تبدیل شدن به یک پدر و مادر در این سن از زندگی ماده

ایده های زمانی که جنبش برای زندگی شروع نکردم کودکان. در حال حاضر مبارزه بیشتر به معنی به من—همراه با ترس ا

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
Gordon Parks / Gordon Parks بنیاد

در یک پارک در حدود نیمی از یک مایل از خانه من است, باز, زمینه, چمن, که نازک ناهموار تیغه برخاستن گذشته مچ پا من. زمین بازی در نزدیکی پارک مانند دیگر زمین های بازی در سراسر کشور دیگر باز احاطه شده توسط نارنجی-پلاستیک نرده تبدیل شده است که unsettlingly آشنا. نوسانات و seesaws و میله میمون است که یک بار پرتکاپو با کودکان نشستن در سکوت. سینه را آغاز کرده اند که ساخت یک لانه در بالای اسلاید ساختمان یک خانه خالی در گوشه ای از جنگل بدنسازی کوچک عرشه.

من 3 ساله پسر که دوست دارد به آواز خواندن آهنگ از شیر شاه در بالای ریه های خود و 1 سال که می خندد مانند وجود دارد که آتش در شکم او. تقریبا هر روز بیش از گذشته سه ماه از قرنطینه من گرفته اند من را به این رشته به عنوان نقطه اوج ما پیاده روی روزانه. ما تقریبا همیشه تنها مردم وجود دارد و لذت بردن از گسترده پوچی که ما را احاطه کرده. ما پارک دو پرسه زن در مرکز چمن و ساخت خود ما و جهان اطراف آن است. ما با شتاب چوب از شاخه افتاده و تظاهر به جادوگران ریخته گری جادوها است که به نوبه خود یکی دیگر به مزرعه حیوانات. ما بازی تگ و تعقیب یکدیگر از طریق این رشته به عنوان علف های بلند licks ما مچ پا. ما خم به پایین و پایین به زمین, تنفس عمیق و ضربه قاصدک-دانه سر شوهر خود را کوچک سفید چتر نجات دانه های مارپیچی از طریق باد.

فرزندان من هستند و هر دو مهلت از همه فاجعه آمدن در جهان و یک یادآوری از بالا چگونه این سهام هستند. زمانی که من با آنها در ما جنبه بازی در این زمینه آنها را به خواندن داستان به آنها حمام—من قادر به سقوط به بی نهایت سوراخ پیمایش بی پایان که اغلب به ارمغان می آورد من به ناامیدی. بلکه زمانی که من با آنها من هستم و یاد از شکنندگی جهان است که مادر خود را و من را به ارمغان آورد و آنها را به و دریافت از دست رفته در یک دخمه پرپیچ و خم از اضطراب در مورد من چگونه ممکن است آنها را از آن.

من نیست که کودکان هنگامی که جنبش برای زندگی بود که در آن ارتفاع. در تظاهرات پس پلیس قتل شش سال پیش من نقل مکان کرد و از طریق شب با بی پروایی نشان دادن بی تفاوتی در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به من. من حکومت خشم و فکر کمی در مورد مفاهیم از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر من دستگیر شدند اگر من صدمه دیده است یا بدتر.

فرزندان من به عنوان مورد برای بسیاری از دیگر پدر و مادر را تحت فشار قرار دادند من reprioritize, ارزیابی مجدد و تغییر جهت ارتباط من به جهان است. من تصمیم گیری های دیگر فوق العاده متمرکز در اطراف من. آنها به شکل تعهد من به این دو انسان که فکر می کنم من و همسرم به عنوان خود را در کل جهان است. این یک واقعیت جدید برای بسیاری از پدر و مادر سیاه که کودکان هنگامی که جنبش برای زندگی آغاز شد اما که کودکان در حال حاضر در سال 2020 است. خیلی اتحادش را تغییر در زندگی ما حتی زمانی که آن را احساس می کند مانند بسیار کمی در کشور ما است. ما کودکان را افزایش سهام این مبارزه در حالی که همچنین انتقال حساب از ما چگونه حرکت در درون آن. آن است که یک چیز نگران برای خود من خوب بودن به حرکت کشور به عنوان یک مرد سیاه و سفید و برای مواجهه با خطرات آن. آن چیز دیگری است برای بالا بردن توان دو در کودکان و در نظر گرفتن هر دو خطراتی برای خود و خطراتی که پیش رو برای آنها.

یک هفته پیش جورج فلوید کشته شد توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین پس از چوین خود را نگه داشته زانو کاشته شده در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. فلوید در یک ناراحت کننده اکو اریک گارنر درخواست پنج سال پیش شنیده میشد گفتن افسران اطراف او را که او نمی تواند نفس بکشد. با وجود فلوید را تجدید نظر با توجه به یک دادگاه سند "متهم کرده بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل." آن رفت و در "دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو است."

فلوید مرگ به دنبال یک رشته از حوادث اخیر که در آن سیاه و سفید از مردم کشته شده اند در دست پلیس و اوباش: Ahmaud Arbery که کشته شد در جنوب گرجستان توسط یک گروه از مردان سفید که تعقیب او را در حالی که او دویدن و شوت او را به عنوان او تلاش برای فرار. Breonna تیلور که کشته شد و هنگامی که ماموران پلیس در لوئیزویل کنتاکی وارد خانه اش با یک حکم جستجو به دنبال مواد مخدر که فروخته شد در خارج از خانه بیش از 10 مایل دورتر. نیز وجود دارد این حادثه مربوط به امی کوپر یک زن در شهر نیویورک پارک مرکزی بود که بر روی دوربین گرفته شده به دروغ ادعا می کنند که یک مرد سیاه پوست به نام مسیحی کوپر بود که حمله به او. من تصور کنید که چگونه به راحتی یک داستان متفاوت ممکن است گفته شده اگر مسیحی کوپر تا به حال ثبت نشده این حادثه اگر امی کوپر مضطرب 911 تماس بگیرید و تنها قطعه از شواهد از آن لحظه. من فکر نگه داشتن که تغییر در ثبت نام از امی کوپر صدای آن صدا به عنوان اگر او به طور فعال در حال حمله در حالی که بر روی گوشی—چگونه او می دانست دقیقا همان چیزی است که عطف خواهد سیگنال به فرد در انتهای دیگر خط.

خیلی از این احساس heartbreakingly شبیه به آنچه چند سال پیش. مردم به خیابانها در اعتراض به کشته شدن مایکل براون و اریک گارنر Renisha مک براید, Jordan Davis, فردی, خاکستری, و دیگران. و در عین حال یک تفاوت آشکار وجود دارد بین این لحظه و این یکی: امروز همه از این است که آمدن در جهانی همه گیر است که به طور نامتناسبی کشتار مردم سیاه و سفید در آمریکا است. در حالی که برخی ممکن است ادعا می کنند به طور ضمنی یا به صراحت که این اختلاف این است که به سادگی یک نتیجه فرهنگی یا فردی کاستی سیاه coronavirus مرگ و میر نیست نتیجه شخصی شکست. آنها نتیجه مسکن تفکیک پزشکی تبعیض دستمزد پایین و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی; آنها هستند در نتیجه از تاریخ است.

این بخشی از داستان است که پدر و مادر من تا به حال به توضیح به من که من یک روز توضیح به فرزندان خود من—که بسیاری از ما در جامعه خود را پیدا کنید در این شرایط نه به این دلیل که مردم انجام داده اند چیزی اشتباه است اما به دلیل اشتباه است که انجام شده است به مردم. بسیاری از آنها در حال حاضر آشنا با دیگر مکالمات بین پدر و مادر باید با فرزندان خود صحبت که در آن پدر و مادر تلاش برای آج خط ساخت فرزندان خود را آگاه از واقعیت های جهان و بدون اینکه آنها را احساس به عنوان اگر آن را به نوعی تقصیر آنها است. من تجربه این گفتگو به عنوان یک کودک و یک روز باید برای پیدا کردن یک راه به آنها را با فرزندان خود من. یک مکالمه است که مرکزی بیشتر به زندگی من در این لحظه این است که پدر و مادر با یکدیگر است.

با بسیاری از دوستان من در اوایل 30s تعداد فزاینده ای شروع به کودکان است. ما به پدر و مادر و تقریبا همه کودکان زیر 3 سال است. برای چند سال گذشته ما متن پیام موضوعات پر شده اند با مشاوره در مورد چگونه به کودک خود را از طریق شب خواب که در آن شما می توانید پیدا کردن بهترین معامله در پوشک و که در حال رفتن به جشن تولد کودک نو پا که آخر هفته. اخیرا ما زوم تماس و چت گروهی تا حد زیادی متمرکز بر چک کردن در با یک دیگر در میان جداسازی و قرنطینه و جریان سیاه, مرگ و میر, از هر دو اوباش و ویروس. یک موضوع مشترک است که نیاز به حضور برای فرزندان ما که بسیار جوان و بنابراین نیاز به توجه مداوم ما است پریشان ما را از صفحه تلویزیون و تلفن های ما ممکن است در غیر این صورت چسب به. چگونه ما احساس می کنیم در یک بار ممنون به دور کشیده و تاکید این واقعیت است که جهان احساس می کند خطرناک تر از ما تا کنون شناخته شده آن می شود. به عنوان یکی از دوستان من آن را هنگامی که فکر کردن در مورد داشتن 2 سال در این لحظه آن را "مجاورت ناراحت کننده بین شادی از دیدن جهان از طریق چشم خود را و دانستن اینکه چگونه جهان را ببینید او یک روز."

در سال 2015 و قبل از من تا به حال فرزندان من در نامه ای به پسر من ممکن است یک روز داشته باشد. در آن نوشتم "من امیدوارم که به شما یاد می دهد بسیاری از آنچه که پدرم به من آموخت, اما من دعا می کنم که شما در یک زندگی کاملا متفاوت از یکی که من و او به ارث برده اند." در حال حاضر من یک پسر, و همه ترس و اضطراب و شادی من در مورد نوشت: پنج سال پیش دیگر یک انتزاع. وجود آنها در خود فرفری, نرم, چهره و صدای او پر از آهنگ ها و سوالات. من مطمئن هستم که چگونه مختلف جهان من وارد شده است از او است اما چند هفته گذشته—می گویند هیچ چیز از چند سال گذشته—روشن ساخته اند چگونه شکننده این پروژه از پیشرفت واقعا است.

به عنوان ما ترک پارک در هفته گذشته پسر من تو را دیدم یک پروانه اهتزاز در سراسر این زمینه است. "کاترپیلار! Chrysalis! پروانه!," او می خواند به خود گرفتن افتخار داشتن به تازگی آموخته چرخه زندگی حیوان. دختر من دست می زدند و چرخش سر خود را از سمتی به سمت دیگر به عنوان او تکرار کلمات. من به تماشای پروانه ظهور و سقوط در باد آن نازک زرد بال حمل بدن خود را در یک ناهموار چرخ زدن از طریق هوا.

جورج فلوید به حال فرزندان خود را دو دختر Gianna و Roxie. من تعجب آنچه که خاطرات خود را از پدر خود خواهد بود. آیا آنها اجرا از طریق زمینه های باز با هم ؟ ضربه قاصدک ها را به باد ؟ برچسب بازی تا زمانی که افتاد از نفس افتاده و خیلی خوشحال به زمین ؟ من امیدوارم که هر خاطرات آنها را حمل خواهد شد و جایگزین آن را بر روی زمین گدایی زندگی خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب