برنی ساندرز نمرات یک پیروزی چشمگیر در نوادا

ساندرز پیروزی در نوادا در روز شنبه آنقدر بزرگ و جامع است که این سوال مطرح شده از هنگامی که به جای اینکه برخی ا

توسط NEWS-SINGLE در 4 اسفند 1398
A hand holds up a sign reading Nevada for Bernie
ساندرز پیروزی در نوادا در روز شنبه آنقدر بزرگ و جامع است که این سوال مطرح شده از هنگامی که به جای اینکه برخی از رقبای خود را رها کردن.عکس ها توسط اریک Thayer / ایسنا

به عنوان آرا در حال شمارش در نوادا در بعد از ظهر شنبه برنی ساندرز ظاهر شد قبل از بزرگی و جمعیت مشتاق در ال پاسو در تگزاس که یکی از کشورهای است که رای دادن در سه شنبه, آوریل 3rd. پس از معرفی همسرش جین به عنوان "آینده بانوی اول ایالات متحده" ساندرز به نام برخی از افراد در جمعیت از جمله جیم هایتاور کهنه لیبرال فعال که در خدمت به عنوان تگزاس کمیسیون کشاورزی در نوزده-دهه هشتاد. مانند ساندرز خود هایتاور چیزی است که از یک افسانه در محافل مترقی و سناتور ورمونت مورد ستایش قرار داد و او را به عنوان یک دوست نزدیک سی سال است.

در طول دهه هایتاور حمایت کرده است تعدادی از شورشیان نامزدها برای رئيس جمهور از جمله جسی جکسون جری براون رالف نادر و ساندرز خود را در سال 2016. در تمام مدتی که او هرگز مورد حمایت و تایید جلو-دونده—تا به حال است. به عنوان ساندرز تضعیف به خود کنده سخنرانی که در طی آن او توضیح داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان "یک نژادپرست های جنسیتی ای یک دشمن بیگانه و مذهبی bigot" او به نظر می رسد تا بتوانند با کسب یک پیروزی در نوادا که آنقدر بزرگ و جامع آن ساخته شده او را از شرکت های مورد علاقه را به نفع نامزدی حزب دموکرات—و سوال مطرح شده از هنگامی که به جای اینکه برخی از وزش رقبا کاهش خواهد یافت.

مدت کوتاهی پس از 7 P. M. E. S. T. رسانه های خبری پیش بینی شده ساندرز به عنوان برنده در نوادا است. اوایل بازگشت از جلسه حوزه نشان داد که او بیش از یک سوم از اول تنظیمات و پس از تخصیص مجدد دوم تنظیمات بیش از چهل درصد از آرا را—در حالی که بسیاری از رقبای خود را در تلاش برای رسیدن به پانزده درصد آستانه که آنها تا به حال برای تصویب به دریافت هر گونه نمایندگان در همه. اگر این الگوی برگزار شد از طریق نهایی بازده ساندرز اختصاص داده می شود اکثریت قریب به اتفاق دولت سی و شش متعهد نمایندگان.

همانطور که در پست های اخیر این پویا—ساندرز گرفتن سالم کثرت آرا در حالی که رقبای خود را تقسیم بقیه -- یک دستور برای او racking تا سرب گسترده نمایندگان در روز سه شنبه است که فقط ده روز به دور است. شنبه شب آنلاین شرط بندی و پیش بینی بازار شدند و قرار دادن شانس خود را در گرفتن نامزدی در بیش از پنجاه درصد است. البته این فقط یک تصویر کلی و همه چیز می تواند تغییر کند. اما در برخی از محافل دموکراتیک بحث شد در مورد اینکه آیا هر چیزی می تواند انجام شود به او را متوقف کند. مگر اینکه حداقل برخی از رقبای خود را رها کردن و به سرعت پاسخ ممکن است هیچ. حتی اگر برخی از نامزدها به ترک ساندرز هنوز هم می تواند در یک موقعیت قوی.

از همه نامزدهای دموکرات Sanders همیشه در شمارش ترین و بزرگترین مشتاق جنبش مردمی و درخواست تجدید نظر خود را به نظر می رسد در حال رشد است. در نوادا پیروزی خود قابل توجه بود و تقریبا با این حال شما تکه رای دهندگان با توجه به ورود نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون پژوهش رسانه برای رسانه های خبری بود که بر اساس یک نمونه بزرگ. ساندرز بود و انتظار می رود به انجام به خوبی در میان رای دهندگان جوان اما مقیاس سرب خود را در این جمعیتی چیزی بود که به ناگهان است. در زیر سی و سن او از شصت و شش درصد از آرا; در زیر چهل و پنج گروه او چهل و هشت درصد است. دیگر نامزد کردم بیشتر از هفده درصد از آرا را در هر کدام از این جمعیت.

فقط بیش از نیمی از caucusgoers بودند با توجه به ورودی های نظرسنجی ها. ساندرز برنده سی درصد از رای خود را در حالی که جو بایدن کردم شانزده درصد و پیت Buttigieg و ctq کردم چهارده و دوازده درصد بود. در میان مردان ساندرز را حتی بهتر از, کسب درآمد سی و هشت درصد از آرا راه جلوتر از Buttigieg با شانزده درصد و بایدن با پانزده درصد است.

ورودی های نظرسنجی ها نیز نشان دهنده اهمیت Latinos که ساخته شده تا حدود یک پنجم رای دهندگان. با توجه به ورود, نظرسنجی, ساندرز کردم بیشتر از نیمی از رای پنجاه و سه درصد—در حالی که بایدن کردم فقط شانزده درصد است. این موفقیت بازتاب گسترده تلاش توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی برای رسیدن به رای دهندگان اسپانیایی و آن augurs خوبی برای چشم انداز خود را در کشورهای دیگر با بزرگ لاتین جمعیت.

این caucusgoers شد بسیار به طور مساوی تقسیم بین کالج تحصیل رای دهندگان و غیر کالج رای دهندگان. ساندرز به پایان رسید و با برتری در هر دو دسته. او حتی بیرون آمد جلو میان کالج تحصیل زنان از یک گروه که با او شده است تلاش با توجه به برخی از نظر سنجی.

برخی از وزش دموکرات ها ممکن است وسوسه به کنسول خود را به فکر که نوادا به عنوان یک حزبی دولت جلب رای دهندگان که به صورت اریب به سمت چپ. اما ورودی های نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان تقریبا به طور مساوی تقسیم بین افرادی که شناخته شده به عنوان "بسیار لیبرال" (سی درصد) "تا حدودی لیبرال" (سی و پنج درصد) و "متوسط یا محافظه کار" (سی و چهار درصد). در هر سه ایدئولوژیک گروه ساندرز کردم بیشترین سهم از آرا حتی در میان خود شناسایی "متوسط یا محافظه کار" رای دهندگان. (تفکیک این نظر سنجی نشان داد که یکی از دلایل ساندرز را به خوبی در میان میانه رو بود که او رای تقریبا نیمی از همه Latino تعدیل می شود.)

به عنوان مسابقه حرکت می کند به کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده بزرگ وجود دارد سوال در مورد زنده ماندن از همه کاندیدای میانه. بایدن اردوگاه ادعا مکان دوم را به پایان برساند در نوادا اما نتایج هنوز نهایی و بایدن انجام محزون می خوانی در میان رای دهندگان کمتر از چهل و پنج. تام Steyer که صرف به شدت در تبلیغات در دولت زد و در تقریبا در هر رده. Buttigieg, Klobuchar و الیزابت وارن همه را بسیار بد با اقلیت رای دهندگان با توجه به ورودی های نظرسنجی ها. در میان Latino رای دهندگان Klobuchar کردم فقط چهار درصد وارن هفت درصد و Buttigieg نه درصد است. در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی ساخته شده است که تا حدود ده درصد از رای دهندگان Klobuchar کردم پشتیبانی از فقط سه درصد و Buttigieg دو درصد است.

با شماره هایی از این, شما فکر می کنم وجود دارد به یک حساب در میان نامزدها که در حال حاضر تعقیب Sanders. شنبه شب وجود دارد هیچ نشانه ای از هر نامزد انداختن خارج نشده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب