باراک اوباما هنوز آماده نیست به گام در

سیاست رئيس جمهور سابق هنوز هم می بیند نقش خود را به عنوان متحد این حزب پس از رای دهندگان انتخاب یک نامزد.

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398
گتی / اطلس

باراک اوباما رو دقیقا آنچه که او می خواست از مقدماتی حزب دموکرات—و نه فقط به دلیل جو بایدن ناگهان کشیده جلوتر است. حزب او موفق به شروع به مرتب کردن آن سال ظرف غذا بدون او.

اما اوباما هنوز هم نمی خواهید به صحبت کردن. او نمی خواهد فشار ساندرز از نژاد هر چند سناتور ورمونت اذعان روز چهارشنبه "من کوچکترین شکی نیست که وجود دارد این است که فشار زیادی بر رئیس جمهور اوباما به گام و حمایت جو بایدن." او نه رد کرد که او ممکن است در نهایت مبارزه برای ساندرز به جای فکر در مورد او می خواهم. اما آن را برای همه روشن در اطراف رئیس جمهور سابق چقدر راحت تر از او خواهد بود این مورد برای بایدن که او تا حد زیادی موافق با سیاست و او واقعا فکر می کند به عنوان یک برادر.

اوباما می داند که بالا دموکرات بودند fantasizing در مورد او پله در ماه قبل از میانه رو تا به حال coalesced در اطراف بایدن. او و مردم در اطراف او شنیده شکایات در هر روز است. او می داند که بسیاری فکر می کنم او بیش از حد محتاط و overcorrecting برای ظاهر nudging اولیه رای دهندگان به سوی هیلاری کلینتون در اجرا تا سال 2016 انتخابات. گاهی اوقات دوستان و مشاوران به او گفت مهربان تر از نسخه ای از آنچه اغلب گفته پشت سر خود را: که وجود دارد بیش از حد در معرض خطر برای او به نگرانی در مورد احترام به روند حفاظت از میراث خود را. پاسخ او هنوز هیچ—دقیقا او استدلال می کند چرا که وجود دارد این است که خیلی در خطر است و او می توانید ببینید چه افتضاحی حزب است و آن را به خوبی می تواند بدتر.

"این یک موضوع احتیاط. در آن طول می کشد خیلی بیشتر قدرت به مقاومت در برابر وسوسه به درگیر شدن در اوایل نسبت به فقط جهش چرا که دیگران می گویند شما باید" والری جارت اوباما در نزدیک ترین مشاور به من گفت که بعد از ظهر دوشنبه. "از آنجا که از ماهیت کمپین آن خواهید بود برای او مهم است و به عنوان دولتمرد ارشد قادر به متحد کردن حزب در برابر چالش واقعی است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن."

تقریبا هر حزب دموکرات که حمایت نمی ساندرز پناه نوعی از ما را نجات دهد, باراک , فانتزی, بیش از چند ماه گذشته. من شنیدم نسخه های قدیمی است که طیف وسیعی از رئیس جمهور سابق با صدور یک تایید به انجام مصاحبه ای هشدار دهنده به طور خاص در برابر دعوت به برگزاری جلسه پس از نوادا قفقاز با چاک شومر و نانسی پلوسی و نمایندگان هر یک از این مبارزات به شکل که باید ترک به منظور تحکیم مخالفت Sanders.

"بسیاری از مردم من می دانم که احساس می کنید مانند این روند شده است مقطر به bumbling در اطراف در تاریکی و آن را احساس به عنوان اگر تنها کسی است که می داند که در آن سوئیچ نور است باراک اوباما" مارک آدلمن مشاور رسانه ای که کار کرده و جان ادواردز Sherrod قهوه ای و هری رید گفت: من در روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه که درست شد بسیار بزرگتر و نگرانی بودند بسیار بیشتر است.

اما این اوباما است که همیشه راحت تر نیست انجام کاری از او در حال انجام چیزی. او و تیم او متقاعد شده بودند که هرگز از حد او می تواند انجام داده اند که احتمال تایید backfiring بودند بیش از حد بزرگ با وجود مسائل با Sanders.

اگر دموکراتیک اولیه مسابقه هل برای ماه, اوباما نمی خواهد بود که به آن پایان. اگر یک رقابت کنوانسیون بافندگی او نخواهد بود به آن را متوقف کند. او را هنگامی که نامزدی مستقر است—که آیا در چند هفته آینده یا در پایان مقدماتی و یا حتی اگر آن را در وسط شب در ماه ژوئیه پس از انتخابات دوم در این کنوانسیون در میلواکی است. نه قبل از.

اگر بایدن می کشد خاموش این باز گشت اوباما و مشاوران او معتقدند او خواهد بود که vouches برای بایدن را مترقی اعتبار به چپ—با وجود چقدر هسته ساندرز هواداران باید انتقاد خود را در انتخابات ریاست جمهوری. اگر ساندرز است که نامزد آنها فکر می کنم اوباما خواهد بود که می توانید تلاش برای مشروعیت بخشیدن به او را برای این مرکز و دیگر مشکوک دموکرات.

زمین برای ساندرز نمی خواهد, اما, شامل آغوش دموکراتیک سوسیالیسم و یا وانمود کنند که آنها دوستان نزدیک. اوباما و مشاوران او تصور یک زمین در امتداد خطوط از "شما ممکن است با آن موافق نیست همه مواضع خود را اما او با احترام به حکومت قانون" با توجه به کسی که در صحبت با او. او می خواهم مقابل ساندرز ارزش با مغلوب ساختن پیشی جستن و بحث در مورد چگونه به عنوان رئیس جمهور ساندرز می شود: "یک دولت است که مردم می توانند باور و افتخار."

جوش و جو بایدن نمی را به عنوان مقدار ظرافت. کسی که صحبت با اوباما پیش بینی مشابه استدلال در مورد وجودی نیاز به خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن و دوباره هنجارهای اما محور شخصیت. اوباما را "لازمه [او] را انتخاب کرد [بایدن] به معاونت در وهله اول, و چگونه خود را بیش از هشت سال در دفتر او شد و حتی بیشتر اعتماد به نفس است که او می خواهم برجسته رئیس جمهور."

"او آن را متناسب با هر كه در آن است" جارت گفت. او افزود که اوباما شده است احساس خشنودی برای دیدن تقریبا هر نامزد استناد او در طول چند ماه گذشته. "این امر می تواند سیاسی قصور به انجام," او گفت:, و اشاره کرد که این صحبت می کند به چه مقدار پتانسیل او را به جناح حزب با هم. (حتی ساندرز قرار دادن یک آگهی در صبح روز چهارشنبه در تلاش برای قرار دادن خود در افغانستان است.)

اوباما سکوت کرده است نا امید بسیاری از بایدن حامیان. بعضی از آنها به من گفت که در حالی که آنها می توانند درک کنند تصمیم خود را به طور کامل حمایت خود را نامزد او باید حداقل انجام یک کمی بافر در مورد اوکراین: او باید توضیح داد که معاون سابق رییس جمهور انجام شد سیاست دولت نه کمک به پسرش شکارچی زمانی که او در تلاش برای به دست آوردن یک دولت دادستان وجود دارد از کار اخراج شدند.

بنابراین بایدن هواداران هیجان زده بودند که اوباما به نام بایدن در شنبه شب به او تبریک می گویم در کارولینای جنوبی برنده شوید. (ساندرز نیست مشابه تماس بگیرید و پس از او به دست آورد نیوهمپشایر یا نوادا است.) این بار دوم اوباما و بایدن صحبت کرد در هفته گذشته—بایدن به نام به حال اوباما سه شنبه گذشته به بحث از طریق ایده های پیش از چارلستون بحث است. اما بایدن انتخاباتی است رفتن به دریافت تایید است که آن را به امید. دستیاران خود را به این امید که اخیر تاییدیه از اوباما سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس و رئیس ستاد دنیس مک دونا گرفته خواهد شد به عنوان نشانه ای از رئیس جمهور سابق تفکر.

در همین حال اوباما هنوز در تلاش برای پایان کتاب خود که در حال حاضر حدود یک سال در پشت برنامه. او حفر بر روی پروژه هایی مانند زمین بالاتر محصولات شرکت او و همسرش میشل آغاز شده و با Netflix بکشد که اولین فیلم برنده اسکار بهترین فیلم مستند در ماه گذشته. و او را از لیست کتاب های مورد علاقه خود را و تلویزیون را نشان می دهد از سال 2019 و خسته کننده و کسانی که امیدوار بودند او صحبت می کنند تا به جای مورد سوء استفاده از قدرت در دفتر بیضی یا کودکان مهاجر در قفس قفل شده است.

اوباما را نگه می دارد صحبت کردن در مورد چگونه دموکرات ها نیاز به حرکت گذشته و چه رای دهندگان باید در انتخاب رهبران خود را به جای راه دیگری در اطراف. او muses در مورد خود ضد استقرار پیروزی در سال 2008 و چگونه او می خواهم هرگز بود که در آن او در حال حاضر اگر کسی تا به حال سعی کردم به او را متوقف کند ،

"اگر شما محصول یک فرآیند بود که غریزه خود است که نمی شود صدای بالا در از" دیوید اکسلراد اوباما سابق استراتژیست به من گفت. به کسانی که گله که اوباما دست کم گرفته چقدر نفوذ او هنوز هم می تواند داشته باشد اکسلراد گفت که اگر چه او موافق قدیمی خود را رئیس می تواند یک چلپ چلوپ او سوال که آیا تایید تعیین کننده خواهد بود. "وجود دارد یک مقدار عادلانه از wringing دست و دندان-gnashing و ترس است که به برخی از درجه است بومی به حزب دموکرات—و برخی از آن است که در مورد جنبه های منفی مختلف از همه گزینه—اما من مطمئن هستم که کسی فراگیر در از در بالا در این نقطه را فراهم می کند که مقدار وضوح. آن می تواند فقط به عنوان به راحتی تقسیم حزب به عنوان متحد کردن آن است."

"وجود دارد یک تفاوت بین [که] با احتیاط و احترام از روند" اکسلراد گفت. "من خواندن این است که او را محترمانه از روند و فکر نمی کند که این نقش خود را به سعی کنید به upend روند."

اوباما فکر می کند ساندرز می تواند از دست دادن. اما او فکر می کردم همه دموکرات ها می تواند از دست دادن.

"از نظر او این است که برای رفتن به یک سخت انتخابات مهم نیست که دموکرات است و این که هر یک از نامزدها می تواند و باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن" کسی که صحبت با او در مورد برنامه های خود را به من گفت. "اما با توجه به اقتصاد پررونق است که رئیس جمهور اوباما ساخته شده است قدرت تصدی و 1 میلیارد دلار سر شروع به تهمت و مبارزات این آسان نخواهد بود."

قبل از دموکرات ها می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, اگر چه آنها را مجبور به انتخاب بین بایدن و ساندرز—شکل و خارج چگونه برای متحد کردن پشت که می آید جلو. و برخی از استراتژیست های حزب در حال حاضر قبول است که اوباما می تواند با کمک یکی از آن وظایف ،

"سخنرانی خود در کنوانسیون این است برای رفتن به یکی از مهم ترین لحظات در تاریخ حزب دموکرات می گوید:" Addisu Demissie یک استراتژیست دموکرات که کار را برای هیلاری کلینتون در سال 2016 شد و Cory Booker را مدیر کمپین برای این مسابقه است. "اگر او می کند هر چیزی قبل از آن نشان می دهد دست خود را, آن را می سازد آن را سخت تر برای ما به ارمغان بیاورد با هم."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب