بودن ترانس نباید حذف من از قوانين بهداشت

ایده های اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت حاکم در نظر گرفته شده بود برای ترساندن ترانس مردم آن را کار

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
شاتر / اطلس

یک روز در ماه ژوئن من نشسته در یک جمعیت هزار نفر در دولورس پارک در سان فرانسیسکو پتو در سراسر چمن بطری شامپاین uncorked رنگین کمان پرچم تکان دادن در باد ملایم. همه در اطراف من بودند در درخشان halters مردان در جوراب ساق بلند, کوتاه, ترانس و کشورهای مستقل مشترک المنافع و genderqueer مردم است. زرق و برق در همه جا. آن شد 2011. نیویورک به تازگی قانونی ازدواج برابری و "من ♥ نیویورک" T-پیراهن خال خال تپه. دوست پسر من که در حال حاضر شوهر من و من تا به حال پایین آمدن از پورتلند ، من جدید به افتخار جشن اما این اولین بار بود که من بخشی از یک گروه عظیم از خروس به خودم: عجیب و غریب ترانس مرد.

من در زمان خاموش من تی شرت و در معرض قفسه سینه برهنه من از آن چیزی که من انجام نداده پس من یک بچه کوچک بود. من فقط می خواهم تا به حال بالای عمل جراحی شش هفته قبل از. من زخم شد و هنوز هم مطرح شده و قرمز و من احتمالا باید شده اند افشای آنها را به خورشید تا به زودی. اما این افتخار بود و من در سان فرانسیسکو. یک زن به من لبخند زد و یک ترانس مرد در راه رفتن به من یک نگاه از اذعان. گاهی اوقات مردم misgendered من اما نه در اینجا و نه در حال حاضر. دو خط روی سینه من من را به یاد سال درد و سرکوب و شرم عدم اطمینان و شک و تردید. اما آنها نیز نشانه ای از شادی و عشق و بقای این بدن من برای گفتن داستان. در دریایی از boas, جوانان برهنه, سینه ی جعلی مژه و شورت کوچک من احساس دیده می شود.

روز دوشنبه من احساس دیده می شود دوباره به دیوان عالی کشور دست یک تصمیم مهم حاکم است که همجنسگرا و تراجنسیتی محافظت از مردم وجود تبعیض در محل کار. این یک پیروزی غیر منتظره برای ما, اما من هم احساس شلاق زدن. فقط سه روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال نهایی یک قانون است که پشت رول رقابت اوباما-دوران مراقبت های بهداشتی حمایت از نما و عجیب و غریب مردم در اثر سبز-نورپردازی تبعیض در منطقه است که در حال حاضر دشوار است برای اطلاعرسانی به حرکت.

به جمعه اعلام حتی دردناک تر از آن آمد در چهار سال سالگرد پالس کشتار هنگامی که یک فرد مسلح کشته و 49 نفر در یک عجیب و غریب باشگاه رقص; در همان هفته که دو تغییر جنسیت زنان, اولاد رياح میلتون و دومینیک "Rem'Mie" Fells بودند به قتل رساندند و در طول غرور ماه زمان برای بسیاری از ما به گرد هم می آیند به جشن زندگی ما و میراث اجداد ما.

بر روی کاغذ وزارت بهداشت و خدمات انسانی تعیین کرده است که nondiscrimination حمایت در بخش 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه تعریف جنسیت به عنوان بیولوژیکی نه هویت جنسیتی یا گرایش های جنسی. در عمل و اگر تایید توسط دادگاه این قانون به این معنی است که قانون فدرال است بی تفاوت اگر یک پزشک را انکار می کند من یک تست برای COVID-19 چون هویت نیاید یا اگر یک پزشک با شرایط درمان در توقف تستوسترون درمانی است. و سلامت-شرکت های بیمه می توانید سعی کنید به انکار پوشش از جنس تصدیق جراحی و درمان. اگر چه این تصمیم دیوان عالی کشور در روز دوشنبه خواهد باز کردن درب به چالش های بسیاری به این محدود تعریف از جنس دعاوی اغلب حرکت در سرعت خنک. برخی از سیاستمداران به نام برای HHS به توقف سلامت حاکم در نور از قضات' تصمیم اما آن هم نامشخص است.

اگر این حکم در نظر گرفته شده بود برای ترساندن ترانس مردم آن را کار کرده است. ما همه به خوبی می دانیم در مورد تبعیض در مراقبت های بهداشتی. مانند بسیاری از ترانس مردم من از ترس بستری در بیمارستان و ترس بازدیدکننده داشته است دکتر. من نگران که دکتر نمی خواهد درک trans-مراقبت های خاص نیاز دارم. یا که من misgendered توسط کارکنان یا تمسخر همه است که اتفاق افتاده است به دوستان. من تا به حال انتصاب دکتر را که در آن یک پرستار ساکن و کارورزان همه شلوغ به اتاق مطالعه من مثل یک حیوان در باغ وحش. بسیاری از ترانس مردان, جلوگیری از دیدن زایمان به دلیل تحقیر—انتظار در یک اتاق پر از زنان خیره در شما و یا مورد تردید با صدای بلند در مورد اینکه چرا شما وجود دارد. در بخش هایی از کشور به خصوص مناطق روستایی, پیدا کردن پزشکان تجویز ترانس بیماران هورمون درمانی نیاز به آنها می تواند بسیار دشوار است. من سفید; وضعیت بسیار بدتر برای اطلاعرسانی از رنگ.

با وجود رادیکال اختلافات من خوش شانس برای پیدا کردن عالی پزشکان که احترام حساس و آگاه در مورد پیچیدگی های ترانس مراقبت های بهداشتی. برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی شده اند آموزش و ارائه trans حساسیت آموزش. بنابراین من امیدوارم که اکثریت کارگران مراقبت های بهداشتی ارائه می کنند من با مراقبت نیاز من و درمان من با همان کرامت به عنوان دیگر بیماران است. اما به سادگی امید ما سیستم مراقبت های بهداشتی کار می کنند نسبتا کافی نیست.

انتقال بود که سخت ترین و ترسناک ترین چیزی که من همیشه می خواهم انجام می شود اما آن را نیز الهامی و مهم است. من می ترسم به انتقال چون من تبدیل شد به یک فرد متفاوت است اما از آنجا که من در نهایت اجازه دادن به من آسیب پذیر ترین و معتبر خود ظهور در یک جهان که در آن بسیاری از مردم نمی خواهید به من وجود داشته باشد.

برای سال های من در مورد بود و جنسیتی. من می خواهم به صرف ساعت آنلاین تحقیق در مورد عمل جراحی و عوارض هورمون تستوسترون وبلاگ خواندن و تماشای فیلم های یوتیوب. من صحبت مداوم با ترانس دوستان در مورد زندگی خود را و به تماشای مردان—cis و trans—از نزدیک دنبال بازتاب از خودم یا من ممکن است تبدیل به.

قبل از اینکه من جنسيت-تایید عمل جراحی و شروع هورمون درمانی من را تحمل تهاجمی خیره و سوال از مردم معمولا مردان: "آیا شما یک مرد یا یک زن؟" چون من هرگز نمی دانستند که چگونه دیگران را بخوانید, من سعی کردم به ناپدید می شوند. من خورده در خودم تلاش به ترس به دیدار با کسی چشم. من نگران قفسه سینه من من نرم چهره دختر من صدای. من خودم برای "دانستن" من ترانس در اوایل زندگی; از من پرسید که آیا من واقعا trans ترانس و یا به اندازه کافی. هر روز فکر می کردم که آیا من باید شروع به تستوسترون یا چگونه من آمد به خانواده من است. در نهایت من تصمیم به رفتن به یک جراح در سیاتل.

تحول فیزیکی برای من بود و همچنین عمیق عاطفی تحول است. من با قفسه سینه من احساس ها رو با شادی و اعتماد به نفس و احساس کردم یک اتصال به بدن خود من. اما نبود یک پایان در خود دارد. انتقال شروع نشد روی بعد از عمل جراحی و یا پایان پس از من سبیل. این یک فرایند مداوم از بیرون آمدن و آمدن به خودم.

من تکیه ترانس دوستان به من کمک کند حرکت قانونی تغییر نام و جنسیت نشانگر بر روی گواهینامه رانندگی و گذرنامه و کارت امنیت اجتماعی که مورد نیاز پول و مدارک.

اگر چه من در بر داشت trans-مثبت پزشکان در کنتاکی که در آن من در حال حاضر زندگی می کنند من نیز خواسته نامناسب سوالات و تا به حال برای آموزش برخی از خود من پزشکان در مورد ترانس مراقبت های بهداشتی. من نگرانی در مورد سفر در سطح بین المللی اما من فقط به عنوان اضطراب سفر در امریکا در خارج از فضاهای شهری: اگر چه من نیاز به رفتن به دکتر در یک شهر کوچک است ؟ آنها خواهد شد transphobic? من نگران آینده بیش از حد. چه خواهد شد مراقبت های بهداشتی مانند نگاه به یک ترانس یا بازنشستگی و یا خانه های سالمندان? مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاکم تنها تشدید این احساسات.

با وجود همه چیز را من می دانم که من انجام بسیاری از امتیاز. یازده سال پس از من شروع به انتقال من فقط تا به حال به عنوان خوانده شده ، من یک کار تمام وقت در یک دانشگاه که به من پشتیبانی می کند. هنوز هم من مضطرب هر زمان که من مجبور به استفاده از مردان حمام عمومی (در کنتاکی آن را دشوار است برای پیدا کردن gender-neutral دستشویی) و یا وقتی که من رفتن به رختکن در ورزشگاه و من نگران که من خواهد بود خواست, تهدید حمله. اوهایو ایالتی که در آن متولد شدم حاضر به تغییر جنسیت نشانگر در شناسنامه, پس من هنوز هم لیست من جنسيت به عنوان زن.

هر ژوئن, من و همسرم را به یک سفر به پورتلند یا سان فرانسیسکو برای دیدن دوستان ما و به جشن غرور و افتخار است. در این سال ما نمی خواهد رفتن. به دلیل همه گیر بسیاری از غرور جشن در شهرستانها لغو شده است و یا نقل مکان کرد آنلاین. اما من هنوز هم جشن می گیرند برای یک لحظه به رسمیت شناختن چقدر من آمده ام تا چه حد ما همه می آیند—حکم دادگاه عالی بودن آخرین پیروزی.

در طول غرور من افتخار بسیاری از مردم که حاضر به نامرئی. من به نوبه خود به فعالان ایدز از سال 1980 و '90s و کانال خود را شفقت فعالیت و جمعی از خشم و به سیاه و Latinx ترانس و عجیب و غریب از افرادی که مبارزه در برابر آزار و اذیت پلیس و خشونت در طول تابستان سال 1969. و همه ما باید نگاه به زمان سیاه, ترانس فعالان که منجر به راه است. روز یکشنبه با شکوه جمعیت هزار نفر نشان داد تا برای اعتراض در بروکلین شعار "سیاه ترانس زندگی مهم است."

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است سعی کنید آن را دور نمی تواند آنچه که من احساس کردم در دولورس پارک و آنچه که من احساس کردم در هر غرور جشن پس از: نشئه queerness thrumming از طریق پارک; پذیرش تنوع زیبا از بدن و تمایلات جنسی; قدرت در اعداد; حس یک جامعه زندگی می کند که با شجاعت و حقیقت و مبارزه برای من به جایی که من هستم—عجیب و غریب ترانس مرد احساس خورشید من زخم است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب