دو و میدانی کانادا ورزشکار شورای محکوم دست زدن به اتهامات علیه مربی سابق

دو و میدانی کانادا ورزشکار شورای محکوم کانادا و میدانی حاکم بر بدن دوشنبه در پی اتهامات اطراف سابق سرمربی تیم

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

دو و میدانی کانادا ورزشکار شورای محکوم کانادا و میدانی حاکم بر بدن دوشنبه در پی اتهامات اطراف سابق سرمربی تیم ملی فوتبال دیو اسکات توماس.

باز حرف از ورزشکار شورای آمد و دو روز پس از دانشجوی سابق-ورزشکار مگان قهوه ای جلو آمد در جهان و ایمیل داستان وی از سوی مامورین که اسکات توماس سابق دانشگاه گوئلف مربی مرتب او را برای یک رابطه جنسی زمانی که او 17.

دو و میدانی کانادا در بیانیه ای گفت شنبه که جهان و ایمیل گزارش "عمیقا نگران کننده" اما ادعا کرد که هیچ شکایت شده بود ساخته شده به طور مستقیم به ملی سازماندهی بدن و یا خود مستقل کمیسیون ،

اما دو و میدانی کانادا ورزشکار شورا بود که در سال 2012 تاسیس برای حمایت از ورزشکاران در دو و میدانی کانادا گفت: این سازمان موفق به اقدام زمانی که قهوه ای مورد نیاز خود کمک کند.

"این انفعال و اخراج مرتکب فرهنگ disempowerment از سوء استفاده جنسی قربانیان" ورزشکار شورا گفت: در این نامه است. "همچنين ادامه داد: ارزیابی از آقای اسکات توماس و محرومیت از هر گونه تخلف در بخشی از (دو و میدانی کانادا) تنها به تقویت موقعیت خود را از قدرت بر قربانی(s)."

هیچ یک از اتهامات علیه اسکات توماس ثابت شده در دادگاه.

دانشگاه گوئلف اخراج اسکات توماس در دسامبر. 16 به صورت حرفه ای انجام. آن را منتشر عذرخواهی در وب سایت خود را پس از Globe and Mail مقاله منتشر شد.

"رفتار اسکات توماس هر دو تکان دهنده و نگران کننده است ، "دانشگاه گسترش آن عذر خواهی به همه ورزشکاران و دانش آموزان و همکاران که با تجربه این رفتار است."

اسکات توماس نیز یک مربی در 16 کانادا تیم از جمله 2016 المپیک ریو و 2015 و '17 جهان و میدانی قهرمانی.

در یک Jan. 9 بیانیه ای در مدرسه, اخبار سایت, دانشگاه گفت: آن دریافت شکایت در سال 2006 از اعضای خانواده یک دانش آموز ورزشکار و در حالی که یک بررسی نمی اثبات تمام اتهامات آن تعیین می شود برخی از سوء رفتار تا به حال رخ داده است و اسکات توماس متوقف شد به مدت چهار هفته.

این دانشگاه دریافت یک شکایت از یکی دیگر از دانشجویان ورزشکار مورد اسکات توماس در پاییز گذشته و دوباره حفظ مستقل خارجی محقق شده است. اسکات توماس قرار داده شد در مرخصی با حقوق در انتظار نتیجه.

در طول این تحقیقات این دانشگاه دریافت اطلاعات جدید که "روشن ساخته است که اسکات توماس دروغ گفته بود بارها و بارها در سال 2006 در مورد چند قابل توجهی اهمیت دارد."

اسکات توماس اخراج شد به عنوان یک نتیجه از که اطلاعات جدید است. دانشگاه گفت که تا به حال از آن آگاه شده است این اطلاعات را در سال 2006 آن "را فسخ ارتباط آن با اسکات توماس در آن زمان است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تلاش کانادا را فشار دهید برای رسیدن به اسکات توماس ناموفق بودند.

اسکات توماس led گوئلف Gryphons به 37 ملی عناوین در کشور متقابل و میدانی به دست آورده و تو مربی های ورزشی سال در دو رشته 35 بار.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب