پشت Byline با هانا Giorgis

فرهنگ اطلاعات بیشتر در مورد هانا Giorgis یک نویسنده کارکنان را پوشش می دهد که فرهنگ و او چگونه روش کار خود

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
لورن Tamaki

ما در مجموعه "پشت Byline" ما در حال چت با اطلس کارکنان به یادگیری بیشتر در مورد آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها رویکرد خود را کار می کنند. هانا Giorgis تحریریه را پوشش می دهد که فرهنگ.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش و فشرده.

Nesima Aberra: چگونه آیا شما شده است به تازگی ؟

هانا Giorgis: امروز من در روحیه بهتر از من شده اند. من فکر می کنم برخی از آن شده است که من احساس می کنم کمی واضح تر در برخی از کار من که احساس نمی گرانول به من. اما در حال حاضر من احساس بهتر در مورد آنچه که من نیاز به انجام بعدی. بنابراین من درک که جهان به طور کلی—هنوز نه بزرگ و نه یک فن بزرگ.

Aberra: من تصور می کنم باید آن را یک بار عجیب و غریب به یک فرهنگ نویسنده است. چه معنی آن را برای شما به دنیا نگاه می کنند و نوشتن در مورد آن را از طریق لنز از فرهنگ در حال حاضر ؟

Giorgis: که یکی از چیزهایی که ما شده ایم صحبت های زیادی در مورد تیم ما در گفتگو با گسترده تر سرمقاله انگیزه و فقط چیزهایی که ما تمام شده است دست و پنجه نرم با در حالی که برای. ما شروع به فکر کردن در مورد آنچه در آن به معنی پوشش می گویند فرهنگ اعتراض و یا فرهنگ دوستیابی فقط با تکیه به راه هایی که افراد مربوط به یک دیگر و راه هایی که مردم مربوط به چیزهایی است که شکل زندگی خود را. و این همه در علاوه بر این به ستون ما می دانیم—فیلم tv, تلویزیون موسیقی, کتاب.

شادی YAMUSANGIE

من فکر می کنم برای در حالی که کمی آن را احساس می کردم که هیچ چیز اتفاق می افتد در جهان سرگرمی و ما هم که خوب ما چه کنیم و چگونه ما در پاسخ به این. برخی از مسائل برداشت کرده است ، و در حال حاضر ما لزوما نیاز به نوشتن هر قطعه به عنوان "بهترین چیزی که به تماشای در قرنطینه" ... همه ما در آن به عنوان یک کشور درست است ؟ بنابراین فرهنگ میز نیست توضیح چیزهایی که به مردم به عنوان اولین موج چیزی است. بنابراین من تا به حال کمی آزادی بیشتر در این جبهه نگاه به فرد آثار هنری به طور جداگانه اما نیز وجود دارد چیزهای که آمده است به صراحت به دلیل همه گیر و چون مردم سرگرمی-عادات مصرف در حال تغییر است.

برای مثال من منتشر شده یک داستان در یک لهستانی, وابسته به عشق شهوانی, هیجان انگیز در Netflix بکشد در ماه گذشته. آن را بیش از همه توییتر. این ردیف 1 چیزی که برای هفته ها و عرضه و حتی بالاتر از جدید اسپایک لی فیلم. این شماره ها مرتب سازی بر اساس ظالمانه حتی در متن مردم بودن خسته شدم. بسیاری در Netflix بکشد در حال حاضر واقعا عجیب و غریب است. و بنابراین من نبود برنامه ریزی برای پوشش این. من هیچ علاقه شخصی در لهستانی وابسته به عشق شهوانی, پلیسی, اما من هم کنجکاو در مورد این که چرا به نظر می رسید طنین راست و چرا مردم با داشتن بسیار سرگرم کننده ساخت TikToks در پاسخ به آن است.

Aberra: وجود داشته اند و کتاب و فیلم و یا نشان می دهد که شما را دوست دارند و یا علاقه مند شده است اما تصمیم به نوشتن در مورد ؟

Giorgis: من کسی هستم که پوشش فرهنگ در سراسر رسانه: کتاب, فیلم, نشان می دهد—بسیاری از ما در تیم می مانند که. در هر نقطه داده شده و حتی قبل از همه گیر قبل از این موج اعتراضات وجود دارد و همیشه برای رفتن به مراتب بیشتر چیزهایی که اتفاق می افتد در داخل محدوده ما از علاقه از تعدادی از چیزهایی است که ما در واقع می تواند پوشش فقط به خاطر ماهیت انسانی و بهره وری. که چیزی است که ما همیشه فکر و توجه به.

نیز وجود دارد نبوده است تا آنجا مسائل به طور معمول من نبوده است مصرف هر یک از مطالب در این رای که من به طور معمول انجام دهد. خواندن طول می کشد زمان بسیار بیشتری. تمرکز من نیست این راه است که من می خواهم آن را به. گاهی اوقات آن را سخت به تمرکز و گاهی اوقات من تمایل به فقط می خواهید به تماشای برخی از راحتی از تلویزیون گذشته است. که می تواند مشکل به عنوان کسی که کار آن است که برای اقامت تا تاریخ.

Aberra: که صدا دشوار به تعادل است. به طور کلی چه چیزی شما لذت بردن از بودن یک فرهنگ نویسنده و چه در حال به چالش کشیدن بخش هایی از این کار ؟

Giorgis: نه به شاخی اما من فکر می کنم مردم بی وقفه جذاب است. من شیفته چه درایوهای ما و انتخاب ما را برای خودمان—گزینه های ما را در مورد, برای, و با سایر مردم است. راه ما را به فکر می کنم در مورد فرهنگ به عنوان موسیقی و فیلم و فراتر از آن جالب است چرا که ما بسیاری از داستان سرایی چه از طریق شخصیت های خاص و یا یک هنرمند و دوست دارم که.

من هم در این لحظه قدردانی چقدر بیشتر وقت من صرف فکر کردن در مورد فرهنگ به عنوان آن مربوط به مردم در جهان است که به چالش کشیدن خود را به دلیل آن را نه به عنوان موجود است. مثل من می توانید به تماشای یک فیلم و یا حتی یک تلویزیون نشان می دهد و به دنبال یک شخصیت کل arc در این منظمی بسته بندی شده راه در حالی که زمانی که من به دنبال به جهان بیرون و فکر کردن در مورد چگونه همه چیز در حال تغییر ... همه چیز در حال انجام است—هر شخص در همه زمان ها. این احساس کمی لغزنده تر و یا سخت تر به گرفتن بر روی و این که هر دو یک آموزندگی چالش برای من و در زمان فقط یکی از خسته کننده.

اما من تا به حال بسیاری از واقعا لذت بخش گفتگو با مردم, که من ممکن است به یک نوع متفاوت از داستان. شده است که واقعا سرد بیش از حد از یادگیری و با آنها, اما اغلب از.

Aberra: من دوست دارم به دانستن بیشتر در مورد برخی از افراد جالب شما تا به حال گفتگو با. شما می توانید به اشتراک گذاری برخی از به یاد ماندنی پروفایل شما نوشته شده است ؟

Giorgis: یکی از آنهایی که من لذت می برد در حدود ساندنس سال گذشته زمانی که من صرف زمان صحبت کردن با Chiwetel Ejiofor در مورد تطبیق این پسر که مهار باد به یک فیلم برای Netflix بکشد که یک پروژه او شده است می خواهم کاری برای سال ها و سال. وجود وضوح و هیجان و یک gravitas در راه او در مورد آفریقایی به تصویر می کشد و داستان به آنها ویژوال درمان است که اغلب آنها داده نشده بود. من واقعا لذت بردم از صحبت کردن با او در مورد که در این سطح از هنر و صنعت است.

غنی خشم / گتی / کتی مارتین / اطلس

و من در صحبت با استلا Meghie که به کارگردانی و نوشت: این عکسدر مورد روشنایی مردم سیاه و سفید در افسانه و, ما چگونه فکر می کنم در مورد که در آن نور می رود و به همین دلیل است.

اغلب این نوع از مکالمات من لذت ببرید شده اند کاملا به مهارت خاص با افرادی که به طور کلی خواسته به صحبت بیشتر در مورد موضوعی مسائل است. مانند استلا خواسته می شود در همه زمان در مورد تنوع در هالیوود, اما او همچنین یک مدیر می داند که در مورد روشنایی به طوری که داستان به من این فرصت را به کار بر روی هر دو سطح.

همچنین در سال گذشته نوشتم چند از 1800 تا 2000 کلمه هنرمند پروفیل های که در آن من به کاوش خود را در ژانرهای کمی گسترده تر مانند Burna Boy در Afropop و Afrobeats یا Koffee در رگی Popcaan و dancehall. من واقعا لذت بردن از گرفتن به صحبت کردن (1) هنرمندان در خارج از کشور به طور کلی و (2) مردمی که موسیقی است که به وضوح به نوعی در خط مقدم سبک خود و شنیدن چگونه آنها فکر می کنم در مورد آن وجود دارد طیف وسیعی از تمثیل است که شما با آن است.

Aberra: یکی از چیزهایی که من واقعا در مورد کار شما این است که شما به طور فعال برجسته از هنرمندان آفریقایی و نوشتن در مورد آنها را در یک راه است که درگیر با هر دو هویت خود را و مهارت خود را. من تعجب می کنم چرا که همیشه نمی افتد ؟

Giorgis: آن احساس بسیار بدی به من در زمانی که هنرمندان از هر نوع هستند و تنها خواسته به بحث در مورد پویایی اجتماعی که اطلاع رسانی خود کار می کنند. آن را قابل پیش بینی مجموعه ای از هنرمندان که خواسته این چیزها مانند سیاه و سفید هنرمندان گاهی اوقات زنان و یا عجیب و غریب مردمی است. آن را فقط احساس می کند مانند به جای صحبت کردن در مورد هنر صحبت کردن در مورد کار و انجام مطالعه دقیق کار خود شایستگی شما اغلب تا پایان صحبت کردن در اطراف آن و این که احساس می کند مانند یک نوع از حک. و من نمی خواهم به شرکت در آن اگر چه من می دانم که در زمان در گذشته من قطعا. اما چیزی که من سعی می کنم به فکر کنید و سعی کنید برای جلوگیری از زمانی که و که در آن ممکن است.

Aberra: من کنجکاو در مورد آنچه شما فکر می کنم هنر و موسیقی ایجاد شده برای منعکس کردن لحظه ای ما و نحوه پوشش آن است.

Giorgis: این سخت است برای گفتن. من نمی خواهم برای نوشتن یک قطعی قطعه مورد اعتراض موسیقی در حال حاضر از آنجا که مردم هنوز هم معترض. آن را تنها یک ماه. من خودم مردد به نوشتن قطعه است که در حال تعریف و یا تشخیصی. اما هنگامی که و که در آن ممکن است من واقعا کنجکاو در مورد تنش که هنرمندان احساس و تنش هایی است که در حال کشیدن مردم به سمت هنر.

ما یک فرصت برای فکر می کنم زیادی در مورد چگونه شبح خشونت به طور کلی به اطلاع هنر است که مردمی را چگونه انواع خاصی از هنر جرم و چرا. جالب آن لحظه به فکر کردن در مورد. یک چیز من شده است در نوع خود غلت بزنید در اطراف سر من, اما من مطمئن هستم که دقیقا آنچه در آن است رفتن به در مورد این مرثیه را به عنوان یک شکل شاعرانه. و چگونه من می توانم از فکر می کنم بالای سر من 10 تا 15 شعر در طول سال از مردمی که نوشته شده یک مرثیه از دست داده و فرد, آیا آن را از دولت, خشونت, خشونت اسلحه و یا فردی خشونت است. تاپیک تسلط در آن شکل که نویسندگان آن است (1) بدیهی است غم انگیز و (2) ارزش فکر کردن در مورد و تحصیل در این سطح از هنر و صنعت است.

Aberra: من می دانم که شما یک شعر عاشق. چه هستند برخی از اشعار و یا شاعران به شما احساس به تازگی ؟

Giorgis: من خواندن بسیاری از ژوئن اردن ... یک شعر به نام "شعر دموکراسی" یکی از مورد علاقه های شما. Vann [R. نوکرک II یکی دیگر از اقیانوس اطلس تحریریه] در واقع فقط توصیه می شود یک کتاب شعر با نام تجاری دیان به نام "موجودی" که من پس از من هیجان زده در مورد آن است.

من شده است با بازبینی Audre Lorde, لوسیل کلیفتون و اسکس Hemphill. بسیاری از مردم از گذشته کمک کرده اند و ریشه خودم هر زمان که احساس کردم مثل من شناور در این لحظه. وجود دارد بسیاری از شاعران بزرگ معاصر من شده است برای رسیدن به مانند صفیه Elhillo. او یک شعر به تازگی در مورد دیدن دوستان خود را در رویاهای. همچنین Nate مارشال, خوزه Olivarez Clint اسمیت حوا سارکوم و Momtaza مهری. تمام شده است که سنگین و شدید اما من فکر می کنم آن را به کمک ریشه در اکوسیستم گسترده تر که من کار متناسب و تساوی از هنری, لحاظ محتوا و هم در یک سطح انسانی.

حسن نیت ارائه میدهد از هانا GIORGIS

Aberra: شما هم در نوشتن داستان های کوتاه و در حال کار بر روی یک رمان است. شما می توانید به ما بگویید که در مورد خلاق خود را-نوشتن سفر و چگونه شما تعادل است که خود را با فرهنگ نوشتن?

Giorgis: در ماه اوت به اعتقاد من اولین واقعی داستان کوتاه من تا کنون نوشت: برای رفتن به منتشر شده در آدیس آبابا Noirاین گلچین که Maaza Mengiste ویرایش شده است. من هیجان زده برای خواندن بقیه داستان. Maaza من تحت فشار قرار دادند و او را هل می دهد به من به طور کلی به بلند پروازانه و شجاع و گام به خارج از منطقه راحتی من آن را به عنوان مربوط به داستان و نوشتن خلاق است. بنابراین من همیشه قدردانی خود را برای که و من هیجان زده برای مجموعه ای که او ویرایش شده به خارج و آن را به مادر من!

من را از انجام هر گونه نوشتن است که داستان یا خلاق واقعا در یک مدت زمان طولانی به دلیل همه چیز اتفاق می افتد در حال حاضر به خصوص بدان معنی است که من هیچ انرژی برای هر چیزی. من فقط فکر نمی کنم من باید مغز فضا به فکر generatively. من کوشش کرده ام که بهتر است در مورد رکورد نگه داشتن آن در آینده من می توانید شروع به معنای همه چیز من شده است با کنار هم قرار دادن. من در تلاش برای سند مسائل در زندگی خود من مثل فانی.

من هم نگاهی به افرادی مانند کریستینا شارپ و Saidiya هارتمن و مصرف در راه است که من امیدوارم که خواهد بود زایشی بعد.

من خودم احساس ... حسادت نیست کلمه حق, اما من درک اقتصاد و دسترسی شعر. می گویند در آن طول می کشد زمان کمتر و یا کمتر کار فشرده اما شما می توانید در تئوری نوشتن شعر در راه به کار. اما شما نمی توانید در سطح تدارکات نوشتن یک رمان است که می خواهم.

Aberra: چه چیزی شما را خوانده ام, تماشا یا خورده به تازگی ساخته شده است که شما را خوشحال ؟

Giorgis: این برای تلفن های موبایل اما من واقعا لذت بردم از فصل 2 از مرده به من. که در اوایل ممکن است و چیزی بود که من در نهایت داشتن وقت و فضای کافی برای پوشش زیرا از همه چیز که اتفاق می افتد. من واقعا لذت می برد چگونه لیز فلدمن خالق نشان می دهد alchemizes درد به چیزی مسهل و زیبا و جالب است. من همیشه قدردانی دیدن چگونه مردمی انجام این کار است. من قدردانی من قادر به تماشای نشان می دهد از طریق.

من نیز پخت و پز زیادی است. من ساخته ام آماندا Mull را (مادر), بیسکویت, با شکوه King Arthur Flour, پیتزا, Samin نصرت را focaccia و بسیار زشت و ناپسند تعدادی از کیک خرچنگ. 'تیس فصل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب