به عنوان تهمت و خصومت به ماسک سوخت عمومی-بهداشت نیهیلیسم Fauci مسائل جدید درخواست

در زمان او در سنا شهادت در روز سه شنبه, Anthony Fauci صدا به عنوان اگر او تا به حال بسیار داده دونالد مغلوب سا

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
Dr. Anthony Fauci
در زمان او در سنا شهادت در روز سه شنبه, Anthony Fauci صدا به عنوان اگر او تا به حال بسیار داده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.عکس توسط Al Drago / بلومبرگ / گتی

در روز سه شنبه, Anthony Fauci شنبه در سنا در جلسه اتاق بود که پیکربندی مجدد برای اجتماعی فاصله و گوش, ماسک, در, دست, عنوان پتی موری, واشنگتن توصیف عواقب ناشی از عدم مدیریت آن بیماری همه گیر. چوب خط حساب کردن از موارد افزایش در اکثر کشورها به خصوص در جنوب و غرب; موری صحبت کردن ویدئو به نقل از یک C. D. C. رسمی که تا به حال هشدار داده بود که "بیش از حد ویروس به کنترل در ایالات متحده آمریکا" موری اظهار داشت: واضح است: "استراتژی ما را کار نکرده است." آنچه او پرسید: آیا دولت فدرال و دولت های ایالتی باید انجام دهید برای تبدیل اعداد در اطراف ؟

"من نیز بسیار نگران" Fauci پاسخ داد. او reeled کردن برخی از آمار که موری اشاره کرده بود به"موج" در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس به تنهایی او گفت: اختصاص نیمی از موارد جدید مورد تأیید است که در حال حاضر مقدار به بیش از چهل هزار در روز است. بعد در شهادت او در پاسخ به یک سوال از Elizabeth Warren, ماساچوست, Fauci گفت که او نمی شود شگفت زده اگر تعداد موارد جدید به یک صد هزار در روز است. (او کاهش یافته است به حدس می زنم که چگونه بسیاری از مرگ و میر است که به مقدار.) شاید Fauci افزود: برخی متحده در حال بازگشایی شد "سرعت بیش از حد"; اما حتی در آنهایی که در آن فرمانداران و شهرداران به حال عمل کرده و به درستی او دیده می شود "در کلیپ و عکس . . . افراد در جامعه انجام یک "همه یا هیچ "پدیده"—که او به معنای "یا قفل کردن و یا باز کردن در یک راه که در آن شما ببینید مردم در کافه ها, نه با پوشیدن ماسک و نه اجتناب از جمعیت نیست با توجه به فاصله فیزیکی." برای متوقف کردن بیماری همه گیر Fauci گفت: "من فکر می کنم ما نیاز به تاکید بر مسئولیت است که ما هم به عنوان افراد و به عنوان بخشی از یک جامعه تلاش کنند."

Fauci است البته حق در مورد مسئولیت شخصی; هر کس نقشی در توقف coronavirus. اما او کمتر روشن در مورد چگونه است که پاره ای متناسب به هر فدرال و یا حتی دولتی-دولتی عمومی-بهداشت استراتژی است. بزرگ باعث سردرگمی است که ما در حال حاضر همه-یا-هیچ یک رئیس جمهور که ورزش از شخصی و یا مسئولیت سیاسی در برخورد با این بحران است که در اطراف سطح صفر است. در زمان این صدا به عنوان اگر Fauci تا به حال بسیار داده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تا به حال هیچ گزینه باقی مانده اما به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به مردم آمریکا است. او تنها می تواند امید که آنها را با توجه به هشدارهای خود به جای تهمت توييتها تمسخر افرادی که پوشیدن ماسک یا کلیپ ها و عکس های مردم در جمعیت بسیار کمی از آنها با پوشیدن ماسک در رئیس جمهور سرپوشیده حوادث. (در یک تجمع در تولسا مبارزات کارگران بنا به گزارش حذف برچسب دلگرم اجتماعی فاصله گرفتن از صندلی.)

که قطع نمی شد از دست داد در موری که به دنبال آن گفت: "من فرض است که به این معنی است که انتخاب و رهبران جامعه نیاز به مدل عمومی خوب-سلامت رفتار و پوشیدن ماسک." Fauci, به جای به سادگی گفت: بله تکرار C. D. C. ماسک توصیه—پوشیدن یک در فضاهای عمومی و فضاهای شلوغ. این یک افسرده تفسیر چگونه تحریف دولت پاسخ این بوده است که Fauci ممکن است زمینه یک بیانیه ساده در مورد آنچه که رهبران باید به عنوان یک موضوع باید با ظرافت به کار گرفته.

حتی برخی از جمهوری خواهان به رسمیت شناختن مخرب جنون ساخته شده توسط تهمت و خصومت به ماسک. سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل از کنتاکی آمده است و توییتی یک تماس به صورت ماسک. لامار الکساندر از تنسی باز روز سه شنبه جلسه با درخواست مهیجی برای ماسک پوشیدن که او اعتبار با نگه داشتن او و دیگران در اتاق سالم هنگامی که یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت است. الکساندر همچنین با اشاره فیلیپ Fullmer دانشگاه تنسی مدیر ورزشی که گفت: در یک مصاحبه رادیویی در اوایل این هفته که "اگر شما واقعا می خواهید ورزش فوتبال و همه کسانی که همه چیز پس از پوشیدن ماسک خود را نگه دارید و اجتماعی فاصله." الکساندر فکر می کردم که این درخواست را از نفوذ در خود دولت است. اما این سناتور همچنین گفت که بسیاری از مردم در کشور به نظر می رسد اسیر به این ایده است که "اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک; اگر شما در برابر تهمت شما انجام دهد." الکساندر گفت: تا حدودی مشتاقانه که او آرزو مغلوب ساختن پیشی جستن را طرد آن مفهوم. "رئیس جمهور مقدار زیادی از تحسین," او گفت:. "آنها را به دنبال خود منجر شود." او بوده است که منجر آنها را به یک مکان خطرناک است. روز چهارشنبه به عنوان فشار بر او را به عقب البته در ماسک های افزایش تهمت ادعا کرد که هیچ چیز در برابر آنها; حتی امتیازی که ارائه شد از نظر خود خودشیفتگی. "من تا به حال یک ماسک بر روی" او گفت:. "من مرتب از دوست game, این راه من نگاه کرد."

بسیاری از آمریکایی ها در ارزیابی خود رفتار می پرسید چگونه دولت است که با استفاده از آن زمان که پناه در خانه خریده است; بدون پاسخ بهتر از کسی است که خطر وجود دارد که یک نوع از بهداشت عمومی نیهیلیسم را نگه دارید. چنین توسعه را همه گیر به یک سطح جدید از فاجعه و چشم انداز که باعث می شود Fauci درخواست در جلسه تنها و بیکس به عنوان آن است که همه فوری تر و ارزش غذای. "ما باید برای دریافت این پیام است که ما همه در این با هم و اگر ما در حال رفتن به شامل این ما رو شامل آن هم" Fauci گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هیچ تهمت مردم باید انجام آنچه آنها می توانند.

همه گیر باقی می ماند یک مشکل ملی. به عنوان Fauci اشاره کرد موج در هر منطقه قرار داده است "کل کشور در خطر" است و نه همه مشکلات به ارمغان آورد تا در دادرسی می تواند حتی notionally حل شود آمریکایی ها به سادگی میان زندگی شخصی خود است. برای مثال تعدادی از سناتورهای فشرده Fauci و دیگر شاهد—رابرت Redfield سر از C. D. C.; Stephen هان از غذا و دارو; و دریاسالار برت Giroir بهداشت و خدمات انسانی رسمی و وظیفه با coördinating تست—در مورد اینکه آیا یک استراتژی واقعی وجود دارد برای توزیع واکسن اگر کسی در دسترس می شود. پاسخ در کوتاه شد. لیزا Murkowski از آلاسکا با اشاره به این موانع عبارتند از: ایجاد اعتماد در جوامع است که ممکن است مقاوم در برابر هر گونه واکسن. زمانی که برنی ساندرز پرسید که آیا یک واکسن باید در دسترس برای همه در کشور بدون در نظر گرفتن درآمد شاهدان جواب داد: "بله." اما که بیش از حد باقی مانده است چیزی بیش از یک آرمان است. وجود دارد همچنین پرسش های بی پاسخ در مورد که تحمل هزینه اگر کم درآمد کارگران نیاز به آزمایش می شود بارها و بارها به عنوان شرط بازگشت به شغل خود.

در یک نقطه رند پل از کنتاکی راه اندازی شد و به یک زخم زبان مورد چگونه افرادی که گوش به "کارشناسان" به بازیگری مانند "گوسفند." و در عین حال به عنوان پل نمودار ارائه شده است که او گفت: نشان داد که بازگشایی مدارس در کشورهایی مانند آلمان و دانمارک شده بود و پس عمده جدید امواج از موارد و به نقل از یافته های تماس-ردیابی مطالعات وجود دارد, طنز تقریبا غیر قابل تحمل بود. این کشورها که در واقع باید عملکرد تماس با ما-ردیابی برنامه های برگزار شده توسط کارشناسان است که پل و خود را رئیس جمهور به نظر می رسد به خوار شمردن. (آنها همچنین باید فرهنگ ماسک پوشیدن.) مدارس در این کشورها باز اغلب در محدود راه هماهنگ و پیچیده ملی تلاش است که غایب است در اینجا. زمانی که اتحادیه اروپا اعلام کرد روز جمعه که آن را بازگشایی مرزهای خود برای سفر غیرضروری به شهروندان کشورهایی که این ویروس را تحت کنترل ایالات متحده بود و نه در لیست. (کانادا و ژاپن و نیوزیلند و رواندا آن ساخته شده است.) بعد از آن در جلسه, مگی حسن, از, نیوهمشایر با اشاره به نمودار که در مقایسه با سقوط مورد سطح در اروپا و جاهای دیگر را بسیار متفاوت نقطه از پل. "اختلاف است و چشم ظاهر," او گفت:. این اندازه گیری از امریکا فاجعه و از دست دادن آن است.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب