قبل از این رسانه های درمان او را به عنوان یک تهدید آنها او را تحت درمان به عنوان یک شوخی

فرهنگ روی دن Hollander در حال حاضر مشکوک به قتل شده بود پس از یک مینی-مشهور—یک شکل که زن ستیزی اخراج شد به

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

منn مارس 2011, The Colbert Report پخش یک قسط از "تفاوت سازندگان" بخش که در آن Stephen Colbert از طریق شخصیت او با بازی در نمایش هجو آمریکایی "قهرمانان" در پوشش جشن آنها. موضوع آن در این زمان یک وکیل بود که ساخت عناوین برای تلاش های خود را برای به چالش کشیدن قانون اساسی "خانمها در شب" در میله های زندان. "آخرین غول حقوق مدنی" کلبرت گفته شده بود شکست: استدلال رد شده بود توسط هر قاضی او می خواهم آنها را به از جمله آنهایی که نشسته در دیوان عالی کشور است. اما او نمی خواهد بماند. "من قصد دارم به مبارزه با فمینیست های" وکیل گفت: Colbert "تا آخرین دلار my last breath. و اگر وجود دارد هر چیزی پس از مرگ من مبارزه خواهد کرد آنها را برای ابدیت." تفاوت ساز کلبر با اشاره به مخاطبان هرگز پشت به پایین. "حتی به تنهایی" او گفت: "روی دن Hollander ادامه خواهد داد به مبارزه با مبارزه خوب."

در این بخش یک مثال کلاسیک از این Colbert Report's حیله گر با نام تجاری کمدی. در حال حاضر, هر چند, آن را حمل یک وزن جدید. این هفته دن Hollander نامگذاری شد به عنوان مظنون در قتل دانیل Anderl و زخمی شدن پدرش در خانه خود در نیوجرسی. مردان بودند پسر و مرد متاهل به ترتيب از ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas; محققان حدس و گمان است که او تا به حال شده است که هدف واقعی از کسی که وارد خانه خود در روز یکشنبه بنا به گزارش ها در لباس پوشیدن به عنوان یک FedEx deliveryman. (روز دوشنبه دن Hollander مرده پیدا شد از یک ظاهرا خود وارد زخم گلوله; در کنار بدن او یک جعبه خطاب به Salas.) قاضی Salas شده بود با شنیدن یکی از دن Hollander آخرین موارد در نوشته های او تا به حال او را متهم به تاخیر انداختن در این مورد. و به عنوان جاشوا بنتون با اشاره به در اقیانوس اطلس دیروز دن Hollander به نظر می رسد به سمت چپ یک دنباله طولانی از نژادپرستانه و جنسیتی نوشته—که برخی از آن به تازگی کارگردانی در قاضی Salas.

دن Hollander همچنین این چپ نوع دیگری از دنباله. در سال قبل از شرایط مانند incel و سمی مردانگی رسیده جریان اصلی هوشیاری رسانه های آمریکایی رسانه های به او خود را در انواع جلسات. او به طور منظم حضور در روزنامه ها و مجلات و رادیو و تلویزیون را نشان می دهد—در شهر نیویورک که در آن سری از مزاحمت جنسیتی مناسب او را تبدیل به یک محلی ضد مشهور و همچنین در سراسر کشور. او به نظر می رسد در هر دو فاکس نیوز و MSNBC, برگزاری جلو در مورد قاعده "feminazis." او به عموم معرفی شد در برجسته مقالات به عنوان "حقوقی عقاب" و "مبارز وکیل مدافع" و "حقوق مدنی وکیل"—و به عنوان یک منبع قابل اعتماد از منظره. نیویورکر تشبیه او به "ترکیبی از لئون فلپس, Che Guevara و Travis Bickle." Hbo یک بار او را به نام خود "کارشناسی از سال است." برای سال های, رسانه های متابولیزه زن ستیزی خود را به عنوان یک سرگرمی. داستان در مورد او پراکنده در سراسر اینترنت یادآوری چگونه بسیاری از آنها تمایلی به دیدن نفرت خود را به عنوان یک تهدید. او تحت درمان جنسیتی به عنوان یک تماشاگر ، و رسانه ها برای مدت زمان طولانی خود را به او داد آرنا.


"منخسته از داشتن حقوق من تجاوز و درمان به عنوان یک شهروند درجه دوم."

بود که دن Hollander در جولای 2007, ساخت ظاهر مختصر در زمان magazine وب سایت. انتشار انتخاب کرده بود او را برای آن "نقل قول روز" از ویژگی های آن شناسایی او از طریق نقاط گلوله که به دنبال نقل قول به عنوان "شهر نیویورک وکیل است که در میان دو دوجین مردان تحت پیگرد میله که میزبان 'بانوان' شب.'"

دن Hollander را مختصر و مفید بیانیه ای از شکایت شرکت امید بستن زبان از حقوق مدنی به بحث در مورد پوشش اتهامات در باشگاه خواهد مجموعه ای از تن برای معکوس فشار از افراد مشهور. آن را نیز تاسیس تن رسانه ها اغلب استقرار در بحث او: یکی از سرگرم جدا شدن. در سال 2008 فاکس نیوز لنگر نیل Cavuto میزبانی دن Hollander برای یک مصاحبه به بحث در مورد وکیل آخرین مزاحم کت و شلوار (این زمان در برابر دانشگاه کلمبیا و مطالعات زنان برنامه). "اگر یک مرد با یک مطالعات زنان دوره چه اتفاقی برای او؟" دن Hollander گفت: در یک نقطه. "دختران در کلاس جاوا در واقع راه رفتن در سراسر او را در stilettos طلسم جنسی." او استدلال بسیار نادرست است که "دختران کنترل نزدیک به 60 درصد از ثروت در این کشور است." او اصرار داشت که آن "دختران" هستند "واقعی ستمگران." Cavuto—چهره او واقع شده و درست در بالای یک chyron که به عنوان خوانده شده "در حال توسعه: انجام مطالعات زنان در دوره های آموزش تعصب در برابر مردان؟"—ارائه گذرا به چالش می کشد به مهمان خود را. ("شما مسائل را نمی کنید ؟" او گفت: در یک نقطه. "Roy, شما عصبانی هستید. شما خیلی عصبانی گفت:" در یکی دیگر از.) اما دن Hollander آمده بود با او صحبت و صحبت کردن با او. Cavuto داشتن پخش دن Hollander افکار به مخاطبان خود به پایان رسید مصاحبه با این: "همه حق Roy با تشکر از شما. من می خواهم برای پیگیری این دوست من. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم."

کابل اخبار رشد در جنگ; دن Hollander ارائه آن است. در سال 2010 در MSNBC, ساوانا اکلاهما مصاحبه او را در مورد "خانمها شب" مورد. بخش شروع با یک کلیپ از فیلم کوکتل. "اه, نوار, صحنه" اکلاهما گفت: لبخند زدن. "آنچه از این تصویر? یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بدیهی است." او متوقف شد. "ما بچه—اما شما می دانید چرا آن را خوب برای میله های زندان به اتهام مردان بیش از زنان برای نوشیدنی ها و پذیرش در خانمها در شب ؟ خوب یکی نیویورک است و این استدلال آن است که بیش از ناعادلانه: این خلاف قانون اساسی است." مصاحبه درآمد حاصل در همان راه به عنوان Cavuto تا به حال; اکلاهما حفظ, در طول یک jocular تن. دن Hollander فقط به اشتراک گذاشتن یک نظر. او فقط پرسیدن سوال.

دن Hollander بود قابل اعتماد ظالمانه نقل قول. او با خوشحالی در مقایسه با مردان "ظلم" به بی عدالتی از Jim Crow جنوبی. ("نیاز به خرید یک $350 بطری سیراب ودکا—که 'نشستن در پشت اتوبوس برای ما!") در سال 2010 زمانی که او در 60s او مطلع صدای روستا در مورد این نوع از زنان به او جلب شده بود—کسانی که در 20s خود را—از طریق یک خط درهم و برهم در مورد "مادر طبیعت" و مرلین مونرو "بالش." خواسته نیویورک دیلی نیوز به برآورد شانس که دیوان عالی کشور موافق به شنیدن یک "خانم " شب" مورد او پاسخ داد: "در مورد همان است که برخی از بانوی بسیار جوان پرداخت راه من در تاریخ است."

در این اظهار نظر و بسیاری دیگر او ساخته شده خود را mockable; رسانه ها بر این اساس مسخره. اما حتی مسخره می تواند به تقویت. Hbo ممکن است نیمه sarcastically به نام دن Hollander آن "کارشناسی از سال" اما آن را به طور همزمان به کارگردانی خوانندگان خود را به وب سایت خود را—یک چاه مستراح از تبعیض جنسی است که قابل توجه و حتی کم استانداردهای اینترنت است. ("خود و اطلاعات تماس را می توان در سایت" Hbo اضافه شده خوش "برای همه شما زنان تنها به دنبال عشق است.") زمانی که محبوب وبلاگ حقوقی بالاتر از قانون نوشت: در مورد دن Hollander در سال 2013 پس از او از دست یکی دیگر از کت و شلوار به پایان رسید که ورود به آن با توجه به دن Hollander: "ممنوعیت نوشیدنی های رایگان برای خانم ها ؟ دفاع از پوشش هزینه های برای همه ؟ شما هرگز گذاشته در این شهر دوباره." به خانه درایو خود را نور دل و نگرش نسبت به آن موضوع این وبلاگ به پست زیر برچسب ها: نوشیدن, جنسیتی, افراد, احزاب, Ridiculousness.

چنین پوشش برجسته یک حقیقت: دن Hollander استدلال پوچ بودند. و تمسخر پوشش او بود به طور موثر یک Overtonian نوع استدلال است. در اینجا مرزهای قابل قبول كرد. و در آنجا بود Roy دن Hollander تا کنون از پنجره ای که او در حیاط. اما حتی به عنوان رسانه ای فاصله خود را از آنها تحت پوشش و عنوان او را به عنوان یک عامل خطر است. و آنها که حتی به عنوان دن Hollander گفتن بود آنها در مورد قصد خود برای تشدید نفرت خود را به خشونت است. در سال 2013 مصاحبه با اخبار روزانه, Den Hollander گفت: "من شروع به فکر می کنم آن زمان برای عدالت فشار—نافرمانی مدنی." او افزود که "ممکن است کشیدن یک کری ملت در خانمها شب باشگاه." (Carrie ملت, اخبار روزانه اشاره شد یک رادیکال عضو جنبش اعتدال که تخریب میله با یک تبر.) در "تفاوت ساز" بخش با Colbert دن Hollander گفت: "بیایید 100,000 افراد مسلح در سی من مایل به رفتن با شما بچه ها بیایید." 2008 ستون مورد دن Hollander در لس آنجلس تایمز به نقل از او گفت: "اگر فمینیسم اعلام شده است یک دین که برای رفتن به یک چاقو به قلب تاریکی از آن است. و به من لبخند و قرار دادن اسلحه در اطراف فمینیست که خنجر در دست راست من."

ستون خط بعدی ؟ "آره, اما آن را هنوز هم یک نصف قیمت می نوشند."

در سال 2015 یک مقاله از میکروفن ذکر شده "7 نکته در روابط جنسیتی و با توجه به مردان حقوق فعالان و 'Manosphere.'" قاب به عنوان یک مبین از مناطق از اینترنت هستند که میکروفون اشاره کرد: "در مجموع مسئول برخی از بدترین زن ستیز چرخش" قطعه ای می رود برای به اشتراک گذاشتن در جزئیات برخی از "عجیب و غریب بیت از مشاوره شما ممکن است انتخاب کنید تا در حالی که trawling Manosphere." این رویا در دن Hollander. او می آید فقط پس از یک تصویر از یک زن با چشم های سیاه و سفید خود را عنوان مطالعه "شاید او آن را در حال آمدن است." او نقل قول می خواند "وجود دارد باقی مانده یک منبع قدرت است که در آن مردان هنوز هم نزدیک به انحصار—سلاح گرم است. در برخی از نقطه مردان در این کشور را اعلام استقلال به معنای واقعی کلمه."

آن را قابل توجه در حال حاضر breeziness که با آن بسیاری از اخبار رسانه های تقویت صدای یک مرد نوشت که خود به خوبی به اطلاع عموم وب سایت است که "زنان نیست در اینجا به تسکین 'جانور وحشی' ؛ 'جانور وحشی' است که در اینجا به آنها در حد ظرفیت نامحدود برای بد است." و قابل ذکر است که یکی از گوشه های رسانه ای که نیست درمان دن Hollander با چنین آسان جدا شدن بود فمینیستی وبلاگستان. فمینیستی روزنامه نگاران با وضوح بیشتری نسبت به جریان اصلی همتایان قابل درک است که جنسیتی شکایت اغلب می تواند تبدیل به خشونت جنسیتی. آنها او را مسخره میکردند و بیش از حد (ایزابل نسبت او را به یک عفونت راجعه مخمری) اما خود را مسخره کرده بود یک لبه مجزا. آن هشدار داد. آن را با تمرکز بر دن Hollander را "نفرت از زنان است." به عنوان سالن's آماندا Marcotte نوشت: دیروز در یک قطعه با عنوان در بخش "فمینیست به ما هشدار داد": "دن Hollander شد فقط آخرین در یک خط طولانی از مردان که به جای سرزنش فمینیسم از خود را برای خود شخصی نقایص و کسی که شلاق را به شدت در جهان در اعمال قتل و یا تروریسم است."

بسیاری از رسانه ها در حال حاضر باید با توجه به هشدارهای. بسیاری از در حال حاضر چه قدر زن ستیزی به راحتی می تواند تبدیل به یک اورژانس است. اما در حالی که سال درمان از دن Hollander در حال حاضر به نظر می رسد مورخ آنها به نظر نمی رسد مورخ کافی است. برای بسیاری از آمریکایی ها ضربه به درمان زن ستیزی به عنوان یک تفریح باقی مانده است. آنجا بود که جفری اپستین شوخی مزاحم دختران زیر سن قانونی. آنجا بود که با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده در دوشنبه کارمندان مرد از ایسنا بازدید آزار و اذیت جنسی همکاران زن خود را به عنوان کمی بیش از شوخی. آن است که وجود دارد در انتخابات ریاست جمهوری از یک مرد که bragged مورد تجاوز جنسی و بالا بود به هر حال.

دن Hollander ظاهرا افتخار خود را در رسانه ها ظاهر. او ذکر شده آنها را سازماندهی منظمی سال در "رزومه" بخش از وب سایت شخصی خود. تحت عنوان "سال 2011" nestled بین داستان در مورد او این بار از لندن و نیویورک تایمزاست که ظاهر خود را در این Colbert Report—این بخش که در آن دن Hollander و زن ستیزی بودند تا به طور کامل تمسخر. بعد به لینک دن Hollander شامل یک توجه داشته باشید. "اگر شما می توانید آنها را به خنده در شما" می گوید: "آنها نمی انتظار چیزی جدی است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب