برنی ساندرز و وعده داده زمین: سناتور ورمونت به پایان می رسد مبارزات انتخاباتی خود برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

برنی ساندرز 2020 استراتژی بود برای تحکیم چپ و نگرانی در مورد بقیه بعد. آن را تقریبا کار کرده است.عکس توسط M. S

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399
Bernie Sanders stands with a crowd of supporters.
برنی ساندرز 2020 استراتژی بود برای تحکیم چپ و نگرانی در مورد بقیه بعد. آن را تقریبا کار کرده است.عکس توسط M. Scott Brauer / Redux

برای نیمی از یک دهه و شمارش سیاست آمریکا شده توسط ایده های شخصیت و موارد زیر از دو سالمندان بیرونی-قصبه نیروهای جدید است. یکی عجول و بی پروا, خودشیفتگی یک ملکه واقعی املاک و سرمایه دار خیلی مهم که به ارث برده ثروت و صرف نوزده-دهه هشتاد و نود اضطرارا مهر نام خود را به عنوان بسیاری از محصولات—ساختمان قمار استیک—او می تواند به عنوان یک استاد چک و چانه زدن که به قدرت پس از تحقق است که او می تواند فیوز های نژادپرستانه و ارتجاعی سیاست در قرن بیستم شهر نیویورک شایعات با نژادپرستانه و ارتجاعی سیاست قرن بیست و یکم حزب جمهوری خواه. دیگر خود مطمئن پسر دو طبقه کارگر یهودی در بروکلین که در سمت چپ نیویورک برای تبدیل شدن به یک کودک نوزده-دهه شصت در نهایت فرود در روستایی در ایالت ورمونت که در آن او قاطعانه چپ شهردار کنگره و سناتور و سپس یک شات نامزد انتخابات ریاست جمهوری که تبدیل میلیون ها نفر از افراد جوان به این نوع از progressivism که بقیه از نسل او تا به حال دور انداخته همراه با تحصن وینیل سوابق و کراوات رنگ پیراهن.

در تاریخ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی سندرز برای همیشه خواهد بود مربوط به دو سیاستمدارانی که ارائه فوری ترین قاطعانه و اغوا کننده پاسخ به آمریکا وضعیت در پست-اوباما عصر. هر دو نصب شده خارجی در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2016. ساندرز از دست داد به هیلاری کلینتون در حزب دموکرات مقدماتی اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تکان دهنده پیروزی که در ماه نوامبر آن را ساندرز و پیروان او نمی کلینتون که باقی مانده در صحنه است.

در نهایت امیدوارم که ساندرز الهام در سمت چپ شد به طور مستقیم مربوط به ناامیدی که مغلوب ساختن پیشی جستن را برانگیخت. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آورد در مورد محافظه کار دزد سالاری است که در آن قدرت خود را توجیه و سفید-محور چشم انداز از آنچه در آن به معنی آمریکا جشن گرفته شد. ساندرز می خواستم به آدرس نابرابری است که همچنان به طاعون کشور از طریق جنگ و بحران های مالی و واقعی طاعون و آشر در چند نژادی جرم-حرکت سیاست که نیروی امریکا قدرتمند برای سازش به همکار خود-شهروندان است. اگر یک رهبر کاریزماتیک می تواند فشار این کشور به سمت یکی از کسانی که سند چشم انداز شاید یک رهبر کاریزماتیک می تواند با فشار آن به سمت دیگر—این نظریه بود که شکل گرفته بر اساس ساندرز دوم انتخابات ریاست جمهوری است.

زمانی که مسابقه برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری آغاز شد, سیاست که ساندرز را کمک های معروف—مدیکر برای همه, رایگان, عمومی, کالج, سبز جدید معامله شد تنظیم دستور کار و پیروان او بودند بسیار پرطرفدار توسط نامزدها که وارد این مسابقه است. آمار و ارقام نشان داده که نسل بعدی از حزب دموکرات تاسیس—کامالا هریس, Cory Booker, کریستن جیلیبرند—همه شروع مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت از مدیکر برای همه و همه ساخته و پیشنهادهای به سمت چپ. پیت Buttigieg و بتو o'rourke جدیدتر چهره هنوز هم صرف اوایل روز از مبارزات انتخاباتی خود را بزرگ ساخت-تغییر استدلال که بدهکار بیشتر به ساندرز نسبت به سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مرد آنها در نهایت تایید شده است. چه اتفاقی بین آن زمان و در حال حاضر خواهد شد مورد بحث و مطالعه قرار برای برخی از زمان. ساندرز در خطر شلوغ کردن در یک میدان بزرگ مبارزه سخت برای حفظ گوشته قهرمان چپ—خیلی سخت است که حتی قرار است متحد مانند الیزابت وارن که در نهایت مدوله حمایت از او برای مدیکر برای همه زخم دشمن در چشم بسیاری از ساندرز حامیان. کسانی که حامیان اصرار دارند که وارن و ساندرز دیگر مخالفان حمایت کردن از او امضا بهداشت و درمان-مراقبت از سیاست است نشانه آن است که آنها هرگز متعهد به آن آغاز خواهد شد. اما با-ما-و یا-در برابر آمریکا-پویا تاسیس شد که ادامه خواهد یافت طریق پایان مقدماتی.

از شروع ساندرز به نظر می رسید به در حال اجرا یک کمپین با هدف برنده شدن در یک کثرت رای دهندگان به جای اکثریت. او را تحکیم چپ و نگرانی در مورد بقیه بعد. آن را تقریبا کار کرده است. در پاییز چند هفته پس از حمله قلبی رنج می برد ساندرز برگزار عظیم گشت تجمع در کوئینز—کسانی هستند که بیرونی شهرکی دوباره—که در آن اسکندریه Ocasio-Cortez, افزایش دموکراتیک ستاره که گفته ساندرز 2016 اجرا تبدیل او به سیاست تایید او. مبارزات انتخاباتی خود را در بر داشت ، به عنوان اوایل مقدماتی در آیووا و نیوهمشایر با نزدیک شدن ساندرز بود تا در نظر سنجی بالا بردن تاریخی مقدار پول از اهدا کنندگان و به دنبال توانمند. او برنده یک تصمیم گیری تقسیم با Buttigieg در آیووا و سپس برنده قاطعانه در نیوهمپشایر و نوادا که در آن رای دهندگان لاتین شکست برای او در اعداد بزرگ. سپس مبارزات انتخاباتی تبدیل جنوبی.

تمام سال ساندرز صحبت کرده بود در مورد بازسازی رای دهندگان از حزب دموکرات به عنوان مسیر خود را برای بازسازی حزب دموکرات است. او برنده خواهد بود با جذب جدید و جوان, رای دهندگان. به عنوان شواهد برای زنده ماندن از خود رویکرد وی با اشاره به مبارزات انتخاباتی خود در حوادث که در آن همه نوع از مردم پر ورزشگاه و سالن ها و پارک ها و عرصه های او را ببیند. آنها برگزار میکروفن و به او گفت و هر یک از دیگر داستان های خود را از بدهی و محرومیت و بی عدالتی قرار داده و امید خود را در او به آنها ثابت. او تا به حال شده است برای ریاست جمهوری مبارزه برای چهار سال او بسیار خوب در اعزام افراد به خانه فکر می کرد که آنها تا به حال فقط شاهد تاریخ است. اما جدید رای دهندگان که به او وعده داده شده در واقع هرگز محقق نشد. زمانی که دموکرات مقدماتی رسیده کارولینای جنوبی و سپس کارولینای شمالی, آلاباما, ویرجینیا و می سی سی پی, سیاه, رای دهندگان در این ایالت رای اکثریت برای بایدن. اثبات این نقص کشنده در ساندرز استدلال که او به تنهایی فرمان وفاداری حزب دموکرات را پایه. اگر سیاه و سفید رای دهندگان که رای دموکراتیک برای نسل, نیست, نظر, پایه, چه کسی می تواند باشد ؟ روز چهارشنبه فقط شش هفته و نیم پس از پیروزی او در نوادا ساخته شده او را نگاه مانند شدیدا مورد علاقه برای نامزدی ساندرز اعلام کرد پایان نامزدی خود را.

چهار شنبه, علائم شروع عید فصح یهودی تعطیلات که یادبود پرواز از مصر است. این واقعیت است که ساندرز شده اند که امریکا اولین یهودی رئیس جمهور بود, برای, ترین بخش درمان به عنوان یک کنجکاو محصول از نامزدی خود را به جای تکان دهنده تاریخی برای اولین بار حتی با نامزد خود است. ساندرز متنفر استقرار زندگینامه خود را در خدمت سیاست های او. هنوز او به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در عید فصح. به تازگی پس از بایدن انباشته بود قریب به اتفاق سرب در نماینده تعداد بیش از Sanders صحبت من با مکس برگر یک فعال سیاسی که در خدمت به عنوان مدیر مترقی مشارکت در وارن مبارزات انتخاباتی. "برنی است موسی" ایران برگر به من گفت که توصیف چگونه دکمه سمت چپ را به یاد داشته باشید Sanders. او به مدت چهل سال سرگردان در سیاسی بیابان آورده و آنها را به لبه سرزمین موعود. ساندرز به دشمنان خود و مخالفان خود. اما از نظر هواداران خود را به یاد داشته باشید او این صدا حق من است.tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن