میله ها آسان است. مدارس دشوار است.

Coronavirus: COVID-19 آمریکایی ها متوجه راه سخت است که آموزش و پرورش ضروری است زیرساخت ها است. بدو S

توسط NEWS-SINGLE در 16 تیر 1399
بدو Schackow / عکس داد / گتی

اگر جامعه آمریکا در حال رفتن به یک خطر عمده در نام از بازگشایی در حالت ایده آل باید آن را برای فرستادن کودکان به مدرسه است. این مسئله شخصی است برای من. من سه تا از بچه ها یک در و دو در محلی عمومی دبیرستان. این شرکت اوایل ماه جولای و ما هنوز هیچ ایده یا چگونه آنها را به بازگشت به کلاس که معمولا می رزومه فقط هفته از هم اکنون. من کودکان را در تابستان غیر فعال شده. آنها هیچ شغل و نه مقدار تابستان برنامه نویسی به نگه داشتن آنها را مشغول. من سعی می کنم خودم را متقاعد کند که آنها نمی گم زیاد است. با سلام من در '80s در, من فکر می کنم و همه ما در طول تابستان بود اویختن در ساحل. ترین روز من آن را به حدود 10 صبح قبل از اینکه من از خواب بیدار شدن آنها.

من خوش شانس هستم که حداقل در مقایسه با کار پدر و مادر که بچه های جوان تر به نوجوانان عمدتا مقابله و لازم نیست من یا من می خواهم به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. ما تنش به عنوان یک خانواده هستند و تنها کسانی که از ناراحتی و ما هنوز هم پیدا کردن وضعیت فعلی ما غیر قابل تحمل. پدر و مادر که هیچ کنترل بیش از خود برنامه کار به مراتب بدتر به عنوان کودکان برای آنها نامحدود غیبت از کلاس درس دارای بسیاری از خطرات—روان-سلامت عاطفی و خطرات طولانی مدت انزوای بیشتر احتمال سوء استفاده و غفلت رفتن غیر قابل تشخیص اینترنت-دسترسی به نابرابری است که به نوبه خود برخی از آسیب پذیر ترین دانش آموزان به مجازی اتفاق می افته.

در هفته گذشته یا بیشتر بیشتر و بیشتر آمریکایی ها ناگهان به یاد پاییز که می آید پس از تابستان است. سرفصل های اخیر را نشانه رفته تمسخر بر ارزش های جامعه ای که به ظاهر اولویت inessential کسب و کار بیش از مدارس. "ما باید تمرکز خود را بر باز شدن مدارس نه میله" نیویورک تایمز اعلام کرد. "بستن میله های زندان. بازگشایی مدارس" یک قطعه در Vox التماس. هشتگ #schoolsbeforebars روند.

بازگشایی میله داخل سالن—فضاهای بسته که در آن با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن آنها دشوار است—به وضوح اشتباه است. در عین حال حدود صفر مقامات دولتی بر این باورند که اجازه بزرگسالان نوشیدنی مهم تر از آموزش کودکان و نوجوانان و هر مفهوم است که بازگشایی میله و بازگشایی مدارس تقریبا معادل وظایف بد طلب بخشایش عظیم موانع به دومی. از دولت دیدگاه تنها چیزی که میله نیاز است که اجازه بازگشایی شده است. هنگامی که آنها آن را دریافت صاحبان و کارکنان می تواند بازگشت به کار و پول شروع می شود جریان.

مدارس نیست باید ساده و روشن و خاموش سوئیچ. به بازگشایی مدارس نمی خواهد فقط یک مقدار زیادی از پول. کلاس درس طرح بندی ساختمان, سیاست های برنامه فعالیت های فوق برنامه معلم و کارکنان تکالیف و حتی دوره های آموزشی باید با تمام توان برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است. ذینفعان از جمله معلمان اتحادیه ترس پدر و مادر و کالج ها و دانشگاه ها است که روزی ثبت نام بخشی از 50 میلیون دانش آموز در کشور عمومی K–12 مدرسه—همه باید منافع برخی به راحتی اجتناب شود و یا نادیده گرفته شده توسط یک فرماندار. اختصاص یک جوان سالم دبیرستان ریاضی, معلم جایگزین برای درجه دوم خواندن با شرایط بهداشتی مزمن و یا دعوت بیکار فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر به ثبت نام در آموزش دستیاران—ممکن است صدای آسان بر روی کاغذ و در واقع این مقررات به منظور اطمینان حاصل شود که بزرگسالان در کلاس های درس مناسب آموزش دیده و مورد تایید شده برای کار با کودکان نیز مربوط به ساخت سریع پرسنل حرکت در یک بحران. بدون جهت روشن و حمایت مالی قابل توجهی از دولت و یا سازمان های فدرال ساده ترین دوره برای مدیران مدرسه است که می گویند هیچ چیز نیست. با توجه به بررسی در اواسط ماه ژوئن 94 درصد از K–12 superintendents نیست آماده است تا اعلام کند که چگونه خود را در مدارس را بازگشایی شده است.

دو چیز نیاز به اتفاق می افتد دانش آموزان می توانند قبل از رفتن به مدرسه آمریکایی ها و انتخاب نمایندگان خود باید آگاهانه تصمیم بگیرید که نیازهای کودکان در حال پذیرش ارزش اضافی خطر است. دوم متحده و جوامع باید متعهد پول و تلاش لازم برای اختراع دوباره آموزش و پرورش تحت تغییر شرایط است. حتی در کشورهای که در آن صورت تعداد روز انجام آنچه حق برای کودکان نیاز به یک عظیم مدنی بسیج.

مشکل این نیست که سیاست سازان—بسیاری از آنها پدر و مادر بیش از حد—نمی دانم چه خانواده ها در حال رفتن را از طریق. این است که اساسا راه مقامات دولتی فکر کردن در مورد عواقب ناشی از این بحران ناقص بود. در اوایل بیماری همه گیر مقامات بازدید از بسته شدن مدارس به عنوان ضروری برای جلوگیری از گسترش یک بیماری کشنده جدید. دولت فدرال و ایالت ها هیچ شرکت قصد دارد برای راه اندازی مجدد مدرسه در ماه آگوست و سپتامبر از آنجا که آنها تا به حال هیچ گونه قصد دارد در ماه های فوریه و مارس; مقامات دولتی به سادگی نمی طبقه بندی آموزش و پرورش به عنوان مهم فرم زیرساخت ها نیاز به حمایت دارند.

وزارت امنیت داخلی شناسایی 16 زیرساخت های بخش به عنوان "بنابراین حیاتی برای ایالات متحده که خود را نا توانی و یا تخریب می توانست اثر ناتوان کننده بر امنیت ملی, اقتصادی, امنیت, ملی بهداشت عمومی و یا ایمنی است." این بخش شامل کشاورزی, مخابرات, برق, خدمات مالی, مراقبت های بهداشتی, سیستم های حمل و نقل و آب و حتی سدها. لیست رسمی راهنماهای چگونه محلی و ایالتی و فدرال میهن-کارشناسان امنیتی خود را صرف زمان و منابع است. برای هر یک از بخش عمده ای آژانس فدرال مسئول تعیین بهترین راه برای جلوگیری از توابع ضروری از آسیب و پشتیبانی از بازیابی آنها در صورت لزوم. (از آب آبشار در آژانس حفاظت از محیط زیست برای مثال خدمات مالی و تحت وزارت خزانه داری.)

بارها در این لیست نیستند ضروری بخش است. اما نه در مدارس. طولانی عدم اطمینان در مورد اینکه آیا فرد در آموزش و پرورش را از سر نمی, نتیجه تخلفات اما مطلق nonfeasance.

چهار ماه از اقامت در خانه سفارشات ثابت کرده است که اگر مدارس در دسترس نیست یک شهر نمی تواند کار یک جامعه نمی تواند عملکرد یک ملت نمی تواند حفاظت از خود است. که دولت فدرال تلقی مدارس بالقوه تهدید سلامت تعطیل شود در طول یک بیماری همه گیر -- اما نه ضروری خدمات—ممکن است منعکس کننده دیدگاه آمریکا از آموزش و پرورش به عنوان یک دولت محلی و مهم است. بیشتر احتمال حذف نشان دهنده فقدان تخیل. در ماه مارس چند گیراندم که خاموش کردن اقدامات را در این مدت طولانی و تقریبا همه فرض بر این است که دولت ایالات متحده به طور خاص می خواهم به صرف زمان به مراتب عاقلانه تر.

در حالی که آمریکایی ها تعطیل کسب و کار خود را به نام مسطح منحنی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازمی گردد متحده در برابر یکدیگر و ضرب تا مخالفت با بهداشت عمومی ارشاد. او تا به حال انجام کار خود را به درستی فرمانداران که صرف مارس و آوریل در تلاش برای بیشتر توپ زدن یک دیگر به صورت ماسک و هواکش می تواند اختصاص داده شده انرژی بیشتری به آموزش و پرورش است. تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن التماس هواداران خود را به پوشیدن ماسک و بیمار مورد شمارش به خوبی ممکن است حذف سراسر کشور است. به جای به عنوان بسیاری از ایالات تجربه شکوفایی ویروس برنامه ای برای بازسازی نظام آموزش و پرورش—فکر تغییرات بزرگی را که معمولا سال ها برای پیاده سازی—فقط در حال حاضر نوشته شده است.

در کار من در امنیت و مدیریت بحران, من توصیه کرده اند که تعدادی از سازمان های دولتی و خصوصی در مورد چگونه به حرکت رو به جلو در طول یک بیماری همه گیر. من در حال حاضر بخشی از یک تیم مشاوره مشاوره ایالت ماساچوست که در آن من زندگی می کنند به طور خاص در آن مدرسه هنگام ورود دوباره برنامه. به عنوان فرزندان من در روز پس از روز ها و خاطرات خود از سال های اخیر خود را در کلاس های حضوری رشد hazier و hazier من از جان گذشته برای دولت به بازگشایی مدارس و امید آن می شود جزئیات مناسب. ماساچوست به نظر می رسد که اب و هوای یکی از این کشور را بدترین شیوع منطقی هست; عفونت نرخ کاهش یافته است به نقطه ای که با پروتکل های در محل برای محافظت از کودکان, معلمان و کارکنان—دانش آموزان ممکن است قادر به بازگشت به حداقل برخی از کلاس های عادی. آسیب آنها از ماندن در خانه بسیار زیاد است. من قبول خطر اضافی برای خوب من سه تا از نوجوانان و کودکان کمتر از آنها بهره مند خواهد بود و حتی بیشتر از بودن در مدرسه است.

این تصور که مدارس نمی تواند باز دوباره به دانش آموزان تا زمانی که یک واکسن می رسد نباید هدایت اخلاقی استاندارد است. این واکسن ممکن است هرگز می آیند و بسیاری از کشورهای دیگر که خود را به کار گرفته شیوع به مراتب موفق تر از آمریکا نشان می دهد آمریکایی ها چه باید بکنید و چه نکنید زمانی که بازگشایی مدارس. آمریکایی ها باید یاد بگیرند که برای مدیریت در اطراف این ویروس به کاهش پتانسیل خود را برای گسترش یافته است. سقوط نیست دور و سیستم مدرسه در سراسر کشور نیاز را برای زمان از دست رفته. یک نوار نیازی ناگهانی از حمایت عمومی برای بازگشایی, اما مدارس قطعا انجام دهید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن