باید رفع استخر پیش ساخته 60 قدم بردارید؟

این استخر پیش ساخته شده از جنس فایبرگلاس و الیاف شمعی برزنتی بوده و از فریم های آلومینیومی ضد زنگ و مستحکم بر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این استخر پیش ساخته شده از جنس فایبرگلاس و الیاف شمعی برزنتی بوده و از فریم های آلومینیومی ضد زنگ و مستحکم برخوردار می باشد. این چراغ ها را می توان در استخرهای بتنی و پلی استر و یا از جنس فولاد ضد زنگ نصب كرد. استخر پیش ساخته با پوشش پی وی سی در یک قطعه تولید شده و ۱۰۰ درصد هم ضد آب می باشد. استخرهای طرح کاریز، در عمق 150 و ابعاد خارجی 3 در 6 تولید شرکت فارمینکار هستند. دارای پله و جای نشیمن در قسمت کم عمق استخر هستند. این استخرها دارای ابعاد بسیار متنوعی میباشند و با توجه به قیمت مقرون به صرفهای که نسبت به استخرهای سنتی بتنی دارند، توانستهاند جای خود را در میان خریداران اقلام تفریحات آبی باز کنند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، جزو جدیدترین محصولات در حوزه استخر، سونا و جکوزی در کشور است که در چند سال اخیر جای خود را در بازار کشور پیدا کرده است.  Art ic​le was generat ed wi th GSA Con᠎tent G enerat᠎or D​em oversion.

1.32 یکی از جدیدترین و شیک ترین استخر های پیش ساخته گرد اینتکس مدل جدید بوده که طراحی و رنگ بدنه جدیدی به همراه کیفیت و مقاومت بالای بدنه بهره می برد. یک لایه از پی وی سی در بدنه استخر برای آب بندی آن استفاده شده است. استخری که نه تنها به عنوان تفریحات آبی بلکه می تواند برای صنعت پرورش ماهی و همچنین کشاورزی بسیار کاربردی باشد و همچنین لازم به ذکر است همراه با این محصول یک سری وسایل جانبی درون بسته بندی آن قرار داشته که برای استفاده بسیار مفید و کارامد هستند. در این بخش، به معرفی ابعاد مختلف استخرهای فایبرگلاس و همچنین نحوه اجرا و راه اندازی آنها اشاره کردهایم. 3. پس از مرحله گودبرداری به یکی از مهمترین مراحل نصب استخرهای فایبرگلاس یعنی مرحله کف سازی میرسیم. یعنی استخرهای بتنی نیز به صورت پیش ساز قابل خرید است. 5. حال به سراغ مرحله بعد یعنی لوله کشی و برقکشی انتظار استخر میرویم. لوله و اتصالات از جنس UPVC با برند اروپایي شامل لوله های مکش از کف و اسکيمر استخر و لوله های دهش تصفيه از دیواره و شيرفلکه و اتصالات مورد نياز از جنس UPVC جهت نصب تجهيزات فيلتراسيون.

این استخر دارای لوله ها و ستون های آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد که توسط اتصالات مستحکم به یکدیگر متصل می شوند اتصالات این محصول نیز نسبت به تولیدات سال های قبل اینتکس بسیار در راه اندازی سهل تر و کاربردیتر می باشد . این استخر نسبت به دیگر استخر های بتنی و یا چوبی به راحتی نصب و جمع آوری شده و توسط یک خودرو در هر مکانی قابل حمل و جا به جایی نیز باشد. مهمترین برتری استخرهای فایبرگلاس نسبت به استخرهای بتنی آب بندی صد در صد آنهاست. به دلیل سختی ساخت و ساز چنین استخرهایی، کمپانیهای بزرگ و معروف شروع به ساخت استخرهای پیش ساخته کردند. لولهها را تا تصفیه خانه میکشیم و انتهای آنها را به شیر متصل میکنیم. اینها در كارخانه فراهم شده و در محل متصل می گردد. استخرهای فایبرگلاس به دلیل اینکه قالبشان در کارخانه تولید میشود سرعت نصب در محل پروژه بسیار بالاست. این محصول برای استفاده در ویلا یا ذخیره آب برای مصارف خانگی و کشاورزی و حتی تفریحی تولید میشود. قبل از اینکه درباره این استخرها صحبت کنیم، بهتر است تعریفی از استخر سنتی یا کلاسیک داشته باشیم. در این مرحله باید نهایت دقت را در اجرای اتصالات به خرج داد چرا که شبکه تأسیسات استخر در زیر بتن ریزی باقی میماند و امکان تعمیر یا بازسازی آن بسیار سخت و دشوار است .

7. در انتها با پرکردن دور استخر و زیر پلهها با بتن، استخر آماده مرحله محوطهسازی میشود. برای ساخت تایل های آب بند، به هنگام اختلاط بتن، مواد آب بند به آن اضافه می شود. در اختیار داشتن یک استخر سایز بزرگ در داخل ویلا یا منزل می تواند باعث شود که در تمام فصول از وجود آن استفاده کرده و لذت ببرید. به نظر میرسد مرکز مقاومت استخر بودهاست که با وجود تپههای اطرافش از تخت جمشید، پایتخت پیشین هخامنشیان، امنیت بهتری داشتهاست. 4. پس از زیرسازی استخر نوبت به بحث جاگذاری استخر با جرثقیل میرسد. نکته بعدی در مورد مقایسه استخرهای بتنی و فایبرگلاس بحث سرعت نصب و راه اندازی این استخرها است. 2. مرحله بعدی گودبرداری استخر است که با توجه به ابعاد استخر و (توکار، روکار و نیمه دفنی) بودن آن انجام میشود. یکی از محدودیتهای استخر فایبرگلاس در کنار همه مزیتهایی که دارد محدود بودن ابعاد و طرحهای این استخرها است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن