برنی ساندرز در دیدار خود بزرگترین تهدید

سیاست ساندرز بزرگترین مانع است هر یک از مخالفان خود اما یک حزب تاسیس است که باقی می ماند عصبی در مورد پتان

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398
جاناتان ارنست / ایسنا

Senator برنی ساندرز می دانست که او که قرار بود به برنده شدن در کارولینای جنوبی و او می دانست که او نمی نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی است. نتیجه این نظرسنجی بسته شده امروز او بلند رفته است.

به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده او که لوکس.

"شما نمی توانید برنده شوید 'em all" ساندرز گفت: تجمع در ویرجینیا امشب قبل از تبریک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اولین اصلی پیروزی است.

واقعی مارس به ریاست جمهوری این حزب نامزدی آغاز می شود در روز سه شنبه زمانی که 14 متحده رای دادن. بیش از یک سوم از نمایندگان که تشکیل خواهد شد در کنوانسیون ملی در میلواکی در این تابستان در معرض خطر هستند سه شنبه. بزرگترین جوایز شامل کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا که در آن ساندرز در حال حاضر پرواز به امشب در تلاش برای مطمئن شوید که او فوران چاه نفت از دست دادن به بایدن صرفا یک سکسکه و نه چیزی بیشتر.

ساندرز باقی مانده است موقعیت خوبی در سه شنبه متحده و بر خلاف بایدن او پول را برای سرمایه گذاری بر روی باریک پیروزی در نیوهمپشایر و خود را بسیار بزرگتر حزبی برنده شدن در نوادا هفته گذشته است. او همچنین با بهره گیری از رای گیری اولیه: بیش از 2 میلیون نفر در حال حاضر بازیگران رای دموکراتیک مقدماتی در سه شنبه متحده به طور بالقوه محدود کردن گزاف گویی که بایدن را انتخاب کنید تا از کارولینای جنوبی است. جایی است که بیشتر قابل توجهی از در کالیفرنیا که در آن دموکرات ها شده اند رای گیری برای نزدیک به یک ماه و جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد که ساندرز است که منجر به عنوان بسیاری از 20 امتیاز. این سناتور از ایالت ورمونت نیز هر چند با یک حاشیه باریک در تگزاس و پیروزی در آن دو کشور همراه با نتایج قوی در جای دیگر می تواند اطمینان حاصل شود که ساندرز ظهور از شنبه قابل توجهی سرب در به طور کلی نمایندگان.

تقسیم در میان کاندیدای میانه—بایدن سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سناتور ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg—نیز کمک ساندرز حفظ خود و قرار گرفتن در بالای این زمینه است. اگر چه ساندرز است که به احتمال زیاد برای عبور از 15 درصد آستانه مورد نیاز برای جمع آوری نمایندگان در تقریبا در هر مسابقه در روز سه شنبه هیچ یک از مخالفان خود می گویند همان—حداقل با توجه به نظر سنجی. بایدن در ویرجینیا و کارولینای شمالی و در سراسر جنوب اما ضعیف تر در جای دیگر. Klobuchar است که مبارزه را به نفع خود در ایالت مینه سوتا در حالی که سناتور الیزابت وارن به دنبال پیروزی در ماساچوست و دندانه دار کردن برخی از نمایندگان در کالیفرنیا است.

پس از آن وجود دارد بلومبرگ میلیاردر که هشدار داده است که ساندرز نمی شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما که نامزدی ممکن است کمک دموکراتیک سوسیالیستی پیروزی نامزدی حزب دموکرات. بلومبرگ نشان داده است قدرت در تگزاس و کارولینای شمالی است, اما او ضعیف بحث اجرای برنامه متوقف شده خود را افزایش در پای صندوقهای رای است. در اواخر تلاش برای پس گرفتن حمایت شهردار سابق خریداری کرده است سه دقیقه از ملی اعتبار در CBS و NBC فردا شب به تحویل ریاست جمهوری به سبک آدرس coronavirus.

در واقع ساندرز بزرگترین تهدید است نه هر یک از مخالفان خود اما یک حزب تاسیس است که باقی می ماند عصبی در مورد پتانسیل نامزدی. در عرض چند دقیقه از این نظرسنجی بسته شدن در کارولینای جنوبی امشب, فشار, ساختمان بود برای برخی از عقب مانده نامزدها به رها کردن و تجمع پشت بایدن. "من امیدوار هستم که برخی از نامزدها فردا خارج" سابق ویرجینیا فرماندار sfmoma یک رئیس قبلی کمیته ملی حزب دموکرات گفت: در سی ان ان به عنوان او تایید معاون رئیس جمهور سابق.

ساندرز اما نه بیشتر از رقبای خود را ماندن در حال حاضر—حتی اگر این بدان معناست که او طول می کشد چند ضرر و زیان در سه شنبه. "بسیاری از کشورهای خارج وجود دارد," او گفت: امشب. "که نمی خواهد تنها شکست."

در نشانه ای از افزایش فوریت تقویم ساندرز اختصاص بخشی از سخنان خود به درخواست جوانان به رای دادن و به rebutting انتقادات خود را electability در یک مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز نیاز به یک بزرگتر مشارکت مردم در میان رای دهندگان جوان به نگه کردن رقبای خود و متقاعد کردن دموکراتیک منتقدان که او می تواند برنده شدن در پاییز.

خود را دو رقمی شکست در کارولینای جنوبی بود shellacking. اگر لغزش در نوادا پیشنهاد کرد که ساندرز ساخته شده بود عمیق تاخت و تاز در میان جامعه لاتین در نتیجه در کارولینای جنوبی یک یادآوری است که او بسیار سخت تر از چالش های برنده بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار و به خصوص مسن تر رای دهندگان.

مهم تر اما ساندرز باید امید که کارولینای جنوبی است اولین نشانه از گسترده تر ملی تجدید نظر از نامزدی خود را. پاسخ به این سوال می تواند روشن توسط سه شنبه شب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب