طرد مغلوب ساختن پیشی جستن به Anticanon

ایده های رئیس جمهور رفتار لازم نیست سابقه-تنظیم ، معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی Tallying تا فهرستی ط

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی

Tallying تا فهرستی طولانی از قانون اساسی مضرات انجام شده توسط برگ برنده دولت فوق العاده استقرار نیروهای گارد ملی و دیگر ماموران فدرال را مختل تظاهرات در واشنگتن دی سی در اوایل این ماه آن سخت است و نه شامل ترس است که این رئیس جمهور را تعیین کرده است و در عین حال یکی دیگر از سنت است که می تواند پیچ و تاب طبیعت ریاست جمهوری آمریکا. پس از همه روسای جمهور گذشته انجام داده اند بدون شک اشکال در راه ریاست جمهوری اجرا می شود و امروز هر دو در تنظیم هنجارهای روز به روز عملیات در داخل قوه مجریه و در شکل دادن به چه عمومی چه می داند رفتار شمارش به عنوان "ریاست جمهوری." در واقع دیوان عالی کشور اشاره کرده است بیش از یک بار که تفسیر کلمات قدرت اجرایی در ماده دوم قانون اساسی بدون به رسمیت شناختن "براق که زندگی نوشته شده بر آنها" اشتباه خواهد بود. آنچه رئیس جمهور می تواند تغییر راه مردم و مقامات دولتی به طور یکسان درک چه اساسی مجوز. آیا حوادث اخیر در میدان لافایت در حال حاضر تعداد به عنوان بخشی از کانن ریاست جمهوری سابقه ؟

خبر خوب این مانند آن است که تهمت اقدامات نیاز نیست لزوما هر گونه اثر است. از رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت اجرایی به منظور هدف قرار دادن ژاپنی با آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم به رئیس جمهور ریچارد نیکسون تصمیم به آتش ویژه واترگیت مشاور وجود دارد چیزی است که ما ممکن است تماس بگیرید اجرایی-شعبه "anticanon" از انواع—انجام است که آمده بود تا به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان غیر قابل قبول در شخصیت آن را تولید کرده است هر مشترک precedential اثر است. هیچ دادگاه متکی بر آن را به عنوان شواهدی از قانون اساسی به معنی. و نه رئیس جمهور و نه مردم آن را می بیند به عنوان متعلق به تعریف هنجارهای ریاست جمهوری رفتار صرفه جویی شاید به عنوان بخشی از یک مطالعه موردی نشان میدهد که چگونه رئیس جمهور آمریکا باید رفتار کنند.

پس چگونه برخی از ریاست جمهوری انجام تبدیل شدن به بخشی از anticanon یا بیشتر به ارائه نقطه چگونه ممکن است آمریکایی ها امروز کمک به اطمینان حاصل شود که این حمله در لافایت میدان می آید برای پیوستن به آن ، همانطور که معلوم است بر خلاف تصمیمات دیوان عالی کشور ریاست جمهوری سابقه کمتر است و متولد از ساخته شده است—و یا unmade به عنوان anticanon را نشان می دهد. و وجود دارد بیش از یک راه برای خراب کردن آن. قانونی و رسمی رد به عنوان مثال مورد نیاز نمی باشد. رئیس جمهور روزولت, ژاپنی, آمریکایی محرومیت منظور استقبال شد در آن زمان با گسترده مردمی حمایت کنگره انفعال و در واقع رسمی تایید توسط دیوان عالی کشور است. نزدیک به 30 سال قبل تصویب شده در کنگره تصویب یک قانون با هدف جلوگیری از آینده نظامی بازداشت آمریکایی ها در شرایط مشابه و نزدیک به 40 قبل از مدنی-فعال حقوق فرد Korematsu شخصا دیدم رکورد خود را پاک و بیش از 70 قبل از دیوان عالی کشور به طور رسمی رد آن تصمیم اولیه (در سال 2018). اما آیا اندازه گیری شده توسط مقامات دولتی و علمای' منفی مراجع و یا توسط این نسل از دانش آموزان آمریکایی اختصاص یافته به خواندن وداع Manzanarنژاد-بر اساس توقیف به حال به وضوح وارد اجرایی-شعبه anticanon طولانی قبل از آن.

به صورت خاص انجام که منجر به مجازات نیز لازم نیست. دولت نیکسون را استادانه درست شده تلاش برای نگه داشتن راز از کنگره آن هوایی-بمباران در کامبوج—از جمله جعل سوابق نظامی—موضوع شدید قانون اساسی انتقاد زمانی که آن را در نهایت به نور آمد. اما کمیته قضایی مجلس سعی کردم و شکست خورده شامل درجه مبارزات انتخاباتی میان مقالات از اعلام جرم علیه نیکسون. به جای کنگره تصویب یک قانون جدید بیش از رئيس جمهور را وتو ساخت روشن است که رئیس جمهور بودند ملزم به ارائه گزارش به کنگره تمام تعهدات نیروهای آمریکایی در خارج از کشور.

فقط بیش از یک دهه بعد دولت ریگان اقدام مشابه نام تجاری از سیاست خارجی پنهان تجارت اسلحه برای گروگان ها و هدایت منابع مالی به یک نظامی سرمایه گذاری در نیکاراگوئه. این زمان حاصل شده باعث رسوایی تحقیقات جذاب و تمام شاخه های دولت است. ویژه مشاور را بررسی تولید بیش از یک دوجین جنایی کیفرخواست; کنگره در نهایت با تصویب قانون است که بیشتر گسترش گزارش مورد نیاز خود; و در غیر این صورت رئيس جمهور محبوب شاهد افت ثبت در تصویب. به طور قابل توجهی رئیس جمهور ریگان نمی استناد نیکسون کامبوج سابقه در دفاع از خود. او اعلام کرد که ایجاد خود را بررسی کمیسیون و بعد از آن عذرخواهی کرد. این Nixon خدمه بوده است در امان مستقیم, مجازات برای کامبوج. اما ریاست جمهوری عمل پنهان نظامی خارجی سرمایه گذاری از کنگره تبدیل شده بود anticanonical با این وجود.

پس چه relegates چیزی به anticanon? مهم ترین عامل این است که متعدد و متنوع بازیگران در دولت و جامعه علنا اعتراض به اصل عمل. کنگره می تواند اقدام انضباطی در زمان واقعی اما معمولا enacts خلاف قانون است ، هر دو طرف آمده به نفع نامزد برای اجرایی-شعبه موقعیت که در محکوم کردن عمل—و سنا تایید کمیته بر روی آن اصرار دارند. به عنوان مهم نهادهای مسئول آموزش های حرفه ای و آموزش و پرورش عمومی و رهبران که شکل محبوب گفتمان حمایت و تقویت رسمی محکومیت. طولانی قبل از آنها پیدا کردن خود را در کابینه موقعیت به دنبال مشاوره از مشاور دولت, دولت مقامات نادرستی رفتار عمل در نشانه های فرهنگی است که هنوز تعریف زندگی مدنی و برای تعدادی زیادی از آمریکایی ها است.

چرا که ریاست جمهوری عمل اشکال درک عمومی از ریاست جمهوری در داخل و خارج از قوه مجریه موثر ترین مسیر به anticanonical وضعیت است که شمارش در برخی از ضربه قاطع توسط یک موسسه معتبر در یک بار, اما یکی که با هدف تعامل با طیف گسترده ای از مکان و نهادی صدای در طول زمان است. نیکسون تلاش برای اخلال در تحقیق و تفحص به خود فساد با داشتن واترگیت مشاور آرچیبالد Cox اخراج توسط وکیل ژنرال رابرت بورک هرگز برگزار خلاف قانون اساسی توسط هر دادگاه. (Bork خود بود و بعد از آن نامزد به دیوان عالی کشور.) هنوز anticanonical وضعیت که رفتار ثابت شده است قابل ملاحظه ای پایدار حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده ریاست جمهوری است. مدتها قبل از دولت آخرین خجالت اطراف خود را خنثی تلاش برای جایگزین آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک با بیشتر مدیون جانشین مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کاخ سفید مشاور دونالد McGahn در معرض خطر خود را در مقاومت در برابر تهمت خواسته های به حذف مشاوران مستقل رابرت مولر. McGahn مقاومت نه به این دلیل که دادگاه برگزار شده بود از جمله حذف غیرقانونی بلکه از آنجا که به عنوان McGahn بعد آن را به محققان او نمی خواهید به مانند "شنبه شب قتل عام Bork."

به همین دلیل آمریکایی ها باید به استقبال و تقویت غلیان احساسات تاسف و انتقاد از بازنشسته و حتی فعال وظیفه رهبران نظامی پس از لافایت مربع افتضاح بسیاری از عموم مجددا بر تعهد خود را به نگه داشتن ارتش از سیاست های حزبی با نوشتن برخی از فصاحت در مورد ماهیت نظامی سوگند به دفاع از قانون اساسی و نه رئیس جمهور. به همان اندازه مهم است که کنگره برای موفقیت در تلاش خود را برای جلوگیری از پنتاگون با استفاده از بودجه و پرسنل علیه معترضان مسالمت آمیز در آینده است. و از آن ضروری خواهد بود به اصرار دارند که آینده وزارت دفاع نامزد نظرات خود را در این حوادث روشن است که در آینده اجرایی-شعبه مقامات در سراسر هیئت مدیره گرا به کار خود را نه فقط با جلسات اخلاق و طبقه بندی قوانین اما با قانون اساسی سواد کافی برای درک چگونگی ریاست جمهوری قرار است به تابع در زمان از ناآرامی.

نگرانی در مورد به طور بالقوه سابقه-تنظیم عواقب ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری قابل فهم است و کاملا درست است. اما با فرض سابقه در حال حاضر و یا در حال انتظار برای یک نهادی راه حل اشتباه است. بالاتر از همه, از جمله انتظارات خطر موثر absolving کنگره دادگاه و مردم آمریکا از یک مسئولیت است که به زودی بیشتر آنها از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن