ATA قانون سمینار – شنبه 16 فوریه 2019 در هایت ریجنسی در Jersey City, NJ

کسب 7 CEUs در حالی که با دیدن زرق و برق دار نمایش ها از شهر نیویورک افق در روز رئیس جمهور آخر هفته! توسط: آنه

توسط NEWS-SINGLE در 22 دی 1398

کسب 7 CEUs در حالی که با دیدن زرق و برق دار نمایش ها از شهر نیویورک افق در روز رئیس جمهور آخر هفته!

توسط: آنه کانر ATA توسعه حرفه ای صندلی

آیا شما نیاز به کسب CEU را از دلاور یا پنسیلوانیا دفاتر دادگاه ؟ آیا شما یک حقوقی مترجم یا مترجم به دنبال یک روز کامل از متوسط به پیشرفته آموزش مباحث حقوقی? پس لطفا به ما بپیوندید در شهرستان نیوجرسی در هایت ریجنسی (که قبلا هایت در هادسون برای کسانی که با حضور عطا اسپانیایی بدست آورد اواسط کنفرانس سال از مارس 2004)! کاهش نرخ اتاق برای سمینار شرکت کنندگان در پایان در ژانویه 25 یا به عنوان فضا اجازه می دهد تا. پس خود را رزرو از طریق تماس با 1-800-233-1234. فراموش نکنید که برای درخواست ویژه ATA رای دادن!

تفکر از جایی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای سفر های طولانی رئیس جمهور روز آخر هفته در این سال ؟ سپس تاریخی Jersey City/شهر نیویورک مترو منطقه یک انتخاب عالی برای شما از خانواده یا دوستان خود را می توانید لذت بردن از همه وجود دارد این است که برای انجام وجود دارد در حالی که شما خیس کردن در اطلاعات افاضه شده توسط این مجریان مشهور در قانونی ترجمه و تفسیر در زمینه های: رابرت جو لی (سخنران اصلی), ملیندا Gonzalez-Hibner (تفسیر کارگاه مجری), Holly Mikkelson (ترجمه کارگاه مجری), النا لنگدن (تفسیر کارگاه مجری), و ساندرو Tomasi (ترجمه کارگاه مجری). ارائه تمام خواهد شد با توجه به زبان انگلیسی و زبان-خنثی.

برای اطلاعات کامل در جلسات ارایه دفترچه و ثبت نام لطفا اینجا را کلیک کنید

توجه داشته باشید برای PA-گواهی دادگاه مترجمین: به منظور تایید برای شما 7 CEUsشما باید قبل از تایید فرم است که شما می توانید در AOPC را آموزش مداوم صفحه در اینجا.

توجه داشته باشید برای د-گواهی دادگاه مترجم: قبل از تصویب مورد نیاز است اما برای دریافت 7 CEU اعتبارشما نیاز به ارائه گواهی اتمام یا توسعه حرفه ای بیانیه به توجه:

جنیفر فیگویرا
دادگاه مترجم هماهنگ کننده برنامه
اداری دادگاه
405 N. پادشاه خیابان سوئیت 507
ویلمینگتون DE 19801
تلفن: 302-255-0166
فکس: 302-255-2217
http://courts.delaware.gov/aoc/courtinterpreter/

برای یک لیست از بسیاری از رایگان و کم بودجه دیدنی و مناظر تاریخی برای بازدید در حالی که شما وجود دارد اینجا کلیک کنید.

اگر شما ترجیح می دهم نه به درایو وجود دارد, کم هزینه, اتوبوس, گزینه های مانند اتوبوس دارید و یا پیچ و مهره اتوبوس به نیویورک مرکز شهر کمتر از 30 دلار رفت و برگشت و کمتر از 120 دلار شما می توانید پیدا کردن یک قطار کرایه, اما شما می خواهم نیاز به کتاب یک محافظ کرایه حداقل 2 هفته پیش در Amtrak. از مرکز شهر منهتن شما فقط نیاز به هاپ در مسیر قطار به هتل توقف در شهرستان نیوجرسی در هتل حمل و نقل در صفحه وب سایت خود را.

مثل همیشه ATA اعضای یک تخفیف اولیه-ثبت نام پرنده نرخ ارز که منقضی می شود در فوریه 6. ATA-مترجمان خبره را کسب 7 CEPs برای حضور.

در نهایت, این, اخیر , ATA کرونیکل مقاله توسط یکی از برجسته قانون سمینار سخنرانان (هالی Mikkelson) با استناد به فرهنگ دیگر سخنران برجسته (Sandro Tomasi) در اینجا.

به دنبال به جلو به پالایش من ترجمه رسمی و حقوقی مهارت ها و شبکه با همکاران در حال حاضر ثبت نام از 9 متحده است. لطفا به من بپیوندید!!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب