برنی ساندرز بزرگترین آزمون و در عین حال با Latino رای دهندگان

سیاست سناتور بریده پیروزی های قاطع با Latinos در آیووا و نیوهمشایر. او می تواند آن را دوباره در نوادا ؟

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398
حداکثر ویتاکر / نیویورک تایمز

برنی ساندرز نبود از لحاظ جسمی در لاس وگاس تاون هال در روز پنج شنبه به میزبانی لاتین مدنی-حقوق گروه اما شور و شوق برای مبارزات انتخاباتی خود بود و هنوز هم آشکار است. در حالی که سه نفر از رقبای خود—سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg; سناتور ctq از مینه سوتا; و تاجر تام Steyer—وجود دارد در فرد و گرم پذیرایی تا حد زیادی لاتین جمعیت را در شعارهای "برنی برنی" زمانی که سناتور ورمونت به نظر می رسد در یک live-stream.

حتی اگر دموکراتیک اولیه لگد کردن با مسابقات در دو whitest متحده در این کشور برنی ساندرز در حال حاضر برنده بزرگ با Latino رای دهندگان. در هر دو آیووا و نیوهمشایر ساندرز ادعا کرد که قریب به اتفاق پیروزی با Latinos—اعتبار سنجی از راهکار بسیج رای دهندگان لاتین است که در حال حاضر با بزرگترین آزمون هنوز در نوادا است که نزدیک به 30 درصد لاتین و دارای آن جلسه در روز شنبه. هر چند نامزدهای دیگر هنوز هم می تواند تراشه های خود استفاده ساندرز موفقیت تا کنون می فرستد یک نشانه روشن برای بقیه عمر خود را در این زمینه: تمرکز خود را بر روی رای دهندگان لاتین پرداخت و آنها را به یک مقدار دلهره آور از کار را به انجام به عقب.

در حالی که به طور کلی مشارکت در آیووا حزبی مشابه سال 2016 مت بارتو از بنیانگذاران UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار به من گفت که او تخمین می زند که Latino حضور حداقل دو برابر از چهار سال پیش که رای دهندگان این شکست به شدت برای Sanders. او موفق به کسب 51 درصد آرا در این ایالت 30 حوزه با بیشترین رای دهندگان لاتین و در 12 Latino-اکثریت حوزه او برنده 66 درصد از حزبی را برانگیخت با توجه به تجزیه و تحلیل توسط LPPI.

در نیوهمشایر ساندرز مشابه منفجر دور مخالفان خود را با رای دهندگان لاتین. خروج نظرسنجی ان بی سی نشان می دهد که ساندرز برنده 39 درصد از کسانی که رای دهندگان در این ایالت اولیه روز سه شنبه—در حدود 20 درصد بیش از هر نامزد دیگر.

هیچ یک از این دو در اوایل متحده به ویژه بزرگ لاتین جمعیت اما در آیووا که در حدود 6 درصد لاتین, Sanders مبارزات انتخاباتی ماه را صرف گردش آگهی به Latino رای دهندگان همکاری با محلی لاتینی, گروه, استخدام, لاتین canvassers و کارکنان—یک استراتژی که او نیز مستقر در نوادا که در آن یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که او را به عنوان روشن جلو-دونده. ساندرز سابقه در آیووا و نیوهمشایر نشانه خوبی برای شانس خود را با رای دهندگان لاتین در دولت—اما این زمان در اطراف او چهره رقابت بیشتر.

یکی از پتانسیل نقطه ضعف برای ساندرز پدید آمده در این هفته زمانی که دولت قدرتمند آشپزی اتحادیه که اعضای اکثریت لاتین, انتقاد سناتور برای مدیکر برای همه طرح است. نامزدها—از جمله Buttigieg و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست pounced سعی کنید برای برنده شدن در این گروه را پشتیبانی می کند. (در روز پنج شنبه اتحادیه کاهش یافته و به حمایت از یک نامزد است.)

به عنوان دموکراتیک مدعی فرود در نوادا پیش از این جلسه همه آنها را دیوانه وار به دنبال وو Latino رای دهندگان. اما نوادا با چالش هایی برای ساندرز رقبا—در میان لاتین تبارها سناتور انتخاباتی است که در حال حاضر نور-سال جلوتر از آنها می گوید: Domingo گارسیا رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان این کشور بزرگترین لاتینی, حقوق مدنی ،

وارن ندارد بالا به رسمیت شناختن نام با رای دهندگان لاتین, گارسیا و دیگران به من گفت و خروج از سیاه و لاتین کارکنان در نوادا باید افزایش نگرانی که مبارزات انتخاباتی او است نه اتصال با Latinos وجود دارد. در ضمن Buttigieg و Klobuchar—که نسبتا کمی nonwhite پشتیبانی در سراسر کشور—به دنبال بسیج حمایت از رای دهندگان لاتین پیش از این جلسه اما آنها هنوز هم کوچک لباس در دولت است. هر دو نامزد به تازگی نشستم با زبان اسپانیایی-زبان اخبار شبکه Telemundo در نوادا; Buttigieg صحبت در اسپانیایی.

ساندرز کمپین اصرار دارد که سناتور پیروز خواهد شد با نوادا Latino رای دهندگان به دلیل عملیات خود کوتوله است که از رقبای خود. چاک Rocha ارشد مشاور ساندرز گفت: من که بیش از 200 نفر از کارکنان از جمله 76 لاتین کارکنان مستقر در سراسر کشور در 11 رشته دفاتر.

"یک چیز وجود دارد شما می توانید در مبارزات است و زمان" Rocha گفت. "اما مانند بسیاری از مبارزات را انجام داده اند در طول تاریخ با توسعه لاتین, تنها با روز باقی مانده قبل از کمیته های پارلمانی ctq و پیت Buttigieg رفتن [تبلیغات] در اسپانیایی تلویزیون." (Sanders مبارزات انتخاباتی, آغاز تبلیغات در تلویزیون به زبان اسپانیایی در ماه گذشته است.)

هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه کمک رسانی به Latinos در نوادا می تواند بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر Clarissa Martínez de Castro معاون مدیر سیاست و وکالت در بگمارند مدنی-حقوق گروه Unidos ما به من گفت.

"شما رو به ساخت این رابطه درست است؟" مارتینز د کاسترو گفت. "هیچ انتظار برای تاریخ و زمان آخرین دقیقه—من فکر نمی کنم که این استراتژی است که داوطلبان با استفاده از رای دهندگان که آنها واقعا در حال تلاش برای برنده شدن به طوری که آنها باید از آن استفاده نمی لاتینی رای دهندگان یا نه."

ساندرز با استفاده Latino رای دهندگان به این معناست که او می تواند آماده برای یک جلسه شب اما چگونه او در نهایت انجام می دهد می تواند پیامدهای فراتر از نوادا بیش از حد: دولت جمعیتی آن را به یک bellwether برای Latino-سنگین ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که رای فوق العاده روز سه شنبه در اوایل ماه مارس.

در حال حاضر که نژاد منتقل شده است فراتر از آیووا و نیوهمشایر هر نامزد عجله به دادگاه Latino رای دهندگان. اما در نوادا ساندرز عملیات دشوار خواهد بود به ضرب و شتم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن