آتلانتا در خطوط گسل در یک لحظه از اعتراض

"من هرگز دیده می شود این در آتلانتا" یکی از ساکنان گفت: این تظاهرات در شهر. "من حدس می زنم آن را مدت زمان طولا

توسط NEWS-SINGLE در 13 خرداد 1399
A crowd of people marches with signs.
"من هرگز دیده می شود این در آتلانتا" یکی از ساکنان گفت: این تظاهرات در شهر. "من حدس می زنم آن را مدت زمان طولانی در آینده با تاریخ ما در اینجا."عکس توسط Lynsey Weatherspoon

Jaquan کامینگز مطمئن نیستم که آیا او می خواست برای شرکت در این تظاهرات در آتلانتا در این آخر هفته. در سال گذشته بیست و پنج ساله عکاس بزرگ Instagram زیر و برخی از رنگ آبی تراشه تجاری مشتریان به آنچه که او به عنوان "یک مستی استدلال" با یک افسر پلیس و به اتهام بی پروا رفتار. (این مورد هنوز برای حل و فصل شود "چرا که COVID نگه می دارد و فشار دادگاه قدمت" او به من گفت.) کامینگز, که سیاه و سفید است, زندگی با مادر و خواهر کوچکترش. "من در همه چیز دنبال آنلاین, تلاش برای تصمیم می گیرید اگر من می خواستم به بیرون بروید یا نه" او گفت:. "من تا به حال ترس از دستگیر کردند." یک دوست و در نهایت او را متقاعد به رفتن "از آنجا که این چیزی است که عکاسان انجام," او گفت:. او برداشت یک دوربین نیکون است که پدر بزرگ او—"من عکاس های مورد علاقه"—به او قبل از او درگذشت و او به رهبری است.

در آن زمان او وارد شده, در شب جمعه, مردم در حال حاضر در راهپیمایی از گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک, مرکز شهر به ساختمان کاپیتول یک مایل دور, حمل علائم و شعار "دست ها بالا! نمی شلیک کنید!" و "نه عدالت بدون صلح است." آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر—که پیش از آن در هفته گفته بود که مینیاپولیس ماموران پلیس دخیل در مرگ جورج فلوید باید در خدمت زندان زمان صحبت به معترضان به صورت جداگانه. "مردم ناراحت هستند. آنها عصبانی هستید. آنها می ترسم. و من آن را," او گفت: "ما خدمه. "آنها می خواهند به شنیده می شود." دیگر آتلانتا پلیس مشت ضربه معترضان و گفت که آنها "یک راست به بازی کردن."

جان پترسون یک هجده ساله سیاسی-علوم عمده در دانشگاه اومدند ماه مارس با چند نفر از دوستان. آنها به ارمغان آورد تجهیزات پزشکی برای کمک به هموطنان خود-معترضان—پترسون یک نجات غریق با CPR و کمک های اولیه آموزش—اما تا به حال نیاز به استفاده از آنها نشده است. این یک روز گرم بود و تعداد کمی از آنها رفت و به پترسون آپارتمان برای خنک کردن. سپس او یک تماس از کسی که می ماند: یک جمعیت جمع شده بودند در خارج از ایسنا, مرکز, یک مجتمع بزرگ مجاور به پارک که در آن اعتراض را آغاز کرده بود. پلیس تا به حال تشکیل یک مانع در مقابل ساختمان مسدود کردن عبور بیشتر همراه گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک درایو. یک معترض شده بود maced. در حدود پنج بعد از ظهر, پترسون و دوستان خود را به رهبری به خارج با نیم دوجین کیت کمک های اولیه و بطری ایزوپروپیل الکل و هیدروژن پراکسید است.

"هنوز صلح آمیز" پترسون که سفید است گفت: از این صحنه زمانی که آنها وارد شدند. اما حضور پلیس رشد کرده بود. او را دیدم به عنوان بسیاری به عنوان بیست و آتلانتا اداره پلیس تیم ملی اتومبیل در یک خط و تعداد بی شماری از افسران. او در بر داشت یکی دیگر از خدمه ad-hoc پزشکان که در تلاش بودند به حرکت مردم پشت درخت بزرگ کشاورزان در مقابل CNN Center "چرا که آنها نگران بودند که اگر پلیس با استفاده از گاز اشک آور آن خواهد درایو معترضان به شکستن مانع و باعث رمیدن" او گفت:. چند دقیقه بعد سه SWAT-واحد Humvees با برج بالا کشیده. "آنها قبل از وجود هر گونه خشونت و مناسب برای یک شورش" پترسون گفت. او متوجه زیادی اتوبوس زندان پس از رسیدن به پشت Humvees.

"افسران ساخته شده چندین اطلاعیه در بلندگو به مردم بگویند که اگر آنها نمی پراکنده شدن و رفتن آنها به بازداشت" او به من گفت. معترضان شروع به اسپری رنگ بزرگ سی ان ان آرم که نشسته در پیاده رو در خارج از مرکز و مردم شروع به پریدن کرد در بالای نامه. یک نفر دست تکان دادند Black Lives Matter پرچم. دیگر دست تکان دادند پرچم مکزیک. خلق و خوی هنوز شناور; پترسون گفت: "آن را احساس بیشتر شبیه یک جشن است." اما ماموران در تلاش بودند برای توقف گرافیتی و معترضان انداخت شیر و آب در آنها. دیگر معترضان پرتاب سنگ و اشیاء; Peterson فکر هدف آنها این بود که برای شکستن ساختمان ویندوز. او شنیده ام کسی می گویند "چه جهنم هستند خانواده انجام می دهند ؟ مانند سی ان ان با ما است. یکی از خبرنگاران بازداشت شده روز دیگر." کسی پاسخ داد: "وجود یک پلیس حوزه در اینجا. آنها هنوز هم با پلیس است." شیشه بیرونی در نهایت شکست و پلیس با تشکیل یک خط در لبه ساختمان برای جلوگیری از ورود.

کامینگز وارد در این مجموعه با یک دوست که او نیز یک دوربین و آنها شروع به شلیک آشکار درام. "آن گشوده سریع," او گفت:. یک معترض شروع به پریدن کرد بر روی یک ماشین پلیس بود که احاطه شده توسط معترضان و آن را تبدیل به نقطه کانونی فعالیت است. شیشه جلو و پنجره ها در هم شکسته شد; Peterson شنیده هوا بیرون آمدن از خودرو را کاهش لاستیک. مردم سعی به نکته خودرو بیش از. کامینگز نگاه برای یک مکان امن به ساقه به عنوان ماشین پلیس رفت تا در شعله های آتش. "من صادقانه نمی دانم که یک ماشین می تواند سوختگی مانند این که" پترسون به من گفت. معترضان شروع به آمدن به پترسون و دوستان خود را با آسیب. یک حال بد کاهش در دست خود را از ماشین را شکسته شیشه یکی دیگر از ضربه شده بود توسط یک لاستیک گلوله و بازوی او بود و خونریزی داشت. پترسون تمایل به یک مرد با خونین زانو که "رسیده به جیب خود و به من پیشنهاد مچاله پنج دلاری عنوان, مانند, پرداخت," پترسون گفت. "من مانند" هیچ مرد که چیزی نیست شما رو به انجام است.' "یک مرد ناشنوا شده بود maced شد و در درد—یکی از پترسون دوستان می دانستند که زبان اما مرد نمی تواند در حساب از اسپری فلفل. آنها سعی کردم به آن را خیط و پیت کردن با آب.

اعتراض در آتلانتا در سهشنبه, مارس 29.عکس توسط Jaquan Cummings

سه نفر انجام یک حرکت زن به سمت پترسون و گفت که او تا به حال شده است در پشت سر توسط یک لاستیک گلوله. پترسون و دوستان خود گذاشته او را در یک موقعیت راحت به عنوان یک جمعیت بزرگ فرار از خیابان به پارک مورد فریاد زدن گاز اشک آور. گاز اشک آور ساخته شده بود آن را دردناک به نفس پس پترسون نمی تواند به نوبه خود بازگشت و بازیابی همه چیز خود را. دقیقه بعد یک غریبه دست پترسون کیف پول خود را و کلید. "من تو را دیدم بسیاری از مسائل که واقعا من را تکان داد ایمان به بشریت اما معترضان به دنبال هر یک از دیگر," او گفت:.

"گاز پراکنده همه" کامینگز به من گفت. "اما آن را در واقع ساخته شده از آن بدتر چرا که مردم فقط رفت پایین خیابان و شروع به شکستن را به کسب و کارهای دیگر." این شامل یک استارباکس, یک کره ای دلی یک نوار های ورزشی. کامینگز دیدم سه تا ماشین پلیس به آتش کشیدند. در مقابل یکی از آنها یک زن جوان به پوشیدن پوشش سر برگزار شد ثبت نام در بالاترین نقطهء کشتی که به عنوان خوانده شده "شما من رو کردن!!! برو به پلیس."

به عنوان شب شروع به رشد در اواخر کامینگز شنیده ام که مردم به سمت لنکس مرکز میدان در حدود بیست دقیقه در شمال پارک که caters به یک مجلل جمعیت. او وارد وجود دارد حدود نیمه شب با دوربین خود را. گرجستان فرماندار برایان کمپ به تازگی صادر شده و یک وضعیت اضطراری برای Fulton County و فعال برخی از پانصد دولت ملی Guardsmen "برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا." کامینگز تماشا به عنوان مردم شروع به محو کردن ساختمان های مجاور. "من می توانید ببینید ساکنان بالا," او گفت:. "و آنها فقط مانند نگاه وحشت زده. و من دیدن برخی از والدین با کودک خود را در دست خود. آنها نمی دانند که اگر ساختمان خود را میخوام رایت کردن. آنها نمی دانند که چه چیزی قراره اتفاق می افتد. مردم در زیر آنها پرتاب سطل زباله در ویندوز. میز و صندلی از رستوران پرتاب به خیابان. هرج و مرج کامل."

جورجیا بود و هنوز هم عکس گرفتن. او را دیدم یک مرد که می خواهم به ضرب گلوله کشته شده است در معده با لاستیک گلوله نوشتن بر روی زمین است. "نبود یک اعتراض دیگر" کامینگز گفت. "این مثل یک مبارزه بزرگ است. جهل. دیوانگی است." او به خانه بازگشت حدود پنج صبح بود. خواهر جوانتر او هنوز بیدار نگران او. "من هرگز دیده می شود این در آتلانتا" او به من گفت. "من حدس می زنم آن را مدت زمان طولانی در آینده با تاریخ ما در اینجا."

"آنچه من می بینم اتفاق می افتد در خیابان آتلانتا است آتلانتا" شهر شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در شب جمعه. "این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور این است که هرج و مرج است." در سال 1968 پس از کینگ ترور شد شورش در بسیاری از شهرستانها اما نه در آتلانتا که در آن او متولد و بزرگ شده—یک موضوع برای برخی از محلی غرور و افتخار است. "اگر شما عاشق این شهر این شهرستان است که تا به حال یک میراث از شهرداران و روسای پلیس که در آن بیش از پنجاه درصد از صاحبان کسب و کار در مترو آتلانتا در حال اقلیت صاحبان کسب و کار—اگر شما در مورد مراقبت از این شهر و سپس رفتن به خانه" کف ادامه داد: گفتن مردم که می خواستند تغییر به نشان می دهد تا در پای صندوقهای رای است." هوارد را تکان داد سفید شهر-عضو شورای که منطقه شامل لنکس مرکز میدان به من گفت این سخنان بودند "تور د نیرو" و اضافه کرد که کف "احتمالا رفت و سه پله تا V. P. نردبان." (شهردار گزارش شده است که در میان کسانی که جو بایدن است که با توجه به اضافه کردن به بلیط.)

او به دنبال داشت در این تریبون توسط دو شهر وطنی هیپ هاپ ستاره ها: Clifford هریس جونیور که انجام می دهد به عنوان T. I. و مایکل ارائه یک.k.یک. Killer Mike. "ما نمی توانیم این کار را در اینجا" هریس گفت. "این است mentality mag. این مقدس است—باید آن را محافظت می شود." رندر همچنین توصیه در برابر تخریب اموال. "این است که وظیفه خود را به سوزاندن خانه خود را برای خشم با دشمن" او گفت:.

"شهردار و بسیاری از این صداها شما شنوایی در تلویزیون ممتاز, سیاه, صدای," مییا بیلی یک هنرمند کارآفرین و فعال جامعه که به شهرستان نقل مکان کرد از North Carolina در نوزده-نود به من گفت بعد. "من از نه ممتاز و من قطع با بیشتر نمی ممتاز بنابراین من درک می کنم که ذهن دولت است." بیلی صاحب چندین کسب و کارهای محلی از جمله محبوب تو سالن مرکز شهر; او در بخشی تظاهرات در روز شنبه. "من شده است مورد ضرب و شتم توسط پلیس چندین بار" او گفت:. "چند بار. بنابراین من درک سرخوردگی جوانان. از آن گذشته صحبت کردن است." بیلی که سیاه و سفید است و مانند مایکل رندر چهل و پنج سال شاهد یک نسل فاصله است که یادآور قبلی اشاره کرد. (هریس است که سی و نه; کف پنجاه است.) "حزب پلنگ سیاه و سفید بودند جوان" بیلی گفت. "آنها انتقاد توسط نسل های قدیمی تر. این همان چیزی است. آنها قرار است برای ناراحت و جرقه تغییر به ما منجر شود! ما قرار است به حمایت از آنها حتی اگر ما را درک نمی کنند و ذهن خود دولت است." همانطور که برای تخریب اموال او فکر نمی کنم آن را به حال شده است به طور کامل تصادفی یا بدون هدف. "این کسب و کار لوکس ترین بخش," او گفت:. "آن را در ثروتمند بخشی از شهر است. بنابراین من موافق نیستم با این تصور در کنفرانس مطبوعاتی که در آتلانتا بود و سوخته شدن پایین. هیچ کس به سوزاندن خانه های خود را پایین."

زمانی که هاوارد را تکان داد و از خواب بیدار در شنبه او با بررسی تلفن خود را. "من در مورد خفه زمانی که من آن را دیدم" او گفت:. "آنها ضربه تمام مکان: CVS من هدف من Publix, خشک تمیز کننده همه آن را." که آن روز صبح او راه می رفت چند مایل در اطراف منطقه خود را آغاز می شود که حدود ده دقیقه در شمال مرکز شهر با ماشین; این شامل بسیاری از شهرستان ثروتمندترین محله ها و مراکز خرید که در آن سفید, کسب و کار و مشتریان غالب است. "من شگفت زده شد," تکان داد گفت: "از آنجا که این کلیپ را دیدم در اخبار عمدتا متمرکز شد بر آنچه که قرار بود در مرکز شهر که بهتر بود تصاویری—شما می دانید ماشین های پلیس در آتش است." او را دیدم چند دست چاپ نشانه های ضبط شده به پنجره شکسته—او نمی دانم اگر این پیام ها قرار داده شد قبل یا پس از آسیب انجام شده بود—که گفت: "Black Lives Matter: اقلیت متعلق به کسب و کار." "این شکسته قلب من," او گفت:.

بعد از آن روز تظاهرات از سر گرفته و هر دو در مرکز شهر و در فرماندار عمارت است که در واقع در یک محله در حدود پانزده دقیقه از لنکس مرکز میدان که در آن antebellum خانه احاطه شده توسط هکتار از چمن آراسته. Liliana بختیاری برجسته فعال که کار را برای والدین طراحی شده و اجرا برای دفتر شهرستان با حضور اعتراضی در فرمانداری عمارت هر دو به عنوان یک شرکت کننده و در درخواست از محلی سازمان به عنوان یک رابط به پلیس. "این بسیار روشن است که هر دو نقش لازم خواهد بود," او گفت:. سپر رئیس پلیس منتشر شده بود بیانیه ای در ستایش افسران "برای نشان دادن حرفه ای و خویشتن داری" و "اجازه می دهد معترضان به صدای خود را معتبر و نگرانی است." "ما بیمار" این بیانیه در رفت. "اما ما نمی خواهد اجازه می دهد این اعتراضات به محول به تخریب اموال و یا قرار دادن ایمنی و یا افسران ما در معرض خطر است."

اعضای گارد ملی ایستاده بود در خارج از فرماندار عمارت و تعدادی از سفید معترضان با تشکیل یک خط بین آنها و عمدتا سیاه و سفید ، "ما واقعا می خواهید به نگه داشتن آن را صلح آمیز" ژاک Kindy بیست و یک ساله فعال و از جان پترسون است که به آتلانتا نقل مکان کرد در سال گذشته به من گفت. "ما kneeled در خیابان برای یک بیت به عنوان آنها شروع اطراف ما" Kindy گفت. "آنها را نگه داشته و پشتوانه ما است." معترضان شعار می دادند "اجازه دهید من مردم!" "من نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح است." برخی از سنگ. در یک نقطه وجود دارد یک مسلمان نماز. حدود شش-سی و بختياري دیدم اصابت گلوله لاستیکی وقتی کسی پا به خیابان. یک زن بود در صورت و در دست او گفت:.

هشت یا نه ماشین پلیس وارد, بوکس معترضان در. "این کاملا آشکار شد آنها در مورد شروع به اشک کشتار با گاز," بختیاری گفت. "آنها گفت: بنابراین آنها به عنوان پوشش ، من به مردم گفت که به آنها نیاز به شروع به قرار دادن بر روی خود ماسک و عینک. من مطمئن هستم که مردم تا به حال به قید وثیقه شماره تلفن را بر روی بازوی خود را." معترضان آزاد کردن یک طرف خیابان; انتظار اشک کشتار با گاز اتفاق نمی افتد.

معترضان شروع به راه رفتن به ماشین خود را; این شهر اعلام حکومت نظامی از 9 p. m. "ما ماند نزدیک به یک دیگر" و بختياري گفت. "ما کاهش یافته و تعداد زیادی از مردم که آنها نیاز به رفتن به طوری که آنها به دام افتاده در خیابان ها پس از حکومت نظامی ضربه زیرا ما می دانستیم که آنها می خواهم دستگیر شود."

"نقطه من بود وجود دارد برای خود من خشم. هدف من این است که به یک بدن به مطمئن شوید که مردم از رنگ مجروح شدند و یا دور گرفته شده" و بختياري به من گفت. "اما خشم یک هدف. مردم آن را می دهد یک حس صدای که نمی دانید که چگونه برای دسترسی به خود را در دولت و یا شنیده می شود هر راه دیگر." به خشونت از تعطیلات آخر هفته او گفت: "این یک شکست در همه طرف. این یک شکست ما قانونی طرف. در این واقعیت است که آتلانتا یکی از بالاترین ساییدگی میزان وقتی که می آید به پلیس و آنها پایین پرداخت می شود. آن را نیز ما انجام نشده و به اندازه کافی خوب کار پرورش نسل بعدی ما شد." او همچنین فکر می کنید که انگیزه های کسانی که معترض نمی شد خلاصه تا به راحتی آن را تنها خشم در مورد مرگ جورج فلوید کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس و یا از Breonna تیلور کشته شده توسط پلیس در لوییویل و یا از Ahmaud Arbery, کشته در حالی که در حال تعقیب توسط دو مرد سفید در گرجستان است. "این پیچیده" و بختياري گفت: "و آن را از ایالتی به ایالت متفاوت است اما بسیاری از آنچه که ما شاهد آن هستیم کمی برای انجام با A. P. D. و بیشتر به انجام تنها با کلی عجز و خشم در همه چیز. مردم با در نظر گرفتن علل و احساسات را به دست خود و عمل کردن." بختیاری که ایرانی و آذری-آمریکایی افزود: "من هرگز نمی تواند احساس درد از یک فرد سیاه و سفید در جنوب. من نمی جورج فلوید. من نمی خواهید به مردم بگویید که چگونه آنها باید احساس و یا پاسخ. من همیشه برای رفتن به یک بدن است که وجود دارد برای کمک به سکوت اما به سعی کنید برای کمک به د-تشدید چیز بدون در نظر گرفتن دور کسی صدای." او در ادامه "انرژی نمی تواند نابود شود پس از آن خواهی آمد در راه های دیگر. مردم می خواهند قدرت. آنها عزادار. مردم احساس نمی مانند آنها در حال شنیده و یا پشتیبانی می کند . . . اگر ما کار نمی کند به سازنده شکل مردم سرخوردگی و غم و اندوه آن را به ادامه این راه است."

آن شب پشت در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک پلیس دوباره با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات. پلیس tased دو سیاه و دانشجویان بودند که در ماشین خود را; دو نفر از افسران فسخ روز یکشنبه و سه قرار داده بودند روی میز وظیفه پس از سخت توبیخ از سپر و پایین. کامینگز در این صحنه با دوربین خود را دوباره. "آنها به دام انداختن مردم در پارکینگ پس از حکومت نظامی" او گفت:. "من تو را دیدم پنج تیم اتومبیل را به یک پارکینگ و دستگیری همه در پارکینگ بنابراین ما در زمان خاموش. من نمی خواهم به تحریک آنها. من فقط فرار." در یکشنبه, ملی Guardsmen بودند مستقر در اطراف گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک; پلیس گشت به لنکس بازار. یکی دیگر از شصت و چهار نفر دستگیر آوردن آتلانتا در مجموع این آخر هفته به تقریبا سه صد. کامینگز آرزو او می توانست در آنجا ماند دیگر. "من برخی از تصاویر قدرتمند, گرچه," او گفت:. "پدر بزرگ افتخار خواهد بود."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب