Assa Traoré و مبارزه برای زندگی در فرانسه

Assa Traoré دیده می شود در اینجا در یک تجمع در پاریس در ژوئن 13, تبدیل به یک انیمیشن نیروی مقاومت به خشونت های

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
Aroung 15000 gathered at La Place de la R''publique to protest against racism.
Assa Traoré دیده می شود در اینجا در یک تجمع در پاریس در ژوئن 13, تبدیل به یک انیمیشن نیروی مقاومت به خشونت های پلیس در فرانسه پس از مرگ برادر آدما در سال 2016.عکس توسط لورنس Geai / SIPA / AP

برای چهار سال Assa Traoré شده است مبارزه برای ایجاد شرایط واقعی در اطراف مرگ او برادر آدما Traoré در جولای 19, 2016 در محل ژاندارمری روستای Persan, چهل مایلی شمال پاریس. به عنوان رئیس این حقیقت برای آدما کمیته او تبدیل به یکی از متحرک سازی نیروهای مقاومت به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در فرانسه. در مه 31, او نوشته شده یک بروشور در اجتماعی-کانال های رسانه های تماس برای اعتراض در مقابل دادگاه پاریس روز اول ژوئن 2nd. "سازمان ملل متحد می پردازد sans عدالت est سازمان ملل متحد می پردازد qui appelle à la Révolte! "آن را بخوانید. ("یک کشور بدون عدالت کشور است که خواستار شورش!") "عدالت پور آدما عدالت پور جورج فلوید, عدالت, pour Tous! "

مقامات فرانسوی منع تظاهرات بر اساس آن نقض ممنوعیت تجمعات ده یا بیشتر مردم است. Traoré اصرار داشت که این رویداد پیش بروید, انتظار, او به من گفت: "ده هزار نفر نه بیشتر." جایی بین بیست هزار (ریاست برآورد) و هشتاد هزار نفر (سازمان') نشان داد تا برای او حیرت و احتمالا به دولت فرانسه که در حال صرف چهار سال گذشته Traoré می گوید: "بازیگری که هر چند آدما وجود ندارد." بسیاری از معترضان انجام شده نشانه هایی است که خواندن "Black Lives Matter" و یا یادآوری قوم و خویشی نهایی عبارت از آدما Traoré و جورج فلوید "Je n'arrive plus à respirer" و "من نمی توانم نفس بکشم." بر خلاف برخی از گزارش ها در رسانه های بین المللی که نادیده گرفته آدما Traoré در مجموع اعتراض نبود به سادگی یک تظاهرات خارجی نگرانی برای وقایع وحشتناک در یک سرزمین دور. "ما در حال سیاه و سفید زندگی می کند ماده" Assa Traoré گفت: روز دیگر نشستن بر روی نیمکت چرم در آپارتمان او در Ivry-sur-Seine. "دو دعوا اکو یکدیگر به طوری که ما در حال عقب کشیدن پرده در فرانسه در گفت:" مردم از تمام کلمه نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در اینجا.' "

"من شما را دیدم من دیدم شما همه تبدیل به اهداف" Assa می نویسد: در "Lettre á آدما" ("نامه ای به آدما") او کتاب از سال 2017 از آدما و مرد همسالان. با توجه به گزارش Défenseur des Droits فرانسه مدنی-آزادی بازرس پلیس فرانسه با موضوع مردم از سیاه و سفید و عرب ظاهر به چک هویت بیست بار بیشتر از آنها افرادی که به نظر می رسد به سفید است. در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2012 فرانسوا اولاند وعده داده شده به موسسه رسید سیستم به منظور نظارت بر چک هویت اما رها شده در این طرح تحت فشار پلیس در پی 2015 حملات تروریستی است. در سال 2016 در فرانسه بالاترین دادگاه برگزار شد و دولت مسئول "ناخالص سوء" در تمرین نژادی و قومی پروفایل. مدنی-آزادی گروه توصیف متوقف می شود به عنوان مکرر خودسرانه و بی اثر است. یک گزارش جدید توسط سازمان دیده بان حقوق بشر صادر شده در این هفته مشخص عمل به عنوان "وحشیانه به معنی" ورزش police authority "اغلب همراه با نفوذی جستجوهای از کیف و تلفن همراه و همچنین تحقیر آمیز بدن جستجوهای حتی در کودکان, گاهی اوقات به عنوان جوان به عنوان ده سال."

پس از ژوئن 2nd, تظاهرات در پاریس و دیگر شهرهای توییتر رفت دیوانه برای یک تصویر از یک مانع است که معترضان تا به حال بنا در وسط خیابان با استفاده از شعله ور آهک اسکوتر به علاوه عجیب و غریب موتورگازی دوچرخه و اغذیه فروشی و مشروب فروشی صندلی. این بود که فقط یک دسته از مردم فرانسه "cosplaying Les Mis" مورخ آرتور Asseraf توضیح داده شده در یک موضوع. "ما یک کشور باگت و خوب مردم در روستاها. ما نیز نه تنها در کشور است که یک مشکل با نژادپرستانه پلیس: این است که در مورد فرانسه یا ایالات متحده آمریکا. مردم در حال تلاش برای اتصال به موقعیت آنها در سراسر جهان است." جهانی مبارزه محلی و خصوصیات آن را مجموعه ای از تاریخ و مقدس نام. جامعه شناس متیو Rigouste نوشته است که "مدرن روز پلیس فرانسه در حال شکل خشونت از تاریخ خود" داشتن honed روش خود را از "نظارت و سرکوب" در مستعمرات سابق فرانسه. اکثر قربانیان خود را جوان هستند و مردان عرب. آنها شامل ده ها و شاید صدها نفر از تظاهرکنندگان برای استقلال الجزایر که Police Nationale شات و انداخت به سن در اکتبر 1961; قابل توجه قتل عام کارگران در جزیره گوادلوپ در ماه مه سال 1967; Zyed Bindi و بونا Traoré, برق, به عنوان آنها فرار یک هویت بررسی در راه خانه از یک بازی فوتبال; Théo Lukhaka مورد ضرب و شتم و تجاوز با باتوم پلیس; لامینه Dieng که خانواده پس از سیزده سال از دادخواهی دریافت یک صد و چهل و پنج هزار یورو حل و فصل از دولت این هفته است. محبوب شعار می رود "Théo و آدما به ما یادآوری می کنند که چرا Zyed و بونا زد."

کار کردن در کنار دیگر فعالان Assa Traoré ساخته شده است یک جنبش صحبت می کند که در صدای فرانسه جوان سیاه و شهروندان عرب و نه از طرف خود. در مقابل شعار SOS Racisme این سمبل ضد نژادپرستانه جنبش نوزده-دهه هشتاد است "Touche pas à mon pote" یا "من را لمس نمی کند ، بر خلاف SOS Racisme که از نزدیک تراز وسط قرار دارد با حزب سوسیالیست این آدما مبارزات انتخاباتی باقی ماند تیز دور از سیاست حزب. آن هدف هر دو باریک (اخذ محکومیت; ممنوعیت خاصی پلیس تکنیک) و گسترده (به چالش کشیدن کل نظام "اجتماعی حذف از سیاه پوستان و اعراب" است که باعث می شود بتن اهداف خیلی سخت برای به انجام رساندن). آن پیکرنگاری انقلابی است: Traoré یک تحسین آنجلا دیویس که او ملاقات کرد و در سال 2018 است که اغلب در تصویر با یک مشت در هوا. در اوایل او را رد کرد و مثالی عزادار ارتباط ترجیح می دهند به ملاقات عمومی با سنگ رو نظم و انضباط–یک "سرباز با وجود خودم" پیشرو یک "ماشین جنگ است." او صحبت می کند از "نسل آدما," آنالوگ به "آب و هوا نسل" جمعی بسیج برای صرفه جویی در این سیاره است.

Assa Traoré در کرواسی در روز برادر او درگذشت. ویژه-معلم آموزش و پرورش در سرسل پاریس, حومه, او chaperoning یک گروه از دانش آموزان در اولین سفر خود به خارج از کشور. زمانی که او آموخته است که از مرگ او به یاد می آورد او احساس یک "برق" رفتن را از طریق او. "من قصد دارم به دفاع از شما من قصد دارم به دفاع از ما." او می نویسد. "آیا آنها می دانند که ما چه کسی هستیم ؟ آیا آنها فکر می کنم ما در حال رفتن به نگه داشتن آرام است؟" او رفت و هرگز پشت به او ، در سال گذشته این خواننده Mallaury منتشر شد یک ترانه به نام "آسا": "سر بالا و سلاح های مطرح شده شما منجر به مبارزه." بعد از ظهر از, اعتراض نمایندگان به, پاریس, استان آمد به دنبال Assa در آپارتمان او. او به یاد می آورد: "من به خواهرم گفت 'هیچ چیز از آنها. اگر آنها می خواهند به دیدن من بیا من در دادگاه د عدالت!' "(ریاست نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

در مطبوعات Traoré است که اغلب تشبیه به Antigone, انتقام او را برادر مرده در همه هزینه ها. مقایسه کمی کردن: به عنوان جامعه شناس Geoffroy د Lagasnerie که اغلب همکاری با Traoré است اشاره کرد او خواستار اجرای قانون به جای شورش در برابر آن. علاوه بر این در حالی که آنتیگونه شد قصد بر تامین مناسب برای دفن برادر Traoré می گوید که او در حال تلاش برای امن مناسب برای زندگی "تمام Adamas." در آپارتمان او در گرفتن تماس از طریق بی سیم از earbuds و هشدار دو نفر از فرزندان او به پاک کردن ظروف از میان وعده بعد از ظهر. به عنوان آنها به تماشای "پیتر خرگوش" در تلویزیون او صحبت در مورد آسیب است که مبارزه با تحمیل شده بر خانواده اش است. در روز آدما از مرگ هیچ یک از بسیاری از خواهر و برادر در زندان; چهار نفر از برادران زندانی شدند و در سال پس از مرگ او اگر چه سه منتشر شده است. Traoré چند مواجه است هزینه های عمومی و افترا به عنوان نتیجه Facebook پست که در آن او به نام سه افسر پلیس است که او معتقد است که کشته شدن آدما. او معتقد است که این اتهامات بخشی از یک کمپین آزار خانواده در حالی که منتقدان آن استفاده کرده اند و آنها را همراه با اتهامات علیه آدما به بازیگران شک در اعتبار خود را. هفته گذشته برجسته صبح شد یک بخش با عنوان "چه کسی است Traoré خانواده؟," که در آن یک خبرنگار را صرف شش دقیقه فهرستنویسی جنایی پرونده های مختلف خواهر و برادر.

مارا-Siré Traoré Assa و آدما پدر مهاجرت به فرانسه از مالی در سال 1960 سال مالی استقلال است. هر دو از پدربزرگ خود به عنوان Assa به یاد می آورد در "نامه به آدما و میگوید "در حال حاضر ریخته خون برای دفاع از فرانسه" در طول جنگ جهانی دوم یکی از آنها بازگشت به خانه "در سن بازنشستگی کمتر از یک پا دارد." در فرانسه مارا-Siré به کار می رفت به عنوان یک خیابان تمیز و سپس در قطار قبل از پیشرو ساخت و ساز خدمه مسئول عایق ساختمان. او یک شهروند فرانسوی در سال 1968 و بعد از سال, ازدواج سفید Frenchwoman از Picardy. آنها دو پسر داشتند. آنها طلاق گرفته است. سه همسران (یکی سفید "کاتولیک غسل تعمید" و دو مسلمان و مالی) و پانزده کودکان بیشتر به دنبال تشکیل یک خانواده مخلوط. "ما هفده برادران و خواهران" Assa Traoré می نویسد: در "لو مبارزه با آدما," کتاب دوم خود را. "وجود دارد هیچ برادران نیم یا نیمه خواهر هیچ stepmothers. ما خودمان را در نظر همه بخشی از همان خانواده است. و Traoré خانواده, این خانواده, از همه رنگ."

آدما و دو حوا متولد شد در سال 1992. Assa به یاد آدما به عنوان یک یابم لبخند پسر. در سال 1999 مارا-Siré درگذشت محروم کردن خانواده از آن روحی و مالی مرکز. در چهارده Assa به یاد می آورد آدما در حال حاضر به یک "غم و منفی" چشم انداز آینده حتی اگر دوستان او می دانست که او را به عنوان شخصیتی کاریزماتیک دارند. یکی او را به نام "شهردار" در حالی که دیگری به یاد "وقتی آدما وجود دارد, اجرای قانون انجام نمی آنچه آنها می خواستند. او خواستار آن شدند که ماموران شناسایی خود را که آنها با احترام با ما. آدما رد سیستماتیک tutoiement"—که خطاب گستاخانه در دوم شخص غیر رسمی—"پلیس است."

جولای 19, 2016 شد آدما بیست و چهارم تولد. مادرش زنگ زد و او را در صبح ذکر است که mairie, یا تاون هال بود فقط به نام به می گویند که او کارت شناسایی که او در روند تجدید آماده بود. فرانسه بود و در وسط یک موج گرما. در سه ساعت در بعد از ظهر یک برادر زد به آدما با یک زن و شوهر از دوستان نوشیدن لیموناد در تراس یک کافه محلی است. در اوایل شب دیگر برادر Bagui اومدند او وجود دارد. پلیس به دنبال دستگیری Bagui برای "اخاذی از یک فرد آسیب پذیر." (Bagui محکوم شد در اخاذی شارژ; او در حال حاضر در انتظار محاکمه برای اقدام به قتل یک پلیس در جریان درگیری پس از آدما از مرگ.) سه نفر از افسران کشیده و از ماشین خود را درخواست برادران برای مقالات خود را. Bagui coöperated; آدما که به تازگی در زندان بوده است و که کارت هویت در mairie, در زمان خاموش ،

ماموران به تعقیب. هیچ ضبط از آنچه اتفاق افتاده و آنچه که رکورد وجود دارد تا حد زیادی بستگی به پلیس حساب. اما, آن است که بیشتر یا کمتر توافق شده است که یک افسر گرفتار آدما و دستبند او را قبل از او شکست دور دوباره فرار به آپارتمان از آشنایی. یک تیم از سه افسر در نهایت او را در بر داشت وجود دارد. ترائوره خانواده معتقد است که افسران پنجه او—یکی از آنها پذیرفته شده در اولیه بیانیه که "او وزن از ما سه بدن در لحظه دستگیری او." وزن افسران " سه بدن بالغ و پانصد و پنجاه و یک پوند است. آنها دست به دستبند Traoré دوباره به عنوان او بر روی زمین دراز معده پایین. او گفت که مشکل تنفس. به جای در نظر گرفتن او را به نزدیک ترین بیمارستان پلیس قرار داده و او را در ماشین و سوار او را به Persan ایستگاه چند دقیقه دور. هنگامی که آنها او را گرفت و از ماشین او بیهوش بود. پلیس ادعا کرده اند که آنها را در کنار خود در جانبی بازیابی موقعیت اما یک مامور اتش نشانی که به صحنه نامیده می شد در 5:44 P. M. شهادت داد که او در بر داشت Traoré دروغ گفتن در معده خود دست به دستبند, "چهره در برابر زمین است." در 7:07 P. M., Traoré بود مرده. مدتی بعد مادرش به ایستگاه پلیس رفت و گفته شد که او به سادگی برگزار شد برای بازجویی. این بود تا ساعت یازده که خانواده مطلع شد از مرگ او.

در ابتدا دادستان اعلام کرد که کالبد شکافی نشان داد که Traoré درگذشت "یک عفونت بسیار جدی موثر بر چند اندام." دوم, کالبد شکافی, درخواست, خانواده, رد احتمال عفونت. پس از آن دولت صادر شده است بی پایان گزارش که خانواده ملاقات با دور بی پایان از counter-گزارش. در ماه مارس بررسی دادرس اعلام کرد تحقیقات خود را بسته داشتن آورده هیچ اتهام علیه افسران. در یک دادگاه دستور گزارش به این نتیجه رسیدند که Traoré مرده بود از یک preëxisting cardiogenic ادم ریوی, بیماری قلبی شاید تشدید گرما و اعمال. اما در ژوئن 2—روز بزرگ پاریس تظاهرات—خانواده منتشر شد یکی دیگر از گزارش پزشکی نسبت Traore مرگ "خفگی موضعی ناشی از در معرض ابتلا داری." چند روز بعد از قضات تایید قصد خود را برای شنیدن شهادت دو شاهد که هنوز برای شهادت در دادگاه در ماه جولای.

"من می خواهم برای همه به یادآوری است که فرانسه نمی ایالات متحده آمریکا" کریستف Castaner وزیر کشور گفت: در یک آدرس در هفته گذشته. او اذعان کرد که معترضان "گریه با صدای بلند در برابر نژاد پرستی" است اما به تماس با پلیس نژادپرست گفت: تنها که وجود دارد نژادپرستانه پلیس. (این بود که تا حدی در پاسخ به وحی توسط وب سایت Streetpress از خصوصی Facebook گروهی که در آن برخی از افسران فرانسوی منتشر شده جوک های نژادپرستانه و تهمت. در یک "بد اپل" یک "brebis galeuse" یک پوسته پوسته بز است.) اگر یک چیز وجود دارد که مدافعان نظم موجود و کسانی که می خواهم به آن را ببینید لغو توافق می تواند بر آن است که فرانسه نیست, ایالات متحده است. سابق استدلال می کنند که پلیس که کشتن حدود بیست نفر در سال به مراتب کمتر خشونت آمیز. دومی می گویند که فرانسه در انکار است در مورد نژاد پرستی. "من می خواهم به می گویند که آن را حتی بدتر در فرانسه" Assa Traoré به من گفت. "مردم خواهد شد بحث در مورد اجتماعی خشونت است. آنها هرگز در مورد بحث نژادی و خشونت بر خلاف ایالات متحده, اما آن وجود دارد."

ارزیابی از نژادپرستی در اروپا اغلب در مقایسه با مدافعان وضع موجود اصرار دارد به عنوان Gary جوان نوشته است "که آن را 'بهتر از اینجا وجود دارد–به عنوان اینکه ما باید با نژاد پرستی ما." در فرانسه تحصیلی Maboula Soumahoro مشاهده آمریکایی نژاد پرستی می تواند به عنوان "یک ابزار نظری برای جلوگیری از فرانسه سوال است." در یک کارتون که رفتن در اطراف در هفته های اخیر یک فرانسوی جذب شده در یک روزنامه مقاله در مورد خشونت پلیس در امریکا نتواند به توجه است که پلیس در حال ضرب و شتم یک مرد سیاه و سفید در سمت راست در کنار او. آن است که مشترک به گوش مردم فرانسه در مکان های بالا استناد به پذیرایی گرم که آمریکایی های سیاه و سفید دریافت در پاریس پس از جنگ در حالی که نادیده گرفتن همزمان موارد نقض حقوق بشر در فرانسه در مستعمرات; و یا اشاره به آمریکا برده داری و تبعیض نژادی و جرم حبس, در حالی که عدم اذعان کرد که آنها نیز بخشی از داستان فرانسه. بسیاری از اعضای اکثریت سفید فرانسوی نخبگان آورده تا در یک سنت از "کوررنگ" عام می بیند صرف اذعان نژاد به عنوان شکلی از نژاد پرستی. (زمانی که CNews مورد نیاز مفسر در پلیس فرانسه آن را به نام ورونیک Genest یک شصت و سه ساله سفید بازیگر که یک بار به نام اسلام "خطرناک برای ما دموکراسی" و بازی یک پلیس زن در تلویزیون است.) با اعتراض به "جهانی شدن antiracism" آنها استدلال می کنند که آمریکا به سبک هویت سیاست تضعیف جمهوری خواه ایده آل–یک شهروند فرانسوی فرانسوی است چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر–که بر اساس آن فرانسه مفهوم از خود بستگی دارد. "در فرانسه مبارزه با امتیازات قابل درک است که مبارزه علیه نابرابری از یک patrimonial اقتصادی و اجتماعی نظم" کورین Narassiguin یک زن که در خدمت به عنوان وزیر ملی حزب سوسیالیست نوشت: به تازگی. "که میراث انقلاب فرانسه."

در سال 2018 Assa Traoré گفت مصاحبه که خواست در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که جنبش های مشابه می تواند شکل در فرانسه که آن را "تنها یک موضوع از زمان." این واژگان از آمریکا و فرانسه حرکات انشعاب در نقاط: تا زمانی که به تازگی Traoré بود و تمایلی به استفاده از کلمه "نژاد پرستی" را ترجیح می دهند که "هر کسی می تواند تبدیل به آگاه باشید که او یک تماشاگر و که او زندگی می کند در یک نژادپرست جهان است." حتی در حال حاضر او به اشیاء عبارت "سیاه و سفید امتیاز است." او به من گفت: "اگر من می گویند" سفید, امتیاز,' قبول دارم که بالاتر از من" او به من گفت. "وجود دارد هیچ امتیاز سفید. وجود دارد زندگی انسان است."

همگرایی چندین حوادث اخیر است, خدمت در حال حاضر برای سرعت بخشیدن به رسمیت شناختن خشونت پلیس و نژادپرستی در فرانسه. اولین gilets jaunes جنبش با آن Traoré پیدا کرده است و زمینه های مشترک در معرض تعداد زیادی از سفید مردم فرانسه به خشونت پلیس با noninterventionist دکترین حفظ نظم (تاسیس و پس از ضرب و شتم پلیس فرانسه-الجزایر دانشجو به نام ملک Oussekine به مرگ در سال 1986 باعث تظاهرات بزرگ) راه دادن به حیات سرکوبگر تاکتیک. دوم, این کشور صرف دو ماه گذشته تحت سخت دولت-دستور قرنطینه دادن تمام مردم طعم, با این حال رقیق شده از بدن کنترل توسط پلیس است. (در قرنطینه ساکنان, Seine-Saint-Denis, یکی از کشور فقیرترین بخش های که در آن تقریبا یک نفر از هر سه توسط یک مهاجر شد جریمه سه برابر متوسط نرخ ملی.) با توجه به نظرسنجی ها اعتماد عمومی در مقامات فرانسوی است بی پایان. "پس از coronavirus مردم ندارد و اعتماد به نفس در دولت درست مثل ما نمی باید اعتماد به نفس در دولت" Traoré به من گفت. "آیا شما می آیند از شانزدهم Arrondissement یا یک طبقه کارگر محله مثل من همه ما شمارش مرگ و میر."

لوموند اعلام کرد در هفته گذشته که "دولت تن اتحادش را تغییر تحت فشار بسیج." به عنوان مرکز-راست Les Républicains انکار جنبش ("خشونت پلیس وجود ندارد") و راست Rassemblement ملی انکار "به Traoré باند" ("او را کشته چون او سیاه بود او رو کشته چون او تفاله") رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد: "ما باید نه از دست دادن افراد جوان است." مشاوران او گفت که او تا به حال خواست وزارت کشور برای سرعت بخشیدن به مجموعه ای از توصیه های پلیس شیوه های. در ژوئن 8, آن اعلام شد که پلیس دیگر نمی خواهد با استفاده از چوک نگه می دارد. (یک هفته بعد مدیر کل پلیس ملی و ابقاء روش تا سپتامبر 1st, زمانی که دستورالعمل جدید را در مجموعه ای به بیرون می آیند به این معنی است که در فرانسه آن است که در حال حاضر O. K. پلیس به خفه کردن مردم تا پایان تابستان است.) پاکسازی همچنین خواسته وزیر دادگستری نیکول Belloubet به شخصا به Traoré پرونده. در سال 2018 Assa Traoré خطاب نامه ای سرگشاده به پاکسازی و Belloubet که تا به حال بدون جواب باقی مانده. ناگهان Belloubet دعوت Traoré خانواده به صورت یک جلسه در وزارت Place Vendôme ستاد. Traoré کاهش یافته است دعوت "ارائه خودش خوشمزه لوکس یادآوری وزیر دادگستری از تفکیک قوا" را به عنوان وب سایت Atlantico نوشت. "آنچه او از رفتن به من بگویید که وزیر دادگستری?" Traoré گفت: در آپارتمان او. "اگر او شغل خود حق او را دعوت دادستان و به او بگویید که افسران پلیس باید دستگیر شود."

زمانی که من صحبت می کرد به Traoré او در حال آماده شدن برای دور تلویزیون ظاهر پیش از دوم ماه مارس, در ماه ژوئن 13th یک "بسیج ملی " است که برنامه ریزی شده بود برای la Place de la République. که آن روز صبح او داده بود یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل یک نقاشی دیواری توسط هنرمند خیابانی JR شامل چهره برادر او و جورج فلوید. بازیگر Omar Sy شد بر روی جلد willidاعلام کرد که "خشونت پلیس این است که هر کس امر است." آن شب Christiane Taubira فرانسه برجسته ترین سیاه سیاستمدار و آخرین رقم بزرگی از حزب سوسیالیست به نظر می رسد با Traoré در "Quotidien" یک برنامه محبوب. "شما یک شانس برای فرانسه گفت:" Traoré ویدئو کنفرانس از یک ساحل در گویان فرانسه به او ارائه نیایش.

در la Place de la République در شنبه, جمعیت بزرگ بود اما قریب به اتفاق نیست. (ریاست قرار دادن جمعیت در پانزده هزار نفر در حالی که سازمان اصرار بر یک صد و بیست هزار نفر است.) که صبح Sibeth Ndiaye دولت سخنگو که مهاجرت از سنگال به فرانسه به عنوان یک نوجوان ، ager به حال منتشر شده یک قطعه نظر در لوموند که به آرامی به چالش های جهانی و ارتدکسی که مبنای ملی منع تدوین آمار که به نژاد و قومیت و یا مذهب به حساب آورد. "برای این عام برای زندگی و رفاه ما باید دریغ نکنید برای به نام همه چیز می گویند که پوست رنگی است خنثی که یک نام خانوادگی و یا نام stigmatizes," او نوشت. حسن, بیست و هفت ساله, سیاه, مردی که آمده بود با یک دوست از Val-de-Marne شد حمل نشانه آن است که گفت: "توقف Aux خشونت عليه پرسنل پرستاری Policières." او به من گفت: "ما نمی خواهد در اینجا اگر آن را جهانی. ما نه تنها برای آدما. ما آمده ایم برای همه قتل عام هایی که اتفاق افتاده اند. می توان آن را به من می تواند به شما آن را می توان آینده ما کودکان است."

تظاهرکنندگان شد و قرار است در ماه مارس به محل د ل'Opéra اما پلیس مسدود شده در جمعیت شلیک گاز اشک آور از یک ساعت به مجمع. آن باقی مانده بود به فردی شهروندان برای مقابله با Génération Identitaire یک راست گروه که تا به حال بخور یکی از ساختمان ها که مرزهای پلازا با یک غول پیکر بنر خواندن "عدالت برای قربانیان ضد نژاد پرستی سفید." یک مرد جوان با لباس تمام سیاه و سفید شروع به پریدن کرد بر روی یک ناودان پلاستیکی و shimmied تمام راه را تا به طبقه بالا رفتن از روی سقف به پاره کردن بنر به عنوان شگفت زده جمعیت تشویق می کردند "Merci merci merci! "(او بعد از شناسایی خود را به عنوان Acrobate94 افراطی-ورزشی ماهر با عمده یوتیوب زیر که فقط اتفاق افتاده در جمعیت است.) به عنوان پلیس اشک کشتار با گاز مردم و همکاران خود در روابط عمومی وزارت اندرز معترضان ضد یهودی. "', کثیف, یهودیان,' شعار می دادند که تظاهرکنندگان" ریاست توییتی اواسط نسخه ی نمایشی. این دوربین که تا کنون ارائه شده لازم زمینه: در یک کلیپ که شرکت کنندگان در گردش در پاسخ به ادعای پلیس, Assa Traoré پوشیدن "عدالت برای آدما" تی شرت فریاد زد به یک میکروفون. "اگر وجود اظهارات ضد یهودی امروز همه ما مسیحیان و یهودیان و مسلمانان; ما همه فرانسوی," او گفت:. "نژادپرستان هیچ جایی در مبارزه ما!"

در میان معترضان بود امل Bentounsi از آمین Bentounsi که پلیس به ضرب گلوله در طول بازداشت در سال 2012. در سال 2017, بعد از پنج سال مبارزه قانونی Bentounsi موفق به اخذ نادر محکومیت او را برادر قاتل. "ما خوشحال به دیدن جمعیت اما غم ما تا به حال به صبر برای مرگ جورج فلوید" او به من گفت. "ترس است که آن را یک بار خشم که در چند ماه ما خودمان را پیدا کنید و باز تنهایی." روز بعد از اعتراض رئیس جمهور پاکسازی خطاب به ملت. او به نظر می رسید کمتر با نگه داشتن جوانان در هیئت مدیره نسبت به دفع راست Rassemblement ملی که به احتمال زیاد خواهد شد در حال حاضر قویترین اپوزیسیون در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2022. "ما خواهد بود مقاوم در برابر نژادپرستی و یهودی ستیزی و تبعیض و جدید قوی تصمیم گیری خواهد شد," او گفت:, رنگ پریده در حالی که امیدوار کننده است که در فرانسه مجسمه ایستاده و حمایت و پشتیبانی قوی برای پلیس برخی از آنها در حال صرف هفته مبارزه-اعتراض با پرتاب خود دستبند روی زمین در شهرهای مختلف. کلمه "مسابقه" حذف شد از فرانسه قانون اساسی در سال 2018 بر روی زمین که نژاد است اجتماعی ساخت. پاکسازی نمی آن را می گویند و نه او ذکر جورج فلوید آدما Traoré و یا هر گونه دیگر قربانی خشونت پلیس. اما برای لحظه ای حداقل omertà است که به چالش کشیده روی زمین بین نظریه و واقعیت در حال تردید آج. "شما تا به حال تمام این کتاب تمام این رادیو با حضور روشنفکران صحبت کردن در مورد 'après le monde' "—جهان پس از Assa Traoré به من گفت. "'Après Le monde' در خیابان اتفاق افتاد در ژوئن 2, هنگامی که این سیاره تمام جهان بیرون رفت و گفت: "همه چیز در حال رفتن به تغییر دهید. "


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب