آیا به قایق بادی نیاز دارید؟

قطعاً این تغییر بزرگ باعث شد که بسیاری از افراد به خرید چنین کالاهایی روی بیاورند اما با گذر زمان متوجه شدند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قطعاً این تغییر بزرگ باعث شد که بسیاری از افراد به خرید چنین کالاهایی روی بیاورند اما با گذر زمان متوجه شدند که بزرگ و سنگین وزن بودنشان باعث میشود که جابجا کردن آنها امری بسیار سخت باشد. این محصول در دو نوع ۳ و ۴ برای حمل سه نفر با تحمل وزن ۳۰۰ ویا ۴ نفر با تحمل وزنی ۴۰۰ کیلوگرم تعبیعه شده است. کف مورد استفاده در این قایق بادی از چهار قسمت تشکیل شده است : سه قسمت اصلی که نفرات روی آن تردد میکنند از جنس آلومینیوم و قسمت جلویی که برای گذاشتن توشه سفر است از جنس فایبرگلاس می باشد.این قسمت ها بصورت کشویی به هم متصل می شوند و توسط دو عدد گیره آلومینیومی بسیار محکم از دو طرف جانبی به هم قفل می شوند. در مقابل قایقهای بادی معمولی، قایقهای بادی حرفه ایی نیز طراحی شدهاند که قابلیت نصب موتور قایق را نیز برروی خود دارند، اینگونه قایقها از جمله قایقهای مناسب برای تفریح، گشت زنی و تردد هستند که تنها مردم عادی از آن ها استفاده نمیکنند و چه بسا گاردهای ساحلی نیز از برخی قایقها برای گشت زنی استفاده میکنند. توجه داشته باشید تمامی این قایقها در ظرفیتهای مختلف قابل خرید است.

به همین علت خرید و فروش این قایقها نیز کاهش یافت. تولیدکنندگان با بررسی علت این رخ داد متوجه شدند که خریداران به دنبال وسیلهای هستند که بتوانند بدون هیچ مشکلی آن را در سفر با خودهمراه کنند؛ از این رو به فکر تولید قایقهای بادی افتادند. کمپانی اینتکس با بررسی نیاز طرفداران چادر توانست محصولات مرغوبی را تولید کند. اکنون با نقطه خالی بر روی دیوار مقابل تاجر تعامل کنید و نشان شش ضلعی را درون آن قرار دهید. علاوه بر ظرفیت، جنس چادر مسافرتی برای طرفداران این محصول بسیار حائز اهمیت است. قایقهای ساخته شده برای دریا و اقیانوس از این حیث کاملاً متفاوتند؛ قایقهای مناسب دریا در ظاهر شباهت زیادی به محصولات مورد استفاده در سد دارند اما جهت کارایی بهتر لازم است به برخی نکات مانند استفاده با سرنشینان کمتر توجه کرد، برای مثال در صورت خریداری یک قایق ۵ نفره بهتر است برای امنیت بیشتر در دریا به صورت چهار نفره از آن استفاده نمود. خرید همیشه چالشهایی را به دنبال دارد از جمله این چالشها که در واقع اولین و مهمترین آن محسوب میشود و پرسش و خواسته هر خریداری است این است: چه برندی بهترین کالا را ارائه میکند؟ یک ماهی بزرگ وجود دارد که دقیقاً در جلوی اسکله شنا میکند.

بالون یک شی انعطافپذیر با قابلیت پر شدن هوا و همچنین گازهایی مانند هلیوم، هیدروژن، اکسید نیتروژن یا اکسیژن است. به همین علت پی وی سیهایی که در آنها به کار میروند دارای خاصیت پلاستیکی میباشند و در برابر فشار آب و احتمال پاره شدن استحکام کافی را دارند. در کنار تمامی این مزیتها یکی از عیوب بزرگی که خریداران را به فکر را میدارد قابلیت پنچر شدن محصولات بادی است. همانطور که اشاره کردیم کمپانی اورجینال اینتکس تمامی محصولات خود را با نظارت کامل روانه بازار میکند. قایق بادی مخصوص دریا اینتکستنها مرکزی هست که تمامی محصولات بادی خود را با کارت کتبی ارائه مینماید قایق بادی سیهاک سه نفره برند اینتکس اصل و اورجینال تمامی محصولات به شرط اصل بودن فاکتور میشود تجهیزات همراه قایق دو عدد پارو دسته آلومینیومی. چرا که اگر این وسیله سنگین باشد قابلیت حمل ندارد و نمیتوان آن را در مسافرتهای طولانی با خود همراه کرد.

به جهت پارو زنی راحت دو صندلی در قایق تعبیه شده و با جنس بدنه PVD انعطاف خوبی را دارا میباشد. جنس بدنه این مدل از قایق ها از pvc سه لایه است که هر سه مدل آنها دارای کف باد شونده هستند و سه جای باد مختلف در آنها تعبیه شده که ایمنی و امنیت آن را بیشتر میکنند، به دلیل رعایت همین مسائل ایمنی دارای استاندارد های بروز و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشد، مدل یک و دو نفره این قایق بادی بدون صندلی میباشد ولی در مدل 3 و 4 نفره این قایق دو صندلی بادی وجود دارد. بدلیل داشتن دریچه های بادی مجزا این محصول دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا است، دارای دو جای پارویی ثابت، یک جفت پاروی پلاستیکی که از دو قسمت دسته و نوک پارو میباشد، پمپ باد دستی کوچک، یک طناب دور تا دوری و یک برچسب تعمیرات قایق بادی تشکیل میشوند.موارد استفاده از این قایق ها بیشتر در ابهای آرام مثل استخر ها و برای سنین نوجوان پیشنهاد میشود. هر چند کمپانی اینتکس همواره در تلاش بوده تا بدنه کالاهایی که تولید میکند را استحکام بخشد اما همچنان این عیب در محصولات بادی دیده خواهد شد. Th is ​post has ᠎been c re ated with GSA Con te​nt Gener at᠎or Dem​ov ersi on !

آخرین مطالب