک بیماری همه گیر. با توجه به یک مدل ریاضی که توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن که کاخ سفید استفاده می شود برای مدت زمان مرگ و میر از این ویروس است که در حال حاضر در حدود یک صد و هجده هزار نفر افزایش به بیش از دو صد هزار اکتبر و آن را می تواند به یک چهارم از یک میلیون نفر است. تا مطمئن شوید که این فقط یک پیش بینی و بسیاری از مفروضات به آن رفت. اما آن را نشانه ای از چگونه همه چیز بدتر شده بیش از چند هفته گذشته و چه بعید است که موثر در سراسر کشور پاسخ خواهد یافت.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن