برنی ساندرز برنده چندپاره و فاقد تأثیرگذاری نیوهمپشایر اولیه

در روز سه شنبه برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر اما عملکرد خود را نه به عنوان موثر به عنوان آن بود در سال

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398
Bernie Sanders.
در روز سه شنبه برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر اما عملکرد خود را نه به عنوان موثر به عنوان آن بود در سال 2016.عکس توسط جو Raedle / گتی

دموکراتیک مشاور James Carville صرف مقدار از هفته گذشته در تلویزیون هشدار با یک باپتیست شدت از آنچه خواهد آمد اگر حزب دموکرات نامزد برنی ساندرز. "این خواهید بود در پایان روز" Carville گفت. "من به مرگ می ترسم. من واقعا هستم." اما در فینال تظاهرات و جلسات سیاسی در سراسر نیوهمشایر ساندرز رقبا به سختی صحبت می کرد نام خود را. در اکستر در دوشنبه پیت Buttigieg صحبت از امید; در یک زیرزمین کلیسای در گیلفرد جو بایدن گفت که یک داستان در مورد آرامش یک مرد که تا به حال خود را از دست داده است. کنجکاو دموکرات وارد ctq آخرین رویدادهای ناگهان بحث بین خود محاسن Buttigieg, Klobuchar و الیزابت وارن. آنها نمی در یک حل و فصل. نتایج این شب به طور گسترده تکرار آن در آیووا: ساندرز برنده حدود بیست و شش درصد از آرا با Buttigieg پس از نزدیک پشت سر او در حدود بیست و پنج درصد و Klobuchar با بیست و جای تعجب هنوز هم در مسابقه. ساندرز اسیر, New Hampshire. او نیز دستگیر پایه حزب ؟

نه فقط رتبهدهی نشده است. در پایان شب این مسابقه باقی مانده به عنوان بی قراری به عنوان قبل از آن بود. در سال 2016 ساندرز برنده شصت درصد از آرا در نیوهمپشایر; در این زمان او در مجموع کمتر از نصف آن است. ساندرز در حال اجرا است کمی متفاوت مبارزات انتخاباتی این بار: بیشتر متمرکز در آن پیام و بیشتر مرسوم در آن دلمشغولیهای. "برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن" است که این شعار در حال حاضر اعلام electability. وجود دارد کمی متفاوت ائتلاف بیش از حد. در سال 2016 او را فرا گرفت مناطق دور از آیووا و نیوهمپشایر. در این زمان او از بسیاری از کسانی که به Buttigieg و Klobuchar اما برگزار می شود شش تا از بزرگترین شهرستانها در دولت است. خود را در حاشیه در میان رای دهندگان جوان گسترده است. حزب دموکرات است که بیش از همیشه شهری و ساندرز پیروزی در کارهای شهرهای آیووا و نیوهمپشایر در حال نشانه خوبی برای او چگونه ممکن است انجام در کشور بزرگترین شهرستانها.

اگر حزب نگاه مانند آن را به رهبری نسبت ساندرز در سه شنبه شب آن را نیز به عنوان دور از باراک اوباما که وزیر امور خارجه از آخرین انتخابات ریاست جمهوری به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که معاون رئیس جمهور است در معرض خطر از دست دادن این یکی به مراتب زودتر. بایدن ضعف واضح گردیده است پس از این مسابقه از سال اگر نه بسیار طولانی. حتی پس از, اوباما دیرین سخنگوی رابرت گیبس گفت: در MSNBC امشب که آن را "خیره کننده برای دیدن او در پنجم." آن بود که شاید نه چندان خیره کننده به بایدن که پرواز از نیوهمشایر, اوایل امشب, فرود در کلمبیا, کارولینای جنوبی. او امیدوار لولا در حال حاضر در شور و شوق از جنوب رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که حمایت اوباما و به نظر می رسید تمایل به حمایت از او. اما حتی در کارولینای جنوبی, انتخابات شده اند باریک با برخی از بایدن حمایت رها کردن او برای میلیاردرهای مایکل بلومبرگ و تام Steyer که با هم صرف کرده اند بیش از سه صد میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در حالی که بایدن صرف ده میلیون دلار است. بایدن درخواست بسیاری از وفاداری. ناگهان اولیه در کارولینای جنوبی در آخرین روز از این ماه و این مسابقات در ایالات جنوبی به طور کلی به نظر می رسد بسیار کمتر خاص—و جالب تر است.

در آیووا داستان معلوم شد که غیر دموکراتیک بی نظمی از قفقاز. در نیوهمپشایر در آن غربت اغلب از کوره در رفته چشم از رای دهندگان خود که متوقف خبرنگاران در خارج از ایران به درخواست آنچه که آنها شاهد در دنباله که روشن از بایدن به وارن به Buttigieg بر اساس نظرسنجی و شایعه و احساس—این ایده که به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هر چه خواهد انجام ترفند. تعجب در چند روز گذشته بود که چگونه بسیاری از رای دهندگان تبدیل نسبت به Klobuchar که نه امضا سیاست ایده و نه یک رمان راه برای توصیف مشکلات کشور است. اما او adeptly اشاره در روز جمعه بحث که مترقی برنامه ریزی برای بازسازی بهداشت و درمان-مراقبت از اقتصاد ممکن است واقع بینانه و فوتبال ممکن است ساده به سرمایه گذاری امید خود را در تجربه Buttigieg. در بیخ و بن این هفته او تاکید کرد که او تا به حال برنده در مناطق در سراسر مینه سوتا ("از جمله میشل باخمان منطقه سه بار") و ناگهان او از مکان پنجم به سوم. در شب دوشنبه ساندرز پر عرصه در دورهام با هفتاد و پنج صد نفر برای یک رالی عنوان توسط اسکندریه Ocasio-کورتز و سکته مغزی (همه آنها نیویورکی). Klobuchar به خود جلب کرد برخی از دو صد نفر به یک لژیون آمریکایی سالن در روچستر که در خارج وجود دارد, ده نشانه های کوچک گفت: "امی برای امریکا" و یکی بزرگ یکی گفت: "بازی نوعی بازی شبیه لوتو." به نظر می رسید کمی عجیب و غریب, با توجه به توانمند عملیات Warren Buttigieg و ساندرز که Klobuchar می تواند افزایش به یک پنجم آرا را در چند روز. شاید که فقط, New Hampshire. یا شاید این نژاد این است که ناپایدار است.

جریان اصلی انتخابات مقدماتی دموکرات در مجموع به دست آورده اند حدود دو سوم از آرا در نیوهمپشایر و آیوا و ترقی خواهان به دست آورده اند یک سوم است. یک نظریه قابل قبول است که ضد ساندرز جناح به سادگی یک coördination مشکل است که هنگامی که آنها تصمیم می گیرید که نامزد باید صحبت معتدل اکثریت که نامزد خواهد شد و رفت و برگشت. اما آیا واقعا ضد ساندرز جناح? این هفته در نیوهمشایر Buttigieg, Klobuchar و بایدن را صدا نمی کند مانند آنها تا به حال همه که در حد معمول است. شما می توانید درایو از یک Buttigieg تجمع که در آن چشم انداز بود از یک جامعه در حال چرخش مشتاقانه به آینده به یک بایدن یا Klobuchar یکی که در آن خبرهایی که در مورد معدن و فروشندگان و اخلاق بود و از جبهه گیری در گذشته است. در هر صورت زمان به صورت متوسط دموکرات متحد ممکن است پایان دادن به. بلومبرگ با صدها میلیون نفر به صرف است که در حال حاضر به مقام سوم در برخی از نظر سنجی های ملی پس از آمدن مسابقه برای روح از حزب دموکرات ممکن است بین دو چهره که تا همین اواخر نمی شد دموکرات ها در همه.

وارن که طولانی به نظر می رسید محوری شکل در مسابقه ارتباط بین ساندرز جناح و بقیه اذعان اوایل امشب با مجموع رای حدود ده درصد است. در اوایل بعد از ظهر مبارزات انتخاباتی او تا به حال منتشر یادداشت اصرار دارد که او تا به حال یک مسیر روشن به ملی, پیروزی حتی به عنوان او لغو تبلیغات تلویزیونی در کارولینای جنوبی است. شده اند وجود دارد برخی از valedictory یادداشت به وارن کمپین این هفته—جمعیت ایستاده بود به تحسین او را خارج از صحنه نمایش در تجمع روز دوشنبه بعد از ظهر و پس از آن او به نظر می رسد در مطبوعات اتوبوس و صحبت در مورد که تا چه حد او آمده بود در ده سال گذشته ، روی صحنه در این شب او را صدا تر مبارز اصرار دارد که او را در و decrying این تفرقه تن است که او تشخیص داده شده در Buttigieg و ساندرز اردوگاه. "مبارزه ما این است که بهترین موقعیت را برای ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که ما می تواند متحد حزب ما," او گفت:. سپس او به نقل از جسی جکسون: "در آن طول می کشد دو بال برای پرواز است." که تصویر پیشنهاد چقدر از حزب او در حال حاضر می خواهم اعطا Sanders. همه نامزدها به حق او کردم یک بال. ساندرز کردم دیگر.


آخرین پوشش

دیدن نتایج انتخابات از مقدماتی نیوهمپشایر.

نیوهمپشایر نتایج سیگنال یک کشور دموکراتیک نبرد. این حزب نامزد تقریبا قطعا باید به سخت کار کردن آن را تا اوایل ماه ژوئن و زمانی که نهایی مقدماتی برگزار خواهد شد.

"این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!" برنی ساندرز گفت: در اولیه شب, حزب, در, New Hampshire.

جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر تهمت سعی در ایجاد مشکل برای دموکرات ها.

در نیوهمشایر ساندرز و وارن وعده جسورانه تغییر اساسی. اما آنها در تلاش برای التماس کردن یک چشم انداز آمریکا که به شدت شمارنده مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا جو بایدن در تلاش است در نیوهمپشایر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب