بیس بال در نظر گسترش حذفی زمینه, منبع, می گوید

به عنوان آن به نظر می رسد به گسترش مخاطبان لیگ اصلی بیس بال است و با توجه به نه تنها گسترش برگشتی از ابتدای سا

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398

به عنوان آن به نظر می رسد به گسترش مخاطبان لیگ اصلی بیس بال است و با توجه به نه تنها گسترش برگشتی از ابتدای سال 2022 اما همچنین اضافه کردن یک رمان عنصر: اجازه می دهد برخی از تیم ها را انتخاب کنید حریف خود را.

تحت این پیشنهاد تایید شده توسط یک فرد با دانش مستقیم از آن 14 از 30 لیگ برتر تیم را به پلی آف از 10.

MLB مانند بسیاری از ورزش های دیگر لیگ است نگران جذاب برای مخاطبان جوان و تکان دادن تا برگشتی ممکن است انجام این کار. NBA نیز در نظر گرفته سرهم بند با آن برگشتی و اضافه کردن یک اواسط فصل مسابقات است.

گسترش بیس بال برگشتی را به ورزش نزدیک در خط به بسیاری دیگر از عمده آمریکای شمالی لیگ, که تمایل به پذیرش حدود نیمی از تیم خود را به پلی آف: NBA playoffs شامل 16 از 30 تیم NHL 16 31 و MLS 14 از 26. NFL اذعان درصد کوچکتر از تیم 12 از 32.

بیس بال, پیشنهاد, برای اولین بار در گزارش نیویورک پست یکی از چندین بودن در نظر گرفته شود; هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است.

در زیر پیشنهاد آمریکا و لیگ ملی خواهد هر سه بخش برندگان و چهار وحشی-کارت تیم است. بخش برنده با بهترین رکورد در هر لیگ را دریافت خداحافظ.

در این مرحله پیشنهاد ترین رمان عنصر خواهد پا زدن در. برندگان بخش دوم-بهترین رکوردها خواهد بود مجاز به انتخاب مخالفان خود را از میان سه پایین ترین رتبه وحشی-کارت تیم است. سپس سوم را بدست آورد برنده خواهد یک انتخاب از دو مخالفان ممکن است. بالاترین-رتبه وحشی-کارت تیمی که میزبان هر کدام وحشی-کارت تیم باقی مانده است.

این انتخاب نشان می دهد می تواند یک ساخته شده برای تلویزیون رویداد با مدیران و یا به طور کلی مدیران خود را انتخاب کنند.

تحت این پیشنهاد شش دور اول ترکیب هیرو بهترین خواهد بود از سه بازی و این تیم با رکورد بهتر خواهد میزبان سه بازی. که به معنی پایان دادن به winner-take-all وحشی-بازی های کارت که شده ایراد گرفت توسط برخی از طرفداران به عنوان یک ناعادلانه راه برای تصمیم گیری یک تیم را برای فصل بعد بازی های 162.

تا به حال پیشنهاد شده است در محل فصل گذشته سرخپوستان کلیولند, the Boston Red Sox متس نیویورک و آریزونا دایاموند نیز ساخته شده اند برگشتی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب