در هسته اصلی بحران آب و هوا

Facebook را C. E. O., مارک زوکربرگ مانند سران صنعت نفت مقاومت کرده است را تغییر دهید که او را تهدید می کند شرک

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
Mark Zuckerberg
Facebook را C. E. O., مارک زوکربرگ مانند سران صنعت نفت مقاومت کرده است را تغییر دهید که او را تهدید می کند شرکت مرکزی کسب و کار.عکس توسط ارین اسکات / ایسنا

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

چرا آن چنان سخت به Facebook به انجام هر چیزی در مورد نفرت و فریب است که پر کردن صفحات آن حتی زمانی که آن را روشن است که آنها در حال کمک به از بین بردن دموکراسی است ؟ و چرا از همه چیز, آیا این شرکت به تازگی تصمیم به معاف آب و هوا-محرومیت پست از آن واقعیت-بررسی روند ؟ پاسخ روشن است: Facebook را هسته اصلی کسب و کار است که برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به صرف ساعت به عنوان بسیاری که ممکن است در سایت خود را به طوری که آن را می توانید فروش آن جلب توجه مردم به تبلیغ. (یک Facebook سخنگو گفت: سیاست شرکت تصریح می کند که "از نظر محتوا است نه موضوع به واقعیت-بررسی on Facebook.") این مفهوم کسب و کار هسته ای توضیح می دهد که بسیاری—از جمله همین دلیل آن را بسیار سخت به دستاوردهای سریع در مبارزه با تغییر آب و هوا.

برای چندین دهه مردم از من خواسته اند که چرا شرکت های نفتی نه تنها تبدیل به شرکت های خورشیدی. آنها نمی به همین دلیل است که Facebook رفتار نمی کند آبرومندانه: نفت شرکت کسب و کار اصلی حفر مسائل و سوزش آن را فقط به عنوان Facebook را به نگه داشتن مردم چسب به صفحه نمایش خود را. حفر و سوزش است که همه شرکت های نفتی می دانم که چگونه به انجام این کار—و به همین دلیل این صنعت سپری کرده است در طول سی سال گذشته ساخت یک دروغ ماشین به غرفه اکشن تغییر آب و هوا. این که چرا با شواهد آب و هوا تخریب در حال رشد روز به روز—بهترین که هر یک از آنها می تواند ارائه دهد مبهم اظهارات در مورد گرفتن به "net zero تا سال 2050"—که یکی دیگر از راه گفت: "ما در حال رفتن به تغییر بیشتر از هر چیزی در هر زمان به زودی." (این غول آمریکایی مانند اکسون موبیل نمی خواهد حتی انجام این کار است.)

در مجموع فرانسه شرکت نفت ساخته شده است که تا سال 2050 تعهد اما این پیش بینی برای افزایش سوخت فسیلی تولید دوازده درصد بین 2018 و تا سال 2030. این دقیقا سال زمانی که ما باید در کاهش تولید گازهای گلخانه ای در نیمه با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا به هر گونه شانس جلسه حیاتی اهداف تعیین شده توسط پاریس مورد آب و هوا که هدف برای برگزاری این سیاره را افزایش درجه حرارت به عنوان نزدیک که ممکن است به یک و نیم درجه سانتیگراد است. شش ماه آینده بسیار مهم خواهد بود که سازمان ملل آماده coronavirus برنامه های بازیابی. به دلیل موثر آب و هوا برنامه ریزی در این لحظه نیاز به نگه داشتن بیشتر نفت و زغال سنگ و ذخایر گاز در زمین صنعت به شدت مقاومت خواهد کرد.

بنابراین ما باید قدرت را به خرس از شرکت های کسب و کار اصلی که به طور مستقیم به چالش کشیده شده توسط آب و هوا فعالیت. در نظر بگیرید به عنوان مثال از Facebook دوباره: پس از سازماندهی توسط افرادی مانند جاد Legum و StopHateForProfit.org شرکت ها از جمله Unilever و کوکا کولا به توافق موقتا متوقف کردن تبلیغات بر روی پلت فرم اجتماعی است. کک هسته کسب و کار است که فروش شما گازدار قند آب است که می تواند کمک به شما را ديابتی—وقتی که در معرض تهدید این شرکت مبارزه می کند. اما زمانی که از آن می ترسید در حال حمله برای کمک به Facebook هسته کسب و کار, آن را به سادگی متوقف تبلیغات با شرکت که نبود ضروری برای کک و کسب و کار.

به همین دلیل بسیار مهم است به اشخاص ثالث به فشار صنعت نفت. این ماه گذشته رو به رشد سوخت فسیلی سرمایه گذاری کمپین یک افزایش بزرگ در زمانی که واتیکان که هسته کسب و کار صرفه جویی در روح نامیده می شود برای سرمایه گذاری و ملکه انگلستان که کسب و کار اصلی نامشخص است اما شامل کلاه واگذار میلیون ها نفر از این صنعت است. کیت الیسون, دادستان کل ایالت مینه سوتا اعلام کرد که او تحت پیگرد اکسون موبیل و همچنین به عنوان موسسه نفت آمریکا و Koch Industries برای ارتکاب تقلب و با پخش انکار آب و هوا برای چند دهه. (الیسون هسته کسب و کار عدالت است و به دنبال این اقدام آب و هوا در همان زمان که آن را تعقیب قاتلان جورج فلوید.) این همه در نوبت قرار می دهد فشار بر صنعت مالی برای جلوگیری از توزیع بیش از پول نقد به شرکت نفت. همانطور که اشاره کردم در یک قطعه در تابستان گذشته جی پی مورگان چیس ممکن است بزرگترین فسیلی-سوخت قرض دهنده بر روی زمین اما هنوز هم تنها حدود هفت درصد از کسب و کار خود را—اما نه هسته ای.

موثر در پیشرفت آب و هوا خواهد نیاز به دولت و صنعت مالی به اجرای احکام شیمی و فیزیک: اقدام گسترده انجام شده در داخل یک دهه نه تدریجی و ملایم دوره اصلاح. و است که نیاز به بقیه از ما به مطبوعات آن نهاد. چرا که ما کسب و کار اصلی بقا است.

عبور از میکروفن

آنا جین جوینر است آب و هوا فعال است که تمرکز بر روی آنچه که او خواستار "گر چه هنر داستان و استراتژی است که الهام بخش مخاطبان جدید به اقدام در تغییر آب و هوا." او باعث می شود تلاش ویژه ای برای تعامل با مسیحیان انجیلی از جمله پدر او که یک کشیش برجسته. او برجسته بود در Showtime سریال "سال زندگی خطرناکی" است و شرکت میزبان پادکست "هیچ جایی مثل خانه" با مری آن Hitt یک فعال سیاسی از باشگاه سیرا.

شما در حال تمرکز بر معنویت و پاسخ به تغییرات آب و هوایی در این فصل در پادکست. آنچه که شما در حال یادگیری است ؟

من یادگیری به نمایش طولانی و فقط تمرکز بر روی آینده درست است. زمانی که خاخام Jennie Rosenn صحبت با ما برای هفته آینده قسمت, مورد seder—جشن خروج بنی اسرائیل از بردگی و ظلم و ستم—او تاکید کرد که بخشی از این داستان است که برای اولین بار آنها سرگردان در بیابان چهل سال نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد اما با ایمان که خدا آنها را محافظت می کند. کشیش لنوکس Yearwood از هیپ هاپ کمیته های پارلمانی به ما یادآوری است که برای بسیاری از مردم آسیب پذیر, فعالیت, ندارد, انتخاب, آن را به سادگی به مبارزه برای زندگی خود را خانواده و خانه. برای من که به این معنی است که حتی زمانی که ما احساس ناامیدی و اضطراب و ترس ما نمی توانیم تا بسیاری از مردم حتی نمی باید که گزینه. او به ما گفت "ما می توانیم غرق شود اما غلبه کند." دکتر Kritee Kanko, بودایی, معلم, مشترک, چگونه مدیتیشن به او کمک کرد تا صعود از یک افسردگی عمیق و به یاد ما "interbeing"—چگونه عمیقا به هم پیوسته ما همانطور که همه ما شاهد در حال حاضر به دلیل COVID-19.

به عنوان فعالان هر دو آنه ماری و من به طور فزاینده ای تبدیل به معنویت به عنوان یک راه برای پیدا کردن خود ما انعطاف پذیری و شجاعت و ما همان از بسیاری از هموطنان آب و هوا دوستان است. ما می خواستیم به حفاری عمیق تر به آن و به اشتراک گذاری آن با ما شنوندگان و همچنین نگاهی به چشم انداز معنوی داستان و سنت برای پیدا کردن حتی بیشتر از ابزارها و راهنماهای که ارائه نور در سخت دوران تاریک.

شما را از انجیلی پس زمینه در جوانان خود را. آنچه از آن ساخته شده به ظاهر منحصر به فرد برای بسیاری از آن دنیا دست به گریبان با این موضوع ؟

من یک واعظ دختر و پدر من است آب و هوا-انکار megachurch پاستور. به من به نظر می رسد بیشتر سفید پروتستان های انجیلی از دست داده کاذب در غربت و شستشوی مغزی توسط فرقه از مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز. آنها رانده شده توسط یک هویت ایدئولوژیک و یک ذهنیت تیم من در مقابل مال علم و یا حتی شفقت و در گیر جنگ فرهنگ از نوزده-دهه هشتاد و دهه نود. من می خواهم به مردم یادآوری کند که وجود دارد خیلی بیشتر به مسیحیت از چه سفید پروتستان های انجیلی باید بگویم. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از امید در میان افراد جوان که مطرح شد در آن فضا و حتی کسانی که هنوز شناسایی و با آن که به مراتب بیشتر احتمال دارد به آغوش علم و عدالت اجتماعی است. و وجود دارد میلیون ها نفر از مترقی مسیحیان که مراقبت در مورد بحران آب و هوا و الهام گرفته از تعالیم عیسی و دیگر اصول مسیحیت به عمل می کنند. اما من از ترس است که بسیاری از, اگر نه بیشتر, سفید پروتستان های انجیلی ممکن است از دست رفته نیست—که من هنوز هم نمی خواهد تلاش برای نگه داشتن.

چگونه می توانم به شما پیدا کردن آرامش هنگامی که شما باید برای مقابله با این بحران تمام وقت و چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما فقط تحت الشعاع ؟

آموزه های بودایی در غیر پیوست شده اند واقعا مفید: یادآوری است که شغل من این است که نمی دانند چگونه به تعمیر همه چیز آن را فقط نشان می دهد و آیا بعد از حق چیزی. داستان مسیحی معاد و زندگی غلبه بر مرگ الهام بخش من در حال حاضر. اغلب زمانی که من واقعا ضعف من فقط جلوگیری از آنچه من انجام و پیاده روی و گوش دادن و تماشای به احساس جهان به خودی خود به من آرامش. زمانی که من در نوزده, من در یک سفر قایقرانی و ما رو گرفتار در طوفان وحشتناک. آن را نزدیک به مرگ من آمده ام. و من در یک حالت وحشت—پیدا کردن آن سخت به نفس و غیره.—و از هیچ, برای اولین بار در سال, من دعا کرد: "خدا اگر شما نمی توانید آرام کردن طوفان بیرون لطفا آرام کردن طوفان درون من است." من دعا که دعا زیادی در چند سال گذشته است. وقتی که من واقعا نمی تونم از یک فانک من انتخاب کنید تا شخص دیگری داستان: یک پادکست, رمان خاطرات نشان می دهد و یا فیلم. من تقریبا همیشه پیدا کردن راحتی و خلاقیت و شجاعت در تمرکز بر چیزی فراتر از داستان خود من برای یک دقیقه. سپس من به عقب بر گردیم به کار می کنند. وجود دارد مقدار زیادی از آرامش در عمل بیش از حد.

آب و هوا در مدرسه

این خبرنامه را پوشش داده است این مشکل رها چاه های نفت اما شماره های جدید در یک گزارش از رادیو فردا واقعا قابل توجه است. "بیش از 3.2 میلیون رها چاه های نفت و گاز با هم ساطع شده 281 kilotons متان در سال 2018 با توجه به داده بود که از جمله در ایالات متحده آمریکا آژانس حفاظت از محیط زیست را در تازه ترین گزارش خود در مارس 14 به سازمان ملل متحد کنوانسیون چارچوب تغییر آب و هوا. که آب و هوا-آسیب معادل مصرف حدود 16 میلیون بشکه نفت خام با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست محاسبه و یا در مورد آنجا که ایالات متحده آمریکا بزرگترین مصرف کننده نفت استفاده می کند در یک روز معمولی است."

معلوم می شود که حمل و نقل عمومی نبود که احتمالا عمده پخش از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اقیانوس اطلس. خارج شدن از ماشین خود را, اما پوشیدن ماسک خود را.

خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا که در تشکیل مجلس, نانسی پلوسی پس از نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز و افراد جوان از طلوع آفتاب جنبش اشغال دفتر او در سال 2018 منتشر شد, توصیه های خود دیروز—آن را بسیار دقیق و پنج صد و سی و هشت-صفحه سند است که می تواند کمک به شکل یک طرح برای اقدام کنگره در سال های پیش رو است. اولین واکنش از جولیان شجاع NoiseCat در داده ها را برای پیشرفت: نیمی از بد است. در جمهوری جدیدکیت Aronoff اشاره می کند که اگر چه این برنامه طراحی شده است را در گرمایش جهانی بسیار جهانی است.

رتبه بندی

کالیفرنیا با ارسال یک سیگنال قوی به صنعت حمل و نقل اعلام کرد که این امر فاز از فروش دیزل کامیون ها در حمایت از آنهایی که با موتور الکتریکی. این حرکت را کاهش گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای و در نهایت تمیز کردن هوا در جوامع هستند که به اندازه کافی تاسف به واقع نزدیک به هاب حمل و نقل.

کالیفرنیا و نیویورک و ماساچوست در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای آینده ای بدون گاز. خلیج خارجه مبارز دادستان کل Maura هیلی است خواست برای رسیدگی به گاز اشاره کرد که در ماساچوست به احتمال زیاد نمی تواند در دیدار جهانی خود-گرمایش اهداف و اگر آن را نگه می دارد سوختن پروپان. گرمایش فضا و آب گرم با هم هستند و دوم-بزرگترین منبع تولید گازهای گلخانه ای در دولت و دو سوم از آن می آید از سوزاندن گاز طبیعی پس از تعویض به گرما و برق پمپ های در حال اجرا انرژیهای تجدید پذیر است که یک گام منطقی است.

هفته گذشته مقامات در باتون روژ شارژ دو محلی و ضد آلودگی فعالان با جرم و جنایت از "وحشت" پس از انجام صلح آمیز شیرین کاری تبلیغاتی است. در اعتراض به برنامه های بزرگ جدید و پلاستیک و گیاهی در یک جامعه در حال حاضر مبتلا به سطوح بالایی از آلودگی فعالان چپ یک جعبه پلاستیکی و گلوله های شناخته شده به عنوان "nurdles" از مشابه کارخانه در تگزاس در خانه از نفت-و-گاز لابی. متصل توجه داشته باشید ذکر شده است, در میان چیزهای دیگر, نام و شماره تلفن از فعالان' وکیل آن چیزی است که واقعی تروریست ها و یا حتی مجرمان به طور معمول انجام دهد.

هفته گذشته رهبران در کلرادو اسپرینگز تصمیم به تعطیل کردن دو نیروگاه با سوخت زغال سنگ و سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر به جای. همراه با آکادمی نیروی هوایی این شهر است خانه را به بسیاری از سازمان های مذهبی که از آن شده است به نام "کلیسای واتیکان." همچنین دیده می شود در مقیاس بزرگ آتش سوزی در سال های اخیر است.

آلاسکا هیئت نمایندگان کنگره ناراحت که برخی از بانک ها تصمیم گرفته اند به من قرض بدهید برای حفاری نفت در قطب شمال از جمله در قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی تلاش کرده اند برای ایجاد یک "نژادی عدالت" موضوع خارج از آن. اعضای کنگره معتقدند که برخی از گروه های بومی می خواهید اکتشاف نفت برای ادامه. برنادت Demientieff رهبر یک گروه حمایت برای Gwich گشت قبیله اخراج سیاستمداران " ادعا می کنند در یک op-ed: "چرا آنها خود را صرف مشاغل نادیده گرفتن علت واقعی و هزینه بحران آب و هوا به عنوان بومی روستاهای لغزش یکی یکی به اقیانوس و شکارچیان تلاش برای تغذیه خانواده خود را از طریق سقوط زودرس ذوب یخ؟"

حکم دادگاه عالی حفاظت از حقوق همجنسگرایان ممکن است مهم اثر حذفی در حفاظت از تلاش ها برای مبارزه با تغییر آب و هوا. عدالت نیل Gorsuch حکومت که تعریف از تبعیض جنسی در حقوق مدنی قانون شامل همجنسگرا و تراجنسیتی مردم حتی اگر آنها در میان نخستین گروه از حفاظت از مردم. که پیدا کردن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گفته تحلیلگران ، به طور مشابه ادعا می کنند که قانون هوای پاک را پوشش می دهد دی اکسید کربن حتی اگر آن را در نظر گرفته نمی شد آلاينده زمانی که قانون در اصل به تصویب رسید.

گرم کردن

مطمئنا شما می دانید برای گوش دادن در مناسبت به WWOZ بزرگ میراث-ایستگاه موسیقی از نیواورلئان. اما در پنج شنبه شب و در هر زمان در زمان-و-فاصله-محو اینترنت—نمایش "قدرت روح" ارائه می دهد نادر و کاهش از دهه هفتاد و دهه هشتاد با تشکر از D. J. روح خواهر. با توجه به این هفته بحث نشانه تا استارگارت "چه شما منتظر"؟"tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب